BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28519
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3251 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by BHF_Manijak »

Ona odbrana Stoke nije ni za qrca! :roll: Poimenice solidni igraci ali brate ko da su naograjisali, danas uzas! Prvi gol frajer sam osta pored njih 5 nazad, drugi gol opet sam Ba u srcu 16-terca...Begovic solidan, imao par izlijetanja, hvatao sto se moglo uhvatit i to je to, kod golova nemocan, mozda drugi da je MOZDA mogao pokupit loptu ispred Ba-a, no ostaje samo MOZDA...
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#3252 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Obuca9 »

jeza u ledja wrote:
hz__semir wrote:Džeko strijelac
Vedo strijelac
Miske strijelac
Lulić strijelac
Pjanić asistent

Sve miriše na onu jesen 2009. godine 8-)
Mislis jesen 2008e?? Onu kad je Ibisevic zabijao ko lud, Dzeko pocinjao dobijati vise mjesta u Wolfu (ej, to je bilo prije samo 3 godine :shock: ), Pjanic presao u Lyon....Lulica nismo ni znali :D ...

Nemoj majketi da lici na jesen 2009e. Jer ako sve lici onda ce liciti i plejof protiv Portugala. :-?
Mislim na jesen 70. i neke :D :D :D

Upravu si, fulio sam godinu, mislio sam na početak Ćirinog ciklusa.
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#3253 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by horion_bosona »

sta se sa Ibricicem desilo!? gledao sam veci dio prvog poluvremena AEK-Lokomitiv, covjek izgleda tako bezvoljno i nezainteresovano, hoda po terenu... imao je pretkraj dobru priliku, sutao lijevom iskosa sa nekih 10-12 metara proslo tik pored stative...

bice da je s njim k'o sa onim Ibrom iz pjesme... :sad:
User avatar
bosnianidiot
Posts: 1187
Joined: 23/09/2007 17:57
Contact:

#3254 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by bosnianidiot »

Ne daju mu bolan da sevdah svira :( ...
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50632
Joined: 29/12/2005 01:20

#3255 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by jeza u ledja »

lulic, medunjanin, ibricic zapoceli utakmicu - zamjenjeni u drugom.
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#3256 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by just principe »

Sejad Salihovic nakon 3 mjeseca na terenu i igra od prve minute protiv K`lauterna :dance: , naravno Ibi se podrazumjeva

hajmo Sejo slobodnjak :bih:

edit: evo i stream ko hoce da pogleda http://www.stopstream.tv/ch6.html
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#3257 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by just principe »

u 3 minuti susreta imao je slobodnjak sa nekih 30 metara ali preko gola
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#3258 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by just principe »

Zvjezdan Misimovic u pocetnih 11 kuci protiv Spartaka, igra odmah iza napadaca Kuraniya
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10166
Joined: 31/03/2007 00:07

#3259 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Bosanski_kralj »

just principe wrote:Sejad Salihovic nakon 3 mjeseca na terenu i igra od prve minute protiv K`lauterna :dance: , naravno Ibi se podrazumjeva

hajmo Sejo slobodnjak :bih:

edit: evo i stream ko hoce da pogleda http://www.stopstream.tv/ch6.html
Nije on Džeko pa da imam živaca gledati ga preko neta. :oops: :D
bahonnen
Posts: 318
Joined: 19/02/2007 11:51

#3260 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by bahonnen »

Ne... On je Salihović... Prečka sa pozamašne udaljenosti...
Šteli se šteli...
Last edited by bahonnen on 05/11/2011 15:54, edited 1 time in total.
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#3261 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by just principe »

koja precka iz slobodnjaka sa 30 metara :shock: :shock: :shock: :shock: steta sto nije uslo
User avatar
Sasvim_Obican
Posts: 1784
Joined: 17/08/2010 16:58
Location: partijska dalekovidnica

#3262 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Sasvim_Obican »

just principe wrote:koja precka iz slobodnjaka sa 30 metara :shock: :shock: :shock: :shock: steta sto nije uslo
strahotan šut ...

Odličan je Salihović. Kreće se i proigrava kao i prije povrede. :thumbup: :thumbup:
bahonnen
Posts: 318
Joined: 19/02/2007 11:51

#3263 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by bahonnen »

To.... zabi ga Vedooooo...
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#3264 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by just principe »

mi o Salihovicu a Ibisevic ga zavali kroz noge :D :bih:
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#3265 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by shake69 »

Iako je lijepo citati da su Dzeko i Ibisevic zabijali, najvaznije je da su nasi igraci zdravi okoncali i ovaj vikend pred Portugal i da nije neki 'Taylor' osakatio upravo nase najubojitije oruzje-napadce! Dobro, Spaha ponovo nije 'pokvario' statiskitu s zutim kartonima, ali na to smo navikli. :-D
Sad moze poceti 'final countdown' do petka! :bih:
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#3266 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by shake69 »

Iako je lijepo citati da su Dzeko i Ibisevic zabijali, najvaznije je da su nasi igraci zdravi okoncali i ovaj vikend pred Portugal i da nije neki 'Taylor' osakatio upravo nase najubojitije oruzje-napadce! Dobro, Spaha ponovo nije 'pokvario' statiskitu s zutim kartonima, ali na to smo navikli. :-D
Sad moze poceti 'final countdown' do petka! :bih:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28519
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3267 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by BHF_Manijak »

