What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3226 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

alica.k wrote:Image Image
wtf?
meni je ovo grozno.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3227 Re: What to wear???

Post by Michun »

ovo je PREruzno...
*mima*

#3228 Re: What to wear???

Post by *mima* »

jooooo alice......dje ovo nadje..... :lol:
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3229 Re: What to wear???

Post by alica.k »

*mima* wrote:jooooo alice......dje ovo nadje..... :lol:
yoox :D
jos kostaju oko 150KM.

a mislim, nemam nis protiv ovakvih pantole, al ovo je bas pretjerano. sljedece koje naprave ce bit dva velika pravougaonika zasivena jedan za drugi sa samo dvije rupe gdje noge dole izadju....

a jesam ovo objasnila, ko ekspert.
*mima*

#3230 Re: What to wear???

Post by *mima* »

na deckima i nekako........ali na curama......bas su ruzne
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#3231 Re: What to wear???

Post by neo7 »

Ajde da pitam iako vec kasnim :D Gdje da pogledam fine muske kaputice ? Ne duge, slicno kao jakna ali ide na kaputic. Juce sam vidio na nekom momku i pravo mi se svidjelo :D (kaputic:D ) tako da odoh danas u potragu, ali sam sutra vec na putu :(
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3232 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

zna li iko kad će biti sniženje u onoj radnji sa cipelama pored Targe? :)

jedno 50% bi bilo just fine :)
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3233 Re: What to wear???

Post by Michun »

hadzinicasa wrote:zna li iko kad će biti sniženje u onoj radnji sa cipelama pored Targe? :)

jedno 50% bi bilo just fine :)
oni i kad snize to je tako malo da ne vrijedi ulaziti.
jedino kad im ostane jedan broj kao npr. 41 ili 36 onda je cijena OK...
*mima*

#3234 Re: What to wear???

Post by *mima* »

hadzinicasa wrote:zna li iko kad će biti sniženje u onoj radnji sa cipelama pored Targe? :)

jedno 50% bi bilo just fine :)

NIKAD
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3235 Re: What to wear???

Post by alica.k »

meni se blizi kraj nekupovanja.
imal sta fino u sarajevu kupit?
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3236 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

Michun wrote:
hadzinicasa wrote:zna li iko kad će biti sniženje u onoj radnji sa cipelama pored Targe? :)

jedno 50% bi bilo just fine :)
oni i kad snize to je tako malo da ne vrijedi ulaziti.
jedino kad im ostane jedan broj kao npr. 41 ili 36 onda je cijena OK...
upravo slinim nad jednim čizmama. vidjela, ušla, probala, zaljubila se ..... i sad patim.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3237 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

*mima* wrote:
hadzinicasa wrote:zna li iko kad će biti sniženje u onoj radnji sa cipelama pored Targe? :)

jedno 50% bi bilo just fine :)

NIKAD
eto 20% makar.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3238 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

alica.k wrote:meni se blizi kraj nekupovanja.
imal sta fino u sarajevu kupit?
like what? :)
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3239 Re: What to wear???

Post by Michun »

alica.k wrote:meni se blizi kraj nekupovanja.
imal sta fino u sarajevu kupit?
sta ti treba draga moja, imaaaaaa svasta
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3240 Re: What to wear???

Post by alica.k »

Image

ovako nesto, bas crveno, igdje u sarajevu? a da nije onaj duzi neg bas ovaj kraci...
na miss selfridge je snizen na 37 funti al se razmisljam.
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#3241 Re: What to wear???

Post by swirl »

alica.k wrote:ovako nesto, bas crveno, igdje u sarajevu? a da nije onaj duzi neg bas ovaj kraci...
na miss selfridge je snizen na 37 funti al se razmisljam.
I ako nadjes u Sarajevu ovako nesto, za ove pare ga sigurno neces dobiti ;-)
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3242 Re: What to wear???

