Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#3226 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Imam i ja jednog fanatika :D
Ja sam nedavno uzeo solidno moze mi sve pokrenuti meni dosta .. Ne znam ni postaviti na high .. On kod mene dodje kaze nije ti ovo na high .. Ja ga istjeram .. Jebo te high details ne znam ni izgovoriti letaju mi igraci svakako bitno je da vidim sta pritisCem gdje skacem :D A to hoce li mi sijati kad sunce izadje na igrici jebe mi se :D

Ma ima na piku ovih tableta po 200 KM jebaji ga da igram tenisa sa njim isplati se :D
Madrid
Posts: 2302
Joined: 16/08/2010 17:18

#3227 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Madrid »

34 eura je key za fifu13, jedino ako ide na kutiju je skuplje....
Al kome treba danas kutija :D
I ja sam mislio uzet Fifu 13, do sada nisam nijednu igru kupio, ali mislim da fifa vrijedi toliko, kad se svako malo igra...
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3228 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

kakva kutija, kad nam je cilj to iz kutije. Ko će se patiti dok otvorimo kutijijicu :lol:

Mah, frend mi kupuvao pc pita ga žena je li ovo za firme neke, reče joj on ma jok, u mene za kuće :lol:

Najjača scena što mu reče jedan ne valjaju ti slušalice i on kupi nove za 200+km. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No dobro, valja mu tac pc sa svim i svačim par godina. Da vidiš miline igrati na compu mu, još zbavio monitor 3mili sekunde samo refresh rate ili kako se već kaže :D
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#3229 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

pročitah gore ono o editovanju fife :lol:

joooj kad se sjetim kolike sam sate proveo u doba kad nisam imao interneta, pa onda uzmem papir i olovku i gledam svaku mogucu utakmicu na TV-u da skontam gdje je koji igrac

zatim sjednem za fifu 99 i satima prebacujem igrace iz ekipe u ekipu :lol:

pa onda pravim nasu reprezentaciju, pa zelju i sarajevo :-)



A danas - hvala internetu i rooster update-ima :D
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3230 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Prije je sve bilo zanimljivo jer mnogo toga nismo imali mislim na igre , internet itd. Koliko sam samo para potrošio u internet klubovima itd. Mogao sam kupiti pc lično od Billa Gates-a :D
Muzikjunki
Posts: 341
Joined: 24/04/2010 11:33

#3231 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Muzikjunki »

Tkd wrote:
Recimo u mene frend ima 8 procesora, upali 3 najnovije igre i sve na high detail i nigdje ne štopa :lol: .
Opasan jaran, 8 procesora! :lol:
Vjerovatno se inace bavi istrazivanjem nuklearne fuzije, a u slobodno vrijeme igra igrice... :D


Da ne bude zabune, licni racunari obicno koriste jedan procesor s vise jezgri, iako cisto sumnjam da taj jaran koristi osmojezgreni Xeon za gejmanje... ako si to htio da kazes :D
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3232 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Ne znam šta sam htio da kažem. Da znam studirao bi informatiku.

ctrl-alt-del, task manager cpu usage history 8 ih. Dual glupostima 2, u njega su tu 8 polja. Sami procesor je platio preko 1000km :lol:
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#3233 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

Mozda neki quad core sa Hyperthreading Technology (ako postoji i 4 jezgreni procesori sa HT)
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3234 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Ne znam vjeruj mi. :D

Uglavnom instaliraj šta god hoćeš (3-4 najnoviji igre sa najzahtjevnim specifikacijama) i sve ih u isto vrijeme pokreni i enjoy it :lol: Ja sam :shock: :shock: :shock: kada sam vidio šta je zbavio. Čovjek jednostavno voli da ima jak pc, ne bavi se uopće s tim aktivno, nego da ima za games. Čovjek sam zaradio i uživa sada u pc-u, a ne guba se kao ja :lol:
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#3235 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

Tkd wrote:Ne znam vjeruj mi. :D

Uglavnom instaliraj šta god hoćeš (3-4 najnoviji igre sa najzahtjevnim specifikacijama) i sve ih u isto vrijeme pokreni i enjoy it :lol: Ja sam :shock: :shock: :shock: kada sam vidio šta je zbavio. Čovjek jednostavno voli da ima jak pc, ne bavi se uopće s tim aktivno, nego da ima za games. Čovjek sam zaradio i uživa sada u pc-u, a ne guba se kao ja :lol:
Vjerujem ja da on ima extra pc i sve to ali malo pretjerujes ....
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3236 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Realno izvalio sam se žestoko ovo sa 8 procesora :lol: :lol: :lol: , no zna se na što sam mislio. Evo poslao sam mu poruku da saznam puni naziv procesora mu, pa da vidimo pretjerujem li ili ne.

