FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
Srebrni
Posts: 265
Joined: 07/08/2012 20:02

#3251 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Srebrni »

legenda reala wrote:FACE nije kodiran, trebao je biti 10.10 ali radi i dalje, prvo provjerite pa pričajte, što ga nisu kodirali ne znamo, jel u pitanju neki problem tehničke prirode, jeli do slabe prodaje kartica, do marketinga niko ne zna :wink:
Srebrni wrote: Kakva budalaština, Svi znaju da je signal kodiran SAMO za SATELITSKI prijenos... Ako živiš i radiš u BiH, neće platiti ni marke.
satelit je za sviju isti bio u Švedskoj, bio u BIH satelitska antena, resiver i gledaj kad zaključaju svi koji su gledali tako ostaju bez kanala dok ne kupe kartice, nema to ako živiš ne živiš u BIH, kako će on znati ko živi u BIH
Tako što niko neće u BiH gledati preko satelita, nego preko kablovske - logično. A i satelit je sinoć, koliko ja znam bio otvoren, i bio je krol u kom je pisalo da FACE poklanja prijenos utakmice svojim gledateljima. Ali ni to nama ne valja... razni dijasporci ovdje se ubiše pljujući kako je loše ovo ili ono, ne znajući vjerovatno koliko je truda uloženo u ono što su ljudi radili. Pa i da je bilo propusta, može se oprostiti novoj televiziji, ali ne. Ne valja Senad, ne valja MArjan, ne valja niko od voditelja, ne valja HD tehnika, ne valja ništa... a ljudi opet rade za NAS!
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3252 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Ajatolah_ wrote:Malo mi je bilo ružno što je Senad bio na "ti" s Inzkom...
:lol: :lol: Znala sam ti sinoć odmah kad ga je oslovio tako da će biti komentara. I meni se malo ne dopada od Inzca što je onako prisno zagrlio Senada... Dakle, bon ton je pisano pravilo kako se i gdje adekvatno ponašati. U tom smislu se ne ponašate isto u školi kao u kafani ili na sprovodu kao na svadbi.

I kad sumiramo šta su primjedbe na sinošnji Face Tv

-Hebo ga više ova pjesma, baš mi se ne sviđa (trebao si naručiti pjesmu jarane, ali to se plaća)
-Hebli ga tehnički problemi (Litvanska tv ne samo da je imala problem sa zvukom, nego je i video loše radila)*
-Nije trebao biti na "ti " sa Inzcom..
-Velid Spaho se oduzeo od alkohola sinoć, joj koji je to kralj, šah, mat, a čitali smo sasvim suprotne standarde o Senadu na prošloj gostujućoj kad je navodno bio pijan (ja i dalje mislim samo od sreće a na i aklohola)
-Popio je kafetin, jooooooj ša ovo priča (Kafetin se reklamirao tijekom utakmice)

Ako nas čita netko sa Face tv budite preponosni i prezadovljni sa ovim "jakim argumentima" i sa kvalitetom forumaša koji vas kude. Jedan je obećao javno pljuvanje, ovdje napisao, pa ni tu riječ nije održao. Toliko o njima, tako da se samo radi ovih argumenata i ovakvih ljudi treba posvetiti gledanju FAce tv. Bonis probatur quisquis displicuit malis. Na stanu, extra napravljeno sinoć. :thumbup: Neće to BH! za dva života tako sa desetostuko više ljudi i para.
Iako, po mom ukusu, nisu trebale ovako djelovati "kritike" dušmana.. Bili su bolji na prošloj gostujućoj i Senad i Marjan.
________
* Ne radi se o kvalitetu slike koja jeste u HD vrhunska, nego o lošoj pokrivenosti utakmice kamarama, sa neadekvatnih mjesta, lošoj realizaciji itd. Jedan i pol korner uopće nismo vidjeli jer su se u tom momentu ponavljale slike iz predhodne akcije, poslije nešeg gola nije prikazana naša klupa i selektor što je conditio sine qua non prijenosa utakmice itd. Ali, sve je odgovornost tehničkog direktora Litvanske Tv.
Last edited by KatarinaKosaca on 16/10/2013 17:24, edited 4 times in total.
User avatar
escobar__
Posts: 9983
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#3253 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by escobar__ »

Ma to ti je, ba, tipični baliluk, dobro poznat na ovim prostorima. Taman kad bi Sky Sports ovdje otvorio predstavništvo i utakmice repke prenosio u 1080p, sa nekim od najboljih komentatora današnjice, dobar dio naših bi našli neki problem u tome. Ne shvatam toliku količinu negativnog u ljudima, al' nikako...
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#3254 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Styling »

