Sirija vol. 2

Locked
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#3251 Re: Sirija vol. 2

Post by mO k3 »

salik79 wrote:
Kikibombona wrote:Ja sam zaista u nedoumici kada su u pitanju selefijski autoriteti u BiH. Da li oni zaista vjeruju u to sto govore ili svjesno obmanjuju. :)

Kazu da je laganje veliki grijeh...

Neki vjeruju, a neki su placeni da vjeruju i naravno obmanjuju :mrgreen:
Grebe se njima za grijeh...Ritualna klanja su daleko veci grijeh...
zar ima neka vaga koja kaze koji grijeh je veci koji manji?? .-...
Za mene grijeh je grijeh nije vazno koju tezinu ima , sve u svemu ja sam toliko zgrijesio da znam gdje cu .... tamo gdje je uvijek vruce i gdje je BBQ party :twisted: :evil: :mrgreen:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#3252 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

Em2r wrote:Kako se pravilno kaze, irak ili iran?

Image
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#3253 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

mO k3 wrote:
salik79 wrote:
Kikibombona wrote:Ja sam zaista u nedoumici kada su u pitanju selefijski autoriteti u BiH. Da li oni zaista vjeruju u to sto govore ili svjesno obmanjuju. :)

Kazu da je laganje veliki grijeh...

Neki vjeruju, a neki su placeni da vjeruju i naravno obmanjuju :mrgreen:
Grebe se njima za grijeh...Ritualna klanja su daleko veci grijeh...
zar ima neka vaga koja kaze koji grijeh je veci koji manji?? .-...
Za mene grijeh je grijeh nije vazno koju tezinu ima , sve u svemu ja sam toliko zgrijesio da znam gdje cu .... tamo gdje je uvijek vruce i gdje je BBQ party :twisted: :evil: :mrgreen:
Melanholija, po tom pitanju, je haram. Mozda ti bas ta svjesnost o vlastitim grijesima bude sebeb da ne zavrsis tamo! :-D :thumbup:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#3254 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

Kikibombona wrote:
salik79 wrote:
Kikibombona wrote:Ja sam zaista u nedoumici kada su u pitanju selefijski autoriteti u BiH. Da li oni zaista vjeruju u to sto govore ili svjesno obmanjuju. :)

Kazu da je laganje veliki grijeh...

Neki vjeruju, a neki su placeni da vjeruju i naravno obmanjuju :mrgreen:
Grebe se njima za grijeh...Ritualna klanja su daleko veci grijeh...
I Dodik je iranski igrac. Perfidno BiH poredi sa Iranom a Sarajevo sa Teheranom. :D
Dodika za Saha! :mrgreen:
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#3255 Re: Sirija vol. 2

Post by arzuhal »

Šah-mat!
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#3256 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

arzuhal wrote:Šah-mat!
:lol:
User avatar
asurbanipal
Posts: 6692
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#3257 Re: Sirija vol. 2

Post by asurbanipal »

Definitivno najjača tema na forumu. Ovdje se još u sitne sate tek zakuhava i zahuktava... :mrgreen:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3258 Re: Sirija vol. 2

Post by Kikibombona »

mamito1 wrote:Ultimatum!

Islamisti dali YPG rok od 48 sati da se povuku iz Qanbriyah, Maryamin Kashta'ar, Anab, Tanib, Mirash & Shawaghra(Alepo)

Image
Opet ultimatum! :lol:

Koja su sega ove selefije, da covjek ne povjeruje. Napadnu - izgube umjesto da osvoje - i onda ultimativno zahtjevaju da se napadnuta vojska povuce. :-x :lol:
dudlov
Posts: 2077
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#3259 Re: Sirija vol. 2

Post by dudlov »

Kikibombona wrote:
mamito1 wrote:Ultimatum!

Islamisti dali YPG rok od 48 sati da se povuku iz Qanbriyah, Maryamin Kashta'ar, Anab, Tanib, Mirash & Shawaghra(Alepo)

Image
Opet ultimatum! :lol:

Koja su sega ove selefije, da covjek ne povjeruje. Napadnu - izgube umjesto da osvoje - i onda ultimativno zahtjevaju da se napadnuta vojska povuce. :-x :lol:
Demokrate slijede tekovine demokratije i u skladu sa tim zahtjevaju :D
User avatar
Em2r
Posts: 1045
Joined: 05/06/2015 09:53

#3260 Re: Sirija vol. 2

Post by Em2r »

Putko javi se :)
User avatar
Truba
Posts: 93824
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3261 Re: Sirija vol. 2

Post by Truba »

Syrian Armed Forces capture the village of Khirbat Samar in the Al-Sweida Governorate
usitnilo


Free Syrian Army gives the YPG 48 hours to withdraw from 7 villages in northern Aleppo
evo ih saće

Breaking: Kurds and Islamist rebels reportedly clash in northern Aleppo as the Russians strike Nusra at 'Azaz
nemoguće, ajde?
nocnaptica986
Posts: 401
Joined: 24/10/2014 14:10

#3262 Re: Sirija vol. 2

Post by nocnaptica986 »

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1067874


:D
turci u buduce mogu gledat siriju samo na razglednicama
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3263 Re: Sirija vol. 2

Post by sumirprimus »

jah, svima im drhte gace...
tresu se tribine...
:D
dudlov
Posts: 2077
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#3264 Re: Sirija vol. 2

