Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
245
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 557

DžipaloRipalo
Posts: 219
Joined: 14/03/2011 09:09

#3251 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by DžipaloRipalo »

NenjiA wrote:ma 'ta ti :oops:

nego... igra li iko Final Fantasy ovdje? :roll:
samo do 9ke :D
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#3252 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

DžipaloRipalo wrote:
NenjiA wrote:ma 'ta ti :oops:

nego... igra li iko Final Fantasy ovdje? :roll:
samo do 9ke :D
š'ooo? :D
ja svo do 9ke odigrao, pa kingdom hearts, sad se zad'o igram FFX :D
User avatar
Layne
Posts: 5728
Joined: 24/04/2008 14:12

#3253 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Layne »

Ne znam gdje da pitam, pa ću ovde :mrgreen:

Ne razumijem se baš nešto u ove programe i to, pa me interesuje mogu li izbrisat' ove framework starije verzije, ako imam noviju, a da ne bude problema vamo sa igricama? Isto tako i za ovaj C++, ima naka 2010, pa ove ranije da pobrišem?
DžipaloRipalo
Posts: 219
Joined: 14/03/2011 09:09

#3254 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by DžipaloRipalo »

NenjiA wrote:
DžipaloRipalo wrote:
NenjiA wrote:ma 'ta ti :oops:

nego... igra li iko Final Fantasy ovdje? :roll:
samo do 9ke :D
š'ooo? :D
ja svo do 9ke odigrao, pa kingdom hearts, sad se zad'o igram FFX :D
Igrao sam i ja kingdom hearts, tactics i ona cuda ostala :D
FFX nikad nisam igrao jer nisam imao ps2 a ovo poslije je za mene otislo u hoduras :D kako je tehnologija napredovala tako je fantasy opadao, bar sto se mene tice, pogubile se one cari
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#3255 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Ja igram FFX na emulatoru :thumbup:
Uživam, nakon dugo vremena opet zaigrao neki FF :D
Nije na nivou sedmice ili osmice, ali je dobra prica, vrlo intrigantna, duboka, lijepa :) Znas kako oni to naprave :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 22610
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#3256 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SmokingMan »

NenjiA wrote:Bogam na TPB ukucao "Jerusalem Fix" i izbacilo mi tor.rent koji mi je fakat sredio stvar.
Istina, skidao se duže nego sama igra, ali isplailo se :D
To što ti govoiš je ok,mi smo taj patch skinuli još kada je taj prvi AC izašao,a i sam znaš prije koliko (November 14, 2007),znači skoro punih 5 godina...
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3257 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Hajmo znalci.

Dok je neko igrao na laptou pojavile su se crte na displayu i nestalo je slike. Sada se upali laptop i nema nikako ništa na displayu. Je li otišao display ili je možda nešto drugo u pitanju. Znam da će neki reći pa odnesi u servis, ali eto vidim ima i ovdje ljudi koji se u to razumiju pa da znam šta me čeka (keš :) )
User avatar
SmokingMan
Posts: 22610
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#3258 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SmokingMan »

Tkd wrote:Hajmo znalci.

Dok je neko igrao na laptou pojavile su se crte na displayu i nestalo je slike. Sada se upali laptop i nema nikako ništa na displayu. Je li otišao display ili je možda nešto drugo u pitanju. Znam da će neki reći pa odnesi u servis, ali eto vidim ima i ovdje ljudi koji se u to razumiju pa da znam šta me čeka (keš :) )
Sve dok se ne pregleda laptop nemore se znati uzrok,ovako bi samo džabe spamali,odnesi ti to fino serviseru...
A1B
Posts: 3595
Joined: 29/08/2012 22:01
Location: trazim baHsuz zensko - krHni ban, izbrisi post!

#3259 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by A1B »

Tkd wrote:Hajmo znalci.

Dok je neko igrao na laptou pojavile su se crte na displayu i nestalo je slike. Sada se upali laptop i nema nikako ništa na displayu. Je li otišao display ili je možda nešto drugo u pitanju. Znam da će neki reći pa odnesi u servis, ali eto vidim ima i ovdje ljudi koji se u to razumiju pa da znam šta me čeka (keš :) )
pokusaj prikljuciti eksterni monitor, (pomirisi notebook da se nije sta usmrdilo) :D :lol:
A1B
Posts: 3595
Joined: 29/08/2012 22:01
Location: trazim baHsuz zensko - krHni ban, izbrisi post!