Ko misli da je ovakav poduhvat lahko za izvesti neka proba. Najlakše je sjediti na minderu kod kuće i drobiti.
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#3255 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Ajatolah_ »

Katarina, jebem ga, ne moraš tako agresivno, pa to mi je jedina primjedba na čitav jučerašnji prijenos. :) Inače sve super, što se mene tiče žao mi je što ćemo reprezentaciju na SP pratiti preko BHT1 umjesto na Faceu.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3256 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Ajatolah_ wrote:Katarina, jebem ga, ne moraš tako agresivno, pa to mi je jedina primjedba na čitav jučerašnji prijenos. :) Inače sve super, što se mene tiče žao mi je što ćemo reprezentaciju na SP pratiti preko BHT1 umjesto na Faceu.
:D NIje osobni,nije ni samo na tvoj post, nego da ne vadim sve postove sa drugog topica o tekmi gdje su se isto nebuloze pisale od istih kritičara, tvoj je samo povod :wink:

I meni je žao što su uhljupi sa BH1 kupili prava, pa jedva čekam da Senad objavi sve marifetluke oko direktora SVRSA gospodina K, odnosa istog sa Lagumdžijom, kao i lažnom dijagnozom kojoj je proveo rat u zaštiti i zagrljaju tetke mu tadašnje direktorice RTV BIH. Ako Senad uopće zna te detalje.
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#3257 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by van helsing »

Srebrni wrote: Kakva budalaština, Svi znaju da je signal kodiran SAMO za SATELITSKI prijenos... Ako živiš i radiš u BiH, neće platiti ni marke.
Da,budalastina.
Ali ja gledam Face tv preko sat.recivera Samsung 9500,nekodirano.
Imas li satelitsku?
Ako meni ne vjerujes , da se sam uvjeris. I pojasni sta necu platit ni marke ako zivim i radim u BiH?


Tapatalk 2
Last edited by van helsing on 16/10/2013 17:46, edited 1 time in total.
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#3258 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by van helsing »

hube wrote: O čemu ti čovječe govoriš? Kakva cijena za nas u BiH? Ovo je za inostranstvo. U BiH se ne smiju prodavati ove kartice a pogotovo se ne smije navoditi cijena u eurima (pročitaj zakon o zaštiti potrošaća). Satelitske kartice su isključivo za inostranstvo. U BIH je signal Face TV-a besplatan preko CATV i IPTV sistema.
A o cemu to ti ? Kazes radis u Face tv. Odlicno. Hajd onda objasni kako je moj kolega iz Travnika,uspio kupiti 4 kartice,tri su placene 110€,cetvrtu je dobio za 39€. Na svakoj ima cijena i to u €, sad mi je zao sto nisam to uslikao. I navedi mi gdje pise na Face stranici da su samo za inostranstvo? Sta ako nemam mogucnost da uzmem iptv ili kablovsku,a hocu da gledam Face tv ? Znam da se sa karticama ciljalo na dijasporu da kupuje,ali moglo se voditi racuna i o nama koji zivimo i radimo u BiH.


Tapatalk 2
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#3259 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Diwan »

kakva FaceTV - oni kupuju poene na račun reprezentacije; Nije ovo pobjeda FaceTV, već reprezentacije, a vi ste Bogom danim slučajem bili tu da prenosite i niko se ne raduje zbog vas, nego zbog pobjede reprezentacije.

Koga briga za 6 studija i slične stvari u situaciji Brazila, kao da bi netko to spominjao da smo izgubili ili da bi imalo ikakvu važnost.

Hvala Bogu na pobjedi, pa makar da i nije bilo nikakvog prenosa ....
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#3261 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Diwan »

Diwan wrote:kakva FaceTV - oni kupuju poene na račun reprezentacije; Nije ovo pobjeda FaceTV, već reprezentacije, a vi ste Bogom danim slučajem bili tu da prenosite i niko se ne raduje zbog vas, nego zbog pobjede reprezentacije.

Koga briga za 6 studija i slične stvari u situaciji Brazila, kao da bi netko to spominjao da smo izgubili ili da bi imalo ikakvu važnost.

