Ovo je objavljeno prije sat vremenaSlušateljka Nina poslala nam je sljedeću poruku: "U mjestu Dubravica - Zavidovići farma mlijeka nudi 1500 l mlijeka džaba. Farmi se može pristupiti lijevom obalom. Kontakt telefon 061 402 033 (Amir)".
Pozari i poplave. Zastita prirode, suma i ekologije
Moderator: anex
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3251 Re: Poplave u cijeloj BiH
- kandelabar
- Posts: 680
- Joined: 30/03/2013 03:20
#3252 Re: Poplave u cijeloj BiH
Svaka cast Srbiji i Vucicu 1000 do 1500 muskaraca veceras u 21h ide iz BEograda da brani Sabac u nas ne znaju ni sta bi ni kako bi na FTV onaj jedan te isti vatrogasac sa hljebovima 5x se ponavlja...I jos nesto SAD dala Srbiji 100 000 dolara,a nama 50 000..
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3253 Re: Poplave u cijeloj BiH
VAŽNO!!!
JP Autoceste FBiH obavještava sve vozače koji organizovano prevoze pomoć za građane u ugroženim područjima BiH da je korištenje autoceste A1 besplatno. Potrebno je da se organizatori koji prevoze pomoć najave vođama smjene na naplatnim mjestima.
Za više informacija kontaktirajte besplatan info telefon 080 02 03 06.
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#3254 Re: Poplave u cijeloj BiH
Teško, al proći će, šta da se kaže.
-
sha_ba
- Posts: 55937
- Joined: 17/11/2011 12:16
#3255 Re: Poplave u cijeloj BiH
strasnoStupskaBitanga wrote:Srce me moje boli za našim narodom![]()
![]()
http://www.klix.ba/vijesti/bih/sanski-m ... /140516162
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#3256 Re: Poplave u cijeloj BiH
Donijeta odluka da se svi splavovi u Beogradu zatvoore dok traje vanredno stanjekandelabar wrote:Svaka cast Srbiji i Vucicu 1000 do 1500 muskaraca veceras u 21h ide iz BEograda da brani Sabac u nas ne znaju ni sta bi ni kako bi na FTV onaj jedan te isti vatrogasac sa hljebovima 5x se ponavlja...I jos nesto SAD dala Srbiji 100 000 dolara,a nama 50 000..
- guber90
- Posts: 1982
- Joined: 23/08/2010 15:54
#3257 Re: Poplave u cijeloj BiH
Evo ja gledam ova klizista u Tuzli, niko da lopate ponudi, da ne pricam o necemu drugome...kandelabar wrote:Svaka cast Srbiji i Vucicu 1000 do 1500 muskaraca veceras u 21h ide iz BEograda da brani Sabac u nas ne znaju ni sta bi ni kako bi na FTV onaj jedan te isti vatrogasac sa hljebovima 5x se ponavlja...I jos nesto SAD dala Srbiji 100 000 dolara,a nama 50 000..
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3258 Re: Poplave u cijeloj BiH
Džabnom se konju ne gleda u zube posebno ne u ovoj situaciji.kandelabar wrote:Svaka cast Srbiji i Vucicu 1000 do 1500 muskaraca veceras u 21h ide iz BEograda da brani Sabac u nas ne znaju ni sta bi ni kako bi na FTV onaj jedan te isti vatrogasac sa hljebovima 5x se ponavlja...I jos nesto SAD dala Srbiji 100 000 dolara,a nama 50 000..
- guber90
- Posts: 1982
- Joined: 23/08/2010 15:54
#3259 Re: Poplave u cijeloj BiH
Kod nas je lose, ali u Srbiji je jos gore, samo da i kod nas ne dodje do tog nivoa:
(put sabac-valjevo)

(put sabac-valjevo)

- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3261 Re: Poplave u cijeloj BiH
Vrbas opada!
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#3262 Re: Poplave u cijeloj BiH
Pa sad ovaj gore reče da imamo velko srce, nemoj tako...kandelabar wrote:Svaka cast Srbiji i Vucicu 1000 do 1500 muskaraca veceras u 21h ide iz BEograda da brani Sabac u nas ne znaju ni sta bi ni kako bi na FTV onaj jedan te isti vatrogasac sa hljebovima 5x se ponavlja...I jos nesto SAD dala Srbiji 100 000 dolara,a nama 50 000..
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3263 Re: Poplave u cijeloj BiH
a šta će oni ljudi koji moraju koristiti AC jer lokalnoi put ne postoji tj odronio se?O'zone wrote:VAŽNO!!!
