BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- BHF_Manijak
- Posts: 28519
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3251 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Ona odbrana Stoke nije ni za qrca!
Poimenice solidni igraci ali brate ko da su naograjisali, danas uzas! Prvi gol frajer sam osta pored njih 5 nazad, drugi gol opet sam Ba u srcu 16-terca...Begovic solidan, imao par izlijetanja, hvatao sto se moglo uhvatit i to je to, kod golova nemocan, mozda drugi da je MOZDA mogao pokupit loptu ispred Ba-a, no ostaje samo MOZDA...
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#3252 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Mislim na jesen 70. i nekejeza u ledja wrote:Mislis jesen 2008e?? Onu kad je Ibisevic zabijao ko lud, Dzeko pocinjao dobijati vise mjesta u Wolfu (ej, to je bilo prije samo 3 godinehz__semir wrote:Džeko strijelac
Vedo strijelac
Miske strijelac
Lulić strijelac
Pjanić asistent
Sve miriše na onu jesen 2009. godine), Pjanic presao u Lyon....Lulica nismo ni znali
...
Nemoj majketi da lici na jesen 2009e. Jer ako sve lici onda ce liciti i plejof protiv Portugala.
Upravu si, fulio sam godinu, mislio sam na početak Ćirinog ciklusa.
- horion_bosona
- Posts: 2819
- Joined: 08/06/2005 10:20
#3253 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
sta se sa Ibricicem desilo!? gledao sam veci dio prvog poluvremena AEK-Lokomitiv, covjek izgleda tako bezvoljno i nezainteresovano, hoda po terenu... imao je pretkraj dobru priliku, sutao lijevom iskosa sa nekih 10-12 metara proslo tik pored stative...
bice da je s njim k'o sa onim Ibrom iz pjesme...
bice da je s njim k'o sa onim Ibrom iz pjesme...
- bosnianidiot
- Posts: 1187
- Joined: 23/09/2007 17:57
- Contact:
#3254 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Ne daju mu bolan da sevdah svira
...
- jeza u ledja
- Posts: 50632
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3255 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
lulic, medunjanin, ibricic zapoceli utakmicu - zamjenjeni u drugom.
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#3256 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Sejad Salihovic nakon 3 mjeseca na terenu i igra od prve minute protiv K`lauterna
, naravno Ibi se podrazumjeva
hajmo Sejo slobodnjak
edit: evo i stream ko hoce da pogleda http://www.stopstream.tv/ch6.html
hajmo Sejo slobodnjak
edit: evo i stream ko hoce da pogleda http://www.stopstream.tv/ch6.html
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#3257 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
u 3 minuti susreta imao je slobodnjak sa nekih 30 metara ali preko gola
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#3258 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Zvjezdan Misimovic u pocetnih 11 kuci protiv Spartaka, igra odmah iza napadaca Kuraniya
- Bosanski_kralj
- Posts: 10166
- Joined: 31/03/2007 00:07
#3259 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Nije on Džeko pa da imam živaca gledati ga preko neta.just principe wrote:Sejad Salihovic nakon 3 mjeseca na terenu i igra od prve minute protiv K`lauterna, naravno Ibi se podrazumjeva
hajmo Sejo slobodnjak
edit: evo i stream ko hoce da pogleda http://www.stopstream.tv/ch6.html
-
bahonnen
- Posts: 318
- Joined: 19/02/2007 11:51
#3260 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Ne... On je Salihović... Prečka sa pozamašne udaljenosti...
Šteli se šteli...
Šteli se šteli...
Last edited by bahonnen on 05/11/2011 15:54, edited 1 time in total.
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#3261 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
koja precka iz slobodnjaka sa 30 metara
steta sto nije uslo
- Sasvim_Obican
- Posts: 1784
- Joined: 17/08/2010 16:58
- Location: partijska dalekovidnica
#3262 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
strahotan šut ...just principe wrote:koja precka iz slobodnjaka sa 30 metara![]()
![]()
![]()
steta sto nije uslo
Odličan je Salihović. Kreće se i proigrava kao i prije povrede.
-
bahonnen
- Posts: 318
- Joined: 19/02/2007 11:51
#3263 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
To.... zabi ga Vedooooo...
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#3264 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
mi o Salihovicu a Ibisevic ga zavali kroz noge

- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#3265 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Iako je lijepo citati da su Dzeko i Ibisevic zabijali, najvaznije je da su nasi igraci zdravi okoncali i ovaj vikend pred Portugal i da nije neki 'Taylor' osakatio upravo nase najubojitije oruzje-napadce! Dobro, Spaha ponovo nije 'pokvario' statiskitu s zutim kartonima, ali na to smo navikli.
Sad moze poceti 'final countdown' do petka!
Sad moze poceti 'final countdown' do petka!
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#3266 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Iako je lijepo citati da su Dzeko i Ibisevic zabijali, najvaznije je da su nasi igraci zdravi okoncali i ovaj vikend pred Portugal i da nije neki 'Taylor' osakatio upravo nase najubojitije oruzje-napadce! Dobro, Spaha ponovo nije 'pokvario' statiskitu s zutim kartonima, ali na to smo navikli.
Sad moze poceti 'final countdown' do petka!
Sad moze poceti 'final countdown' do petka!