Hvala Bogu na pobjedi, pa makar da i nije bilo nikakvog prenosa ....
Sad odgledah Spahu, koji kralj;

hvala Bogu pa nećemo morati slušati više urlikanje ....
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3262 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Chuckie »

van helsing wrote:
hube wrote: O čemu ti čovječe govoriš? Kakva cijena za nas u BiH? Ovo je za inostranstvo. U BiH se ne smiju prodavati ove kartice a pogotovo se ne smije navoditi cijena u eurima (pročitaj zakon o zaštiti potrošaća). Satelitske kartice su isključivo za inostranstvo. U BIH je signal Face TV-a besplatan preko CATV i IPTV sistema.
A o cemu to ti ? Kazes radis u Face tv. Odlicno. Hajd onda objasni kako je moj kolega iz Travnika,uspio kupiti 4 kartice,tri su placene 110€,cetvrtu je dobio za 39€. Na svakoj ima cijena i to u €, sad mi je zao sto nisam to uslikao. I navedi mi gdje pise na Face stranici da su samo za inostranstvo? Sta ako nemam mogucnost da uzmem iptv ili kablovsku,a hocu da gledam Face tv ? Znam da se sa karticama ciljalo na dijasporu da kupuje,ali moglo se voditi racuna i o nama koji zivimo i radimo u BiH.


Tapatalk 2
Naravno. Oni prodaju muda pod bubrege. Kažu HD kanal i naplaćuju 110EUR za karticu, a ljudi dobivaju SD signal za tu cijenu i 4 emisije vlastite produkcije (na satelitu je SD signal). Čak ni repku više nemaju. Pa za duplo manju cijenu dobiješ paket od 50 vrhunskih kanala.

Evo i ja u BiH gledam Fejs na satelitu. Hoću li dobiti besplatno karticu?
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#3263 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Diwan »

Interesuje me na čemu će sad prodavati muda za bubrege, kad nema više repke - uzimaju pare prenoseći EuroNews :lol: :lol:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3264 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

A što se toliko za karticu otimaju ovi što im se ne sviđa, ne gledaju, ta tv je prodavanje muda za bubrege, ne podnose Marijana itd? Šta ih onda briga i za ovu tv kuću i za kartice?

:D Nešto ne štima u priči da ga hebeš.. ;-)
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#3265 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Diwan »

KatarinaKosaca wrote:A što se toliko za karticu otimaju ovi što im se ne sviđa, ne gledaju, ta tv je prodavanje muda za bubrege, ne podnose Marijana itd? Šta ih onda briga i za ovu tv kuću i za kartice?

:D Nešto ne štima u priči da ga hebeš.. ;-)

nije ovo radi vas nego radi drugih - ali hvala Bogu, nema više ... ostaje Euronews :D
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#3266 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Diwan »

Diwan wrote:
KatarinaKosaca wrote:A što se toliko za karticu otimaju ovi što im se ne sviđa, ne gledaju, ta tv je prodavanje muda za bubrege, ne podnose Marijana itd? Šta ih onda briga i za ovu tv kuću i za kartice?

:D Nešto ne štima u priči da ga hebeš.. ;-)

nije ovo radi vas nego radi drugih - ali hvala Bogu, nema više ... ostaje Euronews :D
ali ništa lično, samo ne volim da se od nečega prave lažne veličine tamo gdje ih nema, samo smanjite gas i doživljaj, ali ni to ne može jer jedino na galami, samohvali i pravite 'program' i koncept.

Program?
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3267 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Diwan wrote:nije ovo radi vas nego radi drugih - ali hvala Bogu, nema više ... ostaje Euronews :D
Aha, o drugima brinete, nisam znala. Kako plemenito, lijepo, humano.. tako briga o drugima. Vidi se da ste svi neki duševni ljudi, po riječniku se vidi... ono pljunuću, sa stokom samo nasilno itd :D
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#3268 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by van helsing »

KatarinaKosaca wrote:A što se toliko za karticu otimaju ovi što im se ne sviđa, ne gledaju, ta tv je prodavanje muda za bubrege, ne podnose Marijana itd? Šta ih onda briga i za ovu tv kuću i za kartice?

:D Nešto ne štima u priči da ga hebeš.. ;-)
Haj procitaj moje postove molim te u ovoj temi. Pa mi kazi gdje sam napisao da se otimam za karticu,da mi se ne svidja itd.


