Manchester United FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#3251 Re: Manchester United FC

Post by fidoremilienko »

Ja bih tebe trebao prijaviti moderaciji zbog vrijeđanja, ali neću. Žao mi da forum izgubi jednu takvu veličinu, poput tebe. :lol:

Zato

Image

i nisu više interesantne te slike koje postavljaš. Ali ako struĆnjak misli da to tako treba, neka nastavi svoj rad.

Ugodno veče struĆnjak 8-) :lol: :lol: :lol:
alenthekiller
Posts: 737
Joined: 29/08/2011 11:42

#3252 Re: Manchester United FC

Post by alenthekiller »

Ne igraaj se sa njim, nabodi gaaaaa nabodi gaaaaaa :)
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3253 Re: Manchester United FC

Post by ganjeta »

Baš sam se nasekirao hoćeš li me prijavit. :zzzz:

Tebi je smiješna slika mrtve legende ovog grada, i hoćeš nekog da prijavljuješ paćeniče???

Ako ti nisi zanimljive one, evo nešto zanimljivo...ima još materijala, samo cire ako nije zanimljivo.

Image
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3254 Re: Manchester United FC

Post by Velkoski »

obdaniste
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#3255 Re: Manchester United FC

Post by fidoremilienko »

ganjeta wrote:Baš sam se nasekirao hoćeš li me prijavit. :zzzz:

Tebi je smiješna slika mrtve legende ovog grada, i hoćeš nekog da prijavljuješ paćeniče???

Ako ti nisi zanimljive one, evo nešto zanimljivo...ima još materijala, samo cire ako nije zanimljivo.

Image
Već sam kazao šta mislim o tome, ali struĆnjak ne vidi dobro! :D

StruĆnjak, tebi legenda, meni niko i ništa. Jasno :D 8-) Samo još da mi struĆnjak odredi koga da poštujem i volim i to je to :lol: :lol: :lol: E moj struĆnjak :skoljka:

Nego, kakav si ovako inače? :lol: :lol: :lol: :lol: kad nisi struĆnjak? :lol: :lol:
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#3256 Re: Manchester United FC

Post by LSD »

Eto Plavog 11 sa prutem
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#3257 Re: Manchester United FC

Post by ultima_palabra »

LSD wrote:Eto Plavog 11 sa prutem
Vakat je više...
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3258 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

Primjecuju se odredjene pukotine u materijalu.....
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3259 Re: Manchester United FC

Post by Chmoljo »

:zoka: :mrgreen: :dance:
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#3260 Re: Manchester United FC

Post by JoseMujica »

od 23.10.2011. godine kreće globalna majorizacija Jedinstva iz Manćestera :zzzz:
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3261 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

Kad mancini sljedeci put u pred utakmicu novinarima kaze: dej ar veri gud tim, veri gud plejers, its difikult, ja cu umrijet od sege...
kako ba vise da ga shvatim ozbiljno.... :lol:
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#3262 Re: Manchester United FC

Post by JoseMujica »

quasar wrote:Kad mancini sljedeci put u pred utakmicu novinarima kaze: dej ar veri gud tim, veri gud plejers, its difikult, ja cu umrijet od sege...
kako ba vise da ga shvatim ozbiljno.... :lol:
ih :-) ..... eto sad ko Fergusona razumiješ kad priča engleski? :shock: I onda neki vovdena prićaju kako jedini pravi klub iz Mančestera uvozi strućnjake a ovi iz Manćestera ko imaju domače strućnjake :lol: :lol: :lol:

rekoh fino da ovi zvjerni nafijaći ne znaju Manćester ni na karti nači a kamo li da znaju razliku izmedžu Škotske i Engleske :lol: :lol:

a vazda se znalo da 6 Škota gine na 1 Engleza :D
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#3263 Re: Manchester United FC

Post by Riddle »

Chmoljo wrote: :zoka: :mrgreen: :dance:
Hoces li biti ljubazan da pocistis zadnjih nekoliko stranica?
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3264 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

Trebalo bi vidjeti da li je cijenjeni kolega forumas @lood dobro. Nema ga danas. Da mu nije ko krv popio? :mrgreen:
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#3265 Re: Manchester United FC

Post by Riddle »

Confirmed Team: Amos; Fabio, Jones, Vidic, Fryers; Valencia, Cleverley, Park, Diouf; Owen, Berbatov

Subs: De Gea, Vermijl, M. Keane, Pogba, W. Keane, Morrison, Cole

Diouf na krilu. :-) Morrison na klupi. :thumbup:
User avatar
art vandeley
Posts: 2352
Joined: 12/06/2010 11:14
Location: Monk˙s Restaurant

#3266 Re: Manchester United FC

Post by art vandeley »

Cleverley otpocetka, fino .
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#3267 Re: Manchester United FC

Post by Riddle »

Image

:lol:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3268 Re: Manchester United FC

