polis wrote:Pozdrav svima
MOže li mi neko u kratkim crtama objasniti kako da radim. Malo sam čitao po forumu i svaka vam čast kada ucpijete zaraditi neke $$$.
Kako je najbolje da ja radim i gdje? Koliko sam vidio registrovao sam se na NEoBux i tamo ima kao oglasi i tu kliknem i pojavi se crvena tacka koju kliknem i čekam. I tako 20ak puta. Malo je sporo i dosadno. Ima li brzi i bolji nacin. Na sta da obratim paznju kao pocetnik. HVALA i sretno
registruj se na
www.crowdflower.com
zatim, pored neobuxa imas i elite platformu
www.elite.crowdflower.com
trenutno su te dvije najbolje platforme
ako budes radio preko neobuxa, ides na Mini jobs, tu pratis kada se pojave zadaci bez levela, trenutno su na listi 3 za nulti level
ako budes radio preko elite (crowdflower-ova platforma), ides na Tasks--->Open task listing in a new window i imas listu poslova kao i na svim ostalim platformama
crowdflower je kompanija koja daje te poslove, i moras se reg na njoj
i platforme ce se automatski povezati sa crowdflower stranicom
ukratko