Tapatalk 2
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#3269 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by The Realist »

Srebrni wrote: Tako što niko neće u BiH gledati preko satelita, nego preko kablovske - logično. A i satelit je sinoć, koliko ja znam bio otvoren, i bio je krol u kom je pisalo da FACE poklanja prijenos utakmice svojim gledateljima. Ali ni to nama ne valja... razni dijasporci ovdje se ubiše pljujući kako je loše ovo ili ono, ne znajući vjerovatno koliko je truda uloženo u ono što su ljudi radili. Pa i da je bilo propusta, može se oprostiti novoj televiziji, ali ne. Ne valja Senad, ne valja MArjan, ne valja niko od voditelja, ne valja HD tehnika, ne valja ništa... a ljudi opet rade za NAS!
Sve samnekako mogao shvatiti oko kritika, ali kada sam sinoć pročitao da je jedan forumaš napisao da mu je bolja slika na CRT-u, nego na HD-u (jer ova navodno kasni, ledi), e hebi ga onda....
User avatar
luckylaka
Posts: 26225
Joined: 15/01/2010 06:28

#3270 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

Bht-u i Ftv-u ce trebati jedno 50 godina da naprave nesto slicno kao Facetv juce.
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#3271 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Diwan »

KatarinaKosaca wrote:
Diwan wrote:nije ovo radi vas nego radi drugih - ali hvala Bogu, nema više ... ostaje Euronews :D
Aha, o drugima brinete, nisam znala. Kako plemenito, lijepo, humano.. tako briga o drugima. Vidi se da ste svi neki duševni ljudi, po riječniku se vidi... ono pljunuću, sa stokom samo nasilno itd :D
Sada če jedno pola godine svaki dan po koji sat da vrte ovaj program od sinoć - ne bi me začudilo da poslije nekog vremena Senad zatraži autorsko pravo na pobjede reprezentacije; ko ono, 'Ja sam to ba prenosio' ...ajmo dajte pare ...
lik5
Posts: 176
Joined: 19/04/2013 12:10

#3272 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by lik5 »

Diwan wrote:
KatarinaKosaca wrote:
Diwan wrote:nije ovo radi vas nego radi drugih - ali hvala Bogu, nema više ... ostaje Euronews :D
Aha, o drugima brinete, nisam znala. Kako plemenito, lijepo, humano.. tako briga o drugima. Vidi se da ste svi neki duševni ljudi, po riječniku se vidi... ono pljunuću, sa stokom samo nasilno itd :D
Sada če jedno pola godine svaki dan po koji sat da vrte ovaj program od sinoć - ne bi me začudilo da poslije nekog vremena Senad zatraži autorsko pravo na pobjede reprezentacije; ko ono, 'Ja sam to ba prenosio' ...ajmo dajte pare ...
pa ima sad u pet i subotu da se citav svoj dnevnik hvali kako je to samo fejs radio :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Djubre_
Posts: 3143
Joined: 01/06/2011 23:25
Location: Iron City

#3273 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Djubre_ »

Danas sam malo gledao reprizu programa ispred BBI kada je DJ neki svirao.. pohvalit cu prvo set muzike koji je imao sinoc.. poslije je valjao sve pa i flamingose.. no ok je. Bitno je da se narod zabavlja.. ali poseban utisak ostavili su mi oni klinci i klinke u prvim redovima i svi ostali... sto uz onu muziku tako plesu uzivaju i zabavljaju se.. ono mi je fakat bilo lijepo vidjeti tu djecu malu u Kasne sate kako se zabavljaju.. toliko :wink:

Sent from my SGH-I747 using Tapatalk 2
saphir_
Posts: 314
Joined: 04/09/2013 02:05
Location: Niagara Falls

#3274 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by saphir_ »

KatarinaKosaca wrote:Sad tek vidim kolika je šteta što je državna tv dobila prava na prijnos Brazila i kvalifikacije za evropsko.
Stani, jesil' ti stvarno mislila da postoji neka sansa i mogucnost da neka privatna tv kuca prenosi najvecu sportsku smotru na svijetu ?

Pogledaj malo kako je u ostalim drzavama i vidjeces da su vecinom zastupljene nacionalne tv kuce, jer im je to duznost.

http://en.wikipedia.org/wiki/2014_FIFA_ ... ing_rights
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#3275 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Diwan »

luckylaka wrote:Bht-u i Ftv-u ce trebati jedno 50 godina da naprave nesto slicno kao Facetv juce.
Nije stvar u tehnici, niti u dužini programa, niti javljanju sa više lokacije već u SADRŽAJU, ali naravno, danas svi samo gledaju u kutiju, formu i pakovanje, a šta se nalazi unutra, to je manje bitno.

A sadržaj koju FaceTv nudi je teži papanluk i seljakljuk, počev od same koncepcije, programa, voditelja i ideje televizije.

Što se tiče toga, tu su iza BHT i FTV svjetlosne godine, i bojim se tu će ostati dugo zakovani, pa makar imali tehnologiju 22 vijeka.
Locked