FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#3226 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by The Realist »

Samo da pohvalim prenose, slika fantastična. Šteta za ton na početku, ali da je cijeli meč tako bilo, ne bih nešto kritikova, jer kroz cijele kvalifikacije je odlično sve bilo.

Marjan puno bolji. Volim njegov stil, ali samo neka bude njegov stil, bez ubacivanja nekih uzrečica, za koje izgleda nije siguran kako bi se trebale koristiti. Ono sinoć ponovo jako dobro, jer je i sa taktičke strane davao komentare.

Samo pitanje, je li ton bio nešto tiši, nego inače, tačnije, kao da sam Marjana nešto slabije čuo?

PS
Nadam se da će opet otkupiti ove gostujuće mečeve, ako ništa drugo.

Šteta za SP, pogotovo radi kvaliteta slike, ali se barem nadam da će utakmice prenositi Igor (mislim da je on onaj što mi se sviđa kako prenosi), a ne neko od ostalih.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#3227 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Styling »

The Realist wrote:Samo da pohvalim prenose, slika fantastična. Šteta za ton na početku, ali da je cijeli meč tako bilo, ne bih nešto kritikova, jer kroz cijele kvalifikacije je odlično sve bilo.

Marjan puno bolji. Volim njegov stil, ali samo neka bude njegov stil, bez ubacivanja nekih uzrečica, za koje izgleda nije siguran kako bi se trebale koristiti. Ono sinoć ponovo jako dobro, jer je i sa taktičke strane davao komentare.

Samo pitanje, je li ton bio nešto tiši, nego inače, tačnije, kao da sam Marjana nešto slabije čuo?

PS
Nadam se da će opet otkupiti ove gostujuće mečeve, ako ništa drugo.

Šteta za SP, pogotovo radi kvaliteta slike, ali se barem nadam da će utakmice prenositi Igor (mislim da je on onaj što mi se sviđa kako prenosi), a ne neko od ostalih.
Igor. Jel' toonaj što kaže "Čuvaj se Danaca i kad darove donose" :run:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52718
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3228 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Chmoljo »

The Realist wrote:
Šteta za SP, pogotovo radi kvaliteta slike, ali se barem nadam da će utakmice prenositi Igor (mislim da je on onaj što mi se sviđa kako prenosi), a ne neko od ostalih.
slažem se, momak je ok, i stvarno sa emocijama je prenosio tekme reprezentacije.

Spaho i Ahmetović, ne do Bog nikom. Kemo jedino može zarakijat sa Senadom... 'oću reć', popravljati se kad ga damo :D
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#3229 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by madner »

Senad ko lampa :D
Micaha
Posts: 1018
Joined: 01/06/2011 15:29

#3230 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Micaha »

_mufljuz_ wrote:ima l dje kakav snimak - jebi ga ja sam irgetio...
Mufljuz, imas li ikakvu informaciju sta bi sa likom sa avatara :D
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#3231 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by madner »

Drago mi je da me onaj firaun nece nervirat sljedece godine.

Mada ce mi opet i malo faliti. :(
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#3232 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Banksy »

Neće, faliće ti onaj stari ...
User avatar
Altsa
Posts: 9257
Joined: 19/03/2004 18:31

#3233 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Altsa »

realno osim marjana svi voditelji sa face tv su katastrofa
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3234 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by MOSALJOZE »

Altsa wrote:realno osim marjana svi voditelji sa face tv su katastrofa
Da su katastrofa vala nisu,da imaju da uče to svakako,i Senad im daje priliku.Ne znam kako to do sada niste uvidjeli sve su to mladi,ambiciozni ljudi koji griješe svakako,ali s pravom da bi sutra bili bolji.
User avatar
TRENT
Posts: 415
Joined: 23/08/2013 19:58

#3235 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by TRENT »

MOSALJOZE wrote:
Altsa wrote:realno osim marjana svi voditelji sa face tv su katastrofa
Da su katastrofa vala nisu,da imaju da uče to svakako,i Senad im daje priliku.Ne znam kako to do sada niste uvidjeli sve su to mladi,ambiciozni ljudi koji griješe svakako,ali s pravom da bi sutra bili bolji.
Voditelji su retardusi samo takvi.Ne znam cemu pitanja tipa "Refik,jel idemo u Brazil","Sta nama znaci prolaz u Brazil""jesu li nasi igraci svjesni sta se desava",pa onda onaj kad rece publici hajmo sambu plesati pa ga svi isfurase.Ako je sinoc bilo nekih minusa,oni su zasluzili najveci.Shvatam ja euforija i adrenalin,ali brate nemoj se blamirati.Ja se juce crvenio od stida za te voditelje. :-D .Ali Nikola Nikic - ja bih tom liku dao da vodi svoj show. :D

