
Zemljotres maloprije..
-
ZenaZbrkovima
- Posts: 1890
- Joined: 06/01/2015 21:32
#3252 Re: Zemljotres maloprije..
Ja sam ga samo cula 
kontam, po buci, neko mi uleti u sobu, pogledam na vrata, nema nikoga
sad mi zao sto nisam bila mirnija 
kontam, po buci, neko mi uleti u sobu, pogledam na vrata, nema nikoga
- 1941.
- Posts: 435
- Joined: 12/04/2008 17:05
#3253 Re: Zemljotres maloprije..
Sekunda-dvije, ali se udar dobro cuo...jezivo.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52667
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#3254 Re: Zemljotres maloprije..
I am Happy wrote:Slabo si ga ti onda osjetioNekako s proljeća wrote:Nekih 6 sekundi, mejbi 4,3 stepeni. Sačekajmo mjerne instrumenteChmoljo wrote:jeste l' ga osjetili?
-
splinter
- Posts: 8703
- Joined: 08/10/2011 12:28
#3255 Re: Zemljotres maloprije..
Bogami je zaljujlalo, haman mi frižider prestade raditi, ma ovaj dio godine je najsojetljiviji. Vala je započeo dan . . .
- drag_gost
- Posts: 6417
- Joined: 17/04/2010 19:09
- Location: Tu, odmah :)
#3256 Re: Zemljotres maloprije..
Uh probudi me... nimalo ugodan osjecaj.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3257 Re: Zemljotres maloprije..
4,3 magnituda.
Srećom samo tresno nije ljuljao
Srećom samo tresno nije ljuljao
- Drvosjeca iz Dejcica
- Posts: 16757
- Joined: 23/06/2004 15:46
- Location: Sarajevo
#3258 Re: Zemljotres maloprije..
Ispraviše sada na 4.3.
Magnitude M 4.3
Region BOSNIA AND HERZEGOVINA
Date time 2015-02-28 08:24:24.9 UTC
Location 43.64 N ; 18.47 E
Depth 2 km
Distances 25 km S of Sarajevo, Bosnia and Herzegovina / pop: 696,731 / local time: 09:24:24.9 2015-02-28
18 km SE of Gračanica, Bosnia and Herzegovina / pop: 3,871 / local time: 09:24:24.9 2015-02-28
Magnitude M 4.3
Region BOSNIA AND HERZEGOVINA
Date time 2015-02-28 08:24:24.9 UTC
Location 43.64 N ; 18.47 E
Depth 2 km
Distances 25 km S of Sarajevo, Bosnia and Herzegovina / pop: 696,731 / local time: 09:24:24.9 2015-02-28
18 km SE of Gračanica, Bosnia and Herzegovina / pop: 3,871 / local time: 09:24:24.9 2015-02-28
- Vegetastar
- Posts: 397
- Joined: 22/04/2011 10:46
#3259 Re: Zemljotres maloprije..
ja nisam nikad jači osjetio, bar se ne sjećam. Prpa baš
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#3260 Re: Zemljotres maloprije..
Ma džaba ti sve, ja se prepadoh za televizor
da mu je sta bilo ne znam gdje bi mi se prasina skupljala
Nisi beze ljudi prije imali one velike, debele
Nisi beze ljudi prije imali one velike, debele
-
bull21
- Posts: 2238
- Joined: 14/06/2011 16:05
#3261 Re: Zemljotres maloprije..
Bio je prije ravno 10tak godina, užas. Sjećam se da sam sa bratom doslovno držao ormar ogromni da nam ne padne na glavu. Tada je bio jači od ovoga, 100%. Mada i ovaj nije baš za zaje...Vegetastar wrote:ja nisam nikad jači osjetio, bar se ne sjećam. Prpa baš
- Izlija
- Posts: 1209
- Joined: 20/05/2010 13:04
#3262 Re: Zemljotres maloprije..
