U ratu je poginulo :
64036 Bosnjaka 33070 civila 30966 vojnika
24905 Srba 4075 civila 20830 vojnika
7788 Hrvata 2165 civila 5625 vojnika
478 iz reda ostalih 376 civila 102 vojnika
Sada jos kada oduzmes Bosnjacko -Hrvatski sukob 93-94 i APZB ( Bosnjacko -Bosnjacki Sukob) ode sa RS jos jedno deset hiljada Bosnjaka civila a padose na teret HZ-HB ili njenog pravnog nasljednika Federaciju i vidi sta ispade
23000 Bosnjaka civila i 4075 Srba Civila , znaci omjer jedan na prema pet sto se tice civilnih zrtava rata .
Pa onda imas mjesta kao sto je Mrkonjic Grad , Vozuca , Krajiska srpska sela i vidi vraga manje vise cak i Srebrenica koja je poubijana i gdje je genocid pocinjen grad nije spepeljena kao Mrkonjic Grad.
Jos ako izuzmes Bos.-Bos. sukob i Bos.-Kro. sukob i sve pobijene Bosnjake u tim slucajevima ispadne da su Srbi ubili 13-14 000 Bosnjaka do Srebrenice sa Srebrenicom je broj oko 22-23 hiljade a izgubili su 4075 svojih civila znaci kako god okrenes jos uvijek imas jednocifrene brojeve a ne 1 na prema 100 omjere .
Bh clluster neka plate ali samo treba biti realan pa shvatiti da ako bude trebalo RS 100 -120 godina da isplati stete da ce Federaciji trebati minimum od 50 godina .
Pa eto moj Bosnoloze ko zivi u iluziji

Na zalost ti sve temeljis na onim pricam o 250000 ubijenih Muslimana a ne na zvanicnim podatcima koji se uzimaju kao jedini mjerodavni .
Presude sto se tice presuda pa zasto stalno ides logikom kao da je gotovo i ko osudjen osudjen i nece vise nikoga suditi ?

[/quote]
Iz post-a u post sve vise napredujes- davno sam ja konstatirao sto si ti.
Sabirati mrtve glave k'o da je rijec o jabukama a ne zrtvama zlocina, a pritom tvrditi da posjedujes empatiju i pijetet spram istih, moze "stati po kapu" samo potomku "prvoborca" s Bravskog.
Da imas malo soli u glavi bolje bi prostudirao podatke objavljene od strane IDC-a, te se ne bi ovdje provaljivao
uvecavajuci, a potom dva puta zbrajajuci bosnjacke civilne zrtve stradale od strane HVO-a.
Kad se uzme u obzir regija i godina rata kada/gdje je pocinjen najveci broj zlocina, te cinjenica koja vojna formacija
je na pomenutom podrucju imala efektivnu kontrolu, lako se dode do zakljucka ko je odgovoran za smrt daleko najveceg broja civila: VRS i MUP RS-a.To se jasno vidi i u optuznicama kao i presudama za ratne zlocine, pa je
tako omjer 9:1 izmedu zlocina pocinjenih od strane Srba(i to preko 90 odsto bosnjacke zrtve) i bosnjacko-hrvatskih zlocina zajedno(i bosnjacke i hrvatske i srpske zrtve). Jos kad se uzme u obzir da su tvoji "junaci" s brda ubijali i Srbe,kao i da su Srbi stradali i od strane HVO-a ispada da je broj srpskih zrtava za koje su odgovorni Bosnjaci manji oda broja bosnjackih zrtava za koji su odgovorni VRS i MUP RS u samo, na primjer, prijedorskom podrucju 92-e.
Uz to, vojno i politicko rukovodstvo Srba u BiH osudeno je, izmedu ostalog, i za genocid te ucestvovanje u udruzenom zlocinackom poduhvatu ciji je cilj bio "ciscenje" neSrba sa osvojenih podrucja(sve utvrdeno i presudeno od strane Haskog Tribunala), tako da je i budali jasno na koju stranu "kantar" debelo preteze.-
A ti nastavi trolati i kukati nad bjelosvjetskom nepravdom i urotom protiv Srba
