Zahiragić opet jaše

Post Reply
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#3251 Re: Zahiragić opet jaše

Post by HAVANA »

Connaisseur Karlin wrote:
HAVANA wrote:Opet vi o ovom proljevu od frajera. :-)
a tebi on ne smeta :D
Ko mu jebe mater retardiranu.Zato i jest u zizi jer mu se pridaje paznja...
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51218
Joined: 29/06/2011 23:39

#3252 Re: Zahiragić opet jaše

Post by dječak sa šibicama »

On sam sebi daje na znacaju, i mediji, i vlast, koja je njegova.

Buduci ministar necega, mozda i premijer. Moraju se dogovoriti o raspodjeli fotelja mladjahni Brankovic, Zahiragic, Skaka i ostala dzamijska ekipa.

I svi ce glasati za njih su ljepi plahi mladi uspjesni.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#3253 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hAZNADAR »

HAVANA wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
HAVANA wrote:Opet vi o ovom proljevu od frajera. :-)
a tebi on ne smeta :D
Ko mu jebe mater retardiranu.Zato i jest u zizi jer mu se pridaje paznja...
Nebi mu se pridavala paznja da sam izmislja neke nove standarde i pravila. On je samo glasan i govori ono sto mnogi misle a to dokazuje i siroka podrska na sve njegove izjave. Kao licnost - nebitan. Bitno je ono sto prezentira a to su neki novi trendovi koji odavno postoje i nazalost ce postojati i dalje.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#3254 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Connaisseur Karlin »

hAZNADAR wrote:
HAVANA wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
a tebi on ne smeta :D
Ko mu jebe mater retardiranu.Zato i jest u zizi jer mu se pridaje paznja...
Nebi mu se pridavala paznja da sam izmislja neke nove standarde i pravila. On je samo glasan i govori ono sto mnogi misle a to dokazuje i siroka podrska na sve njegove izjave. Kao licnost - nebitan. Bitno je ono sto prezentira a to su neki novi trendovi koji odavno postoje i nazalost ce postojati i dalje.
da, on ima pozadinu, placenu pozadinu ,a ni IZ ne reagira kad kvotira nepravilno ajet u svrhe politike :D
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#3255 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Connaisseur Karlin »

HAVANA wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
HAVANA wrote:Opet vi o ovom proljevu od frajera. :-)
a tebi on ne smeta :D
Ko mu jebe mater retardiranu.Zato i jest u zizi jer mu se pridaje paznja...
a ko mu je dao takve uslove :D
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#3256 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hAZNADAR »

Connaisseur Karlin wrote:

da, on ima pozadinu, placenu pozadinu ,a ni IZ ne reagira kad kvotira nepravilno ajet u svrhe politike :D
A kada je to IZ kritikovala ista od SDA, pa i namjenske upotrebe ajeta?

Bila placena pozadina ili ne - ovo je ogledalo novog vremena i novih trendova. Zahiragic me podsjeca na neke zahebane i glasne omladince komuniste iz moje mladosti koji su isto ovako se busali i klicali neke druge parole.

Svako vrijeme donosi neke svoje standarde i neke svoje galamdzije.

Danas, medjutim,... imas privilegiju da se tome javno suprotstavis i javno osudis. Samo je pitanje kako i na koji nacin je najpametnije. Buduci da se na Zahiragica uglavnom reaguje iz pozicije neke druge jugonostalgicne krajnosti - za ocekivati je jos vecu podrsku Zahiragicu.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51218
Joined: 29/06/2011 23:39

#3257 Re: Zahiragić opet jaše

Post by dječak sa šibicama »

Pa da, logika zeko pije mlijeko, ko je protiv Zahiragica taj je za Mladica (eno par postova gore aluzija jasna) a usto je i jugonostalgicar.

Omiljena disciplina svake vladajuce bagre, diskreditacija svake kritike i drugacije misli, po mogucnosti strpati u logore kao sto je NSDAP radio.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#3258 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Connaisseur Karlin »

hAZNADAR wrote:
Connaisseur Karlin wrote:

da, on ima pozadinu, placenu pozadinu ,a ni IZ ne reagira kad kvotira nepravilno ajet u svrhe politike :D
A kada je to IZ kritikovala ista od SDA, pa i namjenske upotrebe ajeta?

Bila placena pozadina ili ne - ovo je ogledalo novog vremena i novih trendova. Zahiragic me podsjeca na neke zahebane i glasne omladince komuniste iz moje mladosti koji su isto ovako se busali i klicali neke druge parole.

Svako vrijeme donosi neke svoje standarde i neke svoje galamdzije.

Danas, medjutim,... imas privilegiju da se tome javno suprotstavis i javno osudis. Samo je pitanje kako i na koji nacin je najpametnije. Buduci da se na Zahiragica uglavnom reaguje iz pozicije neke druge jugonostalgicne krajnosti - za ocekivati je jos vecu podrsku Zahiragicu.
ne reagira nitko , i nece nitko ni reagirati :)
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#3259 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hAZNADAR »

dječak sa šibicama wrote:Pa da, logika zeko pije mlijeko, ko je protiv Zahiragica taj je za Mladica (eno par postova gore aluzija jasna) a usto je i jugonostalgicar.

Omiljena disciplina svake vladajuce bagre, diskreditacija svake kritike i drugacije misli, po mogucnosti strpati u logore kao sto je NSDAP radio.
A nije ni druga strana cvjecka. Slobodna Bosna stavlja sliku zena u burkama i to je kao cilj svega ovoga!? Naravno da ce to izazvati kritiku i mnogima maltene i omiliti Zahiragica. U Bosnjaka je uvijek jako bitno kako se sta kritikuje. Jeli pretjeras u kritici - ti automatski i opravdas to sto kritikujes.

Uostalom - nije li i ovdje na forumu ustanovljeno da su neki stvarno protiv SDA a neki samo fol protiv SDA bez obzira sta pisu? Po kriteriju odnosa prema Jugi. I sta se desava? I zato se svaki kriticar Zahiragica proglasi komunjarom, izdajnikom, islamofobom,... a svaki kriticar fgr da je SDA, turkofil, zaguljen,... a kad neko kritikuje i jedno i drugo - uglavnom ga ipak negdje svrstaju ljudi koji ne mogu drugacije nego u krajnostima pa je nerjetko istovremeno i komunjara i mladomusliman.


Zahvaljujuci tome Zahiragic ima podrsku. Samo zato sto u kritici prednjaci neka druga krajnost koja usput promovira neke druge gluposti. Isto kao sto je uspjeh SDA na izborima samo zahvaljujuci greskama ljevice.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#3260 Re: Zahiragić opet jaše

Post by spreca »

Connaisseur Karlin wrote:
da, on ima pozadinu, placenu pozadinu ,a ni IZ ne reagira kad kvotira nepravilno ajet u svrhe politike :D
IZ sa Kavazovicem na celu su pravo razocarenje...tako da od njih ocekivati neku reakciju je kao ono nelivsi magarce dok trava naraste...Komarica je jedan veliki covjek i buntovnik protiv ovih nacional sovinistickih politika i stranaka i od mene ima veliko bravo :thumbup: ...Kavazovic kao da je umro a nevidi da mu je umet u rasulu ...jos malo pa mu nece imati ko ni hodzarinu placati
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#3261 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Connaisseur Karlin »

spreca wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
da, on ima pozadinu, placenu pozadinu ,a ni IZ ne reagira kad kvotira nepravilno ajet u svrhe politike :D
IZ sa Kavazovicem na celu su pravo razocarenje...tako da od njih ocekivati neku reakciju je kao ono nelivsi magarce dok trava naraste...Komarica je jedan veliki covjek i buntovnik protiv ovih nacional sovinistickih politika i stranaka i od mene ima veliko bravo :thumbup: ...Kavazovic kao da je umro a nevidi da mu je umet u rasulu ...jos malo pa mu nece imati ko ni hodzarinu placati
Sto kaze KOmarica o Zahiragicu?
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#3262 Re: Zahiragić opet jaše

Post by spreca »

Connaisseur Karlin wrote:
spreca wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
da, on ima pozadinu, placenu pozadinu ,a ni IZ ne reagira kad kvotira nepravilno ajet u svrhe politike :D
IZ sa Kavazovicem na celu su pravo razocarenje...tako da od njih ocekivati neku reakciju je kao ono nelivsi magarce dok trava naraste...Komarica je jedan veliki covjek i buntovnik protiv ovih nacional sovinistickih politika i stranaka i od mene ima veliko bravo :thumbup: ...Kavazovic kao da je umro a nevidi da mu je umet u rasulu ...jos malo pa mu nece imati ko ni hodzarinu placati
Sto kaze KOmarica o Zahiragicu?
Sta bi trebao Komarica da kaze o Zahiragicu?......do Komarice ih ima kamara koji bi se prije njega trebali oglasiti i kritikovati ono mlado govedo dok nije kasno ...dok nije odrasto u velikog bika sa kojim ce se posle tesko boriti
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#3263 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Connaisseur Karlin »

spreca wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
spreca wrote: IZ sa Kavazovicem na celu su pravo razocarenje...tako da od njih ocekivati neku reakciju je kao ono nelivsi magarce dok trava naraste...Komarica je jedan veliki covjek i buntovnik protiv ovih nacional sovinistickih politika i stranaka i od mene ima veliko bravo :thumbup: ...Kavazovic kao da je umro a nevidi da mu je umet u rasulu ...jos malo pa mu nece imati ko ni hodzarinu placati
Sto kaze KOmarica o Zahiragicu?
Sta bi trebao Komarica da kaze o Zahiragicu?......do Komarice ih ima kamara koji bi se prije njega trebali oglasiti i kritikovati ono mlado govedo dok nije kasno ...dok nije odrasto u velikog bika sa kojim ce se posle tesko boriti
po tvojoj logici nista :lol: kako mozes hvaliti nekoga a nista ne reagira :D :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#3264 Re: Zahiragić opet jaše

