Friendzone

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#326 Re: Friendzone

Post by Seyfo »

Friendzone je veliko zlo ljudskog roda a i čovječanstvo trpi postojanje istog.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846
Joined: 21/05/2012 22:46

#327 Re: Friendzone

Post by AmiĐa_Idriz »

pratim
djana h
Posts: 41249
Joined: 06/08/2009 18:23

#328 Re: Friendzone

Post by djana h »

Je li friendzone i ranije postojala ili je to neki izum novog doba :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#329 Re: Friendzone

Post by spreca »

ma nema toga ...lazu :mrgreen:
djana h
Posts: 41249
Joined: 06/08/2009 18:23

#330 Re: Friendzone

Post by djana h »

Tako nešto i ja mislim :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#331 Re: Friendzone

Post by spreca »

to ovi muljatori kazu da postoji :oops: ...a mi posteni odma kazemo da je to lazh :lol:
djana h
Posts: 41249
Joined: 06/08/2009 18:23

#332 Re: Friendzone

Post by djana h »

spreca wrote:to ovi muljatori kazu da postoji :oops: ...a mi posteni odma kazemo da je to lazh :lol:
To je to :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#333 Re: Friendzone

Post by spreca »

djana77 wrote:
spreca wrote:to ovi muljatori kazu da postoji :oops: ...a mi posteni odma kazemo da je to lazh :lol:
To je to :lol:
ma to mi je poznato ko svoj dzep...svi se kunu u to dok ih ne uhvatis na djelu :lol: :lol:
kiligonzales
Posts: 5794
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#334 Re: Friendzone

Post by kiligonzales »

Ono kad ti u tvojim 18-oj kaze "ti si fin, ali ne mogu biti s tobom", a ti je pozelis zatuci daskom. :lol:

Poslje je tesko ne biti osvetoljubiv na krivim adresama :D

Dobro je pa covjek sazrijeva vremenom.
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#335 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

kiligonzales wrote:Ono kad ti u tvojim 18-oj kaze "ti si fin, ali ne mogu biti s tobom", a ti je pozelis zatuci daskom. :lol:

Poslje je tesko ne biti osvetoljubiv na krivim adresama :D

Dobro je pa covjek sazrijeva vremenom.
Ako dosta provodis vremena sa nekom djevojkom znaci da si mentalno odgovarate. Jos ako nema momka, a sa tobom ne zeli nista, jasno je da si joj ruzan i odbojan.
To fin je kulturan nacin da ti kaze ovo gore. Ili kad ti kaze zasluzujes bolje. :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#336 Re: Friendzone

Post by triconja »

Xavier1 wrote:
kiligonzales wrote:Ono kad ti u tvojim 18-oj kaze "ti si fin, ali ne mogu biti s tobom", a ti je pozelis zatuci daskom. :lol:

Poslje je tesko ne biti osvetoljubiv na krivim adresama :D

Dobro je pa covjek sazrijeva vremenom.
Ako dosta provodis vremena sa nekom djevojkom znaci da si mentalno odgovarate. Jos ako nema momka, a sa tobom ne zeli nista, jasno je da si joj ruzan i odbojan.
To fin je kulturan nacin da ti kaze ovo gore. Ili kad ti kaze zasluzujes bolje. :lol:
Hajmo hipoteticki, zamisli da je ona jedna od onijeh za koje se kae "blago kuci koju ona masi", eee znaci proso si da nisi mogo bolje :D
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#337 Re: Friendzone

Post by cendlerbing »

Pa, što je problem ako cura traži način da ti kaže na neki bezbolniji način da joj se ne sviđaš?
Da kaže u facu kako si ružan il glup, onda bi bila nafurana kučka. Ovako je samo ona za koju ti je "blago što te je mašila".

Ono...u ime svih žena koje su frendzonirale svakog muškarca koji ovo čita....izvinite što nam se niste svidjeli.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#338 Re: Friendzone

Post by insomnia78 »

Vise je to od toga
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#339 Re: Friendzone

Post by amar1994 »

cendlerbing wrote:Pa, što je problem ako cura traži način da ti kaže na neki bezbolniji način da joj se ne sviđaš?
Da kaže u facu kako si ružan il glup, onda bi bila nafurana kučka. Ovako je samo ona za koju ti je "blago što te je mašila".

