Nema tek se pojavilo firma je iz austrijeKataklinger wrote:Imal ovo đe u nas?
Giesswein Merino Runners
Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
- Bluemore
- Posts: 4379
- Joined: 18/06/2010 21:18
#3226 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
-
kazo
- Posts: 1695
- Joined: 08/03/2012 19:57
#3227 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
To mi je najbolja opcijakonektovan wrote:Ako se razumiješ u tematiku, znaces razlikovati original od kopije. Odes i provjeriš.
-
r_faruk
- Posts: 4804
- Joined: 20/01/2003 00:00
#3228 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
znate li za neku online prodavnicu koja prodaje obucu velikih brojeva (48.5 europski ili 13-14 US)...
-
Škobo Habu
- Posts: 9804
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#3229 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Adidas nomad i nekako, no sa Tubular modelom na nogama pametoviti nekome ko nosi Nike Air Max Plus Tuned je sasvim...rumenige_brajtner wrote:
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#3230 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Škobo Habu wrote:
Adidas nomad i nekako, no sa Tubular modelom na nogama pametoviti nekome ko nosi Nike Air Max Plus Tuned je sasvim...
predobro
- rumenige_brajtner
- Posts: 2088
- Joined: 17/07/2008 10:03
#3231 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Sve ok, znas ono, sto ljudi, cudi, ukusi, rasprava...
Btw, nisam ti pametovao, nego sam se zgrazavao nad oblikom i bojama. Bitna je razlika, al uklapa se u prvurecenicu. Sad pametujem
Ma mislim, dobre su te nike, al ako nisi stariji od 12.
Btw, nisam ti pametovao, nego sam se zgrazavao nad oblikom i bojama. Bitna je razlika, al uklapa se u prvurecenicu. Sad pametujem
Ma mislim, dobre su te nike, al ako nisi stariji od 12.
-
Škobo Habu
- Posts: 9804
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#3232 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Kuku meni, eto - jesam.rumenige_brajtner wrote:Sve ok, znas ono, sto ljudi, cudi, ukusi, rasprava...
Btw, nisam ti pametovao, nego sam se zgrazavao nad oblikom i bojama. Bitna je razlika, al uklapa se u prvurecenicu. Sad pametujem
Ma mislim, dobre su te nike, al ako nisi stariji od 12.
Al' nek' si ti u Tubular modelu zreo. Sa obzirom o kakvom se dizajnerskom promašaju radi.
-
Mutivoda
- Posts: 12506
- Joined: 03/10/2013 13:09
#3233 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Mogu biti promasaj al opet ne mogu nadmasit one najkice s prosle strane - strasilo medju patikama! 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- frosty
- Posts: 1291
- Joined: 26/11/2017 16:53
#3236 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Rijetko nosim tene ali kad nosim to su bijele starke, danas sam ih malo izvela u setnju, pravo bilo ojuzilo 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3237 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
ZnamFudo387 wrote:Ruzne.
Svake cipele su ružne. Ove su ko malo manje ružne
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#3238 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
de nam postavi sliku lijepihFudo387 wrote:Ruzne.
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#3239 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
AhmetShabo wrote:de nam postavi sliku lijepihFudo387 wrote:Ruzne.
- konektovan
- Posts: 51457
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3241 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
konektovani
Ma ja sam težak na cipelama
Fudo, te ne bih ni mrtav
Ma ja sam težak na cipelama
Fudo, te ne bih ni mrtav
-
kindlas
- Posts: 480
- Joined: 14/11/2017 17:54
#3242 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Škobo Habu wrote: Zakon model što se tiče outdoor-a!
Ja trenutno nosim ove:
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#3243 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
jbg, kad si seljak.Tomahawk11 wrote:konektovani![]()
Ma ja sam težak na cipelama![]()
Fudo, te ne bih ni mrtav
djes u tim kundurama hljeba ti?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3244 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Fudo387 wrote:jbg, kad si seljak.Tomahawk11 wrote:konektovani![]()
Ma ja sam težak na cipelama![]()
Fudo, te ne bih ni mrtav
djes u tim kundurama hljeba ti?
A ko te gore nosi, Donald Trump?
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#3245 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Veci nivo,Tomahawk11 wrote:Fudo387 wrote:jbg, kad si seljak.Tomahawk11 wrote:konektovani![]()
Ma ja sam težak na cipelama![]()
Fudo, te ne bih ni mrtav
djes u tim kundurama hljeba ti?![]()
![]()
A ko te gore nosi, Donald Trump?
Fudo.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3246 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Fudo, meni su ružne, ali ako tebi valjaju, poštujem.
Kažem još jednom, radije sam uzeo ove što postavih sliku, nego neke šminkerske plitke, ne mogu i Bog, jedva sam jedne na nogu, odmah brže-bolje skidaj
Ove su mi opet nekako ok, mogu nekom biti kundure, ružne, i sve ok.
Lijepe patike
al zimi ne može 
Kažem još jednom, radije sam uzeo ove što postavih sliku, nego neke šminkerske plitke, ne mogu i Bog, jedva sam jedne na nogu, odmah brže-bolje skidaj
Ove su mi opet nekako ok, mogu nekom biti kundure, ružne, i sve ok.
Lijepe patike
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#3247 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
AKo moraju biti kundure, evo ihTomahawk11 wrote:Fudo, meni su ružne, ali ako tebi valjaju, poštujem.
Kažem još jednom, radije sam uzeo ove što postavih sliku, nego neke šminkerske plitke, ne mogu i Bog, jedva sam jedne na nogu, odmah brže-bolje skidaj![]()
Ove su mi opet nekako ok, mogu nekom biti kundure, ružne, i sve ok.
Lijepe patikeal zimi ne može

...ma sredice tebe fudo, nisi ti meni svako.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3248 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Imam ja kundure, prave zimske, ne može im ništa ni snijeg ni led
Ove su više onako, što bi rekli, za grada. Možda baš ne izgledaju tako na slikama, al uživo su
Nisu ba kundure
Ne sredi mene niko po tom pitanju, ja sam za patike, cipele uzeo bio neke, penzionisao ih, žena mi sve prigovarala da su za penzionere
Ove su više onako, što bi rekli, za grada. Možda baš ne izgledaju tako na slikama, al uživo su
Nisu ba kundure
Ne sredi mene niko po tom pitanju, ja sam za patike, cipele uzeo bio neke, penzionisao ih, žena mi sve prigovarala da su za penzionere
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#3249 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Eto vidis,Tomahawk11 wrote:Imam ja kundure, prave zimske, ne može im ništa ni snijeg ni led![]()
Ove su više onako, što bi rekli, za grada. Možda baš ne izgledaju tako na slikama, al uživo su![]()
Nisu ba kundure![]()
Ne sredi mene niko po tom pitanju, ja sam za patike, cipele uzeo bio neke, penzionisao ih, žena mi sve prigovarala da su za penzionere
Slusaj zenu, znaju one sta nama stoji, nikad ne fule.
- TDK-90
- Posts: 1211
- Joined: 26/02/2012 12:15
#3250 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Dze ? i kol`ko pararumenige_brajtner wrote:
'bo te starke








