Igraju se rijecima, moras 3 puta procitati da skontas koja je cijena, a sve da bi ispali sto jeftiniji
Napisi brate TRIO paket 50 km i dovidjenja.
Moderator: Benq
nije se rodio ko je nama ugodiodječak sa šibicama wrote:i 90 pf![]()
jos bi bolje bilo za 25
Misliš 1.3.zenica blues 27 wrote:Trio paket ce ostati 50 km, a brzina interneta ce se povecarti na 15/1.2 od 1.02.2013. Ja sad zvao. A cijene DUO i TRIO paketa ce ostati iste.
uzmi duo nije prevelika cijena tj razlika u cijeniDomy31 wrote:nista znacipovecase net 2mb
![]()
imam super mix L+StupskaBitanga wrote:uzmi duo nije prevelika cijena tj razlika u cijeniDomy31 wrote:nista znacipovecase net 2mb
![]()
kad se sjetim 2006. kad je telekabel tek poceo sa radom,3 gb limit,1 mbps,30 marakaDON_eARL wrote:Ne mo'š ljudima ljudima ugodit nikad. Do 2010. plafon bio 3Mbps uz limit od 15tak GB i cijenu 35KM, i opet nekome malo 8Mbps za 22KM.
3,5 GBDecerto wrote:kad se sjetim 2006. kad je telekabel tek poceo sa radom,3 gb limit,1 mbps,30 maraka
4,5KM mjesečno uz ugovor od 24 mjeseca. Ako ga pokvariš, plaćaš 170KM.BaDa wrote:a kako ide ovo za ovaj hdd od 320gb? :S koliko se placa?
Sve navedeno će biti dostupno od 01. marta.j00k3r wrote:jel tko zvao mocni broj, moze li se odmah prijavit za disk ??
sta se kvara tice,ma nece mu nista bit, ja mu necu nista...