Slažem se, jer je on daleko od savršenog okvira niti je ikad bio savršen.dale cooper wrote: Zato što postoje i uvijek je postojalo muškaraca koji, iako odgojeni patrijahalno, nisu bili lišeni osnovne
ljudske empatije i zdravog razuma da prepoznaju probleme i nepravde sa kojima su se suočavali drugi.
Bilo to žene, druge rase ili neko drugi. Patrijarhat je samo okvir u kojima smo mnogi od nas (barem na ovim
prostorima) rođeni i odgajani (ne svojim izborom) Što ne znači da ga se moramo pridržavati kako odrastamo
i bolje shvatamo svijet oko sebe i probleme sa kojima se suočavaju drugi, konkretno u ovom slučaju žene.
Konkretno mogu za sebe reći da ga se pridržavam u onim sferama gdje imam korist koja nije na štetu drugog, dakle bez ikakve diskriminacije.
Ono što je Bloo nabrojala treba mijenjati i ja to također zagovaram - naročito za trudnice ili žene koje planiraju djecu, jer je to trenutno najveći problem sa kojim se žene susreću u poslovnom životu.

