Page 1303 of 1555

#32551 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Posted: 19/10/2022 08:20
by elk
Fali jos samo prica kako mu je suncica usla u sobu na peljescu prije par godina :D
Ovakvi su nenadoknadiv gubitak :roll:

#32552 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Posted: 19/10/2022 08:28
by Proosvjetni_uhljeb
elk wrote: 19/10/2022 08:20 Fali jos samo prica kako mu je suncica usla u sobu na peljescu prije par godina :D
Ovakvi su nenadoknadiv gubitak :roll:
Za Bosnu ili za Ameriku? :D

#32553 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Posted: 19/10/2022 08:45
by elk
Ne zna se koji vise placu :lol:

#32554 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Posted: 19/10/2022 10:09
by Control panel
Image

Gledaj nam patriJotske Hife.

#32555 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Posted: 19/10/2022 10:37
by fortaleza
p206 wrote: 19/10/2022 07:32 veća kazna u šiša barovima kad ne izdaju račune

odavno ja pričam da je pravna struka ovdje ubjedljivo najgora struka,nista ne rade na poboljšanju kvaliteta zakona

zamisli jednog ekonomistu da godisnji izvještaj frizira da nema nikakvog smisla, ili it developera da smlati nekakav kod i pusti ga na live verziju korisnicima... e to nama rade pravnici, i oni koji daju prijedloge zakona
Nema to veze s pravnicima koji eto kao ne znaju. Tih 1000 KM je samo minimalni reket i potplaćivanje da pumpa i dalje može raditi što želi.

Vuk sit, a ovce na broju.

#32556 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Posted: 19/10/2022 12:46
by Trappist
"Dizel u Hrvatskoj jeftiniji nego u Bosni i Hercegovini, zakon o ukidanju akciza i dalje na čekanju"

Mozel i ovo fadil procitat na sljedecoj sjednici i iz nekog razloga se hvaliti time ? E sta nam rade a oko cega se mi brinemo...

#32557 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Posted: 19/10/2022 13:25
by erizcpo
Trappist wrote: 19/10/2022 12:46 "Dizel u Hrvatskoj jeftiniji nego u Bosni i Hercegovini, zakon o ukidanju akciza i dalje na čekanju"

Mozel i ovo fadil procitat na sljedecoj sjednici i iz nekog razloga se hvaliti time ? E sta nam rade a oko cega se mi brinemo...
400 000 ljudi je prije par sedmica glasao za tu akciznu politiku.Ako ubrojimo i RS onda jos i vise.

#32558 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Posted: 19/10/2022 13:32
by konektovan
erizcpo wrote: 19/10/2022 13:25
Trappist wrote: 19/10/2022 12:46 "Dizel u Hrvatskoj jeftiniji nego u Bosni i Hercegovini, zakon o ukidanju akciza i dalje na čekanju"

Mozel i ovo fadil procitat na sljedecoj sjednici i iz nekog razloga se hvaliti time ? E sta nam rade a oko cega se mi brinemo...
400 000 ljudi je prije par sedmica glasao za tu akciznu politiku.Ako ubrojimo i RS onda jos i vise.
Za malina resoiratore, medicinski kisik i za mnoge druge krminalne radnje ...

#32559 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Posted: 19/10/2022 13:39
by MinistarKulture
Nesto kontam hoce li ovi lihvari namjerno sada dici cijene jer je zima na vidiku i ovi sto ne bi koristili auta sada ce koristiti?

#32560 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Posted: 19/10/2022 15:56
by duh_sa_sjekirom
S obzirom na intenzitet prometa, barem ovdje u Sa, ne bi se reklo da narodu puno smeta ova cijena goriva...
Čak štaviše, uzevši u obzir i odnos vlasti prema ovoj tematici, mislim da tu ima još prostora za pumpadžije da dignu na 4.5 - 5 KM po litru...
Ko kaže da smo bijeda...
:gunjastajl:

#32561 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Posted: 19/10/2022 18:01
by Throttle
Sad ce plin na 2 mambe skocit :D

#32562 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Posted: 19/10/2022 21:41
by hyundaist
Throttle wrote: 19/10/2022 18:01 Sad ce plin na 2 mambe skocit :D
Beli na dizel voziš haha

