the science is happeningDinostula wrote:Racunar umro ili je meni do neta ili se nesto bas cudno desava.
Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Moderator: anex
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32726 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
- crophil
- Posts: 323
- Joined: 26/09/2015 23:02
- Location: Lošinj
#32727 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Ništa, dobro da sam sačuvao oglase da imam šta raditi...
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32728 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
obzirom da mi se nije jos desavalo, sta kada istekne vrijeme unutar task-a?glitch wrote:http://status.crowdflower.com/
System Unavailable
Investigating - The CrowdFlower platform is currently unavailable due to technical issues and we are working to resolve the problem.
Thank you for your patience, we will restore full service as quickly as possible.
Feb 1, 13:43 PST
edited: proradio
- glitch
- Posts: 3420
- Joined: 09/07/2014 03:07
#32729 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
nista ako ima taskova u ponudi give up udjes ponovo i nastaviskako_kad wrote: obzirom da mi se nije jos desavalo, sta kada istekne vrijeme unutar task-a?
edited: proradio
ako nema dodje taj tajmer i stoji na nuli i kad odes na give up dok/ako se ne pojavi novih taskova
-
brano20
- Posts: 379
- Joined: 12/01/2015 13:08
#32730 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
i kod mene je ista stvar čitav dan na dva računara koji su solidnih konfiguracija, Chrome šteka pravo, ovi iz RF opet jebu stvar sa OopsovimaDinostula wrote:Racunar umro ili je meni do neta ili se nesto bas cudno desava.
- dobojlija81
- Posts: 3541
- Joined: 20/07/2012 22:03
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32732 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
to sam pitao najvise radi toga sto sam bio u zadatku a server pao pa nisam mogao nistakako_kad wrote:obzirom da mi se nije jos desavalo, sta kada istekne vrijeme unutar task-a?glitch wrote:http://status.crowdflower.com/
System Unavailable
Investigating - The CrowdFlower platform is currently unavailable due to technical issues and we are working to resolve the problem.
Thank you for your patience, we will restore full service as quickly as possible.
Feb 1, 13:43 PST
edited: proradio
-
ljiljan02
- Posts: 173
- Joined: 03/02/2015 18:46
- Location: best exchange site https://exmo.com/?ref=58282
#32733 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
evo otvara ovaj od 1,8$ Annotate Textual Segments By Philosopher C.s. Peirce.
hmm sta se treba raditi, ima posla puno
hmm sta se treba raditi, ima posla puno
- Janjicar
- Posts: 5605
- Joined: 04/08/2011 13:23
- Location: Tuzla :)
#32734 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
mah i ja im se popišamSlo Burner wrote:Nisu ni meni, pisao im vecerasJanjicar wrote:Imam jaalmir90 wrote:Ima li neko da mu nisu prebacili pare sa PayPal na karticu?
- glitch
- Posts: 3420
- Joined: 09/07/2014 03:07
#32735 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
zvanicno je da se transfer vrsi u prva 3 dana u mjesecu
znalo se desiti meni licno dva puta je tek drugi dan bio transfer
ali cim treci dodje do njih je
ako vam se zuri povucete skine vam 5 dolara napisete to njima i vrate vam 5 tih na balans
znalo se desiti meni licno dva puta je tek drugi dan bio transfer
ali cim treci dodje do njih je
ako vam se zuri povucete skine vam 5 dolara napisete to njima i vrate vam 5 tih na balans
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#32736 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Ovo je izgleda net u citavom regionu pukao k'o kokica.brano20 wrote:i kod mene je ista stvar čitav dan na dva računara koji su solidnih konfiguracija, Chrome šteka pravo, ovi iz RF opet jebu stvar sa OopsovimaDinostula wrote:Racunar umro ili je meni do neta ili se nesto bas cudno desava.
Sta god upalim nece pa nece. Ni facebook ne radi kako treba.
- shadowchaser
- Posts: 1072
- Joined: 25/03/2015 13:17
- Location: Sarajevo
#32737 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
ja kad pogasim Ooopseve sve extra radi, jesam li ih stavila na refresh odmah sve pocne stopatiDinostula wrote:Ovo je izgleda net u citavom regionu pukao k'o kokica.brano20 wrote:i kod mene je ista stvar čitav dan na dva računara koji su solidnih konfiguracija, Chrome šteka pravo, ovi iz RF opet jebu stvar sa OopsovimaDinostula wrote:Racunar umro ili je meni do neta ili se nesto bas cudno desava.
Sta god upalim nece pa nece. Ni facebook ne radi kako treba.
- Janjicar
- Posts: 5605
- Joined: 04/08/2011 13:23
- Location: Tuzla :)
#32738 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Da se ne desava invazija kakva na telekomunikacijski sistem na Zemlji a mi nismo upoznati, nama samo do kliktanjaDinostula wrote:Ovo je izgleda net u citavom regionu pukao k'o kokica.brano20 wrote:i kod mene je ista stvar čitav dan na dva računara koji su solidnih konfiguracija, Chrome šteka pravo, ovi iz RF opet jebu stvar sa OopsovimaDinostula wrote:Racunar umro ili je meni do neta ili se nesto bas cudno desava.
Sta god upalim nece pa nece. Ni facebook ne radi kako treba.