Post by BHF_Manijak »

dragonz wrote:
BHF_Manijak wrote:
dragonz wrote: Većina djece ovdje na forumu mrze MAN UTD zbog one utakmice sa bayern-om iz 1999.godine radi onog plakanja Kuffour-a i Salihamidžića prije toga nisu ni gledali ni navijali protiv njega jer su balili za real madrid-om i dosadnom italijanskom ligom koja im je tada bila zakletva.
MAN UTD je zasluženo pobjedio 1999.godine u finalu lige prvaka jer je za nijansu više zaslužio ipak je te godine bayern izgubio od Brøndby-a, a MAN UTD je došao do finala bez poraza i pobjedio u istom.
Te godine odvratni rivaldo dobio nagradu za najboljeg igrača u europi iako je nije zaslužio nikako sa samo jednim osvojenim trofejem(la liga) dok je Beckham osvojio tri...itd.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Duhovit si decko mogu ti rec'...
šta je smiješno pojasni ako imaš činjenice ako ne preskoči temu i skoči tamo kod džeka
Smijesno je to sto kazes da je Manchestr zasluzeno osvojio finale, upravo to! Bayern pogadja stativu, pa kasnije precku, ima bolje prilike i onda ti neko prica o zasluzenosti, kako onda tek karakterises nezasluzeno! :oops: A da, Bayern jeste izgubio od Brodnbya 1:0 ali i uprkos toga ostao prvi u grupi sa tim istim MANCHESTEROM koji nijednom nije mogo da dobije, tada prosjecnu, Barcu vec oba puta x, kad vec pricas o statistici onda i dovrsi! :wink:
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3269 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

Guardiola: Manchester City je među najboljim na svijetu
http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... /111025105
:wink:
ssmmiilleeyy
Posts: 1165
Joined: 02/03/2010 16:51

#3270 Re: Manchester United FC

Post by ssmmiilleeyy »

Šta se ložite :-)

malo info o Gospodinu :

Proteklih dvadesetak godina koliko je Sir Alex Ferguson na Old Traffordu, kroz momčad Manchester Uniteda prošle su brojne zvijezde svjetskog formata. Svi oni zarađivali su više od osebujnog Škota, bili su idoli navijača, nedodirljivi... Ili je takvu, krivu predodžbu javnost imala. Ferguson nikada nije imao problema s demonstriranjem autoriteta.


Nikada se nije opterećivao činjenicom koliko velikih zvijezda ima u svlačionici. Sve one znale su da mogu uživati u slavi i kraljevskom tretmanu sve dok se ne suprotstave autoritetu legendarnog Škota. Kada se Sir Alex odrekao Paula Incea već je tada u momčadi imao Roya Keanea, kada je Davida Beckhama pogodio kopačkom u glavu dolazio je klinac Cristiano Ronaldo

Najtrofejniji menadžer u engleskom nogometu, Sir Alex Ferguson koji već 25 godina vodi Manchester United

malo ga je Glupo porediti s Slinom koji je nedavno dosao u Manchester Blue



Za one koji ne znaju Manchester City je klub za koji navija Bogata klasa dok je Manchester united klub radničke klase


Iskreno meni se City ne svidja jer je isti kao Real Madrid pokupujes sve i onda Haraš :-) za mene to nije bit fudbala
ssmmiilleeyy
Posts: 1165
Joined: 02/03/2010 16:51

#3271 Re: Manchester United FC

Post by ssmmiilleeyy »

Image





Ko je tada od nas znao za ovog slinu a vidi ga sad (isto Chmoljo fali mu jedan zub :lol: )
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3272 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

Srecom je Ferguson sve pionire kadete iz manchesterove skole fudbala dovodio.

A niko nije primjetio da sam falsifikovao naslov linka. Guardiola kaze da je Utd medju najboljim na svijetu i pored poraza 1:6.
Samo sam cekao da neko ospe paljbu da Guardiola veze nema i da nije bitno sta on kaze....
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#3273 Re: Manchester United FC

Post by JoseMujica »

šta ba Slino :?: :!: :shock: ....ispravno je SixSlino :lol: :lol: :lol:

a znaš kako kažu u kapitalizmu da se tradicijom bave luzeri...posebno kad im kući utrpaš šest komada...it is all about today my friend ;-)
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#3274 Re: Manchester United FC

Post by missko »

Izgleda United nije bas totalno propao onako kako su to dozivjeli pacenici, mogu izgleda nekoga i dobiti pa makar to bio Aldershot, ah ja jos uvijek igraju s 11 igraca. :o
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#3275 Re: Manchester United FC

Post by kokuz_sa »

evo junajtedovci par slikica kolekcije dresova koje sam zbavio iz engleske
a jedan se tice vaseg kluba

Image



Image

inace na desnoj strani unitedovog dresa je veliki znag adidasa samo ne vidi se od tog celzijevog
Post Reply