te na CS rade samo oni koji hoce da osvoje nesto na onom weekly contestLilium_bosniacum wrote:hajd na CS po 2ckako_kad wrote:Novi ID za videa, i opet 3c, nadajmo se da ce barem jedan povecati, i prosle koji su bili 3c nisam radio
Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Moderator: anex
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32626 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
- nanab
- Posts: 101
- Joined: 23/10/2015 20:50
- Location: Beograd
#32627 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Imate li ovih dana problema sa tw? Od petka bas otezano radi, valjda opet nesto cackaju, cesto se zaglupi skroz, predje u Aw snap, blokira mi ceo chrome kad vrtim vise od jednog kanala, tj ooopsa, a vidim da ooops zdere ram, po 500mb uzima, ako su 3 kanala ukljucena ne mogu ni forum ni mail da otvorim... sve je krenulo u petak, pa se u toku dana pojavio onaj link ka mejlu i portalu, pa posle i github link....znaci da nesto opet rade...od njihovih inovacija nista dobro nece izaci
Kako je kod vas?
Kako je kod vas?
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32628 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Ima nesto, nesto sigurno cackaju, zato sto i kod mene sporo radi, morao sam refresher staviti na 10 sec, i par puta u toku dana se pojavi Aw snap, za ostalo nisam primjetio niti obracao paznju.nanab wrote:Imate li ovih dana problema sa tw? Od petka bas otezano radi, valjda opet nesto cackaju, cesto se zaglupi skroz, predje u Aw snap, blokira mi ceo chrome kad vrtim vise od jednog kanala, tj ooopsa, a vidim da ooops zdere ram, po 500mb uzima, ako su 3 kanala ukljucena ne mogu ni forum ni mail da otvorim... sve je krenulo u petak, pa se u toku dana pojavio onaj link ka mejlu i portalu, pa posle i github link....znaci da nesto opet rade...od njihovih inovacija nista dobro nece izaci
Kako je kod vas?
-
Error404
- Posts: 223
- Joined: 22/08/2015 14:37
#32629 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Najgore je ovako kada ''popravljaju'' nesto petkom.
I ako se ne resi taj dan znaci odmah i ponedeljak ocajan za rad
Meni je najgore sto su mi 4 kanala na istom mailu...A samo sam 2 klejmovao sad mi nije bas svejedno da vrtim ove ne klejmovane
I ako se ne resi taj dan znaci odmah i ponedeljak ocajan za rad
Meni je najgore sto su mi 4 kanala na istom mailu...A samo sam 2 klejmovao sad mi nije bas svejedno da vrtim ove ne klejmovane
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32630 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
zna li neko koliko iznosi $ u BAM tacno, jel 1.78 ili 1.79?
- AbelNR
- Posts: 274
- Joined: 16/10/2015 14:11
#32631 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
ovisi koja bankakako_kad wrote:zna li neko koliko iznosi $ u BAM tacno, jel 1.78 ili 1.79?
- Janjicar
- Posts: 5605
- Joined: 04/08/2011 13:23
- Location: Tuzla :)
#32632 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
http://www.klix.ba/kursna-listakako_kad wrote:zna li neko koliko iznosi $ u BAM tacno, jel 1.78 ili 1.79?