Ono...u ime svih žena koje su frendzonirale svakog muškarca koji ovo čita....izvinite što nam se niste svidjeli.
nije problem , problem je kad zavlaci , ima i postenih , "ne svidjas mi se ili nisi moj tip i zdravo" :D :D

friendzone je ubleha sto se mene tice :lol:
kiligonzales
Posts: 5794
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#340 Re: Friendzone

Post by kiligonzales »

Xavier1 wrote:
kiligonzales wrote:Ono kad ti u tvojim 18-oj kaze "ti si fin, ali ne mogu biti s tobom", a ti je pozelis zatuci daskom. :lol:

Poslje je tesko ne biti osvetoljubiv na krivim adresama :D

Dobro je pa covjek sazrijeva vremenom.
Ako dosta provodis vremena sa nekom djevojkom znaci da si mentalno odgovarate. Jos ako nema momka, a sa tobom ne zeli nista, jasno je da si joj ruzan i odbojan.
To fin je kulturan nacin da ti kaze ovo gore. Ili kad ti kaze zasluzujes bolje. :lol:
Ma bilo nekad davno tako... Ali valjalo je to mlado srce da podnosi haha
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#341 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

cendlerbing wrote:Pa, što je problem ako cura traži način da ti kaže na neki bezbolniji način da joj se ne sviđaš?
Da kaže u facu kako si ružan il glup, onda bi bila nafurana kučka. Ovako je samo ona za koju ti je "blago što te je mašila".

Ono...u ime svih žena koje su frendzonirale svakog muškarca koji ovo čita....izvinite što nam se niste svidjeli.
Ma realno su danasnje cure bas umisljene. Kod vecine da bi imao prolaz moras biti ili maneken ili lovator. Malo je reci da ste umisljene. :zzzz:
sekerbay
Posts: 3747
Joined: 04/01/2017 22:45

#342 Re: Friendzone

Post by sekerbay »

Da mi je makar u tu friendzone da dođem :(
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#343 Re: Friendzone

Post by moonca »

Xavier1 wrote:
cendlerbing wrote:Pa, što je problem ako cura traži način da ti kaže na neki bezbolniji način da joj se ne sviđaš?
Da kaže u facu kako si ružan il glup, onda bi bila nafurana kučka. Ovako je samo ona za koju ti je "blago što te je mašila".

Ono...u ime svih žena koje su frendzonirale svakog muškarca koji ovo čita....izvinite što nam se niste svidjeli.
Ma realno su danasnje cure bas umisljene. Kod vecine da bi imao prolaz moras biti ili maneken ili lovator. Malo je reci da ste umisljene. :zzzz:
Zar ti nisi ko' maneken? :)
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#344 Re: Friendzone

Post by cendlerbing »

moonca wrote:
Xavier1 wrote: Ma realno su danasnje cure bas umisljene. Kod vecine da bi imao prolaz moras biti ili maneken ili lovator. Malo je reci da ste umisljene. :zzzz:
Zar ti nisi ko' maneken? :)
Joj, Monco... :pisnula:

Xavier, biraj pri sebi, što se kaže. :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#345 Re: Friendzone

Post by spreca »

sekerbay wrote:Da mi je makar u tu friendzone da dođem :(
i ja to kazem....a posle bi se snas(a)li :lol: :lol: :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#346 Re: Friendzone

Post by spreca »

moonca wrote:
Zar ti nisi ko' maneken? :)
jesam ja ali j'opet dzaba :lol:....kakav ba maneken....nismo ti mi pederi :lol: :lol: :lol: :lol:
ovo_mi_je_nick
Posts: 1804
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#347 Re: Friendzone

Post by ovo_mi_je_nick »

cendlerbing wrote:
moonca wrote:
Xavier1 wrote: Ma realno su danasnje cure bas umisljene. Kod vecine da bi imao prolaz moras biti ili maneken ili lovator. Malo je reci da ste umisljene. :zzzz:
Zar ti nisi ko' maneken? :)
Joj, Monco... :pisnula:

Xavier, biraj pri sebi, što se kaže. :mrgreen:
Ma samo da treniraš nogomet pa bilo to i u nekoj Drugoj ligi i pričaš joj da je tako i Pjanić počeo :lol: :lol:
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#348 Re: Friendzone

Post by Truba »

Xavier1 wrote:Nije mi jasno kako neki zavrse u ovome. Ako vidis da joj nisi zanimljiv prekines odnos i trazis dalje.
nada je kurva
godi društvo
"raste ugled" ak si s nekom dobrom trebom iako te iskorištava ali ne seksualno :D
nemaš što pametnije
ganjaš joj frendicu :D
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#349 Re: Friendzone

Post by mousstapha »

Friendzone je portal za novi friendzone :D
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#350 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

Jbg što duže čekaš sa pravim namjerama normalno je da će te staviti u friendzone i da to prijateljstvo ne želi razjebati... treba biti direktan od samog starta. Ne želi vezu - hajd zdravo i ideš dalje.

Oni komentari ti si fin i sve to, ali... to i nema neke veze sa friendzone jer se može i na samom početku čuti. Jednostavno nisi materijal za momka i opet hajd zdravo idemo dalje.
Post Reply