#3260 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by A1B »

moguce da je VGA izgorila, 'il se nakupilo prasine, ugasi i pusti da se ohladi malo, pa onda pokusaj upaliti :oops: :skoljka:
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3261 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Ma da, odnjet ću ga ako Bog da.

Ne, ništa nije smrdilo :lol:

Hvala vam :)
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#3262 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ExNihilo »

NenjiA wrote:Ja igram FFX na emulatoru :thumbup:
Uživam, nakon dugo vremena opet zaigrao neki FF :D
Nije na nivou sedmice ili osmice, ali je dobra prica, vrlo intrigantna, duboka, lijepa :) Znas kako oni to naprave :D
previše je linearna :D 12 je vrh

Šestica je isto moćna. Sedmica, naravno.
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3263 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »



Zna se koji je najbolji dio :)

Ko nije pustio suzu :wink:
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#3264 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

prava verzija:



ne da sam plak'o, neg' sam rid'o materem' :oops:

a vala ni ovoj sceni nema mane :(

User avatar
Pokerboy11
Posts: 865
Joined: 06/02/2010 19:40

#3265 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Pokerboy11 »

Zna li neko prokleti problem SecuLauncher: failed to start application (2000) U PM imam orginal Episodes from LIBERTY CITY i nece ..

Windows 8 sistem. Brisao sam visual c++ 2005 pa ponovo instalirao, zatim visual 2008 pa 2010 nista ne pomaze :S

Takodje sam pokusavao i compatibility mod :S
User avatar
Pokerboy11
Posts: 865
Joined: 06/02/2010 19:40

#3266 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Pokerboy11 »

E kome da se naje*** mame Microsoftu ili pak rockstargams-u :x
damke_85
Posts: 205
Joined: 22/09/2012 14:25

#3267 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by damke_85 »

Pokerboy11 wrote:E kome da se naje*** mame Microsoftu ili pak rockstargams-u :x
da si saceko da win8 izadje pa ga kupio pa onda da si kupio i original igru mogo bi svima mamu da spominjes, ovako :lol:


usput zna li neko je li izisla fifa13?
Mustang1
Posts: 29958
Joined: 29/12/2010 17:31

#3268 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Jok .. imas stranice koje nude preorder i vidi na koji datum isporucuju ..
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3269 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Evo za promjenu sam promjenio monitor i stavio 26 inchi monitor kojeg sam use kao tv. Jao razlike uspoređujući sa svojim 19 inchnim monitorom. Najgore je kada je pozadina bijelo, udara u oči kao Kim Kardashian :D

Rekoh ovdje da stavim na ovoj temi jer je UBER, SUPER, MEGA kul play games na ovom čudu. :lol: Mislim da ću ga uvijek use, a vratiti svoj stari tv tako da mogu enjoy games. Sada mi treba samo bolja centralna jedinica.

Before:


http://www.isuppli.com/PublishingImages ... _V193W.jpg

Now:

http://gz-yitong.com/epic/20100305092553.jpg

S tim da je ovo prosonic neko čudo. Sa strane mogu i dvd-ovi stati i gledao sam par sezona House-a. I ljepši je na oči od toga na slici.

Listao sam i nigdje nisam prosonic našao. Inače sam zbavio ovo čudo iz Danske, ako je neko upoznat s ovim neka nešto napiše. Samo nemojte smeće je itd . I da jest, lijepo je na njega watch :dance:

BiH nije izgubila na njemu niti jednom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
f1deL
Posts: 275
Joined: 16/05/2012 20:21
Location: TU I TAMO

#3270 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by f1deL »

Tkd wrote:Evo za promjenu sam promjenio monitor i stavio 26 inchi monitor kojeg sam use kao tv. Jao razlike uspoređujući sa svojim 19 inchnim monitorom. Najgore je kada je pozadina bijelo, udara u oči kao Kim Kardashian :D

Rekoh ovdje da stavim na ovoj temi jer je UBER, SUPER, MEGA kul play games na ovom čudu. :lol: Mislim da ću ga uvijek use, a vratiti svoj stari tv tako da mogu enjoy games. Sada mi treba samo bolja centralna jedinica.

