brzi su pravo...ja nikad i nisam koristio novekako_kad wrote:koristite li jos uvijek stare ooopseve
btw bila isplata jos jutros nekad oko 3 sata sa elite
Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Moderator: anex
- AbelNR
- Posts: 274
- Joined: 16/10/2015 14:11
#32301 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
- shadowchaser
- Posts: 1072
- Joined: 25/03/2015 13:17
- Location: Sarajevo
#32302 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Ako kod dobije pojam Falun gong za ovu kinesku populaciju, u ovome zadatku 854696 Lexicon Labeling New odgovore je YES, iako nisu povezani
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32303 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
zadatak je da seshadowchaser wrote:Ako kod dobije pojam Falun gong za ovu kinesku populaciju, u ovome zadatku 854696 Lexicon Labeling New odgovore je YES, iako nisu povezani
jedna pogresna i ispadas, a zaista neke rijeci nemaju veze sa naslovom
- mikrozadatak
- Posts: 1429
- Joined: 27/07/2014 10:52
#32304 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Ovo crvenimkonahawaii wrote:ja koliko znam, narandjaste reklame trebas klikat ako hoce da dobijes pare od klikova svojih referala, al naravno pod uslovom da i oni moraju klikati narandjaste reklame (za dva accounta u istoj kuci najbolje da ti mirko objasni sto se tice tih reklama i klikanja). Sto se tiče profita od zadataka, ne moras nista radit. Samo da imas referala koji ce raditnatazamlata wrote:Neko je napisao da mu je zena/devojka refferal na neobuxu. Jel mozes malo da napises kako funkcionise to, koliki procenat se dobija od direktnog refferala i da li je potrebno kliknuti one 4 reklame svakog dana?Dobijas svakih 15c koje oni dobiju kao bonus od 15% na svaki zaradjeni dolar.
Sve stoji kako je konahawaii napisao. Da bi dobila bonuse od klikova rentanih referala moras pogledati 4 narandžaste reklame svaki dan u istom vremenskom intervalu. Za bonuse od direktnih referala ne moras gledati reklame. S tim da ako 30 dana ne pogledas nijednu reklamu zamrznu ti account i uzmu lovu, jos 30 dana i gubis account.
Ono sto je bitno i sto te vjerovatno najvise interesuje, neces imati problema zbog reklama. I ako odgledanu s jednog acc pokusas pogledati s drugog, samo ces dobiti poruku da je vec viđena s te IP adrese u posljednja 24 sata. Nema kazni nikakvih.
Ako te jos nesto interesuje tu sam...
- konahawaii
- Posts: 1428
- Joined: 11/09/2014 15:27
-
Error404
- Posts: 223
- Joined: 22/08/2015 14:37
#32306 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
A kako CF reaguje na dva akaunta sa iste IP?mikrozadatak wrote:Ovo crvenimkonahawaii wrote:ja koliko znam, narandjaste reklame trebas klikat ako hoce da dobijes pare od klikova svojih referala, al naravno pod uslovom da i oni moraju klikati narandjaste reklame (za dva accounta u istoj kuci najbolje da ti mirko objasni sto se tice tih reklama i klikanja). Sto se tiče profita od zadataka, ne moras nista radit. Samo da imas referala koji ce raditnatazamlata wrote:Neko je napisao da mu je zena/devojka refferal na neobuxu. Jel mozes malo da napises kako funkcionise to, koliki procenat se dobija od direktnog refferala i da li je potrebno kliknuti one 4 reklame svakog dana?Dobijas svakih 15c koje oni dobiju kao bonus od 15% na svaki zaradjeni dolar.
Sve stoji kako je konahawaii napisao. Da bi dobila bonuse od klikova rentanih referala moras pogledati 4 narandžaste reklame svaki dan u istom vremenskom intervalu. Za bonuse od direktnih referala ne moras gledati reklame. S tim da ako 30 dana ne pogledas nijednu reklamu zamrznu ti account i uzmu lovu, jos 30 dana i gubis account.
Ono sto je bitno i sto te vjerovatno najvise interesuje, neces imati problema zbog reklama. I ako odgledanu s jednog acc pokusas pogledati s drugog, samo ces dobiti poruku da je vec viđena s te IP adrese u posljednja 24 sata. Nema kazni nikakvih.
Ako te jos nesto interesuje tu sam...
Citao sam da su im ljudi slali da ih ''obaveste''
E sad ja nemam zenu...
Ali mogao bi sam sebi biti referal ako bi npr sa drugog racunara koristio drugi nalog.Znaci moze tako ili cu morati da zivim u strahu 24/7 ?
- begsoon1510
- Posts: 1905
- Joined: 18/08/2015 00:00
#32307 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
A kako CF reaguje na dva akaunta sa iste IP?
Citao sam da su im ljudi slali da ih ''obaveste''
da se koristi dva naloga sa istog IP jer je kao 2 kuce u dvoristu(neko ovde je pisao o tome) i da su mu rekli da je sve ok
E sad ja nemam zenu...
Ali mogao bi sam sebi biti referal ako bi npr sa drugog racunara koristio drugi nalog.Znaci moze tako ili cu morati da zivim u strahu 24/7 ?[/quote]
Mislim da se može,al ne možeš raditi poslove koje si započeo već na jednom accountu.
Citao sam da su im ljudi slali da ih ''obaveste''
E sad ja nemam zenu...
Ali mogao bi sam sebi biti referal ako bi npr sa drugog racunara koristio drugi nalog.Znaci moze tako ili cu morati da zivim u strahu 24/7 ?[/quote]
Mislim da se može,al ne možeš raditi poslove koje si započeo već na jednom accountu.
- natazamlata
- Posts: 496
- Joined: 17/05/2015 23:00
#32308 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Hvala mikro, to je to sto me je zanimalo, sve je jasno.mikrozadatak wrote: Ovo crvenim
Sve stoji kako je konahawaii napisao. Da bi dobila bonuse od klikova rentanih referala moras pogledati 4 narandžaste reklame svaki dan u istom vremenskom intervalu. Za bonuse od direktnih referala ne moras gledati reklame. S tim da ako 30 dana ne pogledas nijednu reklamu zamrznu ti account i uzmu lovu, jos 30 dana i gubis account.
Ono sto je bitno i sto te vjerovatno najvise interesuje, neces imati problema zbog reklama. I ako odgledanu s jednog acc pokusas pogledati s drugog, samo ces dobiti poruku da je vec viđena s te IP adrese u posljednja 24 sata. Nema kazni nikakvih.
Ako te jos nesto interesuje tu sam...
-
LovaDoKrova
- Posts: 257
- Joined: 22/02/2015 14:26
#32309 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Ja sam pisala o tome jer je to sestrin slucaj bio ..da joj je dever vec imao nalog na clixu kad se ona pridruzila ..pa tek kad su saznali da i on ima..pisali su im i odbrili su.( slali su slike dvorista i kuca ) ..ali je bitno da on nije njoj bio referal...tako da verovatno prolazi ali samo u slucaju toga da niste jedan drugom referal..hajd ja bih vas zamilila ako neko nesto sazna neka javi
-
Error404
- Posts: 223
- Joined: 22/08/2015 14:37
#32310 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
E da secam se da si pisala to!LovaDoKrova wrote:Ja sam pisala o tome jer je to sestrin slucaj bio ..da joj je dever vec imao nalog na clixu kad se ona pridruzila ..pa tek kad su saznali da i on ima..pisali su im i odbrili su.( slali su slike dvorista i kuca ) ..ali je bitno da on nije njoj bio referal...tako da verovatno prolazi ali samo u slucaju toga da niste jedan drugom referal..hajd ja bih vas zamilila ako neko nesto sazna neka javi
Ali u slicaju da je Begsoon u pravu i da ne mozes raditi 2x isti posao onda se ne isplati bas...
Jedino da vrate TW za nove e onda bi to bio posao
-
LovaDoKrova
- Posts: 257
- Joined: 22/02/2015 14:26
#32311 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
jeste u pravu si TW ne moze da se radi kad nema poslaError404 wrote:E da secam se da si pisala to!LovaDoKrova wrote:Ja sam pisala o tome jer je to sestrin slucaj bio ..da joj je dever vec imao nalog na clixu kad se ona pridruzila ..pa tek kad su saznali da i on ima..pisali su im i odbrili su.( slali su slike dvorista i kuca ) ..ali je bitno da on nije njoj bio referal...tako da verovatno prolazi ali samo u slucaju toga da niste jedan drugom referal..hajd ja bih vas zamilila ako neko nesto sazna neka javi
Ali u slicaju da je Begsoon u pravu i da ne mozes raditi 2x isti posao onda se ne isplati bas...
