Kakav glup komentar pun vrijedjanjaNaslovnica wrote: ↑18/12/2020 12:48Da je neki RS, pa da imaš nešto konkretno ispod haube, razumio bih da vrijedi nešto da se ispolira, neke gume jebačke, felge... i sl.jelleMania wrote: ↑18/12/2020 12:36Jest evo pocrveni od stida ...kad vidim kakve rage vozaju moj megan je tip topNaslovnica wrote: ↑18/12/2020 12:21 Budalaština od svjetala, plava, narandžasta...nije luna park.
Da je država kako nije to ne bi smjelo tehničkog proći, da ne govorim policiji, ovo odmah isključivati iz saobaćaja.
Da je ovo moje auto, mene bi tačno bilo stid ovo okačiti na forum.
![]()
![]()
Ovako, dizelčina, kanta stara 15 godina, teži nečemu što nikada biti neće.
Kod mene je kanta, ali bar nisam trošio pare na šminkanje trulje. Bar je tehnički ispravno, a kod tebe, sa ovim farovima, nije tehnički ispravno.
Ali hajde, ako tebe ćuniranje Megane i pretvaranje auta u luna park čini sretnim i zadovoljnim, drago mi je zbog tebe, ali mi nije drago zbog onih koji ti dolaze u susret.
Ovo sa seljačkim bojama u farovima mi nikako ne ide u glavu.
Vjerovatno je do mene...
Ja iskreno da vozim to auto bilo bi me stid ikome ista napisati i za ukus i za tehnicku ispravnost, ali nismo svi isti.

