UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
solidsnake
- Posts: 305
- Joined: 25/01/2012 00:22
#3251 Re: Champions league 15/16
3+ do kraja
Last edited by solidsnake on 04/05/2016 21:23, edited 1 time in total.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83467
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3252 Re: Champions league 15/16
Pobjednik ovog duela je ujedno i osvajac srebrne medalje. Slobodno me kvotajte 28. maja.
P.S. Vugdalic je jos i dobar za Zorana Suku sinoc
P.S. Vugdalic je jos i dobar za Zorana Suku sinoc
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3253 Re: Champions league 15/16
Smijesan ovaj City. Real se zajebaje s njima u 1. poluvremenu.
Cuj ofsajd

Cuj ofsajd
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#3254 Re: Champions league 15/16
Ako Pep od ovih napravi ekipu definitivno će postat vrh vrhova 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83467
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3255 Re: Champions league 15/16
Odvadi maloTomahawk11 wrote:Smijesan ovaj City. Real se zajebaje s njima u 1. poluvremenu.
Cuj ofsajd![]()
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11771
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#3256 Re: Champions league 15/16
Tomahawk11 wrote:Smijesan ovaj City. Real se zajebaje s njima u 1. poluvremenu.
Cuj ofsajd![]()
Aha
Još se ona stativa trese.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3257 Re: Champions league 15/16
Sta konkretno? Osim ove prilike na kraju, uglavnom su gledali kako da se odbrane._BataZiv_0809 wrote:Odvadi maloTomahawk11 wrote:Smijesan ovaj City. Real se zajebaje s njima u 1. poluvremenu.
Cuj ofsajd![]()
Kad Real krene, prolaze ih kao cunjeve. Lopta klizi po terenu. City se bas namuci da prenese loptu.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3258 Re: Champions league 15/16
To je bilo nakon mog posta. I to je sve sto su imali.Crvena Tifoza wrote:Tomahawk11 wrote:Smijesan ovaj City. Real se zajebaje s njima u 1. poluvremenu.
Cuj ofsajd![]()
Aha
Još se ona stativa trese.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11771
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#3259 Re: Champions league 15/16
Tomahawk11 wrote:To je bilo nakon mog posta. I to je sve sto su imali.Crvena Tifoza wrote:Tomahawk11 wrote:Smijesan ovaj City. Real se zajebaje s njima u 1. poluvremenu.
Cuj ofsajd![]()
Aha
Još se ona stativa trese.
Njima je dovoljna samo jedna onakva šansa da RM zagorča život.
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#3260 Re: Champions league 15/16
Eto nije ofsajdTomahawk11 wrote:Smijesan ovaj City. Real se zajebaje s njima u 1. poluvremenu.
Cuj ofsajd![]()

- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3261 Re: Champions league 15/16
Ne taj, Marcelov poslije toga. Prati malotzipiripi wrote:Eto nije ofsajdTomahawk11 wrote:Smijesan ovaj City. Real se zajebaje s njima u 1. poluvremenu.
Cuj ofsajd![]()
![]()
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3262 Re: Champions league 15/16
Imali su je. Ode niz vodu. Zalim slucaj. Ide jos jedan u drugom, a onda ako krenu naprijed, moglo bi biti svega.Crvena Tifoza wrote:
Njima je dovoljna samo jedna onakva šansa da RM zagorča život.
Stvarno sam vise ocekivao od njih na Bernabeu. Ionako nemaju sta izgubiti, al tankosava zesca.
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#3263 Re: Champions league 15/16
Š'o ne kažeš šta da pratim hebo ga ti. Samo jedan gol poništen radi ofsajda.Tomahawk11 wrote:Ne taj, Marcelov poslije toga. Prati malotzipiripi wrote:Eto nije ofsajdTomahawk11 wrote:Smijesan ovaj City. Real se zajebaje s njima u 1. poluvremenu.
Cuj ofsajd![]()
![]()
[img]http://abload.de/img/ezgif-707277777x3sni.gif[/img
A ako me oči ne varaju na početku sviran nepostojeći ofsajd Šityju, odnosno Navasu, u potencionalno opasnoj akciji kad je Kun dobio loptu i imao prostora da nešto zakuha.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83467
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3264 Re: Champions league 15/16
Nista, okej, postujem tvoj dozivljaj utakmice.Tomahawk11 wrote:
Sta konkretno? Osim ove prilike na kraju, uglavnom su gledali kako da se odbrane.
Kad Real krene, prolaze ih kao cunjeve. Lopta klizi po terenu. City se bas namuci da prenese loptu.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3265 Re: Champions league 15/16
Morebit. Nisam upratio. Eto, 1-1 u nepostojecim ofsajdima 
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#3266 Re: Champions league 15/16
Koja razlika sinoćnje utakmice i ovog. Mislim da je Atletico glavni favorit.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3267 Re: Champions league 15/16
Nisu oni favoriti ni protiv koga.tzipiripi wrote:Koja razlika sinoćnje utakmice i ovog. Mislim da je Atletico glavni favorit.
Sto je najgore, to im odgovara.
- jethro
- Posts: 1709
- Joined: 31/10/2003 00:00
#3268 Re: Champions league 15/16
Tanak ovaj City. Bili su puno opasniji protiv PSG-a.
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#3269 Re: Champions league 15/16
Kad pitaš Cholu on tako kaže ilitiga trola vascijeli svijet. I mislim da su ubijeđeni da mogu do kraja. A i za mnoge druge sad jesu favoriti
Ovaj Šiti se k'o nešto brani, a prouh na sve strane. Pa ko bi nešto i napali ... a ne znaš ko pije a ko plaća. Ako i kojim čudom uvale gol to more bit samo neka teška krompirčina da se prekotrlja preko crte.
Isti klinac od utakmice ko i prošle hefte, jedina razlika gol.
Ovaj Šiti se k'o nešto brani, a prouh na sve strane. Pa ko bi nešto i napali ... a ne znaš ko pije a ko plaća. Ako i kojim čudom uvale gol to more bit samo neka teška krompirčina da se prekotrlja preko crte.
Isti klinac od utakmice ko i prošle hefte, jedina razlika gol.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3270 Re: Champions league 15/16
Mislim da mozemo reci da je Atletico osvajac ove godine....
-
zetareticula
- Posts: 1062
- Joined: 13/06/2014 12:02
#3271 Re: Champions league 15/16
Jos uvjek ne mogu svatiti kako je ovaj ManCity dosao do ovog djela takmicenja 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3272 Re: Champions league 15/16
Navas = Vrsajevic 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3273 Re: Champions league 15/16
Pa kako su dosli i jedni i drugi ebote....zetareticula wrote:Jos uvjek ne mogu svatiti kako je ovaj ManCity dosao do ovog djela takmicenja
City preko Dinama i Psg... Real preko Rome i Wolfsburga. Realu najlakse ekipe...
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3274 Re: Champions league 15/16
jebace ih atletico bilo ko da od ova dva debila dodje.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83467
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3275 Re: Champions league 15/16
E moj Skomina 
