Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
User avatar
plain vanilla
Posts: 70312
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3226 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plain vanilla »

Alfons Kauders wrote:
test01 wrote:pa sta dalje? ako se formira vlast indirektno se stvara treci sto hdz i dodik zele?
ti stvarno nemas pojma kako drzava zapravo funckionise?
ma on, srce drago, navija za kra-de-ze, i Treci, ali nece da kaze otvoreno, nego kruzi kao kisa oko kragujevca
casobuke
Posts: 356
Joined: 10/03/2011 23:45

#3227 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by casobuke »

Alfons Kauders wrote:
casobuke wrote:
Nisam gledao, pratim informativne emisije B92, ove naše cirkusantske medije stvarno nisam u stanju više da gledam.

A nije u pitanju bila ZVIJEZDA Elma Kazagić :D?

Ta ni na Hayatu nije mogla dogurati dalje od reporterke, a na FTV-u joj i emisiju dali da vodi:D.
nije ona, neka druga, plava... jasmina, jasminka... neam pojma...

a elma je gigant svoje vrste :D

Mislim, da oni ni sami sebe ne shvataju više ozbiljno :D
User avatar
heckler
Posts: 3763
Joined: 24/01/2010 03:14

#3228 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by heckler »

casobuke wrote:
convict wrote:
plain vanilla wrote: Zlaja bolan, pusti se foruma i @hercegovca, ne slusaj svaku njegovu :lol:

Kako ona Zlajina cuvena ide-može kako hoće, ali neće dokle hoće :D
čini mi se da je rekao: može kako hoće, može dokle hoće, ali ne može dokle hoće to što hoće :-)

Ma Zlaja je odavno prehlađen, samo ne razumijem ljudi koji još uvijek u njemu mogu vidjeti najbolji izbor u SDP-u.
Zlaja nije ni medju prvih 10. Ali ovdje se ne radi ni o zlaji, ni o SDPu uopste, nego u nekim principima koje niko ne bi smio da pogazi.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#3229 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Alfons Kauders »

plain vanilla wrote: ma on, srce drago, navija za kra-de-ze, i Treci, ali nece da kaze otvoreno, nego kruzi kao kisa oko kragujevca
ma navijao bih i ja da mi je hdz uhljebio mater ili oca... :D al stari ljudi, u penziji... :D

a ja mislim da bi sdp trebao ponuditi hdz-ovima da formiraju treci... u svim kantonima gdje hrvati cine dvotrecinsku vecinu...

oni u zapadnoj hervegovini bi to jedva docekali, a ostali bi hdz-ovima jebavali majku... :D
zemo_online
Posts: 3497
Joined: 13/05/2007 12:00

#3230 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by zemo_online »

Alfons Kauders wrote:
test01 wrote:pa sta dalje? ako se formira vlast indirektno se stvara treci sto hdz i dodik zele?
ti stvarno nemas pojma kako drzava zapravo funckionise?

znam da nece funkcionisat u ZHK.
User avatar
Komrad
Posts: 3884
Joined: 05/09/2010 21:03
Location: Republika Bosna

#3231 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Komrad »

Alfons Kauders wrote:
plain vanilla wrote: ma on, srce drago, navija za kra-de-ze, i Treci, ali nece da kaze otvoreno, nego kruzi kao kisa oko kragujevca
ma navijao bih i ja da mi je hdz uhljebio mater ili oca... :D al stari ljudi, u penziji... :D

a ja mislim da bi sdp trebao ponuditi hdz-ovima da formiraju treci... u svim kantonima gdje hrvati cine dvotrecinsku vecinu...

oni u zapadnoj hervegovini bi to jedva docekali, a ostali bi hdz-ovima jebavali majku... :D
Ja sam to davno govorio pa me napadose ovdje :)
casobuke
Posts: 356
Joined: 10/03/2011 23:45

#3232 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by casobuke »

madner wrote:Tiha podrska proizilazi iz cinicnog pogleda na nas kao neko malo naprednije pleme, koji nisu u stanju da shvate demokratiju. Kao takvo, pozeljno je da se ne talasa. Zlaja nema podrsku ni svoje javnosti, previse lobija je protiv njega.

Naravno da mu retorika nije ista iza zatvorenih vrata, ali nije bezazlena stvar kad međunarodne zvaničnike i njihove vlade prozivaš javno i to prilično uvredljivim rječnikom. Ali činjenica ostaje da je Dodik otkad je došao na vlast odbacio sve prijedloge o preuređenju države. On je svoju vanjsku poleđinu prije svega počeo tražiti u Rusiji, a indolentnost zapadnih zemalja mu dodatno daje vjetar u leđa. Ipak, ja sam prilično siguran da se u doglednoj budućnosti njemu sprema nasilno rušenje s vlasti, po već viđenim scenarijima. Samo se čeka da izgubi podršku u narodu.

