
OLX.BA - sve o tome
Moderator: anex
- Kal El
- Posts: 6291
- Joined: 07/04/2013 21:49
#3251 Re: OLX.BA - sve o tome
Pitam čovjeka u utorak (7.2) je li bio kurir, kaže jeste, tek 8.2 je kurir označio, i jučer ovo


- Truba
- Posts: 93824
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3252 Re: OLX.BA - sve o tome
OLX stvarno ima dobru tražilicu
to im se mora priznati
to im se mora priznati
- Truba
- Posts: 93824
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3254 Re: OLX.BA - sve o tome
ja sam zadovoljan
to stoji
ali u naslovu knjige
kuda idu divlje svinje
dovoljno je da ukucaš
2 nasumične riječi
kuda i divlje
to stoji
ali u naslovu knjige
kuda idu divlje svinje
dovoljno je da ukucaš
2 nasumične riječi
kuda i divlje
- pici
- Posts: 46371
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#3255 Re: OLX.BA - sve o tome
[POTRAŽNJA] Kupujem koristene najlonke,gacice
Plaćam do
Po dogovoru
Kupujem korištene najlonke, poderane, prljave..nebitno. samo je bitno da ih je dama već koristila, i naravno da ih se zeli rijesiti. Naime moj fetish je skupljanje tih "intimnih" koristenih stvari. Gradovi koji dolaze u obzir Sarajevo, Mostar, Tuzla, Zenica, Kakanj...Moj viber:
Uredno placam. Apsolutna diskrecija.
https://www.olx.ba/artikal/50494077/kup ... ke-gacice/
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3256 Re: OLX.BA - sve o tome
Kao i za svih ostalih 99% gresaka/problema,kriv je covjek
Ali 4.2. je bila subota,dakle do ponedjeljka 6.2. nije mogao ni teoretski doci po paket...e sada ako je imao previse narudzbi i nije mogao i tu preuzeti onda je dosao naredni dan tj.7.2.
A i meni se zadnjih dana desava da ne azuriraju uredno podatke na olxu...meni paket i urucen bio a tamo stoji da je tek preuzet i to neki dan bilo
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
#3257 Re: OLX.BA - sve o tome
@karanana ?!pici wrote: ↑09/02/2023 14:01[POTRAŽNJA] Kupujem koristene najlonke,gacice
Plaćam do
Po dogovoru
Kupujem korištene najlonke, poderane, prljave..nebitno. samo je bitno da ih je dama već koristila, i naravno da ih se zeli rijesiti. Naime moj fetish je skupljanje tih "intimnih" koristenih stvari. Gradovi koji dolaze u obzir Sarajevo, Mostar, Tuzla, Zenica, Kakanj...Moj viber:
Uredno placam. Apsolutna diskrecija.
https://www.olx.ba/artikal/50494077/kup ... ke-gacice/![]()
-
muki_muky
- Posts: 816
- Joined: 13/01/2022 18:07
#3258 Re: OLX.BA - sve o tome

1440p rezolucija monitora za OLX ne postoji
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
- laserShow
- Posts: 4719
- Joined: 30/04/2022 22:10
- Grijem se na: nacionalizam
#3260 Re: OLX.BA - sve o tome
Sasvim ok oglas, sta neko voli, voli.
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#3261 Re: OLX.BA - sve o tome
Uvijek se pitam, kako ovakve budaletine znaju ko je nosio gacice ili carape?pici wrote: ↑09/02/2023 14:01[POTRAŽNJA] Kupujem koristene najlonke,gacice
Plaćam do
Po dogovoru
Kupujem korištene najlonke, poderane, prljave..nebitno. samo je bitno da ih je dama već koristila, i naravno da ih se zeli rijesiti. Naime moj fetish je skupljanje tih "intimnih" koristenih stvari. Gradovi koji dolaze u obzir Sarajevo, Mostar, Tuzla, Zenica, Kakanj...Moj viber:
Uredno placam. Apsolutna diskrecija.
https://www.olx.ba/artikal/50494077/kup ... ke-gacice/![]()
- semsasuljakovic
- Posts: 3684
- Joined: 02/08/2015 21:30
- mirota
- Posts: 4673
- Joined: 11/01/2018 11:42
#3263 Re: OLX.BA - sve o tome
trgujem 10 godina, samo pozitivna iskustva imam, juce stigli zvucnici u radnji su 95 km , a ja za 32 km uzeo, jedva se vide tragovi koristenja, sjajnoooo
- pici
- Posts: 46371
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#3264 Re: OLX.BA - sve o tome
Ima naletis na super opremu a jeftino a ima naletis i na muljavce.