- BHF_Manijak
- Posts: 28519
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3267 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Taj "kloc golman", trenutno je u odlicnoj formi u Mersinu i povremeni je clan reprezentacije, a ako nastavi ovako, uskoro i drugi golman, dok vase "zvijezde" muda hlade po BiH premier ligi!Postao/la Jeff Bingham dana 04/11/2011 12:12
kad su komsinice onog kloca na golu prodale za haman pola miliona, mozemo i mi za kojasevica uzeti makar 600.000
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3268 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
ne znam ko tim vasim "zvijezdama" daje dozvolu da igraju za repkuBHF_Manijak wrote:Taj "kloc golman", trenutno je u odlicnoj formi u Mersinu i povremeni je clan reprezentacije, a ako nastavi ovako, uskoro i drugi golman, dok vase "zvijezde" muda hlade po BiH premier ligi!Postao/la Jeff Bingham dana 04/11/2011 12:12
kad su komsinice onog kloca na golu prodale za haman pola miliona, mozemo i mi za kojasevica uzeti makar 600.000

a.k.a pitar
- BHF_Manijak
- Posts: 28519
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3269 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Ja ti ovo ne govorim u kontekstu da zajebajem jer je Seha Zeljovac pa ce sad u reprezentaciji biti jedan vise igrac koji igra ili je igrao u Zelji, vec prozivam lika sto ga neopravdano nazva klocom! 
- horion_bosona
- Posts: 2819
- Joined: 08/06/2005 10:20
#3270 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Džeko - klasa opjevana, jak je k'o zemlja, kako prosu onog Ferdinanda
Ibišević - tip klasičnog gol-igrača, sprovodi loptu u mrežu, drago mi je što je ušao u seriju nakon povrede...
Pjanić - jednostavno ne mogu vjerovati da ima samo 21 godinu, takva lakoća kod predaje lopte i zadnjeg pasa, pregled igre, na putu je da postane evropski top igrač ...
uljevaju optimizan i što je možda najvažnije svi su zdravi...
Šehić je branio prilično dobro protiv Galatasaraya (sjajna intervencija 3:08), trebao bi definitivno da ima prednost ispred Avdukića kao treći golman...
http://www.acunn.com/video/mac-ozetleri ... -yurdu0/77
Ibišević - tip klasičnog gol-igrača, sprovodi loptu u mrežu, drago mi je što je ušao u seriju nakon povrede...
Pjanić - jednostavno ne mogu vjerovati da ima samo 21 godinu, takva lakoća kod predaje lopte i zadnjeg pasa, pregled igre, na putu je da postane evropski top igrač ...
Šehić je branio prilično dobro protiv Galatasaraya (sjajna intervencija 3:08), trebao bi definitivno da ima prednost ispred Avdukića kao treći golman...
http://www.acunn.com/video/mac-ozetleri ... -yurdu0/77
- BHF_Manijak
- Posts: 28519
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3271 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Strasni Seha!
Uskoro zabetonirana dvica reprezentacije, a mozda i kec, ko znna gdje moze zavrsiti za 3-4 godine...
http://www.goalsarena.org/video/turkey- ... in_en.html
http://www.goalsarena.org/video/turkey- ... in_en.html
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3272 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
imao je jednu odlicnu odbranu, ostalo nije nesto poseban bioBHF_Manijak wrote:Strasni Seha!Uskoro zabetonirana dvica reprezentacije, a mozda i kec, ko znna gdje moze zavrsiti za 3-4 godine...
http://www.goalsarena.org/video/turkey- ... in_en.html
btw ovaj sudija predobar
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#3273 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
ja reko Seha brani ko begovic..kad ono prva intervencija sto je imao ispade mu lopta..todd_smith wrote:imao je jednu odlicnu odbranu, ostalo nije nesto poseban bioBHF_Manijak wrote:Strasni Seha!Uskoro zabetonirana dvica reprezentacije, a mozda i kec, ko znna gdje moze zavrsiti za 3-4 godine...
http://www.goalsarena.org/video/turkey- ... in_en.htmlbezveze prosuo onaj sut i lahko ga zaokruzi Elmander
btw ovaj sudija predobarsvaka mu je na mjestu bila, kod penala,bacanja i ono ramenom
druga je bila vrhunska sto jest jest s linije skinuo..i imao jos jedno istrcavanje kad ga zaobidje napadac..inace sutali 20 puta na njegov gol..ali u okvir puta eto samo 2 put
- Bosanski_kralj
- Posts: 10166
- Joined: 31/03/2007 00:07
#3274 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Da nam je odbarana kompletna i sa ovakvom formom naših igrača, samljeli bi Portugalce. Radi našeg dobra i dalje ću biti pesimista i prognoziram naš poraz, ovakvo razmišljanje u velikoj većini slučajeva nam je donosilo samo dobro. Zato ako u narednim danima vas bude nervirao moj pesimizam, pročitajte ovaj post još jednom i shvatićete o čemu se radi. 
- horion_bosona
- Posts: 2819
- Joined: 08/06/2005 10:20
#3275 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
jako, jako glup gol je primio Begovic... indirekt, Klasnic mu oteo loptu iz ruku i nabrzinu izveo do Daviesa... i sve je to pustio Howard Webb...
nakon toga dvije dobre odbrane...
edit. jos jedna greska Begovica, lose ispucao loptu (moguce je da se okliznuo), ravno do lika koji mu je isprve zavalio golcinu iskosa sa preko 20 metara...
nakon toga dvije dobre odbrane...
edit. jos jedna greska Begovica, lose ispucao loptu (moguce je da se okliznuo), ravno do lika koji mu je isprve zavalio golcinu iskosa sa preko 20 metara...