A Zlaja je objektivno na 25% podrške u Federaciji i čak oni segmenti društva koji su pod njegovim nadzorom mu samo kontra uslugu čine.
User avatar
heckler
Posts: 3763
Joined: 24/01/2010 03:14

#3233 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by heckler »

test01 wrote:
Alfons Kauders wrote:
test01 wrote:pa sta dalje? ako se formira vlast indirektno se stvara treci sto hdz i dodik zele?
ti stvarno nemas pojma kako drzava zapravo funckionise?

znam da nece funkcionisat u ZHK.
Pa sta?
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#3234 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Alfons Kauders »

test01 wrote:
Alfons Kauders wrote:
test01 wrote:pa sta dalje? ako se formira vlast indirektno se stvara treci sto hdz i dodik zele?
ti stvarno nemas pojma kako drzava zapravo funckionise?
znam da nece funkcionisat u ZHK.
i?

to mene kao treba zabrinuti?

meni se nekako cini da to vise treba brinuti stanovnike doticnog kantona...
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#3235 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Alfons Kauders »

heckler wrote:
test01 wrote: znam da nece funkcionisat u ZHK.
Pa sta?
hajd da je nasho neki drugi kanton, vec zhk... :D koji ima manje stanovnika od dobrinje... :D
zemo_online
Posts: 3497
Joined: 13/05/2007 12:00

#3236 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by zemo_online »

plain vanilla wrote:
Alfons Kauders wrote:
test01 wrote:pa sta dalje? ako se formira vlast indirektno se stvara treci sto hdz i dodik zele?
ti stvarno nemas pojma kako drzava zapravo funckionise?
ma on, srce drago, navija za kra-de-ze, i Treci, ali nece da kaze otvoreno, nego kruzi kao kisa oko kragujevca


ako su hdz lopovi onda su i sda jer su zajedno u vlasti dugoo. ne navijam ni za koga vec smatram da za bih rijesenje ne postoji i pokusavam da se razuvjerim citajuci ove postove.
bih je kao sjeverni kipar,palestina,kasmir,zapadna sahara,kurdistan itd.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#3237 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Alfons Kauders »

Komrad wrote:
Alfons Kauders wrote:
plain vanilla wrote: ma on, srce drago, navija za kra-de-ze, i Treci, ali nece da kaze otvoreno, nego kruzi kao kisa oko kragujevca
ma navijao bih i ja da mi je hdz uhljebio mater ili oca... :D al stari ljudi, u penziji... :D

a ja mislim da bi sdp trebao ponuditi hdz-ovima da formiraju treci... u svim kantonima gdje hrvati cine dvotrecinsku vecinu...

oni u zapadnoj hervegovini bi to jedva docekali, a ostali bi hdz-ovima jebavali majku... :D
Ja sam to davno govorio pa me napadose ovdje :)
sta se moze, hdz ima naviku da trazi i ono sto mu bas i ne pripada...

:D poput mostara... :D

da mi je vidjeti covica kako dolazi u carsiju i objasnjava ljudima kako su sad dio hrvatskog entiteta i hrvatskog stolnog grada... imao bi life expectancy od cirka 3 sekunde...
User avatar
heckler
Posts: 3763
Joined: 24/01/2010 03:14

#3238 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by heckler »

test01 wrote:
plain vanilla wrote:
Alfons Kauders wrote: ti stvarno nemas pojma kako drzava zapravo funckionise?
ma on, srce drago, navija za kra-de-ze, i Treci, ali nece da kaze otvoreno, nego kruzi kao kisa oko kragujevca


ako su hdz lopovi onda su i sda jer su zajedno u vlasti dugoo. ne navijam ni za koga vec smatram da za bih rijesenje ne postoji i pokusavam da se razuvjerim citajuci ove postove.
bih je kao sjeverni kipar,palestina,kasmir,zapadna sahara,kurdistan itd.

Uze je besplatno.
zemo_online
Posts: 3497
Joined: 13/05/2007 12:00

#3239 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by zemo_online »

znam da nece funkcionisat u ZHK.[/quote]

Pa sta?[/quote]


kako pa sta? tu ce funkcionirati TRECI. nije ti valjda svejedno?
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#3240 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Alfons Kauders »

test01 wrote:bih je kao sjeverni kipar,palestina,kasmir,zapadna sahara,kurdistan itd.
halo ba, ne vrijedjaj kurde... :D cestit, posten i marljiv narod... :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#3241 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Alfons Kauders »

test01 wrote:kako pa sta? tu ce funkcionirati TRECI. nije ti valjda svejedno?
aha... bas ce dugo funkcionirati kad npr. ne bude dio sistema pdv-a...

sigran sam da ce svi zaposleni u zhk jedva docekati da vise ne moraju ici na posao... nikad...
User avatar
plain vanilla
Posts: 70312
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3242 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plain vanilla »

test01 wrote:

ako su hdz lopovi onda su i sda jer su zajedno u vlasti dugoo. ne navijam ni za koga vec smatram da za bih rijesenje ne postoji i pokusavam da se razuvjerim citajuci ove postove.
bih je kao sjeverni kipar,palestina,kasmir,zapadna sahara,kurdistan itd.
naravno da jesu i oni lopovi, nista tu sporno nije

ali kad dodjes na forum, onda ne prozivas forumasice hrvaticama koje se brinu za srbe, niti trebas nazivati SDP bosnjama

znam ja da su neki navikli zvati nas svakako, od obrezanaca do mosnjaka, ali nije to ovaj forum, znas :wink:
zemo_online
Posts: 3497
Joined: 13/05/2007 12:00