Post by spreca »

Connaisseur Karlin wrote:
po tvojoj logici nista :lol: kako mozes hvaliti nekoga a nista ne reagira :D :lol:
citas li ti sta ja pisem? :lol: :lol: ...da mozda prijedjemo na sexualne teme :lol:...sve ti moram crtati...Komarica cesto kritikuje politiku HDZa pa bi normalno bilo da Kavazovic kritikuje SDA...cuj hvalis nekog ko ne kitikuje..citaj ba nemoj samo uz vjetar piskit :lol:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#3265 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Connaisseur Karlin »

spreca wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
po tvojoj logici nista :lol: kako mozes hvaliti nekoga a nista ne reagira :D :lol:
citas li ti sta ja pisem? :lol: :lol: ...da mozda prijedjemo na sexualne teme :lol:...sve ti moram crtati...Komarica cesto kritikuje politiku HDZa pa bi normalno bilo da Kavazovic kritikuje SDA...cuj hvalis nekog ko ne kitikuje..citaj ba nemoj samo uz vjetar piskit :lol:
pa cijela prica je o kritikovanju svojih u BiH , ili , bolje reci, ne-kritikovanju svojih u BiH :)
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#3266 Re: Zahiragić opet jaše

Post by spreca »

Connaisseur Karlin wrote:
spreca wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
po tvojoj logici nista :lol: kako mozes hvaliti nekoga a nista ne reagira :D :lol:
citas li ti sta ja pisem? :lol: :lol: ...da mozda prijedjemo na sexualne teme :lol:...sve ti moram crtati...Komarica cesto kritikuje politiku HDZa pa bi normalno bilo da Kavazovic kritikuje SDA...cuj hvalis nekog ko ne kitikuje..citaj ba nemoj samo uz vjetar piskit :lol:
pa cijela prica je o kritikovanju svojih u BiH , ili , bolje reci, ne-kritikovanju svojih u BiH :)
bogami tebi je rvijeme da se udas :lol: :lol: ...stalno ti se temperatura dize samo sto ne prokuhas :lol: ...ajd Cao odo traziti sta da se ...jede :lol:
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10262
Joined: 12/10/2014 01:12

#3267 Re: Zahiragić opet jaše

Post by skupljac_zeljeza »

spreca wrote:...Kavazovic kao da je umro a nevidi da mu je umet u rasulu ...jos malo pa mu nece imati ko ni hodzarinu placati
Zato je tako što ne ovisi o članarini forumaša sa Klixa. :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#3268 Re: Zahiragić opet jaše

Post by spreca »

skupljac_zeljeza wrote:
spreca wrote:...Kavazovic kao da je umro a nevidi da mu je umet u rasulu ...jos malo pa mu nece imati ko ni hodzarinu placati
Zato je tako što ne ovisi o članarini forumaša sa Klixa. :mrgreen:
A o kome ovisi?
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10262
Joined: 12/10/2014 01:12

#3269 Re: Zahiragić opet jaše

Post by skupljac_zeljeza »

spreca wrote:
skupljac_zeljeza wrote:
spreca wrote:...Kavazovic kao da je umro a nevidi da mu je umet u rasulu ...jos malo pa mu nece imati ko ni hodzarinu placati
Zato je tako što ne ovisi o članarini forumaša sa Klixa. :mrgreen:
A o kome ovisi?
Gledano po komentarima ne ovisi da li su teme o bejtul-malu, džamijama i fabrikama ili generalno o IZ. Na ovom forumu ih dosta ima koji bi voljeli da se potpuno ugasi.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#3270 Re: Zahiragić opet jaše

Post by spreca »

skupljac_zeljeza wrote:
Gledano po komentarima ne ovisi da li su teme o bejtul-malu, džamijama i fabrikama ili generalno o IZ. Na ovom forumu ih dosta ima koji bi voljeli da se potpuno ugasi.
Ima njih koji bi voljeli da se mnogo cega ugasi ali nepita se njih
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#3271 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Korisničkoime »

hAZNADAR wrote:
dječak sa šibicama wrote:Pa da, logika zeko pije mlijeko, ko je protiv Zahiragica taj je za Mladica (eno par postova gore aluzija jasna) a usto je i jugonostalgicar.