- Snake Eyes
- Posts: 5190
- Joined: 12/04/2013 14:02
#3265 Re: OLX.BA - sve o tome
Kako cemo proci na OLX-u uglavnom ovisi o nama.
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3266 Re: OLX.BA - sve o tome
- Ateista
- Posts: 51682
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#3268 Re: OLX.BA - sve o tome
Maloprije mi lik za oglas gdje sam naveo cijenu 360KM poslao poruku "250 i salji".
Znaci ni pozdrav, dobar dan, merhaba, selam alejkum, pomoz bog nista, ni neko kulturno pitanje da li bi mogao spustiti cijenu. Bilo je onih koji kazu ja omam toliko pa ako mozes spustiti, iako ofirno opet bolje od ovoga.
Cak i kad bih htio dati za 250 ne bih mu prodao sa ovakvim pristupom, a garantujem da sam rekao da moze i da posalje podatke da se ne bi vise ni javio.
Znaci ni pozdrav, dobar dan, merhaba, selam alejkum, pomoz bog nista, ni neko kulturno pitanje da li bi mogao spustiti cijenu. Bilo je onih koji kazu ja omam toliko pa ako mozes spustiti, iako ofirno opet bolje od ovoga.
Cak i kad bih htio dati za 250 ne bih mu prodao sa ovakvim pristupom, a garantujem da sam rekao da moze i da posalje podatke da se ne bi vise ni javio.
- mirota
- Posts: 4673
- Joined: 11/01/2018 11:42
#3269 Re: OLX.BA - sve o tome
jasno ko dan...ima svakakvih 
-
elk
- Posts: 3153
- Joined: 14/08/2006 12:03
#3270 Re: OLX.BA - sve o tome
Ja ovim naprednim sto znaju za tako zahtjevne rijeci poput dobar dan, molim vas ili pozdrav dam uvijek povoljnije
. Sa nepismenim polusvijetom i bezobraznim ne zelim uopste komunicarati. Ne odgovaram uopste. Pa nek ne prodam, moze mi se. A na kraju uvijek prodam. Neki dan otisao artikal koji se kiselio pune 2 godine. Arapi dosli
prevodilac polozio.
- Rothmans
- Posts: 4651
- Joined: 21/11/2019 21:32
#3271 Re: OLX.BA - sve o tome
Imao sam i ja par bezobraznih spustanja cijene i prodje mi i pazarimo. Znaci, ipak je cijena bila bezobrazna
- Truba
- Posts: 93824
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3272 Re: OLX.BA - sve o tome
tužno je sve ovo kad takvih padobranaca ima i sa knjigama
medjutim mene u posljednje vrijeme en peglaju
od 100 artikala 98 ima cijenu
2 nema
i redovito za ta 2 artikla
cijena?
ni poz nista... i kad objasnim
mogu tražiti koliko želim
koliko vi možete dati cijena je po dogovoru
nema odgovora
medjutim mene u posljednje vrijeme en peglaju
od 100 artikala 98 ima cijenu
2 nema
i redovito za ta 2 artikla
cijena?
ni poz nista... i kad objasnim
mogu tražiti koliko želim
koliko vi možete dati cijena je po dogovoru
nema odgovora
-
elk
- Posts: 3153
- Joined: 14/08/2006 12:03
#3273 Re: OLX.BA - sve o tome
Ko je pominjao cijenu rothi
Samo kulturu ophodjenja, koja je nikakva. A bezobrazno spustanje cijene, ako ima barem dobar dan na pocetku, uljudno odbijem.
- Idemedosumom
- Posts: 8311
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#3274 Re: OLX.BA - sve o tome
Svakodnevnica. Ja saljem upit s "Postovani, da li je....?", a ono odgovara sa "drug, bla bla bla" 
- Truba
- Posts: 93824
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:


