Da pocne utakmicu pa izadje, rekao bih isto...Corola wrote:Cudi me da ne napisa da simulira sigurno kao i u Parizu.BHF_Manijak wrote:Visca sve bolji i bolji u Turskoj, neka igraca mashallah!![]()
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=101075
Hasagica ni na klupi!![]()
![]()
BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3226 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
-
Corola
- Posts: 1437
- Joined: 12/03/2010 02:52
#3227 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Mogao bi osim subjektivnog stanovista da gledas i na drugu stranu objektivniju.BHF_Manijak wrote:Da pocne utakmicu pa izadje, rekao bih isto...Corola wrote:Cudi me da ne napisa da simulira sigurno kao i u Parizu.BHF_Manijak wrote:Visca sve bolji i bolji u Turskoj, neka igraca mashallah!![]()
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=101075
Hasagica ni na klupi!![]()
![]()
![]()
A kolika je ozbiljnost povrede govori cinjenica da ga NI NA KLUPI NEMA; a kod nas je kao upitno moze li na gol ili ne, pa ti sad skontaj koliko je on Papeta budalom napravio, e moj Kenane...
Prvo poluvrijeme je odigrao koliko se i zahtjevalo od njega,doslo je do povrede i na vrijeme se zamjenilo.
I Asmir je bio tesko povrijedjen da telefona nije mogao dignuti.Pa sve te rane prodju zar ne a jos niko mu ne vice da Asko pravi koga budalom,ma gdje ce to.
- Infaze Studio
- Posts: 1784
- Joined: 23/10/2009 14:43
#3228 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Vise imam "protiv" nego "za" Hasagica, ali prvo poluvrijeme sa Francuskom je odradio sjajno, pogotovo istrcavanjem u vise navrata i kupljenjem opasnih lopti na vrhu 16-erca. Po meni, sto je Hasagic uradio u 1. a Begovic u 2. poluvremenu je, koincidentno, bila odlicna kombinacija dva golmana.shalla wrote: ne bi bio problem da se on povrijedio za vrijeme tekme sa francuzima već je problem što je bio povrijeđen (i prehlađen) i prije same tekme pa je opet htio malo da osjeti Stade de France...
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3229 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Anel Hadžić
„Donio sam odluku, igrat ću za BiH!“
Bh. fudbaler Anel Hadžić rođen je u Velikoj Kladuši a cijelu karijeru nastupa u Austriji.
22-godišnji igrač Rieda, iako igra u odbrambenom dijelu veznog reda, sve češće je strijelac za svoj klub. Pobudio je interes javnosti u Austriji, ali njegov stav je jasan - želi igrati za svoju domovinu.
- Donio sam odluku, igrat ću za BiH, ne za Austriju - rekao je za austrijske medije.
- Dvije godine sam maksimalno trenirao i podizao kvalitet svoje igre. Čekao sam poziv Austrije, ali ga nisam dobio. Sada i da me pozove selektor Marcel Koller, odbio bih ga. Odlučio sam da u idućemu kvalifikacijskom ciklusu igram za BiH - zaključio je Hadžić.
(Totalsport)
-
bahonnen
- Posts: 318
- Joined: 19/02/2007 11:51
#3230 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
@Plavih_11
Neko je pokrenuo priču o tome ovdje:
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 0#p6550429
Neko je pokrenuo priču o tome ovdje:
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 0#p6550429
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#3231 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Džeko strijelac
Vedo strijelac
Miske strijelac
Lulić strijelac
Pjanić asistent
Sve miriše na onu jesen 2009. godine
Vedo strijelac
Miske strijelac
Lulić strijelac
Pjanić asistent
Sve miriše na onu jesen 2009. godine
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3232 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Do mene je, nisam vidio.bahonnen wrote:@Plavih_11
Neko je pokrenuo priču o tome ovdje:
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 0#p6550429
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#3233 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Po cca 263 put, NIJE PROBLEM U KENANOVOM IZDANJU (BIO JE VRLO DOBAR) U PRVOM POLUVREMENU VEC U CINJENICI DA JE SVOG SEFA USKRATIO ZA JEDNU IZMJENU, JEDAN MANEVARSKI POTEZ VISE...Infaze Studio wrote:Vise imam "protiv" nego "za" Hasagica, ali prvo poluvrijeme sa Francuskom je odradio sjajno, pogotovo istrcavanjem u vise navrata i kupljenjem opasnih lopti na vrhu 16-erca. Po meni, sto je Hasagic uradio u 1. a Begovic u 2. poluvremenu je, koincidentno, bila odlicna kombinacija dva golmana.shalla wrote: ne bi bio problem da se on povrijedio za vrijeme tekme sa francuzima već je problem što je bio povrijeđen (i prehlađen) i prije same tekme pa je opet htio malo da osjeti Stade de France...
