Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
#3251 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nisam znao da ima ovoliko planinara kod nas
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#3252 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Tomahawk11 wrote:konektovani![]()
Ma ja sam težak na cipelama![]()
Fudo, te ne bih ni mrtav
U pravu si - tvoj je bolji izbor--samo da nemaju one 'sare' na peti.Fudo je predlozio Cole Haan--$150 ---dosta je dobar kvalitet,ali
Mada Fudine na sljedecoj stranici su dobre.
- konektovan
- Posts: 51479
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3253 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Puna ferhadija salomona, terexa, salewa, merrela, north face, to je cudo.gnjev wrote:Nisam znao da ima ovoliko planinara kod nas
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#3254 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Imam ove krpene, 20 kerma.


- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#3255 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Sto SE tice obuce. Bitno da ne zulja.
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3257 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Hvalacendlerbing wrote:
Odlicno izgledaju
-
Poslednji Divergent
- Posts: 58
- Joined: 11/10/2014 22:10
#3258 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Pozdrav,
Da ne otvaram novu temu ovdje cu postaviti pitanje.
Da li mogu popraviti "balon" na air max patikama koji je negdje malo pukao i kroz njega sada izlazi zrak?
Unaprijed hvala
Da ne otvaram novu temu ovdje cu postaviti pitanje.
Da li mogu popraviti "balon" na air max patikama koji je negdje malo pukao i kroz njega sada izlazi zrak?
Unaprijed hvala
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#3259 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Bile bas jeftine... i preudobne su
- Russki
- Posts: 19648
- Joined: 28/05/2012 15:38
- Location: Mentmore Towers
#3260 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Gdje si našao ove? Dobre su pravo jbtduminjo wrote:
Sto SE tice obuce. Bitno da ne zulja.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#3261 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
meeeeh prije nea 101nu drugu...
komplet gazela seriju, special,gtx og...
zasad i stan smith novi nije los
komplet gazela seriju, special,gtx og...
zasad i stan smith novi nije los
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#3262 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Bile su U decembru U Deichmann. Valjda imaju Jos. Oko stoje suRusski wrote:Gdje si našao ove? Dobre su pravo jbtduminjo wrote:
Sto SE tice obuce. Bitno da ne zulja.
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#3263 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ubile se za dajdzu na proljece:



- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#3264 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
uUUUUpirmin wrote:Ubile se za dajdzu na proljece:
Gdje su kupio?
Moze li koja originalna slika
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#3266 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nisam jos kupio al planiram u martu-aprilu.AhmetShabo wrote:uUUUUpirmin wrote:Ubile se za dajdzu na proljece:
Gdje su kupio?
Moze li koja originalna slika
Narucim na netu, zadnji put kod "Save our sole" - Karlsruhe(DE).
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#3267 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
ima da budes glavni hipster u svom bezirkupirmin wrote:Ubile se za dajdzu na proljece:
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#3268 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
prave sminkerskećiribiribela wrote:
Bile bas jeftine... i preudobne su
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#3269 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
I sta je falilo @groove-u Zlatka li ti Junuzovica?pizarro wrote: ima da budes glavni hipster u svom bezirku![]()
- rumenige_brajtner
- Posts: 2088
- Joined: 17/07/2008 10:03
#3271 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
BBI, northland, 3. sprat. neko sniženje uhvatio, oko 220 KM.TDK-90 wrote:Dze ? i kol`ko pararumenige_brajtner wrote:
'bo te starke.... utisci ?
udobne i nepromočive. testirane u više navrata po teškoj kiši i blatu. zasad zadovoljan, iako bih više volio da su klasične pertle na njima, al ajde..
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#3272 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ja sam u zadnje vrijeme u fazonu trčanja pa uzeh ove Champion Running, snižene u Sportvisionu na 56 KM
Za moj trenutni level od nekih 5-6 kilometara laganog trčanja sasvim dovoljne i udobne, kad počnem prelaziti ozbiljnije dužine (ko @Buckethead) onda će aBd leći neke Asics

Za moj trenutni level od nekih 5-6 kilometara laganog trčanja sasvim dovoljne i udobne, kad počnem prelaziti ozbiljnije dužine (ko @Buckethead) onda će aBd leći neke Asics

- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#3274 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
kakva neozbiljnost, na buzz stranici pola patika tj velicina nemaju na stanju a stranica nije azurirana
stvarno jadno
stvarno jadno
- TDK-90
- Posts: 1211
- Joined: 26/02/2012 12:15
#3275 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Pitam jer imam isterumenige_brajtner wrote:BBI, northland, 3. sprat. neko sniženje uhvatio, oko 220 KM.TDK-90 wrote:Dze ? i kol`ko pararumenige_brajtner wrote:.... utisci ?
udobne i nepromočive. testirane u više navrata po teškoj kiši i blatu. zasad zadovoljan, iako bih više volio da su klasične pertle na njima, al ajde..
I puuuuno su mi udobnije i ljepse od xa pro 3d gtx koje takodjer imam i koje su skuplje i "bolje"
A to za pertle ilitiga vezice,
Thanks za feedback






