Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32626 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

Lilium_bosniacum wrote:
kako_kad wrote:Novi ID za videa, i opet 3c, nadajmo se da ce barem jedan povecati, i prosle koji su bili 3c nisam radio
hajd na CS po 2c :razz:
te na CS rade samo oni koji hoce da osvoje nesto na onom weekly contest
User avatar
nanab
Posts: 101
Joined: 23/10/2015 20:50
Location: Beograd

#32627 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by nanab »

Imate li ovih dana problema sa tw? Od petka bas otezano radi, valjda opet nesto cackaju, cesto se zaglupi skroz, predje u Aw snap, blokira mi ceo chrome kad vrtim vise od jednog kanala, tj ooopsa, a vidim da ooops zdere ram, po 500mb uzima, ako su 3 kanala ukljucena ne mogu ni forum ni mail da otvorim... sve je krenulo u petak, pa se u toku dana pojavio onaj link ka mejlu i portalu, pa posle i github link....znaci da nesto opet rade...od njihovih inovacija nista dobro nece izaci


Kako je kod vas?
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32628 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

nanab wrote:Imate li ovih dana problema sa tw? Od petka bas otezano radi, valjda opet nesto cackaju, cesto se zaglupi skroz, predje u Aw snap, blokira mi ceo chrome kad vrtim vise od jednog kanala, tj ooopsa, a vidim da ooops zdere ram, po 500mb uzima, ako su 3 kanala ukljucena ne mogu ni forum ni mail da otvorim... sve je krenulo u petak, pa se u toku dana pojavio onaj link ka mejlu i portalu, pa posle i github link....znaci da nesto opet rade...od njihovih inovacija nista dobro nece izaci


Kako je kod vas?
Ima nesto, nesto sigurno cackaju, zato sto i kod mene sporo radi, morao sam refresher staviti na 10 sec, i par puta u toku dana se pojavi Aw snap, za ostalo nisam primjetio niti obracao paznju.
Error404
Posts: 223
Joined: 22/08/2015 14:37

#32629 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by Error404 »

Najgore je ovako kada ''popravljaju'' nesto petkom.
I ako se ne resi taj dan znaci odmah i ponedeljak ocajan za rad :cry:

Meni je najgore sto su mi 4 kanala na istom mailu...A samo sam 2 klejmovao sad mi nije bas svejedno da vrtim ove ne klejmovane :D
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32630 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

zna li neko koliko iznosi $ u BAM tacno, jel 1.78 ili 1.79?
User avatar
AbelNR
Posts: 274
Joined: 16/10/2015 14:11

#32631 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by AbelNR »

kako_kad wrote:zna li neko koliko iznosi $ u BAM tacno, jel 1.78 ili 1.79?
ovisi koja banka
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#32632 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by Janjicar »

kako_kad wrote:zna li neko koliko iznosi $ u BAM tacno, jel 1.78 ili 1.79?
http://www.klix.ba/kursna-lista
User avatar
mikrozadatak
Posts: 1429
Joined: 27/07/2014 10:52

#32633 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by mikrozadatak »

U ponedjeljak zatražio isplatu sa CS-a, izgleda da će mi ostati za februar
Lilium_bosniacum
Posts: 104
Joined: 28/12/2015 20:47

#32634 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by Lilium_bosniacum »

kako_kad wrote:
Lilium_bosniacum wrote:
kako_kad wrote:Novi ID za videa, i opet 3c, nadajmo se da ce barem jedan povecati, i prosle koji su bili 3c nisam radio
hajd na CS po 2c :razz:
te na CS rade samo oni koji hoce da osvoje nesto na onom weekly contest
i to je tesko izvodivo od onih indijaca a u principu više izgube nego što dobiju
eniacc
Posts: 208
Joined: 07/11/2014 23:54