-
Corola
- Posts: 1437
- Joined: 12/03/2010 02:52
#3234 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Manevarski potez koji je mogao dovesti i do poraza a ne samo gola za izjednacenje.Ili u biti ne mjenja stvar.shalla wrote:Po cca 263 put, NIJE PROBLEM U KENANOVOM IZDANJU (BIO JE VRLO DOBAR) U PRVOM POLUVREMENU VEC U CINJENICI DA JE SVOG SEFA USKRATIO ZA JEDNU IZMJENU, JEDAN MANEVARSKI POTEZ VISE...Infaze Studio wrote:Vise imam "protiv" nego "za" Hasagica, ali prvo poluvrijeme sa Francuskom je odradio sjajno, pogotovo istrcavanjem u vise navrata i kupljenjem opasnih lopti na vrhu 16-erca. Po meni, sto je Hasagic uradio u 1. a Begovic u 2. poluvremenu je, koincidentno, bila odlicna kombinacija dva golmana.shalla wrote: ne bi bio problem da se on povrijedio za vrijeme tekme sa francuzima već je problem što je bio povrijeđen (i prehlađen) i prije same tekme pa je opet htio malo da osjeti Stade de France...
Na klupi si imao Ibricica kojeg su mase i mase oprali da je usrao situacija,ili Mravca o tome je prica vec ispricana ili Vedu koji je tada bio rovit a usput ga popisali u tekmi protiv luxa da nema kuveta.Tako da to uopste ne pije vode.
Da je ubacio nekoga od njih a desilo se to,naravno opet bi se prdilo po Papetu a i Kenanu,tek onako samo od sebe.
- jeza u ledja
- Posts: 50632
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3235 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Mislis jesen 2008e?? Onu kad je Ibisevic zabijao ko lud, Dzeko pocinjao dobijati vise mjesta u Wolfu (ej, to je bilo prije samo 3 godinehz__semir wrote:Džeko strijelac
Vedo strijelac
Miske strijelac
Lulić strijelac
Pjanić asistent
Sve miriše na onu jesen 2009. godine
Nemoj majketi da lici na jesen 2009e. Jer ako sve lici onda ce liciti i plejof protiv Portugala.
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3236 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Seha opet odlicno brani, vodi Mersin protiv Genclerbirligija, Seha zasad odlicno cuva gol! Ne znam koji qrac opet bolid Avdukic dobi sansu, jest da nije neki prestiz biti treci golman, al' eto...
Ako Keno ovako nastavi sa povredama i nebranjenjem, Seha ce biti nova "dvica"! 
- samo_ti
- Posts: 1440
- Joined: 02/12/2008 00:53
- Location: Jalija Columbia
#3237 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Isto i Buric brani u Lechu dobro, ako ovako nastavi, bit` ce on nova "dvica"

- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3238 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Doduse, posteno! Nisam momka odavno gledo tako da ne znam fakat u kakvom je "stanju", a Sehu redovnije pratim...Kako god, nebitno ko je u pitanju, bitno je da imamo maldih igraca koji po Evropi igraju!samo_ti wrote:Isto i Buric brani u Lechu dobro, ako ovako nastavi, bit` ce on nova "dvica"![]()
- samo_ti
- Posts: 1440
- Joined: 02/12/2008 00:53
- Location: Jalija Columbia
#3239 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Ma to je to, normala ...samo neka oni igraju, bude vremena i sanse i za njih 
- jeza u ledja
- Posts: 50632
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3240 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Zabi ga Ibisevicev haver Begovicu. 
- jeza u ledja
- Posts: 50632
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3241 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Al mu sad uze loptu ko djetetu. 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3242 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
jbga ne moze ni on sve ono sam skidati, dok ona odbrana spava 
- jeza u ledja
- Posts: 50632
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3243 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Imao je jedno 3 odlicna izlijetanja na jedno 20 metara. Obrana mu spava.
- Edin H.
- Posts: 53542
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#3244 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
jeza u ledja wrote:Zabi ga Ibisevicev haver Begovicu.
Vala nije nesto mogao kod gola, probao je na foru da skrati blizu stranu
- jeza u ledja
- Posts: 50632
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3245 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Nemoj, Ba, vise. 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3246 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
gol Hadzica, mada je onaj volej gol utamice, nije los ni ovaj zadnji
- Edin H.
- Posts: 53542
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#3247 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
jeza u ledja wrote:Nemoj, Ba, vise.
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#3248 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Treba ga tužiti za ugrožavanje vitalnog nacionalnog interesa Bošnjaka u Premiershipu. Ugrožava Begovića, a ugrožava i Džeku na listi strijelaca polako.jeza u ledja wrote:Nemoj, Ba, vise.
- jeza u ledja
- Posts: 50632
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3249 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Evo dade im sad penal. Prepo se. 
- jeza u ledja
- Posts: 50632
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3250 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Evo sad hattrick mamicu mu.
Penal bezveze dosudjen.
Penal bezveze dosudjen.
