Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#3226 Re: Bundesliga
Petak, 20:30 sati
Borussia Dortmund - FC Nürnberg
Borussia Dortmund - FC Nürnberg
- Nogatrans
- Posts: 980
- Joined: 07/10/2010 21:14
- Location: Sarajevo
#3227 Re: Bundesliga
Eto kiksa ko kuća..

- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#3228 Re: Bundesliga
Slazem seNogatrans wrote:Eto kiksa ko kuća..![]()
Bit ce gusto, bit ce 5:0
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#3229 Re: Bundesliga
Macheda iz Manchester Uniteda na posudbu u Stuttgart
Federico Macheda, 21-godišnji talijanski napadač Manchester Uniteda, igrat će do kraja ove sezone na posudbi u njemačkom prvoligašu Stuttgartu, za koji igra i bh. reprezentativac Vedad Ibišević…
Macheda je u Mancester United stigao 2007. godine, a prvi profesionalni ugovor potpisao je godinu dana nakon toga. Postao je poznat širokoj javnosti u aprilu 2009. godine kada je, kao zamjena, bio strijelac pobjedničkog pogotka protiv Aston Ville u sudijskoj nadoknadi. Međutim, za pravu priliku se Talijan nikada nije uspio izboriti. Ovo mu je već treća posudba, nakon što je u tom statusu ranije igrao u Sampdoriji, odnosno Queens Park Rangersu. Nakon povratka u Manchester United, ove sezone je uglavnom igrao za U-21 ekipu.
"Željeli smo dovesti napadača i drago nam je da nam stiže Macheda, mladi napadač željan dokazivanja i koji nam odgovara po svom profilu. Dolazi iz vrhunskog kluba u kojem je pokazao što i koliko može. Nadamo se da će se što prije uklopiti u našu ekipu", istaknuo je Fredi Bobic, sportski direktor Stuttgarta.
Federico Macheda, 21-godišnji talijanski napadač Manchester Uniteda, igrat će do kraja ove sezone na posudbi u njemačkom prvoligašu Stuttgartu, za koji igra i bh. reprezentativac Vedad Ibišević…
Macheda je u Mancester United stigao 2007. godine, a prvi profesionalni ugovor potpisao je godinu dana nakon toga. Postao je poznat širokoj javnosti u aprilu 2009. godine kada je, kao zamjena, bio strijelac pobjedničkog pogotka protiv Aston Ville u sudijskoj nadoknadi. Međutim, za pravu priliku se Talijan nikada nije uspio izboriti. Ovo mu je već treća posudba, nakon što je u tom statusu ranije igrao u Sampdoriji, odnosno Queens Park Rangersu. Nakon povratka u Manchester United, ove sezone je uglavnom igrao za U-21 ekipu.
"Željeli smo dovesti napadača i drago nam je da nam stiže Macheda, mladi napadač željan dokazivanja i koji nam odgovara po svom profilu. Dolazi iz vrhunskog kluba u kojem je pokazao što i koliko može. Nadamo se da će se što prije uklopiti u našu ekipu", istaknuo je Fredi Bobic, sportski direktor Stuttgarta.
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#3230 Re: Bundesliga
da je hecking jos trener bila bi ovo tvrda utakmica.Nogatrans wrote:Eto kiksa ko kuća..![]()
ali sad su oni ozbiljan kandidat za 2. ligu
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3231 Re: Bundesliga
drago Vedadu,Labbadia produzio ugovor do 2016 i raduje se derbiju sa Bavarcima i da je Bayern trenutno najbolja ekipa na planeti
http://www.bild.de/sport/fussball/vfb-s ... .bild.html
http://www.bild.de/sport/fussball/vfb-s ... .bild.html
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#3232 Re: Bundesliga
pa eto dace 1 golsimonese wrote:drago Vedadu,Labbadia produzio ugovor do 2016 i raduje se derbiju sa Bavarcima i da je Bayern trenutno najbolja ekipa na planeti
http://www.bild.de/sport/fussball/vfb-s ... .bild.html
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#3233 Re: Bundesliga
To se Vedo zeznuo, trenutno je BVB najbolja ekipa na planeti. Ko prati fudbal dijeli moje misljenje...simonese wrote:drago Vedadu,Labbadia produzio ugovor do 2016 i raduje se derbiju sa Bavarcima i da je Bayern trenutno najbolja ekipa na planeti
http://www.bild.de/sport/fussball/vfb-s ... .bild.html
PS. Vedo mi pise na sms da ce zabiti 3 Neueru
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#3234 Re: Bundesliga
Lieber Vxxxxxx,
nach dem erfolgreichen Start in Bremen findet heute Abend das erste Heimspiel des Jahres 2013 im SIGNAL IDUNA PARK statt. Mit Nuri Sahin kehrt dann ein echter Dortmunder Junge zurück nach Hause. Trotz eisiger Temperaturen werden alle schwarzgelben Fans ihm einen warmen Empfang bereiten. Heute soll das Stadion in wirklich jedem Winkel schwarzgelb erstrahlen. Deswegen wurde der heutige Spieltag zum "Schal-La-La-Tag" erklärt. Das heißt für alle: Schal hoch halten, wenn´s drauf ankommt.