#32635 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by eniacc »

mikrozadatak wrote:U ponedjeljak zatražio isplatu sa CS-a, izgleda da će mi ostati za februar
U mene mi brat zatražio prije 15 dana isplatu (oko 100 $) i još ništa.Danas smo tiket pisali. Prije je bilo puno bolje, znaš kada isplaćuju,sada nikad ne znaš kada će isplatiti.Za mene je neobux trenutno najbolji po pitanju isplate.Svaka 4 dana zatražiš i odmah ''cvrknu'' na paypal...
User avatar
mikrozadatak
Posts: 1429
Joined: 27/07/2014 10:52

#32636 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by mikrozadatak »

Neobux je po mnogo parametara za koplje ispred svih drugih. Fakat su konstantni, baš rjetko ispadne problem s njima
dek1g
Posts: 61
Joined: 09/12/2015 00:55

#32637 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by dek1g »

Jel se desavalo nekom,da kada povuce novac sa Paypala na karticu,da mu odma predje iz pending u completed? :?
User avatar
deSTAR5
Posts: 894
Joined: 31/05/2015 15:18

#32638 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by deSTAR5 »

mikrozadatak wrote:Neobux je po mnogo parametara za koplje ispred svih drugih. Fakat su konstantni, baš rjetko ispadne problem s njima
+1.Neobux je po mom misljenju najjaci sajt, to se najvise vidi po brzini isplata.Ja koliko dugo radim na njemu, ne secam se da li sam imao problem.
:thumbup:
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#32639 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by dobojlija81 »

dek1g wrote:Jel se desavalo nekom,da kada povuce novac sa Paypala na karticu,da mu odma predje iz pending u completed? :?
kod mene,RF banka,mozes odmah na bankomat
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#32640 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by dobojlija81 »

deSTAR5 wrote:
mikrozadatak wrote:Neobux je po mnogo parametara za koplje ispred svih drugih. Fakat su konstantni, baš rjetko ispadne problem s njima
+1.Neobux je po mom misljenju najjaci sajt, to se najvise vidi po brzini isplata.Ja koliko dugo radim na njemu, ne secam se da li sam imao problem.
:thumbup:
ma najbolji,kad zapne za 10 minuta imas lovu na racunu u banci
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#32641 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by dobojlija81 »

pusta li vama jos vina
isao bi spavat al mi zao :D
User avatar
crophil
Posts: 323
Joined: 26/09/2015 23:02
Location: Lošinj

#32642 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by crophil »

dobojlija81 wrote:pusta li vama jos vina
isao bi spavat al mi zao :D
ne baš prečesto, ali pušta
zanki121
Posts: 34
Joined: 22/12/2015 23:20

#32643 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by zanki121 »

Koji je ID vina?
User avatar
zakasnila
Posts: 774
Joined: 03/03/2014 09:54

#32644 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by zakasnila »

zanki121 wrote:Koji je ID vina?
855982
User avatar
crophil
Posts: 323
Joined: 26/09/2015 23:02
Location: Lošinj

#32645 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by crophil »

mislim da ne pušta više
User avatar
AbelNR
Posts: 274
Joined: 16/10/2015 14:11

#32646 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by AbelNR »

jel ikome papypal povukao novac na karticu...nekad su znali i dan ranije a sad vidim kod mene da jos nisu nista povukli???
User avatar
crophil
Posts: 323
Joined: 26/09/2015 23:02
Location: Lošinj

#32647 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by crophil »

AbelNR wrote:jel ikome papypal povukao novac na karticu...nekad su znali i dan ranije a sad vidim kod mene da jos nisu nista povukli???
Šta nismo još u danu ranije? Em nedjelja, em 31.01. još
User avatar
crophil
Posts: 323
Joined: 26/09/2015 23:02
Location: Lošinj

#32648 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by crophil »

koja attend kiša u rano jutro... :gunjastajl:
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32649 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

crophil wrote:koja attend kiša u rano jutro... :gunjastajl:
Neka kise. Vise ja volim u to vrijeme sanjariti :D
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#32650 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by almir90 »

Kakve su zarade? Meni je Januar do sada najbolji mjesec otkad radim. 240$ sam zaradio, i to samo TW radim. :D
Post Reply