
Sa Twittera:Unidentified soldiers with heavy weapons, all different uniforms, looks Russian, guard the Crimean government building

lažeš malovčiću...poguzije i hedonisti kao ti i ja nikad nisu za belaj...ne loži narod.Kemal Malovčić wrote:Ja sam ZA BELAJ.
Taman, kada se već okupljaju, mogu da urade i nešto korisno, neka organizuju akciju da počiste i srede ono smeće po Majdanu, pokucaju kaldrmu i malo okreče fasade zacrnjene dimom zapaljenih guma, stvarno ono ni na što ne liči.madner wrote:Mobilizacija Ukrainske vojske pocela.
Nuken wrote:![]()

Jesmo kada to pratimo iz udobnosti naših domova i fotelja iz kojih gledami ligu šampejona.radostan dan wrote:lažeš malovčiću...poguzije i hedonisti kao ti i ja nikad nisu za belaj...ne loži narod.Kemal Malovčić wrote:Ja sam ZA BELAJ.
It_is_a_Leclerc wrote:![]()
Ovo, kako ide dani, rusofili tvrde da su sve više Ukrajinaca zapravo Rusi. Krenuli smo sa 20 %, jučer kažu da ih je 30 %, a danas ih je čak pola. Bojim se da bi sutra moglo 90 % Ukrajinaca biti Rusi.
Koga je Saudija stitila kada je poslala tenkove i vojsku na narod Bahrajna ??It_is_a_Leclerc wrote:
I šta bi sa Irakom, jesi li lepio paralele sa Hitlerom tada, jesu li Amerikanci bili Nazi Nemci tog leta 2003? Pošto kažeš da nisi za ''neopravdane intervencije''It_is_a_Leclerc wrote:
Ja nisam za neopravdani intervencionizam kakav je bio onaj u Iraku, ali sam itekako za vojne udare na one koji spremaju genocide, poput SR Jugoslavije (laže onaj ko kaže da mu nije bilo drago kad je čuo da će ih rokati), Libije, Malija... Da nema ovih i ovakvih Rusa, vojnim bi udarom završio rat u Siriji, i prekinulo bi se ovo višegodišnje izgladnjivanje i ubijanje naroda.
To je moj stav. Dakle, intervencija DA, ali samo kratkoročno i u cilju zaštite ljudi od pokolja. Intervencije u cilju zaštite etničke grupe od njihove države je model zbog kojeg je počeo sukob u mojoj državi, i ja sam protiv njega.
http://www.sott.net/article/274362-West ... in-UkraineIt_is_a_Leclerc wrote:![]()
![]()
Rusi su Krim genocidom očistili od muslimanskih Tatara i sad misle da imaju pravo da raspolažu tom teritorijom.
Eto od koga su istočne komšije učile zanat.
Nije ni to sporno, jer nije ukinuo slobodu izbora štaviše izbori su zakazani 2015.madner wrote:Nije sporno da je izabran, sporno je da jos ima podrsku tih koji su ga izabrali.
- Nije u pitanju licemjerje već fobija, preciznije - rusofobija. Imam jarana, koji je u ratu imao užasno iskustvo sa psima. Od tada, pati od kinofobije (strah od pasa). Ne da ne smije da prođe pored terijera ili vučijaka, nego ne izlazi iz kuće kada vidi pudlicu. Iracionalno, ali razumljivo.dječak sa šibicama wrote:Pa ima li kraja licemjerju.
Ne bi ruska vojna čizma kročila na tlo Ukrajine da ukrajinci nisu vratili nuklearne glave. Rat imeđu dvije nuklearne sile koji bi se vodio konvencionalnim naoružanjem ne bi bio moguć iz straha da se ne prekorači nuklearni prag. Zbog toga se bojim se da će se ovi koji očekuju direktno uplitanje NATOa duboko razočarati. Ali ko zna...karanana wrote:Ovo ce je prepoloviti tacno kuda ova velika rijeka tece od sjevera do mora.
Steta sto im ukrajinci vratise nuklearne glave. Sad bi sa tim mozda i imali neki adut
Sent from my iPhone using Tapatalk