Al Marijan i Senad su izgleda prhvatili kritike na racun utakmice sa Slovacima i korigovali su se.
User avatar
area51
Posts: 4383
Joined: 06/03/2013 13:00

#3236 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by area51 »

TRENT wrote:
MOSALJOZE wrote:
Altsa wrote:realno osim marjana svi voditelji sa face tv su katastrofa
Da su katastrofa vala nisu,da imaju da uče to svakako,i Senad im daje priliku.Ne znam kako to do sada niste uvidjeli sve su to mladi,ambiciozni ljudi koji griješe svakako,ali s pravom da bi sutra bili bolji.
Voditelji su retardusi samo takvi.Ne znam cemu pitanja tipa "Refik,jel idemo u Brazil","Sta nama znaci prolaz u Brazil""jesu li nasi igraci svjesni sta se desava",pa onda onaj kad rece publici hajmo sambu plesati pa ga svi isfurase.Ako je sinoc bilo nekih minusa,oni su zasluzili najveci.Shvatam ja euforija i adrenalin,ali brate nemoj se blamirati.Ja se juce crvenio od stida za te voditelje. :-D .Ali Nikola Nikic - ja bih tom liku dao da vodi svoj show. :D

Al Marijan i Senad su izgleda prhvatili kritike na racun utakmice sa Slovacima i korigovali su se.
Jeste bilo malo neozbiljno ali jbga,euforija i da se oprostiti.Ali onu "krampu" što je bila na bilinom polju :lol: ko je ono stavio pred kameru sunce ti poljubim :lol:
(Jedna od one dvije voditeljke koje su se javljale uživo,ne znam sad kako se zove)
User avatar
TRENT
Posts: 415
Joined: 23/08/2013 19:58

#3237 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by TRENT »

[/quote]Jeste bilo malo neozbiljno ali jbga,euforija i da se oprostiti.Ali onu "krampu" što je bila na bilinom polju :lol: ko je ono stavio pred kameru sunce ti poljubim :lol:
(Jedna od one dvije voditeljke koje su se javljale uživo,ne znam sad kako se zove)[/quote]

Bila je plavka i ona druga.Desno od Nermina Sabica.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52718
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3238 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Chmoljo »

Isključen/a korisnik/ca iz razloga “kloniranje”
» TRENT

ne testiraj moje strpljenje
User avatar
area51
Posts: 4383
Joined: 06/03/2013 13:00

#3239 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by area51 »

TRENT wrote:
Jeste bilo malo neozbiljno ali jbga,euforija i da se oprostiti.Ali onu "krampu" što je bila na bilinom polju :lol: ko je ono stavio pred kameru sunce ti poljubim :lol:
(Jedna od one dvije voditeljke koje su se javljale uživo,ne znam sad kako se zove)[/quote]

Bila je plavka i ona druga.Desno od Nermina Sabica.[/quote]
Ona druga je lijepa djevojka(žena) ali ona... :lol:
Upo joj nos među šiške :lol:
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#3240 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by The Realist »

Styling wrote: Igor. Jel' toonaj što kaže "Čuvaj se Danaca i kad darove donose" :run:
Ne znam je li on to rekao, ali uvijek sa emocijama prenosi utakmice i uopšte nije toliko loš, naprotiv.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#3241 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by uglavnomja »

TRENT wrote:
MOSALJOZE wrote:
Altsa wrote:realno osim marjana svi voditelji sa face tv su katastrofa
Da su katastrofa vala nisu,da imaju da uče to svakako,i Senad im daje priliku.Ne znam kako to do sada niste uvidjeli sve su to mladi,ambiciozni ljudi koji griješe svakako,ali s pravom da bi sutra bili bolji.
Voditelji su retardusi samo takvi.Ne znam cemu pitanja tipa "Refik,jel idemo u Brazil","Sta nama znaci prolaz u Brazil""jesu li nasi igraci svjesni sta se desava",pa onda onaj kad rece publici hajmo sambu plesati pa ga svi isfurase.Ako je sinoc bilo nekih minusa,oni su zasluzili najveci.Shvatam ja euforija i adrenalin,ali brate nemoj se blamirati.Ja se juce crvenio od stida za te voditelje. :-D .Ali Nikola Nikic - ja bih tom liku dao da vodi svoj show. :D