- mikrozadatak
- Posts: 1429
- Joined: 27/07/2014 10:52
#32633 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
U ponedjeljak zatražio isplatu sa CS-a, izgleda da će mi ostati za februar
-
Lilium_bosniacum
- Posts: 104
- Joined: 28/12/2015 20:47
#32634 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
i to je tesko izvodivo od onih indijaca a u principu više izgube nego što dobijukako_kad wrote:te na CS rade samo oni koji hoce da osvoje nesto na onom weekly contestLilium_bosniacum wrote:hajd na CS po 2ckako_kad wrote:Novi ID za videa, i opet 3c, nadajmo se da ce barem jedan povecati, i prosle koji su bili 3c nisam radio
-
eniacc
- Posts: 208
- Joined: 07/11/2014 23:54
#32635 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
U mene mi brat zatražio prije 15 dana isplatu (oko 100 $) i još ništa.Danas smo tiket pisali. Prije je bilo puno bolje, znaš kada isplaćuju,sada nikad ne znaš kada će isplatiti.Za mene je neobux trenutno najbolji po pitanju isplate.Svaka 4 dana zatražiš i odmah ''cvrknu'' na paypal...mikrozadatak wrote:U ponedjeljak zatražio isplatu sa CS-a, izgleda da će mi ostati za februar
- mikrozadatak
- Posts: 1429
- Joined: 27/07/2014 10:52
#32636 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Neobux je po mnogo parametara za koplje ispred svih drugih. Fakat su konstantni, baš rjetko ispadne problem s njima
-
dek1g
- Posts: 61
- Joined: 09/12/2015 00:55
#32637 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Jel se desavalo nekom,da kada povuce novac sa Paypala na karticu,da mu odma predje iz pending u completed? 
- deSTAR5
- Posts: 894
- Joined: 31/05/2015 15:18
#32638 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
+1.Neobux je po mom misljenju najjaci sajt, to se najvise vidi po brzini isplata.Ja koliko dugo radim na njemu, ne secam se da li sam imao problem.mikrozadatak wrote:Neobux je po mnogo parametara za koplje ispred svih drugih. Fakat su konstantni, baš rjetko ispadne problem s njima
- dobojlija81
- Posts: 3541
- Joined: 20/07/2012 22:03
#32639 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
kod mene,RF banka,mozes odmah na bankomatdek1g wrote:Jel se desavalo nekom,da kada povuce novac sa Paypala na karticu,da mu odma predje iz pending u completed?
- dobojlija81
- Posts: 3541
- Joined: 20/07/2012 22:03
#32640 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
ma najbolji,kad zapne za 10 minuta imas lovu na racunu u bancideSTAR5 wrote:+1.Neobux je po mom misljenju najjaci sajt, to se najvise vidi po brzini isplata.Ja koliko dugo radim na njemu, ne secam se da li sam imao problem.mikrozadatak wrote:Neobux je po mnogo parametara za koplje ispred svih drugih. Fakat su konstantni, baš rjetko ispadne problem s njima
- dobojlija81
- Posts: 3541
- Joined: 20/07/2012 22:03
#32641 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
pusta li vama jos vina
isao bi spavat al mi zao
isao bi spavat al mi zao
- crophil
- Posts: 323
- Joined: 26/09/2015 23:02
- Location: Lošinj
#32642 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
ne baš prečesto, ali puštadobojlija81 wrote:pusta li vama jos vina
isao bi spavat al mi zao
-
zanki121
- Posts: 34
- Joined: 22/12/2015 23:20
#32643 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Koji je ID vina?
- zakasnila
- Posts: 774
- Joined: 03/03/2014 09:54
#32644 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
855982zanki121 wrote:Koji je ID vina?
- crophil
- Posts: 323
- Joined: 26/09/2015 23:02
- Location: Lošinj
#32645 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
mislim da ne pušta više
- AbelNR
- Posts: 274
- Joined: 16/10/2015 14:11
#32646 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
jel ikome papypal povukao novac na karticu...nekad su znali i dan ranije a sad vidim kod mene da jos nisu nista povukli???
- crophil
- Posts: 323
- Joined: 26/09/2015 23:02
- Location: Lošinj
#32647 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Šta nismo još u danu ranije? Em nedjelja, em 31.01. jošAbelNR wrote:jel ikome papypal povukao novac na karticu...nekad su znali i dan ranije a sad vidim kod mene da jos nisu nista povukli???
- crophil
- Posts: 323
- Joined: 26/09/2015 23:02
- Location: Lošinj
#32648 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
koja attend kiša u rano jutro... 
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32649 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Neka kise. Vise ja volim u to vrijeme sanjariticrophil wrote:koja attend kiša u rano jutro...
-
almir90
- Posts: 7799
- Joined: 08/06/2008 00:56
#32650 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Kakve su zarade? Meni je Januar do sada najbolji mjesec otkad radim. 240$ sam zaradio, i to samo TW radim. 
