Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32401 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

dobojlija81 wrote:
LovaDoKrova wrote:
kako_kad wrote:ja zadovoljan

Image
meni uopste ne pise taj procenat..mozda i bolje da se ne iznerviram
jel se ovaj procenat pojavi ono poslije 1000
sad mi je ekstenzija na elite pa nemam tek 400 i nesto
Ne, ovaj procenat je kod mene od pocetka kako radim TW. Znaci i kad sam poceo raditi i skinuo extenziju ostao mi je procenat, bio iznad 70%, nikad mi se nista nije mijenjalo na profilu, radim preko elite-a samo
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32402 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

Da pitam nesto za druga.
Koristio je jedan racunar il je laptop, nemam pojma, i radio je preko elite-a. Sada mu taj racunar/laptop nije u funkciji ali ima drugi laptop i preko njega bi da radi. Ima li kakvih prepreka u tome da radi preko novog laptopa, koristi isti net provider kao i prije?!
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#32403 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by Dinostula »

kako_kad wrote:Da pitam nesto za druga.
Koristio je jedan racunar il je laptop, nemam pojma, i radio je preko elite-a. Sada mu taj racunar/laptop nije u funkciji ali ima drugi laptop i preko njega bi da radi. Ima li kakvih prepreka u tome da radi preko novog laptopa, koristi isti net provider kao i prije?!
Moze samo mora biti 100% siguran da taj novi laptop nije vec neko korsitio za neki drugi elite account, ako se naravno radi o polovnom laptopu. :D
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32404 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

Dinostula wrote:
kako_kad wrote:Da pitam nesto za druga.
Koristio je jedan racunar il je laptop, nemam pojma, i radio je preko elite-a. Sada mu taj racunar/laptop nije u funkciji ali ima drugi laptop i preko njega bi da radi. Ima li kakvih prepreka u tome da radi preko novog laptopa, koristi isti net provider kao i prije?!
Moze samo mora biti 100% siguran da taj novi laptop nije vec neko korsitio za neki drugi elite account, ako se naravno radi o polovnom laptopu. :D
ok, hvala Dino
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32405 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

For the question titled "What types of animals are present in this image?" you answered: "Other" but the correct answer was: "Horse".
hehehehhe
jel radi neko ove slike zivotinja, ja odgovorio Other-Lion, oni meni kazu Horse, a lavovi na slici :lol:
User avatar
shadowchaser
Posts: 1072
Joined: 25/03/2015 13:17
Location: Sarajevo

#32406 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by shadowchaser »

kako_kad wrote:For the question titled "What types of animals are present in this image?" you answered: "Other" but the correct answer was: "Horse".
hehehehhe
jel radi neko ove slike zivotinja, ja odgovorio Other-Lion, oni meni kazu Horse, a lavovi na slici :lol:

ista ispravka :D ismijah se
Amaya
Posts: 357
Joined: 11/08/2011 22:08
Location: Brčko distrikt BiH

#32407 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by Amaya »

kako_kad wrote:For the question titled "What types of animals are present in this image?" you answered: "Other" but the correct answer was: "Horse".
hehehehhe
jel radi neko ove slike zivotinja, ja odgovorio Other-Lion, oni meni kazu Horse, a lavovi na slici :lol:
Koji je ID ne nadoh ga na listi, pa mozda se Lion maskirao u Horse :lol:
kako_kad
Posts: 2546
Joined: 09/08/2013 09:39

#32408 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by kako_kad »

Amaya wrote:
kako_kad wrote:For the question titled "What types of animals are present in this image?" you answered: "Other" but the correct answer was: "Horse".
hehehehhe
jel radi neko ove slike zivotinja, ja odgovorio Other-Lion, oni meni kazu Horse, a lavovi na slici :lol:
Koji je ID ne nadoh ga na listi, pa mozda se Lion maskirao u Horse :lol:
ma nisu normalni, ne mozes 50 centi skupiti odmah ih sklone sa liste :-)
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#32409 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by glitch »

sta je s ovim tw-om zamro
vidim ovde mrtva linija od 18.00 https://status.rainforestqa.com/

nema avanta po obicaju sad :roll:
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#32410 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by almir90 »

Bilo je dobro do 18:00, poslije nešto nikako. :lol:
jaseregistrovao
Posts: 251
Joined: 12/10/2014 20:00

#32411 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by jaseregistrovao »

855040
People Matching

kao i do sada, sve je correct ...
mirza1h
Posts: 278
Joined: 16/11/2013 13:07

#32412 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by mirza1h »

jaseregistrovao wrote:855040
People Matching

kao i do sada, sve je correct ...
Na koliko submit???
jaseregistrovao
Posts: 251
Joined: 12/10/2014 20:00

#32413 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by jaseregistrovao »

mirza1h wrote:
jaseregistrovao wrote:855040
People Matching

kao i do sada, sve je correct ...
Na koliko submit???
ja cekam 1 min, ne znam da li može ranije.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#32414 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by relativno84 »

20s
User avatar
mikrozadatak
Posts: 1429
Joined: 27/07/2014 10:52

#32415 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by mikrozadatak »

Ja sam isao Submit nakon 17 sekundi, nisam smnio brze. Pusta 36
User avatar
shadowchaser
Posts: 1072
Joined: 25/03/2015 13:17
Location: Sarajevo

#32416 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by shadowchaser »

relativno84 wrote:20s
15s :D
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#32417 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by relativno84 »

shadowchaser wrote:
relativno84 wrote:20s
15s :D
eh to na lijepe oci :skoljka:
User avatar
_turpija_
Posts: 676
Joined: 24/02/2012 14:29
Location: Miljacka

#32418 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by _turpija_ »

Kako ba za 20 sec... :?
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#32419 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by glitch »

_turpija_ wrote:Kako ba za 20 sec... :?
udaraju yes samo i nista ne gledaju
amrq7u
Posts: 166
Joined: 26/01/2016 20:00
Location: Sarajevo

#32420 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by amrq7u »

Gubljenje dragocjenog vremena :)
User avatar
konahawaii
Posts: 1428
Joined: 11/09/2014 15:27

#32421 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by konahawaii »

e jbg zadnjih dana puste zadatak na 20 min i ukinu, pa ko uhvati uhavti
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#32422 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by glitch »

konahawaii wrote:e jbg zadnjih dana puste zadatak na 20 min i ukinu, pa ko uhvati uhavti
ne ukinu nego nestane pa skontaj ako za task realno treba par min a ovako naslijepo udaras jes za 15 sec umjesto sat da stoji >10 tak min
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#32423 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by dobojlija81 »

glitch wrote:
_turpija_ wrote:Kako ba za 20 sec... :?
udaraju yes samo i nista ne gledaju
samo viči Correct ubuduće :D
User avatar
_turpija_
Posts: 676
Joined: 24/02/2012 14:29
Location: Miljacka

#32424 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by _turpija_ »

dobojlija81 wrote:
glitch wrote:
_turpija_ wrote:Kako ba za 20 sec... :?
udaraju yes samo i nista ne gledaju
samo viči Correct ubuduće :D
Jbg ja to polako po istilahu, pregledavam sve tamo vamo.. :zzzz: :zzzz:
User avatar
glitch
Posts: 3420
Joined: 09/07/2014 03:07

#32425 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka

Post by glitch »

854933 dsr
Post Reply