Postao/la Jeff Bingham dana 04/11/2011 12:12


kad su komsinice onog kloca na golu prodale za haman pola miliona, mozemo i mi za kojasevica uzeti makar 600.000
Taj "kloc golman", trenutno je u odlicnoj formi u Mersinu i povremeni je clan reprezentacije, a ako nastavi ovako, uskoro i drugi golman, dok vase "zvijezde" muda hlade po BiH premier ligi! :wink:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3268 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by todd_smith »

BHF_Manijak wrote:
Postao/la Jeff Bingham dana 04/11/2011 12:12


kad su komsinice onog kloca na golu prodale za haman pola miliona, mozemo i mi za kojasevica uzeti makar 600.000
Taj "kloc golman", trenutno je u odlicnoj formi u Mersinu i povremeni je clan reprezentacije, a ako nastavi ovako, uskoro i drugi golman, dok vase "zvijezde" muda hlade po BiH premier ligi! :wink:
ne znam ko tim vasim "zvijezdama" daje dozvolu da igraju za repku














































Image

a.k.a pitar :mrgreen:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28519
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3269 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by BHF_Manijak »

Ja ti ovo ne govorim u kontekstu da zajebajem jer je Seha Zeljovac pa ce sad u reprezentaciji biti jedan vise igrac koji igra ili je igrao u Zelji, vec prozivam lika sto ga neopravdano nazva klocom! :wink:
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#3270 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by horion_bosona »

Džeko - klasa opjevana, jak je k'o zemlja, kako prosu onog Ferdinanda :D
Ibišević - tip klasičnog gol-igrača, sprovodi loptu u mrežu, drago mi je što je ušao u seriju nakon povrede...
Pjanić - jednostavno ne mogu vjerovati da ima samo 21 godinu, takva lakoća kod predaje lopte i zadnjeg pasa, pregled igre, na putu je da postane evropski top igrač ...

:thumbup: :bih: uljevaju optimizan i što je možda najvažnije svi su zdravi...

Šehić je branio prilično dobro protiv Galatasaraya (sjajna intervencija 3:08), trebao bi definitivno da ima prednost ispred Avdukića kao treći golman...
http://www.acunn.com/video/mac-ozetleri ... -yurdu0/77
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28519
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3271 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by BHF_Manijak »

Strasni Seha! 8-) Uskoro zabetonirana dvica reprezentacije, a mozda i kec, ko znna gdje moze zavrsiti za 3-4 godine...

http://www.goalsarena.org/video/turkey- ... in_en.html
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3272 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by todd_smith »

BHF_Manijak wrote:Strasni Seha! 8-) Uskoro zabetonirana dvica reprezentacije, a mozda i kec, ko znna gdje moze zavrsiti za 3-4 godine...

http://www.goalsarena.org/video/turkey- ... in_en.html
imao je jednu odlicnu odbranu, ostalo nije nesto poseban bio :-? bezveze prosuo onaj sut i lahko ga zaokruzi Elmander

btw ovaj sudija predobar :lol: svaka mu je na mjestu bila, kod penala,bacanja i ono ramenom :thumbup:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#3273 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by kokuz_sa »

todd_smith wrote:
BHF_Manijak wrote:Strasni Seha! 8-) Uskoro zabetonirana dvica reprezentacije, a mozda i kec, ko znna gdje moze zavrsiti za 3-4 godine...

http://www.goalsarena.org/video/turkey- ... in_en.html
imao je jednu odlicnu odbranu, ostalo nije nesto poseban bio :-? bezveze prosuo onaj sut i lahko ga zaokruzi Elmander

btw ovaj sudija predobar :lol: svaka mu je na mjestu bila, kod penala,bacanja i ono ramenom :thumbup:
ja reko Seha brani ko begovic..kad ono prva intervencija sto je imao ispade mu lopta..
druga je bila vrhunska sto jest jest s linije skinuo..i imao jos jedno istrcavanje kad ga zaobidje napadac..inace sutali 20 puta na njegov gol..ali u okvir puta eto samo 2 put
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10166
Joined: 31/03/2007 00:07

#3274 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Bosanski_kralj »

Da nam je odbarana kompletna i sa ovakvom formom naših igrača, samljeli bi Portugalce. Radi našeg dobra i dalje ću biti pesimista i prognoziram naš poraz, ovakvo razmišljanje u velikoj većini slučajeva nam je donosilo samo dobro. Zato ako u narednim danima vas bude nervirao moj pesimizam, pročitajte ovaj post još jednom i shvatićete o čemu se radi. :D
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#3275 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by horion_bosona »

jako, jako glup gol je primio Begovic... indirekt, Klasnic mu oteo loptu iz ruku i nabrzinu izveo do Daviesa... i sve je to pustio Howard Webb...

nakon toga dvije dobre odbrane...

edit. jos jedna greska Begovica, lose ispucao loptu (moguce je da se okliznuo), ravno do lika koji mu je isprve zavalio golcinu iskosa sa preko 20 metara...
Post Reply