Omiljena disciplina svake vladajuce bagre, diskreditacija svake kritike i drugacije misli, po mogucnosti strpati u logore kao sto je NSDAP radio.
A nije ni druga strana cvjecka. Slobodna Bosna stavlja sliku zena u burkama i to je kao cilj svega ovoga!? Naravno da ce to izazvati kritiku i mnogima maltene i omiliti Zahiragica. U Bosnjaka je uvijek jako bitno kako se sta kritikuje. Jeli pretjeras u kritici - ti automatski i opravdas to sto kritikujes.

Uostalom - nije li i ovdje na forumu ustanovljeno da su neki stvarno protiv SDA a neki samo fol protiv SDA bez obzira sta pisu? Po kriteriju odnosa prema Jugi. I sta se desava? I zato se svaki kriticar Zahiragica proglasi komunjarom, izdajnikom, islamofobom,... a svaki kriticar fgr da je SDA, turkofil, zaguljen,... a kad neko kritikuje i jedno i drugo - uglavnom ga ipak negdje svrstaju ljudi koji ne mogu drugacije nego u krajnostima pa je nerjetko istovremeno i komunjara i mladomusliman.


Zahvaljujuci tome Zahiragic ima podrsku. Samo zato sto u kritici prednjaci neka druga krajnost koja usput promovira neke druge gluposti. Isto kao sto je uspjeh SDA na izborima samo zahvaljujuci greskama ljevice.
Zahirovic ima podrsku zato sto imamo prilicno puno glupih i plitkih clanova u narodu.
To je najveca opasnost po nas Bosnjake.
Pored formalnog obrazovanja pogledaj neki stepen opceg obrazovanja u nasih pogoto mladjih ljudi, to je jebena katastrofa i svodi se s kim se jebe ova ili ona estradna starleta, o svojoj vjeri a koju fol upraznjavaju ne znaju skoro pa nista, o svom porijeklu jos manje, o svojoj naciji/narodu skoro pa nista a o drugima da ne pricam da znaju nesto o katolicanstvu, pravoslavlju, Hrvatima ili Srbima, historiji, kulturi jebo te led o geografiji znaju samo da je Jadran na juznije.
Zato Zahiragic jase i jahat ce ali to je tek pocetak belaja zbog toga sto ce nas Zahiragic zajahati i njega i nas ce sutra zajahati neko iz Beograda i Zagrebe a koji je sposobniji, pametniji od doticnog za nekoliko puta i ako ne bude imao dobre namjere glupi Bosnjo ce se opet pitati pa kako pa zasto pa od kud.
Sigurno nece biti zbog onih drugih tamo koji nisu cvjecke i koji prejako kritikuju jer na to tanane usi Bosnjaka nisu navikle.
Zahirovic ima podraku jer smo mi glup, plitak i opcenito nezainteresovan narod, cast izuzecima.
Mani se ljevice, desnice, centra u nasem narodu je problem bez obzira koja politicka orjentacija bila u pitanju.
User avatar
piupiu
Posts: 16761
Joined: 05/01/2008 05:08

#3272 Re: Zahiragić opet jaše

Post by piupiu »

Connaisseur Karlin wrote:
da, on ima pozadinu, placenu pozadinu ,a ni IZ ne reagira kad kvotira nepravilno ajet u svrhe politike :D
citira, ne kvotira :)
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10262
Joined: 12/10/2014 01:12

#3273 Re: Zahiragić opet jaše

Post by skupljac_zeljeza »

crno_sa_zlatnim wrote:Kreatura koja se deklarise kao idejni tvor c Kodeksa je samo lutka na koncu cije pokrete osmišljava i povlaci ekipa iz pozadine.
Misliš na više instance?
Rektor o kodeksu
Škrijelj: Pojedini profesori su dolazili potpuno pijani na fakultete, dužni smo urediti te odnose


https://www.klix.ba/vijesti/bih/skrijel ... /180709109
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#3274 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Connaisseur Karlin »

piupiu wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
da, on ima pozadinu, placenu pozadinu ,a ni IZ ne reagira kad kvotira nepravilno ajet u svrhe politike :D
citira, ne kvotira :)
znam, neppisemna sam :kiss: :skoljka:

kasnije sam provjerila , on je modificirao ajet : krivovjerni-nevjernici ,a Bog u Korkutovom prevodu ne pravi zamke , Zahiagic je kreativan :lol:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#3275 Re: Zahiragić opet jaše

Post by MarlboroGold »

Zahiragić je budala. Nadam se da mu je ovo maksimum što je postigao u karijeri. Ovakvim idiotima nikad ne treba dati vlast.
Post Reply