Al Marijan i Senad su izgleda prhvatili kritike na racun utakmice sa Slovacima i korigovali su se.

ko je onaj klinjo sto je bio pored nikica, sabana ... bezobrazan, onako jaliajski, nepristojan, prekidao, pricao nesto na nivou skeceva iz 45. za prvacice :roll: ne zna se je li pametniji, duhovitiji ili vazniji :D
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#3242 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Lakat Jebić »

na tom se hladno vidjelo da je napusen, imao je sve vrijeme onaj debilni osmijeh :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3243 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by It_is_a_Leclerc »

The Realist wrote:
Styling wrote: Igor. Jel' toonaj što kaže "Čuvaj se Danaca i kad darove donose" :run:
Ne znam je li on to rekao, ali uvijek sa emocijama prenosi utakmice i uopšte nije toliko loš, naprotiv.
Gledam sinoć proslavu u Kaunasu, i neko trči počasni krug sa igračima. Gledam ko je - kad ono Kristić zvani "2:0 vodi Bosna na Parkenu" :lol:
m_l
Posts: 1804
Joined: 06/06/2012 21:19

#3244 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by m_l »

Iz Zenice se javljala Daniela Vins?
User avatar
area51
Posts: 4383
Joined: 06/03/2013 13:00

#3245 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by area51 »

m_l wrote:Iz Zenice se javljala Daniela Vins?
Koja,ona lijepa ili ono ? :D
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#3246 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by van helsing »

hube wrote:
van helsing wrote:Pa kad pocinje sa kodiranjem ? 01.11. ?


Tapatalk 2
Kodiranje je počelo 10.10.2013. i od tada je signal kodiran. CIjena kartice je €110. Jučer je signal bio privremeno pušten zbog utakmice svim korisnicima satelitske platforme osim IPTV sistema koji nemaju ugovor sa FACE d.o.o. (BosnaTV, NetTV i sl.).
nije tacno da je signal kodiran. Cijenu znam,i mogu ti reci da je paprena za nas koji zivimo i radimo u BiH.


Tapatalk 2
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#3247 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by uglavnomja »

area51 wrote:
m_l wrote:Iz Zenice se javljala Daniela Vins?
Koja,ona lijepa ili ono ? :D

hebat ga, koliko se sjecam, ta je nekada bila miss :-)
Srebrni
Posts: 265
Joined: 07/08/2012 20:02

#3248 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Srebrni »

van helsing wrote:
hube wrote:
van helsing wrote:Pa kad pocinje sa kodiranjem ? 01.11. ?


Tapatalk 2
Kodiranje je počelo 10.10.2013. i od tada je signal kodiran. CIjena kartice je €110. Jučer je signal bio privremeno pušten zbog utakmice svim korisnicima satelitske platforme osim IPTV sistema koji nemaju ugovor sa FACE d.o.o. (BosnaTV, NetTV i sl.).
nije tacno da je signal kodiran. Cijenu znam,i mogu ti reci da je paprena za nas koji zivimo i radimo u BiH.


Tapatalk 2
Kakva budalaština, Svi znaju da je signal kodiran SAMO za SATELITSKI prijenos... Ako živiš i radiš u BiH, neće platiti ni marke.
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#3249 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Ajatolah_ »

Malo mi je bilo ružno što je Senad bio na "ti" s Inzkom...
legenda reala
Posts: 745
Joined: 13/08/2011 00:53

#3250 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by legenda reala »

FACE nije kodiran, trebao je biti 10.10 ali radi i dalje, prvo provjerite pa pričajte, što ga nisu kodirali ne znamo, jel u pitanju neki problem tehničke prirode, jeli do slabe prodaje kartica, do marketinga niko ne zna :wink:
Srebrni wrote: Kakva budalaština, Svi znaju da je signal kodiran SAMO za SATELITSKI prijenos... Ako živiš i radiš u BiH, neće platiti ni marke.
satelit je za sviju isti bio u Švedskoj, bio u BIH satelitska antena, resiver i gledaj kad zaključaju svi koji su gledali tako ostaju bez kanala dok ne kupe kartice, nema to ako živiš ne živiš u BIH, kako će on znati ko živi u BIH
Locked