hvala vam drugari..LovaDoKrova wrote:jeste uspela sam i to sam zakacila ...refres je uvek pomoc..i to sam uradila..sad je sve proslo..a i broj sam unela rucno za svaki slucaj
Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Moderator: anex
-
LovaDoKrova
- Posts: 257
- Joined: 22/02/2015 14:26
#32276 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32277 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
nanab wrote:ja 2 refresa brauzera i 2 terminala i prijava uz keca, nece on zivce da mi jedekako_kad wrote:ma i ja cu, SS uraditi i prijaviti, refresovao jednom komplet terminal, jos cu jednom probati i onda cu prijavitiglitch wrote: i meni evo ceko sam par min
isto
i refreshovo
prijavicu
- nanab
- Posts: 101
- Joined: 23/10/2015 20:50
- Location: Beograd
#32278 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
evo ga sad oper homebase ali radi
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32279 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
sad radi, kad je meni propalo 14 korakananab wrote:evo ga sad oper homebase ali radi
- glitch
- Posts: 3420
- Joined: 09/07/2014 03:07
#32280 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
kad smo kod homebase jel kad kome doslo odmah drugi korak mislim da klikne create dugme ali nigdje gananab wrote:evo ga sad oper homebase ali radi
nije mi sad ali sinoc bilo
-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32281 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
nadam se da ce ovi
854610
Categorize The Content Of These Youtube Channels
biti sutra kada se probudim i kada budem odmoran, ich kann nicht mehr
Gute Nacht alle
854610
Categorize The Content Of These Youtube Channels
biti sutra kada se probudim i kada budem odmoran, ich kann nicht mehr
Gute Nacht alle
- nanab
- Posts: 101
- Joined: 23/10/2015 20:50
- Location: Beograd
#32282 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Jeste bilo i bez create pre neki dan, i jos mnoge greske, prazna polja, smene, nista ne sljaka kako treba cesto
- glitch
- Posts: 3420
- Joined: 09/07/2014 03:07
#32283 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
edit ma goni ga prijavio sam odoh spavati 
- nanab
- Posts: 101
- Joined: 23/10/2015 20:50
- Location: Beograd
#32284 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
slated od 30 koraka, sa milion polja za unos i linkova i sranjagranja, i naravno svaki za prijavu negde 
- dobojlija81
- Posts: 3541
- Joined: 20/07/2012 22:03
#32285 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Jutro
za ove sto se bolje kuže u pravila RF?
kakve su posljedice ako malo češće pustim u too often,povadi mi živce attend i zenefits??
legla je lova se elite vec
za ove sto se bolje kuže u pravila RF?
kakve su posljedice ako malo češće pustim u too often,povadi mi živce attend i zenefits??
legla je lova se elite vec
-
Megiddo
- Posts: 396
- Joined: 01/06/2014 23:37
#32286 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Da ne otvaram sličnu temu. Treba mi četri čovjeka iz Sarajeva (idealno po jedan iz Novog Grada, Novog Sarajeva, Starog grada i Centra) za posao unosa podataka (slično kao što radite i ovde). Posao je od kuće, sa kompjutera.
Potrebno mi je da u bazu podataka (prethodno ću vam sve objasniti) unesete imena kompanija i adrese (ništa više!) i eventualno ako postoji zabilježite email adrese.
Platiću 20 feninga po svakom unosu, 1000 unosa 20KM, većina rada je copy/paste. Rok je do 15. 2. 2015. Otprilike je preko 5.000 unosa, broje se i javne kompanije poput klinika, škola i slično. Preko 100 profila kompanija (daću vam listu). Moje mišljenje je da uz tempo prosječnog radnika možete završiti u jednom danu - 8h, no kako sam rekao fleksibilno je, bitno je da završite do 15.2.
I možda još da napomenem, budući da će bazu podataka trebati stalno apdejtovati (barem 2x godišnje) možemo se dogovoriti za taj posao plaćen po dnevnici.
