Ne, ovaj procenat je kod mene od pocetka kako radim TW. Znaci i kad sam poceo raditi i skinuo extenziju ostao mi je procenat, bio iznad 70%, nikad mi se nista nije mijenjalo na profilu, radim preko elite-a samodobojlija81 wrote:jel se ovaj procenat pojavi ono poslije 1000LovaDoKrova wrote:meni uopste ne pise taj procenat..mozda i bolje da se ne iznerviramkako_kad wrote:ja zadovoljan
sad mi je ekstenzija na elite pa nemam tek 400 i nesto
Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Moderator: anex
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32401 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32402 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Da pitam nesto za druga.
Koristio je jedan racunar il je laptop, nemam pojma, i radio je preko elite-a. Sada mu taj racunar/laptop nije u funkciji ali ima drugi laptop i preko njega bi da radi. Ima li kakvih prepreka u tome da radi preko novog laptopa, koristi isti net provider kao i prije?!
Koristio je jedan racunar il je laptop, nemam pojma, i radio je preko elite-a. Sada mu taj racunar/laptop nije u funkciji ali ima drugi laptop i preko njega bi da radi. Ima li kakvih prepreka u tome da radi preko novog laptopa, koristi isti net provider kao i prije?!
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#32403 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Moze samo mora biti 100% siguran da taj novi laptop nije vec neko korsitio za neki drugi elite account, ako se naravno radi o polovnom laptopu.kako_kad wrote:Da pitam nesto za druga.
Koristio je jedan racunar il je laptop, nemam pojma, i radio je preko elite-a. Sada mu taj racunar/laptop nije u funkciji ali ima drugi laptop i preko njega bi da radi. Ima li kakvih prepreka u tome da radi preko novog laptopa, koristi isti net provider kao i prije?!
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32404 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
ok, hvala DinoDinostula wrote:Moze samo mora biti 100% siguran da taj novi laptop nije vec neko korsitio za neki drugi elite account, ako se naravno radi o polovnom laptopu.kako_kad wrote:Da pitam nesto za druga.
Koristio je jedan racunar il je laptop, nemam pojma, i radio je preko elite-a. Sada mu taj racunar/laptop nije u funkciji ali ima drugi laptop i preko njega bi da radi. Ima li kakvih prepreka u tome da radi preko novog laptopa, koristi isti net provider kao i prije?!
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32405 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
For the question titled "What types of animals are present in this image?" you answered: "Other" but the correct answer was: "Horse".
hehehehhe
jel radi neko ove slike zivotinja, ja odgovorio Other-Lion, oni meni kazu Horse, a lavovi na slici
hehehehhe
jel radi neko ove slike zivotinja, ja odgovorio Other-Lion, oni meni kazu Horse, a lavovi na slici
- shadowchaser
- Posts: 1072
- Joined: 25/03/2015 13:17
- Location: Sarajevo
#32406 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
kako_kad wrote:For the question titled "What types of animals are present in this image?" you answered: "Other" but the correct answer was: "Horse".
hehehehhe
jel radi neko ove slike zivotinja, ja odgovorio Other-Lion, oni meni kazu Horse, a lavovi na slici
ista ispravka
-
Amaya
- Posts: 357
- Joined: 11/08/2011 22:08
- Location: Brčko distrikt BiH
#32407 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Koji je ID ne nadoh ga na listi, pa mozda se Lion maskirao u Horsekako_kad wrote:For the question titled "What types of animals are present in this image?" you answered: "Other" but the correct answer was: "Horse".
hehehehhe
jel radi neko ove slike zivotinja, ja odgovorio Other-Lion, oni meni kazu Horse, a lavovi na slici
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32408 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
ma nisu normalni, ne mozes 50 centi skupiti odmah ih sklone sa listeAmaya wrote:Koji je ID ne nadoh ga na listi, pa mozda se Lion maskirao u Horsekako_kad wrote:For the question titled "What types of animals are present in this image?" you answered: "Other" but the correct answer was: "Horse".
hehehehhe
jel radi neko ove slike zivotinja, ja odgovorio Other-Lion, oni meni kazu Horse, a lavovi na slici
- glitch
- Posts: 3420
- Joined: 09/07/2014 03:07
#32409 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
sta je s ovim tw-om zamro
vidim ovde mrtva linija od 18.00 https://status.rainforestqa.com/
nema avanta po obicaju sad
vidim ovde mrtva linija od 18.00 https://status.rainforestqa.com/
nema avanta po obicaju sad
-
almir90
- Posts: 7799
- Joined: 08/06/2008 00:56
#32410 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Bilo je dobro do 18:00, poslije nešto nikako. 
-
jaseregistrovao
- Posts: 251
- Joined: 12/10/2014 20:00
#32411 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
855040
People Matching
kao i do sada, sve je correct ...
People Matching
kao i do sada, sve je correct ...
-
mirza1h
- Posts: 278
- Joined: 16/11/2013 13:07
#32412 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Na koliko submit???jaseregistrovao wrote:855040
People Matching
kao i do sada, sve je correct ...
-
jaseregistrovao
- Posts: 251
- Joined: 12/10/2014 20:00
#32413 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
ja cekam 1 min, ne znam da li može ranije.mirza1h wrote:Na koliko submit???jaseregistrovao wrote:855040
People Matching
kao i do sada, sve je correct ...
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
- mikrozadatak
- Posts: 1429
- Joined: 27/07/2014 10:52
#32415 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Ja sam isao Submit nakon 17 sekundi, nisam smnio brze. Pusta 36
- shadowchaser
- Posts: 1072
- Joined: 25/03/2015 13:17
- Location: Sarajevo
#32416 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
15srelativno84 wrote:20s
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#32417 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
eh to na lijepe ocishadowchaser wrote:15srelativno84 wrote:20s
- _turpija_
- Posts: 676
- Joined: 24/02/2012 14:29
- Location: Miljacka
#32418 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Kako ba za 20 sec... 
- glitch
- Posts: 3420
- Joined: 09/07/2014 03:07
#32419 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
udaraju yes samo i nista ne gledaju_turpija_ wrote:Kako ba za 20 sec...
-
amrq7u
- Posts: 166
- Joined: 26/01/2016 20:00
- Location: Sarajevo
#32420 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Gubljenje dragocjenog vremena 
- konahawaii
- Posts: 1428
- Joined: 11/09/2014 15:27
#32421 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
e jbg zadnjih dana puste zadatak na 20 min i ukinu, pa ko uhvati uhavti
- glitch
- Posts: 3420
- Joined: 09/07/2014 03:07
#32422 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
ne ukinu nego nestane pa skontaj ako za task realno treba par min a ovako naslijepo udaras jes za 15 sec umjesto sat da stoji >10 tak minkonahawaii wrote:e jbg zadnjih dana puste zadatak na 20 min i ukinu, pa ko uhvati uhavti
- dobojlija81
- Posts: 3541
- Joined: 20/07/2012 22:03
#32423 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
samo viči Correct ubudućeglitch wrote:udaraju yes samo i nista ne gledaju_turpija_ wrote:Kako ba za 20 sec...
- _turpija_
- Posts: 676
- Joined: 24/02/2012 14:29
- Location: Miljacka
#32424 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Jbg ja to polako po istilahu, pregledavam sve tamo vamo..dobojlija81 wrote:samo viči Correct ubudućeglitch wrote:udaraju yes samo i nista ne gledaju_turpija_ wrote:Kako ba za 20 sec...
- glitch
- Posts: 3420
- Joined: 09/07/2014 03:07