Jedino da vrate TW za nove e onda bi to bio posao
- nanab
- Posts: 101
- Joined: 23/10/2015 20:50
- Location: Beograd
#32312 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
sad sam povezivala karticu sa ppalom, ali ne mogu da nadjem gde se podesava mogucnost primanja novca... ppal skinuo 1,5e, online sam proverila kod, unela na ppal, verfikovala karticu, sta sad? 
izmenise ga, ne mogu da se snadjem nikako
izmenise ga, ne mogu da se snadjem nikako
-
Error404
- Posts: 223
- Joined: 22/08/2015 14:37
#32313 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Nismo se razumeli izgleda(ili ja ne razumem)LovaDoKrova wrote:jeste u pravu si TW ne moze da se radi kad nema poslaError404 wrote:E da secam se da si pisala to!LovaDoKrova wrote:Ja sam pisala o tome jer je to sestrin slucaj bio ..da joj je dever vec imao nalog na clixu kad se ona pridruzila ..pa tek kad su saznali da i on ima..pisali su im i odbrili su.( slali su slike dvorista i kuca ) ..ali je bitno da on nije njoj bio referal...tako da verovatno prolazi ali samo u slucaju toga da niste jedan drugom referal..hajd ja bih vas zamilila ako neko nesto sazna neka javi
Ali u slicaju da je Begsoon u pravu i da ne mozes raditi 2x isti posao onda se ne isplati bas...
Jedino da vrate TW za nove e onda bi to bio posao
Ako bi neko iz moje kuce npr krenuo da radi, i sad ne moze da radi zadatke koje sam ja radio
Sto je jos gore novi nalozi ne mogu da rade TW uopste jer nema ID-a kojim bi povezali naloge tako da u tom slucaju taj neko novi(citaj JA) nebi imao neke koristi od 2 naloga na CF
Izgleda da je onda najbezbednije ugraditi jos jednu konekciju, ovde u Srbiji je nekih 15 ak dolara mesecno sto se za dan ''opere'' samo ne znam dali je moguce to
-
Error404
- Posts: 223
- Joined: 22/08/2015 14:37
#32314 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Pa ako si povezala karticu trebalo i pise da je to odradjeno trebalo bi da mozes povuci pare..nanab wrote:sad sam povezivala karticu sa ppalom, ali ne mogu da nadjem gde se podesava mogucnost primanja novca... ppal skinuo 1,5e, online sam proverila kod, unela na ppal, verfikovala karticu, sta sad?
izmenise ga, ne mogu da se snadjem nikako
ili mislis na ono da ti salju svakog prvog?
- nanab
- Posts: 101
- Joined: 23/10/2015 20:50
- Location: Beograd
#32315 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Ma u Srbistanu nema automatskog povlacenja svakog prvog u mesecu, na zalost...nego znam da je ranije bilo reci da negde nesto treba da se podesi na nalogu da bi pare mogle da legnu, inace banka odbije transfer...
do sad sam koristila neteller, ali kako je cs utanjio sa isplatama, nisam mogla da zaobidjem ppal...a i sa elita treba maknuti pare
do sad sam koristila neteller, ali kako je cs utanjio sa isplatama, nisam mogla da zaobidjem ppal...a i sa elita treba maknuti pare
-
LovaDoKrova
- Posts: 257
- Joined: 22/02/2015 14:26
#32316 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
taj neko iz tvoje kuce bi trebao da napravi nalog ( jos bolje da ti pitas u njegovo ime kao da li moze..i dostavis neke dokaze ) , da ti ne bude referal, i da radi sa drugog racunarav koliko sam ih ja razumeala..jer znas cega se ja plasim...ako uvedem na primer internet konekciju novu..a radim sa istog racunara i svoj glavni nalog i ovaj laznjak ..da li to sme? Znam i ja sam iz Srbije nije skup net zaradi se na vinima samo za mesec dana
-
LovaDoKrova
- Posts: 257
- Joined: 22/02/2015 14:26
#32317 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
nista ne treba na paypalu da se podesava samo odes na http://prntscr.com/9vhf5z otvori ti se prozor i uneses sumu koju zelis da ti prebacenanab wrote:Ma u Srbistanu nema automatskog povlacenja svakog prvog u mesecu, na zalost...nego znam da je ranije bilo reci da negde nesto treba da se podesi na nalogu da bi pare mogle da legnu, inace banka odbije transfer...