Potrebno mi je da u bazu podataka (prethodno ću vam sve objasniti) unesete imena kompanija i adrese (ništa više!) i eventualno ako postoji zabilježite email adrese.
Platiću 20 feninga po svakom unosu, 1000 unosa 20KM, većina rada je copy/paste. Rok je do 15. 2. 2015. Otprilike je preko 5.000 unosa, broje se i javne kompanije poput klinika, škola i slično. Preko 100 profila kompanija (daću vam listu). Moje mišljenje je da uz tempo prosječnog radnika možete završiti u jednom danu - 8h, no kako sam rekao fleksibilno je, bitno je da završite do 15.2.
I možda još da napomenem, budući da će bazu podataka trebati stalno apdejtovati (barem 2x godišnje) možemo se dogovoriti za taj posao plaćen po dnevnici.
- maxx91
- Posts: 77
- Joined: 10/10/2015 16:36
#32287 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Mozete li podijeliti iskustva koliko cekate da vam novac legne na karticu, kada manuelno povucete pare za paypal-a? Hvala unaprijed
-
LovaDoKrova
- Posts: 257
- Joined: 22/02/2015 14:26
#32288 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
legla je jos nocas..tu taman sto se drustvo razislo i otislo na spavanje..dobojlija81 wrote:Jutro
za ove sto se bolje kuže u pravila RF?
kakve su posljedice ako malo češće pustim u too often,povadi mi živce attend i zenefits??
legla je lova se elite vec
-
LovaDoKrova
- Posts: 257
- Joined: 22/02/2015 14:26
#32289 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
U Srbiji cekam cela radna 4 dana na zalost.Intesa banka ...mada sad smo jos i super kako pre nismo ni paypal imalimaxx91 wrote:Mozete li podijeliti iskustva koliko cekate da vam novac legne na karticu, kada manuelno povucete pare za paypal-a? Hvala unaprijed
- dobojlija81
- Posts: 3541
- Joined: 20/07/2012 22:03
#32290 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
http://forum.klix.ba/forumasi-zaposljav ... s1875.htmlMegiddo wrote:Da ne otvaram sličnu temu. Treba mi četri čovjeka iz Sarajeva (idealno po jedan iz Novog Grada, Novog Sarajeva, Starog grada i Centra) za posao unosa podataka (slično kao što radite i ovde). Posao je od kuće, sa kompjutera.
Potrebno mi je da u bazu podataka (prethodno ću vam sve objasniti) unesete imena kompanija i adrese (ništa više!) i eventualno ako postoji zabilježite email adrese.
Platiću 20 feninga po svakom unosu, 1000 unosa 20KM, većina rada je copy/paste. Rok je do 15. 2. 2015. Otprilike je preko 5.000 unosa, broje se i javne kompanije poput klinika, škola i slično. Preko 100 profila kompanija (daću vam listu). Moje mišljenje je da uz tempo prosječnog radnika možete završiti u jednom danu - 8h, no kako sam rekao fleksibilno je, bitno je da završite do 15.2.
I možda još da napomenem, budući da će bazu podataka trebati stalno apdejtovati (barem 2x godišnje) možemo se dogovoriti za taj posao plaćen po dnevnici.
da stavis kod ovih mozda
- maxx91
- Posts: 77
- Joined: 10/10/2015 16:36
#32291 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Hvala na info @LovaDoKrova. Za BIH me interesuje, posto bih sada povukao pare, a ne zelim da klikcem jer mi treba leci nekad do sutra, ili petak ujutru. Ako nece leci dotad, da ne povlacim bezveze.
