Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32651 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

almir90 wrote:Kakve su zarade? Meni je Januar do sada najbolji mjesec otkad radim. 240$ sam zaradio, i to samo TW radim. :D
oko 400$
standardno
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#32652 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by almir90 »

kako_kad wrote: oko 400$
standardno
Dobar! :D Ja se nadam da ću ovaj mjesec uspjeti popeti se na 300$.
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32653 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

almir90 wrote:
kako_kad wrote: oko 400$
standardno
Dobar! :D Ja se nadam da ću ovaj mjesec uspjeti popeti se na 300$.
ma dobra je i ta tvoja zarada, inace ja bih bio zadovoljan i sa 200$, obzirom da vec imam stalan posao, i ovo mi je usput
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#32654 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by almir90 »

kako_kad wrote: ma dobra je i ta tvoja zarada, inace ja bih bio zadovoljan i sa 200$, obzirom da vec imam stalan posao, i ovo mi je usput
Nije loše, ne žalim se. :D I meni je ovo isto dodatno pored redovnog posla, i dođe k'o pravo olakšanje. :-D
User avatar
AbelNR
Posts: 274
Joined: 16/10/2015 14:11

#32655 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by AbelNR »

radi li netko ovaj tw ucoach, kaze cekaj dok se poruka posalje...a tek se treba poslati sutra hahaha...fakat sta sad??
User avatar
drugtito2011
Posts: 2978
Joined: 01/08/2011 18:45

#32656 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by drugtito2011 »

AbelNR wrote:radi li netko ovaj tw ucoach, kaze cekaj dok se poruka posalje...a tek se treba poslati sutra hahaha...fakat sta sad??
imaš samo dvije opcije , da čekaš do sutra ili da nastaviš dalje kao da si primio poruku. Ja nisam vidio da je neko čekao do sutra :)
User avatar
AbelNR
Posts: 274
Joined: 16/10/2015 14:11

#32657 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by AbelNR »

drugtito2011 wrote:
AbelNR wrote:radi li netko ovaj tw ucoach, kaze cekaj dok se poruka posalje...a tek se treba poslati sutra hahaha...fakat sta sad??
imaš samo dvije opcije , da čekaš do sutra ili da nastaviš dalje kao da si primio poruku. Ja nisam vidio da je neko čekao do sutra :)
hahahaha nesto mi se bas i neda cekati do sutra haha kako me lijepo nasmija :D ...da prijavim???
User avatar
drugtito2011
Posts: 2978
Joined: 01/08/2011 18:45

#32658 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by drugtito2011 »

AbelNR wrote:
drugtito2011 wrote:
AbelNR wrote:radi li netko ovaj tw ucoach, kaze cekaj dok se poruka posalje...a tek se treba poslati sutra hahaha...fakat sta sad??
imaš samo dvije opcije , da čekaš do sutra ili da nastaviš dalje kao da si primio poruku. Ja nisam vidio da je neko čekao do sutra :)
hahahaha nesto mi se bas i neda cekati do sutra haha kako me lijepo nasmija :D ...da prijavim???
Ja sam ostavio prijavu za sutra :)
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32659 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

Bila plata :-D
User avatar
shadowchaser
Posts: 1072
Joined: 25/03/2015 13:17
Location: Sarajevo

#32660 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by shadowchaser »

jeli jos neko ima problema sa kompjuterom kada upali Ooops da se vrti, meni nakon negov vremena zastopa sve i onda se pojavi onaj SNAP, pa ih moram opet pokrenuti i onda opet sve isto
User avatar
begsoon1510
Posts: 1905
Joined: 18/08/2015 00:00

#32661 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by begsoon1510 »

shadowchaser wrote:jeli jos neko ima problema sa kompjuterom kada upali Ooops da se vrti, meni nakon negov vremena zastopa sve i onda se pojavi onaj SNAP, pa ih moram opet pokrenuti i onda opet sve isto
da,nije to problem sa kompom
prije bi rekao da je problem sa rainforestom,al navikao sam se već :D
User avatar
shadowchaser
Posts: 1072
Joined: 25/03/2015 13:17
Location: Sarajevo

#32662 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by shadowchaser »

begsoon1510 wrote:
da,nije to problem sa kompom
prije bi rekao da je problem sa rainforestom,al navikao sam se već :D
ma prvo mi se pojavljivao samo onaj SNAP, sad mi kompjuter skroz zaledi :-?
Error404
Posts: 223
Joined: 22/08/2015 14:37

