Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#3226 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DonVito »

Slovaci dali nogu treneru, bojim se onog pozitivnog šoka u njihovoj reprezentaciji zbog promjene trenera.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#3227 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DonVito »

respo wrote:vito kani se fudbala
razumijes se u fudbal ko mara u kriv kurac
:( :oops:
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3228 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

DonVito wrote:Slovaci dali nogu treneru, bojim se onog pozitivnog šoka u njihovoj reprezentaciji zbog promjene trenera.
Biće njima pozitivan šok ali ne protiv nas. :D
Crvena Tifoza
Posts: 11771
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#3229 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Crvena Tifoza »

Svidja mi se sto niko nije postavljao onaj tekst o Karadzicu iz Fudbalskog Saveza RS :roll: , kako hoce da dovede "pevacku reprezentaciju" u Banja Luku. :-) Ove opaske treba samo na ignore. Umjesto da se bore da dovedu najefikasniju reprezentaciju Evrope u kvalifikacijama za Svjetsko, ovi se slomise da dovedu neke reprezentacije koje sluze budzak za punjenje i popravljanje gol razlike. :D


:bih:
User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#3230 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by GeneralBHF »

MOSALJOZE wrote:
Herr Flick wrote:Jbt,mi na poziciji stopera imamo 4 igraca.Spahic,Zukanovic,Pandza,Vranjes i ako dodje Bicakcic to je 5.Vjerovatno Vranjes otpada iz svih kombinacija.Plus ako dodje Kolasinac,sasvim solidna odbrana.Bice Safet na mukama koga stavit uz Spahica.Pandza se vec dokazao,svaku utakmicu gine,Zukanovic klasa.Sad kakav je ovaj Bicakcic,ostaje nam da vidimo :D.Doduse Zukanovic mooze igrati na dosta pozicija u odbrani,pa mozda cak i zadnjeg veznog.Takvi igraci su veoma cijenjeni :)
Štoperski par će vjerovatno činiti Spahić i Bičakčić.Mozda neće u ovim prvim utakmicama,ali sigurno da će se Bičakčić izboriti za poziciju.Ovdje je po meni višak Pandza koji je trenutno u lošoj poziciji.Vranješ moze biti zamjena,a šta kad dodje Hajrović?Pape će biti na mukama,ali slatkim.Zukanović moze igrati i lijevog beka,tako da moze biti zamjena(AKOBOGDA)kad dodje Kolašinac.
Slazem se stoperski par treba da bude Spahic-Bicakcic. Obojica su bili cijelu sezonu u vhunskoj formi a Pandza je izgubljen kao i Vranjes.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3231 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by MOSALJOZE »

Nisam mislio da je Pandza izgubljen zbog povrede i slično nego zbog toga što nema kluba,i u jako teškoj je situaciji.Vranješ je povrijedjen vraća se tek sljedeće godine.
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#3232 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by I am Happy »

http://www.klix.ba/sport/nogomet/fifa-c ... /130613051

Nazalost ovaj dio nije tacan...
"Četiri i po miliona ljudi u BiH uživa ovih dana u sjajnim izdanjima reprezentacije koja je ostvarila historijski uspjeh plasmanom među 15 najboljih reprezentacija na FIFA-inoj rang-listi, uz niz utakmica bez poraza, koji traje više od godinu dana."
ja71
Posts: 5648
Joined: 31/03/2006 14:45

#3233 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ja71 »

DonVito wrote:Slovaci dali nogu treneru, bojim se onog pozitivnog šoka u njihovoj reprezentaciji zbog promjene trenera.
Kad sam prosle godine cuo da ce Slovake voditi duo, prvo sto sam pomislio je bilo: duo nece funkcionisati.
ali da ce Slovaci toliko nisko pasti nisam ocekivao
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#3234 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by horion_bosona »

shake69 wrote:Moze li neko postirati interview E.Begica ,predsjednika Saveza u posljednjem broju Sporta? Rekao je neke zanimljive stvari a promaklo mi.
Image

trebali smo igrati sa Englezima u augustu, ali eto izabrani su Amerikanci

svaka cast Begicu na dosadasnjem poslu
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#3236 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by shake69 »

horion_bosona wrote:
shake69 wrote:Moze li neko postirati interview E.Begica ,predsjednika Saveza u posljednjem broju Sporta? Rekao je neke zanimljive stvari a promaklo mi.
Image

trebali smo igrati sa Englezima u augustu, ali eto izabrani su Amerikanci

svaka cast Begicu na dosadasnjem poslu
:thumbup: Tnx
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#3237 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by cindrlimindrli »

E jbg, ja sam volio, kad smo vec mogli birati, odigrati sa Englezima na tom jebenom Vembliju. Al' haj sad, nisu
ni ovi sokerasi losi za jednog jaceg treninga.
User avatar
psy5000
Posts: 762
Joined: 24/11/2012 21:22
Location: nisu lepi al su zato glupi, muskarcine pepi i cupi

#3238 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by psy5000 »

Za navijače BiH u Žilini osigurano 2.000 ulaznica
Cijena ulaznice 15 eura

http://www.klix.ba/sport/nogomet/za-nav ... /130613098
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#3239 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by JoseMujica »

nikad jeftinije gostovanje...iz Sarajeva put + karta 150 KM.....bem ih da su stadion od 100.000 imali mi bi ga napunili :-)
User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#3240 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by GeneralBHF »

Mi nemamo tim za utakmicu protiv Engleza, odnosno, fale nam neki igraci da bi se mogli nositi sa njima i ne trebaju nam sada takvi eksperimenti kada je vrijeme da se popuni ono sto nedostaje.