- natazamlata
- Posts: 496
- Joined: 17/05/2015 23:00
#32292 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Dobar dan i hvala svima na odgovorima od sinoc

- dobojlija81
- Posts: 3541
- Joined: 20/07/2012 22:03
#32293 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
raifaisen legne odmah,unicredit cini mi se da cekaju 3-4 danamaxx91 wrote:Hvala na info @LovaDoKrova. Za BIH me interesuje, posto bih sada povukao pare, a ne zelim da klikcem jer mi treba leci nekad do sutra, ili petak ujutru. Ako nece leci dotad, da ne povlacim bezveze.
-
LovaDoKrova
- Posts: 257
- Joined: 22/02/2015 14:26
#32294 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Hej jeste li vi iz Bosne ista placali kad ste pravili karticu..bas me interesuje..i jel placate odzavanje kartice..dobojlija81 wrote:raifaisen legne odmah,unicredit cini mi se da cekaju 3-4 danamaxx91 wrote:Hvala na info @LovaDoKrova. Za BIH me interesuje, posto bih sada povukao pare, a ne zelim da klikcem jer mi treba leci nekad do sutra, ili petak ujutru. Ako nece leci dotad, da ne povlacim bezveze.
- dobojlija81
- Posts: 3541
- Joined: 20/07/2012 22:03
#32295 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Nisam placao, a 2km uzimaju mjesecno za odrzavanje RF
-
LovaDoKrova
- Posts: 257
- Joined: 22/02/2015 14:26
#32296 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Ovaj zadatak se pojavio kasno sinoc. Id 6cat - Moderate Venue Records For Valid Categorization Using Images.. 0.12 ..ako se bude jos nekada pojavljivao evo nekih korekcija jer se ponavljaju..bila sam suvise umorna da ih stavljam sinoc
1. http://prntscr.com/9vbgy7
2. http://prntscr.com/9vbh4y
3.http://prntscr.com/9vblua
4. http://prntscr.com/9vbnqr
1. http://prntscr.com/9vbgy7
2. http://prntscr.com/9vbh4y
3.http://prntscr.com/9vblua
4. http://prntscr.com/9vbnqr
-
LovaDoKrova
- Posts: 257
- Joined: 22/02/2015 14:26
#32297 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
ok hvala za infodobojlija81 wrote:Nisam placao, a 2km uzimaju mjesecno za odrzavanje RF
-
LovaDoKrova
- Posts: 257
- Joined: 22/02/2015 14:26
#32298 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
a evo i korekcija za 854327
Are These Products The Same? [au B] na clixu je..kad vec stavljam greske da postavim i ove korekcije od mene i od Lilicum Bosniacum da imate mozda nekome pomogne ...pa da idem raditi nesto pametnije jer nesto nema posla za mene..
1.http://prntscr.com/9v8lcl
2.http://prntscr.com/9v8lt9
3.http://prntscr.com/9v8m86
Are These Products The Same? [au B] na clixu je..kad vec stavljam greske da postavim i ove korekcije od mene i od Lilicum Bosniacum da imate mozda nekome pomogne ...pa da idem raditi nesto pametnije jer nesto nema posla za mene..
1.http://prntscr.com/9v8lcl
2.http://prntscr.com/9v8lt9
3.http://prntscr.com/9v8m86
-
Mike Ross
- Posts: 643
- Joined: 15/02/2015 22:45
#32299 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
Unicredit:dobojlija81 wrote:raifaisen legne odmah,unicredit cini mi se da cekaju 3-4 danamaxx91 wrote:Hvala na info @LovaDoKrova. Za BIH me interesuje, posto bih sada povukao pare, a ne zelim da klikcem jer mi treba leci nekad do sutra, ili petak ujutru. Ako nece leci dotad, da ne povlacim bezveze.
Povuceno sa PP:

Na racunu:

-
kako_kad
- Posts: 2546
- Joined: 09/08/2013 09:39
#32300 Re: Zarada na Netu rješavanjem mikrozadataka
koristite li jos uvijek stare ooopseve
btw bila isplata jos jutros nekad oko 3 sata sa elite
btw bila isplata jos jutros nekad oko 3 sata sa elite
