Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#3251 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Djubre_ wrote:Registrujes na nekog drugog

Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2



znam,zezam se,sramota je da u mup-u rade na šalterima ljudi koji produžavaju registracije vozila ljudima koji imaju naplaćene kazne,i to masovno rade,i budu kažnjeni,odbijanjem određenog procenta od plate i opet nastave to raditi
Djubre_
Posts: 3143
Joined: 01/06/2011 23:25
Location: Iron City

#3252 Re: Zeničani

Post by Djubre_ »

Ehh de mi pricaj sta se radi..

Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#3253 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Djubre_ wrote:Ehh de mi pricaj sta se radi..

Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2


pazi,budu kažnjeni,čak se i na na tužilaštvu vodio proces,i nastave raditi na istim poslovima i opet nastave po starom,jedan od tih službenika čak sebi produžio registraciju vozila iako je imao dvije neplaćene kazne,ispada da se njih pita hoće li ili neće nekome produžiti regist. vozila bez obzira imao ili ne naplaćenih kazni,ako im je ćejf čak bi i jašaru produžili registr. vozila bez obzira na 7-8 000 maraka neplaćenih kazni,strašno,strašno
whiter shade of pale
Posts: 35
Joined: 24/12/2013 20:34

#3254 Re: Zeničani

Post by whiter shade of pale »

jebo jasara. uvjek ima dezurni tarzan koji prije ili kasnije sam slomi vrat, nego aj da provalimo nesto drugo.
na sta se grije tzv. trzni centar dzananovic?
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#3255 Re: Zeničani

Post by snaga_znanja »

whiter shade of pale wrote:jebo jasara. uvjek ima dezurni tarzan koji prije ili kasnije sam slomi vrat, nego aj da provalimo nesto drugo.
na sta se grije tzv. trzni centar dzananovic?
Ja mislim na struju...
whiter shade of pale
Posts: 35
Joined: 24/12/2013 20:34

#3256 Re: Zeničani

Post by whiter shade of pale »

to nije logicno. grijanje na struju je najskuplje, a ne bih bas rekao da im cvatu ruze.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#3257 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

whiter shade of pale wrote:jebo jasara. uvjek ima dezurni tarzan koji prije ili kasnije sam slomi vrat, nego aj da provalimo nesto drugo.
na sta se grije tzv. trzni centar dzananovic?



ma spomenuo sam njega jer ima hiljade maraka neplaćenih kazni,sutra bi i njemu ti registrovali auto
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#3258 Re: Zeničani

Post by phillie »

whiter shade of pale wrote:jebo jasara. uvjek ima dezurni tarzan koji prije ili kasnije sam slomi vrat, nego aj da provalimo nesto drugo.
na sta se grije tzv. trzni centar dzananovic?
Na banane jbg ti :D
whiter shade of pale
Posts: 35
Joined: 24/12/2013 20:34

#3259 Re: Zeničani

Post by whiter shade of pale »

izgleda... ali ostaje pitanje zasto grije prazne prostore na spratu. to su stotine i stotine kvadratnih metara x 5 km po kvadratu x 6 mjeseci.
User avatar
N.N.
Posts: 3541
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#3261 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Penzioneri najgori :D
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#3262 Re: Zeničani

Post by Norm »

Jel" Almy vozi???
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#3263 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

naravno....ko ce drugi...zar ista moze mimo Almy-a da se uradi u ovom gradu?
User avatar
N.N.
Posts: 3541
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#3264 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Zar su ono njihovi busevi ? Mislim, nigdje ne pise Almy ili sta vec, vec Zenica trans !?
ljuspica
Posts: 1000
Joined: 02/11/2011 14:02

#3265 Re: Zeničani

Post by ljuspica »

Znaci bitka za autobus? Pa sto nisu poslali makar dva, jer malo je jedan :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#3266 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

N.N. wrote:Zar su ono njihovi busevi ? Mislim, nigdje ne pise Almy ili sta vec, vec Zenica trans !?
mislim da sam negdje cuo ili procitao da Almy kupuje Zenicatrans...da li se o vec desilo ne znam
al ovo ispade prava lakrdija i javno ponizavanje ionako jadne populacije
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3267 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Pozdrav svim mojim dragim Zeničanima, ma gdje god da su! Želim vam svima puno zdravlja, sreće i uspjeha u novoj godini :thumbup:

Čim sam čuo za ove besplatne autobuse, majke mi ko da sam znao da će nastati rusvaj i gužva. Što je džaba i bogu je drago :D Ali da će voziti raju bez nekih besplatnih kupona ili bilo koje vrste (vrijednosnog) papira, to ni u snu nisam očekivao :-)

P.S. Zenicatrans je kupljen od strane Biss Toursa.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#3268 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Jel to neko pobijedio Almy na tenderu :shock: :skoljka:
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#3269 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

N.N. wrote:Zar su ono njihovi busevi ? Mislim, nigdje ne pise Almy ili sta vec, vec Zenica trans !?
ne pise Almy al pise "prevoz putnika Zavidovici" a to je firma u sklopu grupacije Almy
ChMar
Posts: 71
Joined: 22/08/2013 14:53

#3270 Re: Zeničani

Post by ChMar »

Biss tours nije kupio Zenicatrans vec Zenica-bus, a to je ogromna razlika.

A ljudi shvatite da su besplatni autobusi za Smetove i izmisljeni da Almijevi busevi ne bi bili parkirani i bez posla. Tako se radi u ovom gradu i svako ko vjeruje u suprotno ili je jako naivan, ili ima neku korist od te masinerije.
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#3271 Re: Zeničani

Post by Norm »

6.000 KM za jedan autobus...Nije los biznis...
E moj narode... :izet:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3272 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Joj izvinjavam se, moja greška. Zenica-bus je kupljen od strane Biss Toursa, Zenicatrans je još samostalan, mada sam od jednog uposlenika Almy-ja čuo da polako preuzimaju prevoz školske djece, kao i neke (pri)gradske linije.

Pošto nisam u Zenici, a niti sam pokušao da se vozim đabaluka do Smetova, ne znam šta piše na autobusima :D
User avatar
zedo_m
Posts: 303
Joined: 07/09/2011 16:21
Location: Smog city

#3273 Re: Zeničani

Post by zedo_m »

cisto sumnjam da preuzimaju prigradske linije a to je uvihjek bilo i otvoreno. biss vozi za gornju zenicu i ovnak tako i da uzme koju liniju za nemilski kraj nece biti belaja :D
doff
Posts: 2582
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#3274 Re: Zenica - NOVA GODINA, gdje, sta, kako?

Post by doff »

I, gdje se slavilo? :-D
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#3275 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Još ako Almy počne Biss-Toursu otimati i ekskurzije eto belaja. :mrgreen: Sve što Almy pokrene to je uspješan biznis vođen nekom misterioznom providnošću, očekujem gazdu i pola džemata na Forbesovoj listi za par godina. :-)
Post Reply