Kosarkaska reprezentacija BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3252 Re: Reprezentacija BiH
BiH - Crna Gora 82:72.
Reprezentacija BiH je u polufinalu EP B divizije, i na korak do plasmana u najbolje evropske ekipe. Briljirao Vrabac sa 27 poena, i Buza sa 21 poenom..
Rutinski smo ih dobili, priveli mirno utakmicu kraju.. Bravo momci !

Reprezentacija BiH je u polufinalu EP B divizije, i na korak do plasmana u najbolje evropske ekipe. Briljirao Vrabac sa 27 poena, i Buza sa 21 poenom..
Rutinski smo ih dobili, priveli mirno utakmicu kraju.. Bravo momci !
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#3253 Re: Reprezentacija BiH
Bravo momci! 
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#3254 Re: Reprezentacija BiH
Bravo Neno, bravo momci. 
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3255 Re: Reprezentacija BiH
Naš najvjerovatniji protivnik u polufinalu je ekipa Češke.
Jedino u slučaju da Finska dobije Belgiju, igrali bismo protiv Engleske.
Jedino u slučaju da Finska dobije Belgiju, igrali bismo protiv Engleske.
- Mali_Vuk
- Posts: 6289
- Joined: 26/09/2008 16:34
#3256 Re: Reprezentacija BiH
Čestitke našim momcima! 
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#3257 Re: Reprezentacija BiH
Odlično. Dobro je da ne zavisi sve od Juke. Ahmedić ponovo energent s klupe sa dabl-dablom. Buza i Vrabac odlični šuterski. Još kad bi imali dobrog organizatora igre, ova generacija bi cvjetala. Ali i ovako je odlično.
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#3258 Re: Reprezentacija BiH
Kad igramo sljedeću i gdje, koja dvorana ?
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3259 Re: Reprezentacija BiH
18.8. ako budemo igrali protiv Češke u 20:45 (to je izglednija opcija), a u 18:30 ako budemo igrali protiv Engleza.Sarajevo_Grad wrote:Kad igramo sljedeću i gdje, koja dvorana ?
Mislim da se igra u Skenderiji.
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#3260 Re: Reprezentacija BiH
Zahvaljujem. Živ bio. 
-
ArthurSpooner
- Posts: 641
- Joined: 10/08/2012 19:59
#3261 Re: Reprezentacija BiH
Nadamo se da ce Finska danas pobijediti Belgiju 
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3262 Re: Reprezentacija BiH
Rekli su da ako se plasiramo a plasiralo smo se hvala Bogu u polufinale da će biti prenosa.
Vrabac dominantan, Buza pogađao , sjajan procenat šuta. Ahmedić vrlo dobar. Jusuf je pao očigledno fizički. Igrao je nekih 27 minuta. Mislim da su njega baš dobro čuvali, zato se i više nego inače trošio.
Češka se čini kao jačom ekipom iako je i Engleska igralo sjajno na početku turnira. Ne znam im nikako igrače, gdje igraju itd . Nadajmo se da nema nekog izrazitog dobrog centra i odmah su šanse za finale odlične.
Vrabac dominantan, Buza pogađao , sjajan procenat šuta. Ahmedić vrlo dobar. Jusuf je pao očigledno fizički. Igrao je nekih 27 minuta. Mislim da su njega baš dobro čuvali, zato se i više nego inače trošio.
Češka se čini kao jačom ekipom iako je i Engleska igralo sjajno na početku turnira. Ne znam im nikako igrače, gdje igraju itd . Nadajmo se da nema nekog izrazitog dobrog centra i odmah su šanse za finale odlične.
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#3263 Re: Reprezentacija BiH
Englezi imaju dvojicu preko 2.10 
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3264 Re: Reprezentacija BiH
Misliš da su jači Česi od Engleza ?ArthurSpooner wrote:Nadamo se da ce Finska danas pobijediti Belgiju
Na TV rasporedu stoji samo snimka finalne utakmice i to negdje oko 00:30 (a Babić je rekao da će, ako naši budu igrali za treće mjesto, umjesto finala u snimku prikazati tu našu utakmicu)Tkd wrote:Rekli su da ako se plasiramo a plasiralo smo se hvala Bogu u polufinale da će biti prenosa.