Fino se zatreslo, kaže žena, nemoj me drmat subota je, neka me još 5 minuta. A ja blijed ko sir : z z z ZEMLJOTREEES jeb. te 5 minuta. Uh zajeb.no buđenje
- reis1
- Posts: 2234
- Joined: 07/11/2012 17:52
- Location: Sarajevo
#3263 Re: Zemljotres maloprije..
Drvosjeca iz Dejcica wrote:Magnitude M 3.9
Region BOSNIA AND HERZEGOVINA
Date time 2015-02-28 08:24:24.3 UTC
Location 43.65 N ; 18.42 E
Depth 2 km
Distances 25 km S of Sarajevo, Bosnia and Herzegovina / pop: 696,731 / local time: 09:24:24.9 2015-02-28
18 km SE of Gračanica, Bosnia and Herzegovina / pop: 3,871 / local time: 09:24:24.9 2015-02-28
Jel ovo po Rihteru 3.9? Evo sad pise 4.3
- Nekako s proljeća
- Posts: 4797
- Joined: 01/12/2006 22:59
- Location: Pozdrav domovini!
#3264 Re: Zemljotres maloprije..
A šta bi s tobom junačeI am Happy wrote:Slabo si ga ti onda osjetioNekako s proljeća wrote:Nekih 6 sekundi, mejbi 4,3 stepeni. Sačekajmo mjerne instrumenteChmoljo wrote:jeste l' ga osjetili?
- klaki
- Posts: 2371
- Joined: 15/02/2013 17:49
- Location: 榛名山峠
#3265 Re: Zemljotres maloprije..
Jesam peh, par sekundi prije zemljotresa sam se probudio. U hrasnici je fino zadrmalo.
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3266 Re: Zemljotres maloprije..
jebo mater, sjedis/lezis i nemocno cekas hoce li se sve poceti rusiti ili ce prestati i smiriti se.
- reis1
- Posts: 2234
- Joined: 07/11/2012 17:52
- Location: Sarajevo
#3267 Re: Zemljotres maloprije..
Treba uvijek spavat i sjedit kod prozora, da se moze iskocit ako nedaj Boze....
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#3268 Re: Zemljotres maloprije..
Sve se desi u par sekundi, tako da gotovo sanse nemas.reis1 wrote:Treba uvijek spavat i sjedit kod prozora, da se moze iskocit ako nedaj Boze....
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#3269 Re: Zemljotres maloprije..
A jel' ga neko sinoc osjetio 
- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#3270 Re: Zemljotres maloprije..
Onda valja meni skakati sa drugog sprata.reis1 wrote:Treba uvijek spavat i sjedit kod prozora, da se moze iskocit ako nedaj Boze....
- Edin H.
- Posts: 53548
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#3271 Re: Zemljotres maloprije..
Sa 16-tog spratareis1 wrote:Treba uvijek spavat i sjedit kod prozora, da se moze iskocit ako nedaj Boze....
-
rudy81
- Posts: 998
- Joined: 18/05/2007 08:43
#3272 Re: Zemljotres maloprije..
mene je ovaj put bas prpa uhvatila, stojim na sred sobe ide prvo krckanje zidova i onda
sto neko rece nije zaljuljao samo se nekako streslo...
- Ljakan
- Posts: 4684
- Joined: 07/01/2014 09:48
- Location: tuspas mene i sviju nas
#3273 Re: Zemljotres maloprije..
pogotovo ovi sa vecih spratovareis1 wrote:Treba uvijek spavat i sjedit kod prozora, da se moze iskocit ako nedaj Boze....
- Vegetastar
- Posts: 397
- Joined: 22/04/2011 10:46
#3274 Re: Zemljotres maloprije..
jest garant, pogotovo ko živi na 10 spratureis1 wrote:Treba uvijek spavat i sjedit kod prozora, da se moze iskocit ako nedaj Boze....
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3275 Re: Zemljotres maloprije..
I onda tek skontas da se ljudska bića bezzze kurcekaranana wrote:jebo mater, sjedis/lezis i nemocno cekas hoce li se sve poceti rusiti ili ce prestati i smiriti se.
Manji od makovog zrna
