Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

User avatar
begsoon1510
Posts: 1905
Joined: 18/08/2015 00:00

#32476 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by begsoon1510 »

glitch wrote:polako sta si se uzbudio da ne znas pravilno kvotati :razz: :lol:

ma slabo u zadnje vrijeme objavljujem na forumu išta,pa da vam malo zaspamam
Amaya
Posts: 357
Joined: 11/08/2011 22:08
Location: Brčko distrikt BiH

#32477 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by Amaya »

shadowchaser wrote:
Amaya wrote:
kako_kad wrote:853734
Place Labeling - Version 3.1a
:thumbup:
Na koliko submit, i koliko pusta
ja completed na 9 :D
meni pusti 52, submit sam radila nakon 20sec

prvo, drugo i cetvrto pitanje YES
ostala NO

upalite autofill, ispravi po neki ali to se desi svaki mozda 5 zadataka ovako kako sam ja klikala
Mislila sam da nisam prerano otisla na submit ali nisam, sad mi se pojavi poruka You have done the maximum amount of work on this job.
Nadam se da ce me pustiti jos da radim jer zadatak je super.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#32478 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by relativno84 »

Image
:D
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#32479 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by glitch »

:pisnuo: :spavalica:
User avatar
begsoon1510
Posts: 1905
Joined: 18/08/2015 00:00

#32480 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by begsoon1510 »

relativno84 wrote:Image
:D
hahahahahaha
brano20
Posts: 379
Joined: 12/01/2015 13:08

#32481 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by brano20 »

narode jel kod Vas TW jako, jako usporen :? kod mene je jutros katastrofa ima posla al od sporosti ne možeš ništa završiti.

edit:

ne znam da li je do njihovog servera ili moje konekcije na internet koja je uvijek dobra :?
User avatar
zakasnila
Posts: 774
Joined: 03/03/2014 09:54

#32482 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by zakasnila »

brano20 wrote:narode jel kod Vas TW jako, jako usporen :? kod mene je jutros katastrofa ima posla al od sporosti ne možeš ništa završiti.

edit:

ne znam da li je do njihovog servera ili moje konekcije na internet koja je uvijek dobra :?
Ista situacija i kod mene, tako da vjerujem da je do njihovih servera!

Otvara li vama ovih dana eksatenzija sta, kod mene se pojavi YES , ali ne otvara nista?
brano20
Posts: 379
Joined: 12/01/2015 13:08

#32483 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by brano20 »

zakasnila wrote:
brano20 wrote:narode jel kod Vas TW jako, jako usporen :? kod mene je jutros katastrofa ima posla al od sporosti ne možeš ništa završiti.

edit:

ne znam da li je do njihovog servera ili moje konekcije na internet koja je uvijek dobra :?
Ista situacija i kod mene, tako da vjerujem da je do njihovih servera!

Otvara li vama ovih dana eksatenzija sta, kod mene se pojavi YES , ali ne otvara nista?
ja ekstenziju ne koristim, već klasično šaltam Oopsove na refresh i dobro ide :D
User avatar
drugtito2011
Posts: 2978
Joined: 01/08/2011 18:45

#32484 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by drugtito2011 »

zakasnila wrote:
brano20 wrote:narode jel kod Vas TW jako, jako usporen :? kod mene je jutros katastrofa ima posla al od sporosti ne možeš ništa završiti.

edit:

ne znam da li je do njihovog servera ili moje konekcije na internet koja je uvijek dobra :?
Ista situacija i kod mene, tako da vjerujem da je do njihovih servera!

Otvara li vama ovih dana eksatenzija sta, kod mene se pojavi YES , ali ne otvara nista?
Od 11:00 otvara normalno. Na 20-tak uradjenih 2 puta lost conection i jednom wrong username or pass na RG i to je sve. Ostalo normalno radi.
User avatar
AbelNR
Posts: 274
Joined: 16/10/2015 14:11

#32485 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by AbelNR »

stvarno postaje nemoguce vise nesto copy/paste na safariu...zivce izgubim dok zalijepim url
User avatar
zakasnila
Posts: 774
Joined: 03/03/2014 09:54

#32486 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by zakasnila »

brano20 wrote:
zakasnila wrote:
brano20 wrote:narode jel kod Vas TW jako, jako usporen :? kod mene je jutros katastrofa ima posla al od sporosti ne možeš ništa završiti.

edit:

ne znam da li je do njihovog servera ili moje konekcije na internet koja je uvijek dobra :?
Ista situacija i kod mene, tako da vjerujem da je do njihovih servera!