Vrabac dominantan, Buza pogađao , sjajan procenat šuta. Ahmedić vrlo dobar. Jusuf je pao očigledno fizički. Igrao je nekih 27 minuta. Mislim da su njega baš dobro čuvali, zato se i više nego inače trošio.
Češka se čini kao jačom ekipom iako je i Engleska igralo sjajno na početku turnira. Ne znam im nikako igrače, gdje igraju itd . Nadajmo se da nema nekog izrazitog dobrog centra i odmah su šanse za finale odlične.
-
ArthurSpooner
- Posts: 641
- Joined: 10/08/2012 19:59
#3265 Re: Reprezentacija BiH
Mislim da jesu. A Engleze smo vec dobili par dana prije ovog prvenstva tako da...Misliš da su jači Česi od Engleza ?
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3266 Re: Reprezentacija BiH
Mislim da je Češka bolji tim od Engleske. Dobili su noćas ako se ne varam. Malo sam im gledao rooster i ako sam dobro upratio Češka nema izrazito visokog i jakog centra, a u Engleza imaš nekog momka 2.10 ili 2.11 zaboravih.
Čuj snimka, dođe mi da odem do Sarajeva i gledam utakmicu
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#3267 Re: Reprezentacija BiH
Vrabac: Sjeli smo i dogovorili se da igramo kao tim
http://sportsport.ba/bh_kosarka/vrabac- ... -tim/86156
http://sportsport.ba/bh_kosarka/vrabac- ... -tim/86156
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3268 Re: Reprezentacija BiH
U sljedeće dvije utakmice ako Bog da jednu dobiti i eto ga, A-division ! 
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#3269 Re: Reprezentacija BiH
S Englezima igramo u polufinalu.
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#3270 Re: Reprezentacija BiH
Igra l' Gerrard? 
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#3271 Re: Reprezentacija BiH
Jok, LinekerSarajevo_Grad wrote:Igra l' Gerrard?
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3272 Re: Reprezentacija BiH
http://u18men.fibaeurope.com/enDivB/cid ... _8806.html
Eto im rooster. Poraženi su samo do Čeha.
Centar im je 2.13cm visok. Nelson najbolji strijelac i asistent a 1995 godište. Imaju i još jednog centra koji je 2.11cm visok. Nekako gledajući im rooster čini se da su ima dosta 1995 godišta, u nas trojica .
Eto im rooster. Poraženi su samo do Čeha.
Centar im je 2.13cm visok. Nelson najbolji strijelac i asistent a 1995 godište. Imaju i još jednog centra koji je 2.11cm visok. Nekako gledajući im rooster čini se da su ima dosta 1995 godišta, u nas trojica .
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#3273 Re: Reprezentacija BiH
Ne kontam zbog čega gledate visinu? Oba su im centra limitirana u napadu, znači protiv Juke će teško šta napravit ofanzivno, a ovaj Okoroh je odličan skakač i bloker, pa će vjerovatno zadati probleme Juki kada mi budemo napadali. Možda i neće, ko zna protiv kakvih centara je zaradio ovu statistiku.
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3274 Re: Reprezentacija BiH
Ni ja ne volim statistiku. Mnogi kažu statistika ne laže, no svakako da ima rupa
Neka odigraju Buza i Vrabac kao noćas, uz energičnog Asima, Jusuf se vrati opet s 20+ poena i et' pobjede aBd .
Neka odigraju Buza i Vrabac kao noćas, uz energičnog Asima, Jusuf se vrati opet s 20+ poena i et' pobjede aBd .
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#3275 Re: Reprezentacija BiH
Englezi su potaman suparnik 