JP Autoceste FBiH obavještava sve vozače koji organizovano prevoze pomoć za građane u ugroženim područjima BiH da je korištenje autoceste A1 besplatno. Potrebno je da se organizatori koji prevoze pomoć najave vođama smjene na naplatnim mjestima.
Za više informacija kontaktirajte besplatan info telefon 080 02 03 06.
- kandelabar
- Posts: 680
- Joined: 30/03/2013 03:20
#3264 Re: Poplave u cijeloj BiH
@O'zone AL sta ces kad iz SLovenije kazu mi smo spremni bili od 12h ali iz BiH su trazili pomoc tek u 22h..Kako da nam neko da pare kad ni pomoc ne znamo da zatrazimo
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#3265 Re: Poplave u cijeloj BiH
Brana na jezeru Modrac nije u opasnosti?
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3266 Re: Poplave u cijeloj BiH
Joj na hayatu daju uzivo pare nacalniku. 
- kandelabar
- Posts: 680
- Joined: 30/03/2013 03:20
#3267 Re: Poplave u cijeloj BiH
ima ona jedna naroda kaze znas nas *ebo ti nas..julisiz es grant wrote:Pa sad ovaj gore reče da imamo velko srce, nemoj tako...kandelabar wrote:Svaka cast Srbiji i Vucicu 1000 do 1500 muskaraca veceras u 21h ide iz BEograda da brani Sabac u nas ne znaju ni sta bi ni kako bi na FTV onaj jedan te isti vatrogasac sa hljebovima 5x se ponavlja...I jos nesto SAD dala Srbiji 100 000 dolara,a nama 50 000..
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#3268 Re: Poplave u cijeloj BiH
Code: Select all
http://radiosarajevo.ba/novost/151605/hercegovci-nude-smjestaj-osobama-koje-su-ostale-bez-kuca-u-vogosci-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3269 Re: Poplave u cijeloj BiH
kakvearshavin wrote:Joj na hayatu daju uzivo pare nacalniku.
-
Boskero
- Posts: 481
- Joined: 21/08/2013 05:08
#3270 Re: Poplave u cijeloj BiH
.
Last edited by Boskero on 29/10/2017 01:06, edited 1 time in total.
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#3271 Re: Poplave u cijeloj BiH
Pa je li nemamo? Tolike količine hrane, vode, odjeće itd. su skupljene danas, normalno da imamo srca.julisiz es grant wrote:Pa sad ovaj gore reče da imamo velko srce, nemoj tako...kandelabar wrote:Svaka cast Srbiji i Vucicu 1000 do 1500 muskaraca veceras u 21h ide iz BEograda da brani Sabac u nas ne znaju ni sta bi ni kako bi na FTV onaj jedan te isti vatrogasac sa hljebovima 5x se ponavlja...I jos nesto SAD dala Srbiji 100 000 dolara,a nama 50 000..
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3272 Re: Poplave u cijeloj BiH
Sjetite se toga kad sve ovo bude juče a političari budu molili za glas i povjerenje.kandelabar wrote:@O'zone AL sta ces kad iz SLovenije kazu mi smo spremni bili od 12h ali iz BiH su trazili pomoc tek u 22h..Kako da nam neko da pare kad ni pomoc ne znamo da zatrazimo
- Paulaner
- Posts: 271
- Joined: 04/01/2014 21:23
#3273 Re: Poplave u cijeloj BiH
Ja sam evo skupio punu vrecu djecije odjece pa cu odnijeti u Kasarnu veceras,kad sam vidio ovo dijete iz Maglaja steglo me nesto u prsima 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
- dječak sa šibicama
- Posts: 51282
- Joined: 29/06/2011 23:39
#3275 Re: Poplave u cijeloj BiH
Sramota, niko ih ne spominje, a blokirana su oba ulaza u grad. Probijaju tunel Ponikve, pa ce pokusati preko planine Zvijezde izaci nekako na Nisicku visoravan, ali gore je palo 30 cm snijega.O'zone wrote:Na Vareš svi zaboraviliZaboravljeni Vareš u potpunoj izolaciji
16. maj 2014. u 18:14
Premda je prvog dana velikih poplava u Bosni i Hercegovini područje Vareša ocijenjeno kao jedno od najteže pogođenih, informacije iz ovog grada rijetko su pristizale.
No, kako za portal --- NO LINKS --- kaže čitatelja Šejla Eskić, situacija je veoma loša.
''Grad je zatrpan sa svih strana, ne može se ni ući ni izaći. Aktivno je nekoliko klizišta, kuće su poplavljene, ceste uništene. Vareš je zaboravljen grad'', priča Šejla za naš portal.
Prema Brezi je put neprohodan.
U gradu je aktivirano bezbroj klizista... ali kao i uvijek, taj grad svi zaobilaze.