Begic odlicno radi posao za sada!

Slovaci prave tim za slijedece kvalifikacije a da nije tako ne bi nam dali 2000 ulaznica jer su se oni pomirili sa ovim kvalifikacijama, sto znaci 2000 nasih karata preko saveza i jos plus 3000 ce biti kupljeno od njih.

Kao da igramo kod kuce!
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#3241 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by KPNCTNJAH »

Nosili se s Brazilom, a ne bi mogli s Englezima... (pricamo o prijateljskim utakmicama)
a Englezi se muce s Crnom Gorom...

kako bi ih mi razvukli po terenu 8-) :D
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3242 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Kemal Malovčić »

GeneralBHF wrote:Mi nemamo tim za utakmicu protiv Engleza, odnosno, fale nam neki igraci da bi se mogli nositi sa njima i ne trebaju nam sada takvi eksperimenti kada je vrijeme da se popuni ono sto nedostaje.

Begic odlicno radi posao za sada!

Slovaci prave tim za slijedece kvalifikacije a da nije tako ne bi nam dali 2000 ulaznica jer su se oni pomirili sa ovim kvalifikacijama, sto znaci 2000 nasih karata preko saveza i jos plus 3000 ce biti kupljeno od njih.

Kao da igramo kod kuce!
engleza?

ubili bismo ih, uši im zavrtali

najlošija repka od svih "velikih"
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50678
Joined: 29/12/2005 01:20

#3243 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by jeza u ledja »

horion_bosona wrote:
shake69 wrote:Moze li neko postirati interview E.Begica ,predsjednika Saveza u posljednjem broju Sporta? Rekao je neke zanimljive stvari a promaklo mi.
Image

trebali smo igrati sa Englezima u augustu, ali eto izabrani su Amerikanci

svaka cast Begicu na dosadasnjem poslu
Vidim Sinanovic je i dalje nepismen.
Stari
Posts: 6851
Joined: 10/10/2003 00:00

#3244 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Stari »

Deplasirano je na temi koja se zove Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine uopste ulaziti u hvalospijeve drugim reprezentacijama taman da se radi i reprezentacijama koje stvarno valjaju necemu a kamoli o ranije spomenutoj Engleskoj. Zato i necu raditi nikakve glorifikacije te ekipe nego cu konstatovati da ne znaju cipela svezati, ne znaju namazati snitu kruha pastetom ... a kamoli je pojesti ... Zadnji put kad su odigrali nesto dobro je bilo onomad u Beogradu kad su Mauru Ravnicu dali 4 gola ...
User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#3245 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by GeneralBHF »

Kemal Malovčić wrote:
GeneralBHF wrote:Mi nemamo tim za utakmicu protiv Engleza, odnosno, fale nam neki igraci da bi se mogli nositi sa njima i ne trebaju nam sada takvi eksperimenti kada je vrijeme da se popuni ono sto nedostaje.

Begic odlicno radi posao za sada!

Slovaci prave tim za slijedece kvalifikacije a da nije tako ne bi nam dali 2000 ulaznica jer su se oni pomirili sa ovim kvalifikacijama, sto znaci 2000 nasih karata preko saveza i jos plus 3000 ce biti kupljeno od njih.

Kao da igramo kod kuce!
engleza?

ubili bismo ih, uši im zavrtali

najlošija repka od svih "velikih"
Mislim da su jos jaki za nas.
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#3246 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Arteta »

Kakvi ba Englezi, kada Hrvati i Crnogorci mogu s njima igrati, mozemo ih i mi momacki naguziti za pamcenje.
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#3247 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Kinaski »

Mi cemo svjetsko osvojit, pa cemo onda igrat na svemirskom prvenstvu (jer toboze pobjednik svjetskog direktno ide na svemirsko . Btw. Koje ce se odrzat na Plutonu)

Selam Alejk
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#3248 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by JoseMujica »

hebo Engleze...da nisu onomad domaćini bili ne bi se u velike nikad ni računali...a i tad im je trebao sudija :roll: Džeko bi im sam hebo sve po spisku
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#3249 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by horion_bosona »

i meni je krivo sto necemo igrati protiv njih, em ih ne volim tj. njihovu reprezentaciju, em sam ubjedjen da bi ih razbucali... ako smo mogli igrat sitan vez protiv Brazilaca, ovo bi bila simultanka... valjda nam se sreca osmjehne pa ih dobijemo na SP ili u narednim kvalifikacijama kao nosioca

sto rece Jose, Dzeko bi bio itekako motivisan da tamosnjoj javnosti zacepi gubicu
User avatar
psy5000
Posts: 762
Joined: 24/11/2012 21:22
Location: nisu lepi al su zato glupi, muskarcine pepi i cupi

#3250 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by psy5000 »

igracemo na ljeto 2014.te pripremnu sa englezima aBd za svjetsko prvenstvo 8-)
Post Reply