Da nisam vidio kako je Medal, Battlefield i ne sjećam se treće igre pokrenuo , sve na high i igrao, ne bi možda i ja vjerovao :D

:)
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#3237 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mustang1 »

Joj trebao sam znati da ce neko pametovati :D Sta tebe briga ko sta ima .. Covjek ima i sta sad .. Hoces da te odvede licno da se uvjeris ? :D
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3238 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Bubalo1 wrote:Joj trebao sam znati da ce neko pametovati :D Sta tebe briga ko sta ima .. Covjek ima i sta sad .. Hoces da te odvede licno da se uvjeris ? :D

Drug, nema veze, jer i mene ovo sada zanima žestoko. Znam šta sam vidio i bio sam šokiran. Pa u mene dok pokrene igru kao reklama na njemačkim kanalim. :lol:
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3239 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

i7 :D

Misterija nestala.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#3240 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

Tkd wrote:i7 :D

Misterija nestala.
Bio sam u pravu, 4 jezgre sa HT pa zbog toga pokazuje da ima 8 :D
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3241 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

:thumbup:

I mogu li 3 nove igre sve na high u isto vrijeme da se play ? :D
savsvoj
Posts: 513
Joined: 13/01/2009 17:55

#3242 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by savsvoj »

Vecina normalnih igara ima foreground i background fps tako da kad ih povuces koriste manje cpu,gpu itd tako da moze i 10 ako hoce
User avatar
Pokerboy11
Posts: 865
Joined: 06/02/2010 19:40

#3243 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Pokerboy11 »

Kopirao do druga pes 2013 preko usb, pa isjeckao na dva dijela i opet spojio... kad pokrenem instalaciju pise ERROR 1309 VERIFY FILE TO ACCESS !?
User avatar
SmokingMan
Posts: 22602
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#3244 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SmokingMan »

NenjiA wrote:@Tkd: joooj gdje me nađe :D

Ja ev' sad igram Pokemon Fire Red na GBA :lol: :D


@z1xter: nasao ja patch davno :)
jes' da nosi skoro k'o cijela igra (oko 3.5GB), al' isplatilo se :D AC prekucan, dvicu uskoro igram, samo dok se izigram ovih konzolaških igara malo :roll:
Zar ima patch tolki,ja i haver smo našli neku zakrpu od 20 MB,to je bio problem sa Load-ingom nivoa.Saće izaći AC III al malo sam se zasitio,biće malo drugaćije nego raniji nastavci,čak imaju u planu da rade 4 i 5 nastavak,a radnja će dosezati do današnjih dešavanja,to sam čuo u jednom od recenzija igre..
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#3245 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Bogam na TPB ukucao "Jerusalem Fix" i izbacilo mi tor.rent koji mi je fakat sredio stvar.
Istina, skidao se duže nego sama igra, ali isplailo se :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3246 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

NenjiA wrote:Bogam na TPB ukucao "Jerusalem Fix" i izbacilo mi tor.rent koji mi je fakat sredio stvar.
Istina, skidao se duže nego sama igra, ali isplailo se :D
:lol:

pa zar ti nismo to odmah predložili? :D
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#3247 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Chmoljo wrote:
NenjiA wrote:Bogam na TPB ukucao "Jerusalem Fix" i izbacilo mi tor.rent koji mi je fakat sredio stvar.
Istina, skidao se duže nego sama igra, ali isplatilo se :D
:lol:

pa zar ti nismo to odmah predložili? :D
pa nigdje ne piše da niste :roll:
čak sam napisao kako se osjećam glupo što nisam prvo pogledao tamo, jer mi je to duže vrijeme bio homepage :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3248 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

ma znam, samo te malo zekim :D :D :D
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#3249 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

ma 'ta ti :oops:

nego... igra li iko Final Fantasy ovdje? :roll:
donja_crtica
Posts: 668
Joined: 09/06/2008 13:45

#3250 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by donja_crtica »

Jel neko zna šta bi bilo najsličnije Call Of Duty 2? Samo idi naprijed i udri, bez lutanja.
Slabiji računar, na njemu ide COD4 regularno. Eh, šta je još u tom periodu COD2 - COD4 izlazilo, a da je slično?
Post Reply