#3243 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by zemo_online »

Alfons Kauders wrote:
test01 wrote:kako pa sta? tu ce funkcionirati TRECI. nije ti valjda svejedno?
aha... bas ce dugo funkcionirati kad npr. ne bude dio sistema pdv-a...

sigran sam da ce svi zaposleni u zhk jedva docekati da vise ne moraju ici na posao... nikad...




ekonomija u bih je sporedna stvar i zato su rs spremni jesti korjenje i ne bi se odrekli rs. mozda su i hercegovci spremni na isto? ne znam.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#3244 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Alfons Kauders »

test01 wrote:
Alfons Kauders wrote:
test01 wrote:kako pa sta? tu ce funkcionirati TRECI. nije ti valjda svejedno?
aha... bas ce dugo funkcionirati kad npr. ne bude dio sistema pdv-a...

sigran sam da ce svi zaposleni u zhk jedva docekati da vise ne moraju ici na posao... nikad...
ekonomija u bih je sporedna stvar i zato su rs spremni jesti korjenje i ne bi se odrekli rs. mozda su i hercegovci spremni na isto? ne znam.
ekonomija je sporedna stvar imbecilima, ne narodima... ne mijesaj pojmove...

ja sam radio sa hercegovcima, upravo iz zhk... ljude boli neka stvar za politikom - poduzetni, sposobni, vrijedni... ako mislis da ce oni gledati kako im firme propadaju radi jednog covica, grdno se varas... prije ces taj film gledati u zagrebu, sarajevu ili beogradu...
User avatar
Komrad
Posts: 3884
Joined: 05/09/2010 21:03
Location: Republika Bosna

#3245 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Komrad »

test01 wrote:
Alfons Kauders wrote:
test01 wrote:kako pa sta? tu ce funkcionirati TRECI. nije ti valjda svejedno?
aha... bas ce dugo funkcionirati kad npr. ne bude dio sistema pdv-a...

sigran sam da ce svi zaposleni u zhk jedva docekati da vise ne moraju ici na posao... nikad...




ekonomija u bih je sporedna stvar i zato su rs spremni jesti korjenje i ne bi se odrekli rs. mozda su i hercegovci spremni na isto? ne znam.
pa super neka se odreknu i neka travu pasu
convict
Posts: 3519
Joined: 10/02/2008 01:20

#3246 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by convict »

joj kad za godinu i po HDZ izgubi mjesto gradonačelnika u Mostaru...
:bih:
zemo_online
Posts: 3497
Joined: 13/05/2007 12:00

#3247 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by zemo_online »

Alfons Kauders wrote:
test01 wrote:bih je kao sjeverni kipar,palestina,kasmir,zapadna sahara,kurdistan itd.
halo ba, ne vrijedjaj kurde... :D cestit, posten i marljiv narod... :D




nisi shvatio. kurdistan je politicki problem koji traje dugo, isto kao i bih. bez rjesenja. to ne znaci da su krivi kurdi .
User avatar
Komrad
Posts: 3884
Joined: 05/09/2010 21:03
Location: Republika Bosna

#3248 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Komrad »

test01 wrote:
kako pa sta? tu ce funkcionirati TRECI. nije ti valjda svejedno?
Zasto si tako siguran da ce tu funckionirati treci?Koliko dugo? Mjesec-dva kao i samouprava....
Nista od treceg na ovakav nacin
User avatar
heckler
Posts: 3763
Joined: 24/01/2010 03:14

#3249 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by heckler »

convict wrote:joj kad za godinu i po HDZ izgubi mjesto gradonačelnika u Mostaru...
:bih:

To bi moglo vec sutra da se desi mozda. Nisam siguran kako tece opoziv gradonacelnika u Mostaru i Brckom ali platforma ima vecinu i u jednom i drugom mjestu da uzme mjesto gradonacelnika.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#3250 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Alfons Kauders »

test01 wrote:
Alfons Kauders wrote:
test01 wrote:bih je kao sjeverni kipar,palestina,kasmir,zapadna sahara,kurdistan itd.
halo ba, ne vrijedjaj kurde... :D cestit, posten i marljiv narod... :D
nisi shvatio. kurdistan je politicki problem koji traje dugo, isto kao i bih. bez rjesenja. to ne znaci da su krivi kurdi .
pa nisu - krivi su turci i iracani... :D koji su decenijama obespravljivali i ubijali kurde, pravdajuci svoju politiku "pravima" turaka i arapa koji zive u kurdistanu... :D

isto kao i bih, bez rjesenja...
Locked