#32563 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Posted: 20/10/2022 05:27
by noviclan
hyundaist wrote: 19/10/2022 21:41
Throttle wrote: 19/10/2022 18:01 Sad ce plin na 2 mambe skocit :D
Beli na dizel voziš haha
"Nek' komsiji crkne krava"

#32564 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Posted: 20/10/2022 06:37
by Naslovnica
Jope duplo jeftiniji od nafte
:gunjastajl:

#32565 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Posted: 20/10/2022 06:45
by mayab
duh_sa_sjekirom wrote: 19/10/2022 15:56 S obzirom na intenzitet prometa, barem ovdje u Sa, ne bi se reklo da narodu puno smeta ova cijena goriva...
Čak štaviše, uzevši u obzir i odnos vlasti prema ovoj tematici, mislim da tu ima još prostora za pumpadžije da dignu na 4.5 - 5 KM po litru...
Ko kaže da smo bijeda...
:gunjastajl:

#32566 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Posted: 20/10/2022 06:46
by Throttle
hyundaist wrote: 19/10/2022 21:41
Throttle wrote: 19/10/2022 18:01 Sad ce plin na 2 mambe skocit :D
Beli na dizel voziš haha
Zimi uvijek plin skoci. Na to sam se referisao. Em dizu cijene bezveze, em ce doci skuplja mjesavina. Mene licno vise pogadja poskupljenje dizela jer mi dize ostale zivotne troskove

#32567 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Posted: 20/10/2022 07:04
by Mlad i Nevin
Mogla bi dizel auta pravo pojeftinit :mrgreen:

#32568 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Posted: 20/10/2022 08:54
by duh_sa_sjekirom
Trenutno je u KS dizel skuplji za 70 kf od benzina 95...ne sjećam se da je ikada od rata bila ovolika razlika.
Ne znam kako je u drugim kantonima i državama u okruženju, ali meni ovo nije normalno

#32569 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Posted: 20/10/2022 08:58
by jasko_ba
Maric pumpa u Zepcu - 3,71 Km dizel
Ovaj je najvece govno u drzavi definitivno, gori i od HIFA kartela.
Prvi dize odmah cijenu, zadnji ce spustiti :oops:

#32570 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Posted: 20/10/2022 08:58
by Truba
koji je omjer dizela i benzina prije ove skupoće

#32571 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Posted: 20/10/2022 09:05
by Haris.ba
duh_sa_sjekirom wrote: 19/10/2022 15:56 S obzirom na intenzitet prometa, barem ovdje u Sa, ne bi se reklo da narodu puno smeta ova cijena goriva...
Čak štaviše, uzevši u obzir i odnos vlasti prema ovoj tematici, mislim da tu ima još prostora za pumpadžije da dignu na 4.5 - 5 KM po litru...
Ko kaže da smo bijeda...
:gunjastajl:
:thumbup:

#32572 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Posted: 20/10/2022 18:09
by p206
Black swan wrote: 20/10/2022 08:58 koji je omjer dizela i benzina prije ove skupoće
benzin bio skuplji za 10 pffffeninga

ovo sad sa dizelom je neki opasan eksperiment

#32573 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Posted: 20/10/2022 18:18
by Truba
A i ja levat mislim ljudi citaju misli

Koliko je auta na benzin a koliko dizel
Ja sam cuo da je 75 posto dizela

Dakle benzin sporije ide i dakle sporije poskupljuje

#32574 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Posted: 20/10/2022 19:25
by erizcpo
Black swan wrote: 20/10/2022 18:18 A i ja levat mislim ljudi citaju misli

Koliko je auta na benzin a koliko dizel
Ja sam cuo da je 75 posto dizela

Dakle benzin sporije ide i dakle sporije poskupljuje
Ja se sada vozim sa 300 ks i 4x4 kao neko sa 2.0 TDI.
Cudna vremena dosla.

#32575 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Posted: 20/10/2022 19:31
by Optimist
erizcpo wrote: 20/10/2022 19:25
Black swan wrote: 20/10/2022 18:18 A i ja levat mislim ljudi citaju misli

Koliko je auta na benzin a koliko dizel
Ja sam cuo da je 75 posto dizela

Dakle benzin sporije ide i dakle sporije poskupljuje
Ja se sada vozim sa 300 ks i 4x4 kao neko sa 2.0 TDI.
Cudna vremena dosla.
Da nisi ti sa crvenom Cuprom ST? :)