do sad sam koristila neteller, ali kako je cs utanjio sa isplatama, nisam mogla da zaobidjem ppal...a i sa elita treba maknuti pare
covece ala sam se raspisala od jutros nisam ovoliko pisala na ovom forumu nikada a tu sam vec godinu dana mislim
-
Error404
- Posts: 223
- Joined: 22/08/2015 14:37
#32318 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Ne znam za to ali kad i ako resis napisi da znam u naprednanab wrote:Ma u Srbistanu nema automatskog povlacenja svakog prvog u mesecu, na zalost...nego znam da je ranije bilo reci da negde nesto treba da se podesi na nalogu da bi pare mogle da legnu, inace banka odbije transfer...
do sad sam koristila neteller, ali kako je cs utanjio sa isplatama, nisam mogla da zaobidjem ppal...a i sa elita treba maknuti pare
Ja svoje ne smem podici do kraja februara zbog biroa (ne)rada, ali kad povucem sve ima poreska da me ganja samo tako
- nanab
- Posts: 101
- Joined: 23/10/2015 20:50
- Location: Beograd
#32319 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Hvala drustvo!
Nije valjda da vam biro nerada proverava racune? Kod nas samo lupaju pecate i zvrljkaju kad da se prijavis, nista vise za svoju platu ne rade, neradnici nijedni
Nije valjda da vam biro nerada proverava racune? Kod nas samo lupaju pecate i zvrljkaju kad da se prijavis, nista vise za svoju platu ne rade, neradnici nijedni
-
Error404
- Posts: 223
- Joined: 22/08/2015 14:37
#32320 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Ma i ja sam iz Diznilendananab wrote:Hvala drustvo!
Nije valjda da vam biro nerada proverava racune? Kod nas samo lupaju pecate i zvrljkaju kad da se prijavis, nista vise za svoju platu ne rade, neradnici nijedni
Nego primam onu naknadu jer sam ostao bez posla(cudno a ?
dobijam 50% od plate 6 meseci a ako imam neku uplatu onda moram da im vratim kao
Nisam siguran bas da proveravaju ali ne rizikuje mi se.Svaki mesec 250 evrica a lezim to ni u Norveskoj nema
- begsoon1510
- Posts: 1905
- Joined: 18/08/2015 00:00
#32321 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
šta je ovo,kakva je ovo monotmija
ništa zazvonilo nije danas
ništa zazvonilo nije danas
- drugtito2011
- Posts: 2978
- Joined: 01/08/2011 18:45
#32322 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Info iz "prve ruke", 100% prvjereno i radi već mjesecima.Error404 wrote:
Ako bi neko iz moje kuce npr krenuo da radi, i sad ne moze da radi zadatke koje sam ja radio
Sto je jos gore novi nalozi ne mogu da rade TW uopste jer nema ID-a kojim bi povezali naloge tako da u tom slucaju taj neko novi(citaj JA) nebi imao neke koristi od 2 naloga na CF
Izgleda da je onda najbezbednije ugraditi jos jednu konekciju, ovde u Srbiji je nekih 15 ak dolara mesecno sto se za dan ''opere'' samo ne znam dali je moguce to
1. Ista IP - možeš raditi sa dva ili više kompjutera, jer razliku pravi MAC adresa i ona je bitna
2. Moraju biti različiti accounti, neovisni jedan od drugog
3. Normalno funkcioniše sve na CF, CS i NB
4. Samo na NB dobiješ poruku, ako klikaš reklame, da su reklame ispucane na drugoj IP adresi, na CS možeš klikati reklame i Clixgrid na oba acc
5. SVI poslovi se mogu raditi na oba accounta
6. NIJE TAČNO da ako otvoriš zadatak na jednom accountu da ga na drugom ne možeš raditi
7. Isto vrijedi i za TW
8. Jedino što se dešava jeste da na vinima i godištima dijeli ukupna broj zadataka na oba acc, pa tako neko uradi 50 vina na jednom acc, a ti po 25 na oba
9. Još uvijek provjeram da li je isto važi za TW
10 Možeš oba acc vezati na isti Paypal acc, samo moraju biti različite-mail adrese za isplatuPaypal a
11. isplata sa CF na PP se može pustiti istovremeno sa oba acc, dok sa CS i NB ne može (kod mene je bilo tako)
12. Nisam imao nikakvih problema prilikom registracije novog acc sa istom IP, jedino sam na ICG morao dokazati da nije riječ o istom acc pa sam slao SS od oba acc.