Post by alica.k »

swirl wrote:
alica.k wrote:ovako nesto, bas crveno, igdje u sarajevu? a da nije onaj duzi neg bas ovaj kraci...
na miss selfridge je snizen na 37 funti al se razmisljam.
I ako nadjes u Sarajevu ovako nesto, za ove pare ga sigurno neces dobiti ;-)
da kupim ovaj onda?
joj ne znam...
sastav mu nije idealan, vecinom sintetika (jedino 20+-% vune), al to i je dobro zimi jelda...mislim u sintetici je meni uvjek toplije :S
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3243 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

alica.k wrote:
swirl wrote:
alica.k wrote:ovako nesto, bas crveno, igdje u sarajevu? a da nije onaj duzi neg bas ovaj kraci...
na miss selfridge je snizen na 37 funti al se razmisljam.
I ako nadjes u Sarajevu ovako nesto, za ove pare ga sigurno neces dobiti ;-)
da kupim ovaj onda?
joj ne znam...
kupi, ne zajebavaj. nećeš ga naći u Sa.
ja sam sa sestrom hodala prošli vikend 6 sati, i onda još u utorak 3 sata.... tražili smo dužu šuškavu jaknu.... nisam NIGDJE vidjela ovakav kaputić.

ima na AP jedna konfekcijska radnja, imanešto slično ali ni približno dizajnu tome.

prema tome - trust me. i swirl. kupuj.
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3244 Re: What to wear???

Post by alica.k »

evo platih upravo.
ma za 100tinjak KM mislim da i ne bih kod nas nasla...u benettonu kosta 400 :S
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3245 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

alica.k wrote:evo platih upravo.
ma za 100tinjak KM mislim da i ne bih kod nas nasla...u benettonu kosta 400 :S
ne bi sigurno.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3246 Re: What to wear???

Post by Michun »

internet majka, tito, zakon.
ja sve prvo potrazim ne netu pa onda uzivo.
groSno ali sta cu. volim i 5 KM da ustedim.
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#3247 Re: What to wear???

Post by swirl »

alica.k wrote: da kupim ovaj onda?
joj ne znam...
sastav mu nije idealan, vecinom sintetika (jedino 20+-% vune), al to i je dobro zimi jelda...mislim u sintetici je meni uvjek toplije :S
Nece ti se bobati, ako znas na sta mislim, one site grudvice, to pod jedan, a pod dva, isplati se taman da ga nosis samo ovu zimu.
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3248 Re: What to wear???

Post by alica.k »

Michun wrote:internet majka, tito, zakon.
ja sve prvo potrazim ne netu pa onda uzivo.
groSno ali sta cu. volim i 5 KM da ustedim.
jasta, i ja sam prvo trazila na netu, al eto reko, ako ima U NAS sto da ne?

u pravu si swirl to za bobanje, nije mi ni palo na pamet :D jej. fala.
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#3249 Re: What to wear???

Post by swirl »

alica.k wrote:
Michun wrote:internet majka, tito, zakon.
ja sve prvo potrazim ne netu pa onda uzivo.
groSno ali sta cu. volim i 5 KM da ustedim.
jasta, i ja sam prvo trazila na netu, al eto reko, ako ima U NAS sto da ne?

u pravu si swirl to za bobanje, nije mi ni palo na pamet :D jej. fala.
Btw. ovakav slican u Burberry kosta preko 1500EUR, to im je glavno za ovu sezonu, a ti ces svoj dobiti za 40 funti :)
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3250 Re: What to wear???

Post by alica.k »

swirl wrote:
alica.k wrote:
Michun wrote:internet majka, tito, zakon.
ja sve prvo potrazim ne netu pa onda uzivo.
groSno ali sta cu. volim i 5 KM da ustedim.
jasta, i ja sam prvo trazila na netu, al eto reko, ako ima U NAS sto da ne?

u pravu si swirl to za bobanje, nije mi ni palo na pamet :D jej. fala.
Btw. ovakav slican u Burberry kosta preko 1500EUR, to im je glavno za ovu sezonu, a ti ces svoj dobiti za 40 funti :)
ma gledala sam ja i njega

Image
sta jes jes
Last edited by alica.k on 06/12/2011 15:43, edited 1 time in total.
Post Reply