#32663 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by Error404 »

shadowchaser wrote:
begsoon1510 wrote:
da,nije to problem sa kompom
prije bi rekao da je problem sa rainforestom,al navikao sam se već :D
ma prvo mi se pojavljivao samo onaj SNAP, sad mi kompjuter skroz zaledi :-?
Sve zivo meni ugusi ucitava mi forum 10ak sekundi...Necu ni da radim kad su klosari... :evil: :evil: :evil:
User avatar
natazamlata
Posts: 496
Joined: 17/05/2015 23:00

#32664 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by natazamlata »

shadowchaser wrote:
begsoon1510 wrote:
da,nije to problem sa kompom
prije bi rekao da je problem sa rainforestom,al navikao sam se već :D
ma prvo mi se pojavljivao samo onaj SNAP, sad mi kompjuter skroz zaledi :-?
Isto, komp mi umire od jutros zbog oopseva. Pomislila sam da je nesto do konekcije ili sta vec, al sve normalno radi kad iskljucim oopseve.
Last edited by natazamlata on 01/02/2016 14:48, edited 1 time in total.
maida95
Posts: 14626
Joined: 09/07/2013 11:26

#32665 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by maida95 »

ja sam mislila da je to kod mene zbog računara, znači ovo je u pitanju :lol:
niho92
Posts: 576
Joined: 05/09/2012 14:29

#32666 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by niho92 »

maida95 wrote:ja sam mislila da je to kod mene zbog računara, znači ovo je u pitanju :lol:
Meni od petka to pocelo, džaba sistem oborio, konto pokupio virus ili nesto :lol:
Lilium_bosniacum
Posts: 104
Joined: 28/12/2015 20:47

#32667 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by Lilium_bosniacum »

meni su tek za vidend objasnili ovo oko opsova i zadoviljan sam kako dosad fercera imal kakva caka da se izbjegne safari
maida95
Posts: 14626
Joined: 09/07/2013 11:26

#32668 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by maida95 »

ma ja nedavno uradila upgrade na win10, i sve kontam da nije nešto do njega :-) :mrgreen:

eeeh da barem ima :(
User avatar
shadowchaser
Posts: 1072
Joined: 25/03/2015 13:17
Location: Sarajevo

#32669 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by shadowchaser »

Lilium_bosniacum wrote:meni su tek za vidend objasnili ovo oko opsova i zadoviljan sam kako dosad fercera imal kakva caka da se izbjegne safari
pa odes na svoj profil i tamo izaberes koje browsere zelis da testiras
a u komentaru napises muzicku :lol: :lol: :lol:
Lilium_bosniacum
Posts: 104
Joined: 28/12/2015 20:47

#32670 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by Lilium_bosniacum »

shadowchaser wrote:
Lilium_bosniacum wrote:meni su tek za vidend objasnili ovo oko opsova i zadoviljan sam kako dosad fercera imal kakva caka da se izbjegne safari
pa odes na svoj profil i tamo izaberes koje browsere zelis da testiras
a u komentaru napises muzicku :lol: :lol: :lol:
podesio hvala
https://www.youtube.com/watch?v=imemixdaClk
Lilium_bosniacum
Posts: 104
Joined: 28/12/2015 20:47

#32671 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by Lilium_bosniacum »

856301
Check Generated Color
level_2_contributors $0.02 50
mirza1h
Posts: 278
Joined: 16/11/2013 13:07

#32672 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by mirza1h »

Za koliko dana budu pare na kartici od automatskog transfera ?Refeisen banka je u pitanju.
User avatar
zakasnila
Posts: 774
Joined: 03/03/2014 09:54

#32673 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by zakasnila »

mirza1h wrote:Za koliko dana budu pare na kartici od automatskog transfera ?Refeisen banka je u pitanju.
Isti dan
mirza1h
Posts: 278
Joined: 16/11/2013 13:07

#32674 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by mirza1h »

zakasnila wrote:
mirza1h wrote:Za koliko dana budu pare na kartici od automatskog transfera ?Refeisen banka je u pitanju.
Isti dan
Pa jel znaci danas mogu podić?Ja sam do sad čeko 3-4 dana.
User avatar
zakasnila
Posts: 774
Joined: 03/03/2014 09:54

#32675 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by zakasnila »

mirza1h wrote:
zakasnila wrote:
mirza1h wrote:Za koliko dana budu pare na kartici od automatskog transfera ?Refeisen banka je u pitanju.
Isti dan
Pa jel znaci danas mogu podić?Ja sam do sad čeko 3-4 dana.
Ako su ti pare prebacene sa paypal onda su vec na kartici tako da nema potrebe da cekas 3-4 dana
Post Reply