Before:


http://www.isuppli.com/PublishingImages ... _V193W.jpg

Now:

http://gz-yitong.com/epic/20100305092553.jpg

S tim da je ovo prosonic neko čudo. Sa strane mogu i dvd-ovi stati i gledao sam par sezona House-a. I ljepši je na oči od toga na slici.

Listao sam i nigdje nisam prosonic našao. Inače sam zbavio ovo čudo iz Danske, ako je neko upoznat s ovim neka nešto napiše. Samo nemojte smeće je itd . I da jest, lijepo je na njega watch :dance:

BiH nije izgubila na njemu niti jednom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Koliko si platio ovaj TV :D 8-)
Muzikjunki
Posts: 341
Joined: 24/04/2010 11:33

#3271 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Muzikjunki »

Tkd wrote:Evo za promjenu sam promjenio monitor i stavio 26 inchi monitor kojeg sam use kao tv. Jao razlike uspoređujući sa svojim 19 inchnim monitorom. Najgore je kada je pozadina bijelo, udara u oči kao Kim Kardashian :D

Rekoh ovdje da stavim na ovoj temi jer je UBER, SUPER, MEGA kul play games na ovom čudu. :lol: Mislim da ću ga uvijek use, a vratiti svoj stari tv tako da mogu enjoy games. Sada mi treba samo bolja centralna jedinica.

Before:


http://www.isuppli.com/PublishingImages ... _V193W.jpg

Now:

http://gz-yitong.com/epic/20100305092553.jpg

S tim da je ovo prosonic neko čudo. Sa strane mogu i dvd-ovi stati i gledao sam par sezona House-a. I ljepši je na oči od toga na slici.

Listao sam i nigdje nisam prosonic našao. Inače sam zbavio ovo čudo iz Danske, ako je neko upoznat s ovim neka nešto napiše. Samo nemojte smeće je itd . I da jest, lijepo je na njega watch :dance:

BiH nije izgubila na njemu niti jednom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Evo ti ih, biraj:
http://www.bilka.dk/Elektronik/TV/Prosonic
Ovaj tvoj od 26 inchi kosta 250 eura :D

Sta bi tek bilo da spojis neki pravi monitor... pao bi u nesvijest pred tim otkricem :D
User avatar
Pokerboy11
Posts: 865
Joined: 06/02/2010 19:40

#3272 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Pokerboy11 »

damke_85 wrote:
Pokerboy11 wrote:E kome da se naje*** mame Microsoftu ili pak rockstargams-u :x
da si saceko da win8 izadje pa ga kupio pa onda da si kupio i original igru mogo bi svima mamu da spominjes, ovako :lol:


usput zna li neko je li izisla fifa13?
Igrica i JESTE ORGINAL !!! Sistem nije + ovaj problem ima i na windows 7. A moja verzija 8 je finalna tacnije RTM. I razlike izmedju orginal sistema i "fusara" NEMA (nikad je nisam vidio dok sam koristio orginal XP i fusar) ...
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3273 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

@f1deL

Dobio kao poklon :D

@Muzikjunki

Ovaj mi bolji nego Acerov :lol: S tim da bi Acer od 26 inch-a bio svakako epic. Najbolji dio je kada upadaš u neko game automatski rezoluciju namjesti pa se ne moram peglati :lol:
User avatar
bboobbyy
Posts: 77
Joined: 11/10/2011 07:22

#3274 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by bboobbyy »

igra li neko f1 2012 preteska je ne mogu bolje od 16 pozicije, ima li ko kakvih uputa :grin:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Mustang1
Posts: 29958
Joined: 29/12/2010 17:31

#3275 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Pa probaj ukljuciti u opcijama ona kocenja i pizde materine .. Svaku formulu koju sam igrao igrao sam sa tim upaljenim .. Inace nemas sanse da ne zaostanes 20 krugova :D Ja sam skinuo demo ali mi nece pokrenuti .. Nije do hardwera .. Sad mi se neda skidati full jer vjerovatno necu uci jednom dva puta ..A nije nista posebno prosjek igra :D
Post Reply