Eto ako još nešto zanima ili ako trebaš fizičke dokaze napraviću SS i poslati
Edit:
13. Drugi acc može biti refferal na CS i NB
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32323 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
nista drug, evo ima 2 sata kako se vrti oopsbegsoon1510 wrote:šta je ovo,kakva je ovo monotmija
ništa zazvonilo nije danas
-
Error404
- Posts: 223
- Joined: 22/08/2015 14:37
#32324 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Ne treba SS naravno, verujem.drugtito2011 wrote:Info iz "prve ruke", 100% prvjereno i radi već mjesecima.Error404 wrote:
Ako bi neko iz moje kuce npr krenuo da radi, i sad ne moze da radi zadatke koje sam ja radio
Sto je jos gore novi nalozi ne mogu da rade TW uopste jer nema ID-a kojim bi povezali naloge tako da u tom slucaju taj neko novi(citaj JA) nebi imao neke koristi od 2 naloga na CF
Izgleda da je onda najbezbednije ugraditi jos jednu konekciju, ovde u Srbiji je nekih 15 ak dolara mesecno sto se za dan ''opere'' samo ne znam dali je moguce to
1. Ista IP - možeš raditi sa dva ili više kompjutera, jer razliku pravi MAC adresa i ona je bitna
2. Moraju biti različiti accounti, neovisni jedan od drugog
3. Normalno funkcioniše sve na CF, CS i NB
4. Samo na NB dobiješ poruku, ako klikaš reklame, da su reklame ispucane na drugoj IP adresi, na CS možeš klikati reklame i Clixgrid na oba acc
5. SVI poslovi se mogu raditi na oba accounta
6. NIJE TAČNO da ako otvoriš zadatak na jednom accountu da ga na drugom ne možeš raditi
7. Isto vrijedi i za TW
8. Jedino što se dešava jeste da na vinima i godištima dijeli ukupna broj zadataka na oba acc, pa tako neko uradi 50 vina na jednom acc, a ti po 25 na oba
9. Još uvijek provjeram da li je isto važi za TW
10 Možeš oba acc vezati na isti Paypal acc, samo moraju biti različite-mail adrese za isplatuPaypal a
11. isplata sa CF na PP se može pustiti istovremeno sa oba acc, dok sa CS i NB ne može (kod mene je bilo tako)
12. Nisam imao nikakvih problema prilikom registracije novog acc sa istom IP, jedino sam na ICG morao dokazati da nije riječ o istom acc pa sam slao SS od oba acc.
Eto ako još nešto zanima ili ako trebaš fizičke dokaze napraviću SS i poslati
Edit:
13. Drugi acc može biti refferal na CS i NB
Hvala puno na dugom i iscrpnom odgovoru.Znaci Mac i udri.Sestra mi se interesovala oko ovoga mada ne verujem ja da ce imati zivaca.Pustio bih je da nabije lvl a onda ja preuzeo konce
Hvala jos jednom
- nanab
- Posts: 101
- Joined: 23/10/2015 20:50
- Location: Beograd
#32325 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Zvonilo je nocas
a od jutros tj od 11 je bilo kod mene par rota, zenefits od 30, homebase i sitnuljci tipa dog walker...nista se nisu pretrgli