Post by dudlov »

nocnaptica986 wrote:http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1067874


:D
turci u buduce mogu gledat siriju samo na razglednicama
Nekako mi ih žao, kad zagrizeš govno, onda ga progutaj.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3265 Re: Sirija vol. 2

Post by sumirprimus »

koga vam zao,sirijiaca,poginulog rusa? ne kontam?
dudlov
Posts: 2077
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#3266 Re: Sirija vol. 2

Post by dudlov »

sumirprimus wrote:koga vam zao,sirijiaca,poginulog rusa? ne kontam?
Turske. Evropa ih je namagarčila junački.
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#3267 Re: Sirija vol. 2

Post by arzuhal »

Turska se pogubila, sad će morat pustit još jedno 100, 200 hiljada izbjeglica ka EU...
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3268 Re: Sirija vol. 2

Post by sumirprimus »

dudlov wrote:
sumirprimus wrote:koga vam zao,sirijiaca,poginulog rusa? ne kontam?
Turske. Evropa ih je namagarčila junački.
kako?
ne ozbiljno,vi u ovo vjerujete il po duznosti pokusavate nekog u to ubijediti?
nije mi jasno.ljudski.
dudlov
Posts: 2077
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#3269 Re: Sirija vol. 2

Post by dudlov »

arzuhal wrote:Turska se pogubila, sad će morat pustit još jedno 100, 200 hiljada izbjeglica ka EU...
stara kurava i treba da primi izbjeglice
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3270 Re: Sirija vol. 2

Post by sumirprimus »

turci su oborili ruski avion...
rusi su ljuti,diplomatski se to rjesava,ispegla,rusi dovukli s400,sto znaci,iduci put kad prijedju bice jos vece sranje... igraju se rata...
u ratu i ljubavi sve dozvoljeno...
ko je koga tu namagarcio?
eu? tursku? kako po cemu zbog cega?
eu ovde nit luk jela nit luk mirisala..
ko vama tacno smeta?turska?eu?
dudlov
Posts: 2077
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#3271 Re: Sirija vol. 2

Post by dudlov »

sumirprimus wrote:
dudlov wrote:
sumirprimus wrote:koga vam zao,sirijiaca,poginulog rusa? ne kontam?
Turske. Evropa ih je namagarčila junački.
kako?
ne ozbiljno,vi u ovo vjerujete il po duznosti pokusavate nekog u to ubijediti?
nije mi jasno.ljudski.
Vrijeme će ti pokazati, a i ove izjave turskih zvaničnika ukazuju na to da im je promaha iza ledja.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3272 Re: Sirija vol. 2

Post by sumirprimus »

ubi babo promaŠa,,,
jes bogaM.
User avatar
nixon69
Posts: 1007
Joined: 06/10/2013 21:29

#3273 Re: Sirija vol. 2

Post by nixon69 »

sumirprimus wrote:turci su oborili ruski avion...
rusi su ljuti,diplomatski se to rjesava,ispegla,rusi dovukli s400,sto znaci,iduci put kad prijedju bice jos vece sranje... igraju se rata..
Putin: Povlačimo se iz koalicije u slučaju novih incidenata
Putin je, govoreći nakon sastanka sa francuskim predsjednikom Francoisom Hollandeom u Kremlju, izrazio nezadovoljstvo postupkom Turske, ističući da smatra da je obaranje aviona čin izdaje zemlje koju je Moskva smatrala svojim prijateljem.

Ruski predsjednik je istakao da je Moskva spremna da i dalje sarađuje sa zapadnim silama u borbi protiv "zajedničkog neprijatelja Islamske države", ali da je obaranje ruskog aviona "neprihvatljivo".

"Spremno smo da sarađujemo sa koalicijom koju predvodi SAD, ali, naravno, incidenti kao što je uništenje naše letjelice i smrt naših vojnika apsolutno su neprihvatljivi. Nastavljamo sa pozicije da se nešto slično neće ponoviti ili nam, u suprotnom neće biti potrebna saradnja ni sa kim, bilo kojom koalicijom ili zemljom", rekao je ruski predsjednik.

Prema njegovim riječima, u sklopu saradnje, koja je utvrđena sa koalicijom na čijem je čelu SAD, ruska vojska je proslijedila detalje plana leta aviona koji je oboren.

"Zašto smo proslijedili informaciju Amerikancima? Ili oni ne kontrolišu šta rade njihovi saveznici ili im na sve strane ističu informacije", zaključuje Putin.
http://www.klix.ba/vijesti/svijet/putin ... /151127012
User avatar
KAMI666
Posts: 1141
Joined: 02/07/2006 01:45
Location: Aljaska

#3274 Re: Sirija vol. 2

Post by KAMI666 »

dudlov wrote:
arzuhal wrote:Turska se pogubila, sad će morat pustit još jedno 100, 200 hiljada izbjeglica ka EU...
stara kurava i treba da primi izbjeglice
Sta jest jest, i treba da ih primi jos vise.
User avatar
Truba
Posts: 93824
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3275 Re: Sirija vol. 2

Post by Truba »

ko kaže da ne postoji FSA

The Syrian Arab Army has destroyed the FSA's headquarters in northern Dara'a amid their advance in southern Syria
Locked