-
ljiljan02
- Posts: 173
- Joined: 03/02/2015 18:46
- Location: best exchange site https://exmo.com/?ref=58282
#32739 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

jedva odradi, nadam se da necu dobiti flag
- AbelNR
- Posts: 274
- Joined: 16/10/2015 14:11
#32740 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
kakav vama danas bi tw...osim sto jede RAM
???
- crophil
- Posts: 323
- Joined: 26/09/2015 23:02
- Location: Lošinj
#32741 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Upravo otvara jedan za drugim: attend, github, attend, github, attend...AbelNR wrote:kakav vama danas bi tw...osim sto jede RAM![]()
![]()
???
- IcedMFEarth
- Posts: 2634
- Joined: 15/08/2011 16:15
- Location: http://www.clixsense.com/?6843403
#32742 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Došao sam do 18 od 19 koraka vrlo zamornog test weba i kaze "failed to submit screenshot" 
- crophil
- Posts: 323
- Joined: 26/09/2015 23:02
- Location: Lošinj
#32743 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
čekajIcedMFEarth wrote:Došao sam do 18 od 19 koraka vrlo zamornog test weba i kaze "failed to submit screenshot"
- shadowchaser
- Posts: 1072
- Joined: 25/03/2015 13:17
- Location: Sarajevo
#32744 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
uspjedoh ga i ja otvoriti i odmah kao bonus dobih, samo jedno pitanje tj jedan text, ne skontah ni ja dobro sta traze ali kopirala sam im par fraza iz texta slijedeci primjer koji su dali u instrukcijama, valja necemo dobiti flagljiljan02 wrote:
jedva odradi, nadam se da necu dobiti flagjer u biti ne znam ni sta sam trebao pisati, ali u instrukcijama pise da nema pogresnih odgovora, pa eto ko bude radio...samo pisite.
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32745 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
ima li neko link za ekstenziju auto refresh plus, sve sam obrisao iz chrome-a da vidim fercera li ovo sto sam uradio vezano za oopsove
i ako neko ima opet neki star ooops da mi da, cijeli bookmark mi se obrisao
ne treba, zbavio sam sve
i ako neko ima opet neki star ooops da mi da, cijeli bookmark mi se obrisao
ne treba, zbavio sam sve
Last edited by kako_kad on 02/02/2016 01:11, edited 1 time in total.
- begsoon1510
- Posts: 1905
- Joined: 18/08/2015 00:00
#32746 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
mislim da bi ovo mogao biti razlog zašto kompovima slabiji konofiguracija zablokira sve
http://www.klix.ba/scitech/tehnologija/ ... 60201135#6
http://www.klix.ba/scitech/tehnologija/ ... 60201135#6
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32747 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Nakon ovog sto sam uradio, reci cu vam naravno da li ce mi se vise pojaviti Aw, Snap greska
Nema Aw, Snap poruke, ali zato nema ni RAM-a, zauzece samo ovog ooopsa je bilo preko 700MB i dalje se penjalo pa sam prekinuo, tek nakon sto sam ja proces prekinuo pojavila se Aw snap greska
, cudno nema sta
Nema Aw, Snap poruke, ali zato nema ni RAM-a, zauzece samo ovog ooopsa je bilo preko 700MB i dalje se penjalo pa sam prekinuo, tek nakon sto sam ja proces prekinuo pojavila se Aw snap greska
-
brano20
- Posts: 379
- Joined: 12/01/2015 13:08
#32748 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
ajd nam ukratko objasni šta si uradio da i mi probamo riješit problem sa Chromom, iz tvog posta barem ja ništa ne kontam.kako_kad wrote:Nakon ovog sto sam uradio, reci cu vam naravno da li ce mi se vise pojaviti Aw, Snap greska
Nema Aw, Snap poruke, ali zato nema ni RAM-a, zauzece samo ovog ooopsa je bilo preko 700MB i dalje se penjalo pa sam prekinuo, tek nakon sto sam ja proces prekinuo pojavila se Aw snap greska, cudno nema sta
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32749 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
vjeruj mi, nece vam ovo mnogo pomoci, zato sto se iskoristenje fizicke memorije drasticno povecava, kod mene ne dodje do crash-a stranice (ooops-a), tj. ne pojavi se poruka aw, snapbrano20 wrote:ajd nam ukratko objasni šta si uradio da i mi probamo riješit problem sa Chromom, iz tvog posta barem ja ništa ne kontam.kako_kad wrote:Nakon ovog sto sam uradio, reci cu vam naravno da li ce mi se vise pojaviti Aw, Snap greska
Nema Aw, Snap poruke, ali zato nema ni RAM-a, zauzece samo ovog ooopsa je bilo preko 700MB i dalje se penjalo pa sam prekinuo, tek nakon sto sam ja proces prekinuo pojavila se Aw snap greska, cudno nema sta
ali zato RAM
https://support.google.com/chrome/answer/142059?hl=en
eto sta sam uradio, ko bude htio ovo uraditi nek spremi sve sto ima na google chrome-u
da dodam i ovo ako niste primjetili, sto vise refresujete ooops (npr na 5 sec) to se i iskoristenje RAM-a brze povecava
-
brano20
- Posts: 379
- Joined: 12/01/2015 13:08
#32750 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
ima li neko link za autorefresh za Mozilla Firefox koji ima opciju da se zaustavi kada se promijeni URL, ovo sa Chromom nema više smisla