Otvara li vama ovih dana eksatenzija sta, kod mene se pojavi YES , ali ne otvara nista?
ja ekstenziju ne koristim, već klasično šaltam Oopsove na refresh i dobro ide :D
Ma i ja recikliram :D , ali uvijek upalim ekstenziju pa ako sta otvori, ali ovih dana nista, pa mi cudno
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#32487 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by dobojlija81 »

ima li ko mozda validan oops da pokloni,ove svoje ja izbrisao
User avatar
zakasnila
Posts: 774
Joined: 03/03/2014 09:54

#32488 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by zakasnila »

dobojlija81 wrote:ima li ko mozda validan oops da pokloni,ove svoje ja izbrisao
https://tester.rainforestqa.com/tester/ ... &workerId=
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#32489 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by dobojlija81 »

zakasnila wrote:
dobojlija81 wrote:ima li ko mozda validan oops da pokloni,ove svoje ja izbrisao
https://tester.rainforestqa.com/tester/ ... &workerId=
Fala :)
User avatar
AbelNR
Posts: 274
Joined: 16/10/2015 14:11

#32490 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by AbelNR »

Lyric 1a - 0.50...survey pa refreshajte :D
User avatar
natazamlata
Posts: 496
Joined: 17/05/2015 23:00

#32491 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by natazamlata »

AbelNR wrote:Lyric 1a - 0.50...survey pa refreshajte :D
Mogao si ID da nam napises :D
User avatar
begsoon1510
Posts: 1905
Joined: 18/08/2015 00:00

#32492 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by begsoon1510 »

natazamlata wrote:
AbelNR wrote:Lyric 1a - 0.50...survey pa refreshajte :D
Mogao si ID da nam napises :D
855646
User avatar
AbelNR
Posts: 274
Joined: 16/10/2015 14:11

#32493 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by AbelNR »

natazamlata wrote:
AbelNR wrote:Lyric 1a - 0.50...survey pa refreshajte :D
Mogao si ID da nam napises :D
855633....jao mene hahahaha
User avatar
natazamlata
Posts: 496
Joined: 17/05/2015 23:00

#32494 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by natazamlata »

Hvala obojici :)
User avatar
AbelNR
Posts: 274
Joined: 16/10/2015 14:11

#32495 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by AbelNR »

al razliciti nam id...il je to izbacio jos jedan???
User avatar
natazamlata
Posts: 496
Joined: 17/05/2015 23:00

#32496 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by natazamlata »

AbelNR wrote:al razliciti nam id...il je to izbacio jos jedan???
stavila sam oba na refresh al ne pusta nista za sad.
User avatar
drugtito2011
Posts: 2978
Joined: 01/08/2011 18:45

#32497 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by drugtito2011 »

natazamlata wrote:
AbelNR wrote:al razliciti nam id...il je to izbacio jos jedan???
stavila sam oba na refresh al ne pusta nista za sad.
Greška..sorry
User avatar
natazamlata
Posts: 496
Joined: 17/05/2015 23:00

#32498 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by natazamlata »

AbelNR wrote:al razliciti nam id...il je to izbacio jos jedan???
Ovaj od begsoona proradio, stavi ga na refresh. Best task ever :-D :-D :-D
User avatar
begsoon1510
Posts: 1905
Joined: 18/08/2015 00:00

#32499 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by begsoon1510 »

jel imao ko problema sa ovim na ooopsu,vrti vrti i onda izbaci ovo

zivcira me

Image
User avatar
shadowchaser
Posts: 1072
Joined: 25/03/2015 13:17
Location: Sarajevo

#32500 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by shadowchaser »

begsoon1510 wrote:jel imao ko problema sa ovim na ooopsu,vrti vrti i onda izbaci ovo

zivcira me

Image
desilo mi se ista stvar dva -tri puta danas, ja kontala to nesto do chroma kod mene
Post Reply