Gegen den 1. FC Nürnberg bestreitet Borussia Dortmund das neunte Heimspiel der Saison. "Wir haben aber erst 14 Heimpunkte. Das klingt so wie nach fünf Spielen", meint Jürgen Klopp und spricht damit ganz offen eine Delle in der Tabelle an.
nach dem erfolgreichen Start in Bremen findet heute Abend das erste Heimspiel des Jahres 2013 im SIGNAL IDUNA PARK statt. Mit Nuri Sahin kehrt dann ein echter Dortmunder Junge zurück nach Hause. Trotz eisiger Temperaturen werden alle schwarzgelben Fans ihm einen warmen Empfang bereiten. Heute soll das Stadion in wirklich jedem Winkel schwarzgelb erstrahlen. Deswegen wurde der heutige Spieltag zum "Schal-La-La-Tag" erklärt. Das heißt für alle: Schal hoch halten, wenn´s drauf ankommt.
Gegen den 1. FC Nürnberg bestreitet Borussia Dortmund das neunte Heimspiel der Saison. "Wir haben aber erst 14 Heimpunkte. Das klingt so wie nach fünf Spielen", meint Jürgen Klopp und spricht damit ganz offen eine Delle in der Tabelle an.
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3235 Re: Bundesliga
reko mi Neuer da te poselamim i da si jedan vrlo simpatican momakveella wrote:To se Vedo zeznuo, trenutno je BVB najbolja ekipa na planeti. Ko prati fudbal dijeli moje misljenje...simonese wrote:drago Vedadu,Labbadia produzio ugovor do 2016 i raduje se derbiju sa Bavarcima i da je Bayern trenutno najbolja ekipa na planeti
http://www.bild.de/sport/fussball/vfb-s ... .bild.html
PS. Vedo mi pise na sms da ce zabiti 3 Neueru
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#3237 Re: Bundesliga
41€? Pa mislim da to i nije puno jeftinije od prosječne karte u Engleskoj? Doduše zavisi kakvo je mjesto.
-
Revoltage
- Posts: 909
- Joined: 30/08/2012 17:42
- Location: Bosanac
#3238 Re: Bundesliga
Sabane, hoćeš li moći slikati uživo? Ako stigneš, uslikaj mi istok, gdje sam kao klinac od 7 godina sjedio na Westfalenu.veella wrote:
Jos par sati i pravac Dortmund
Donji sprat, sredina.
Hvala.
-
Revoltage
- Posts: 909
- Joined: 30/08/2012 17:42
- Location: Bosanac
#3240 Re: Bundesliga
Super hvala!veella wrote:Moze jarane, sutra slike
Napravi što više.
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3241 Re: Bundesliga
veella@ Sretno.
Koga to vodiš na utakmicu?
Koga to vodiš na utakmicu?
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#3242 Re: Bundesliga
cetrdesetijedan euro protiv raspalog Nürnberga, gospodja im se sjetim... nisu normalni
gdje su ona vremena kad je fudbal bio za normalnu raju, se*em im se u sve sponzore
gdje su ona vremena kad je fudbal bio za normalnu raju, se*em im se u sve sponzore
-
Verocious
- Posts: 1613
- Joined: 28/06/2012 23:47
#3243 Re: Bundesliga
Pa i sad je za normalnu raju al normalna raja ima para
Jbg, ovo nama u Bosni izgleda preskupo ali je ovih 41€ vjerovatno ekvivalent za nasih 10-20KM sto i nije skupo za vrhunski spektakl.
Jbg, ovo nama u Bosni izgleda preskupo ali je ovih 41€ vjerovatno ekvivalent za nasih 10-20KM sto i nije skupo za vrhunski spektakl.
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#3244 Re: Bundesliga
Pa baš sam to iznad komentarisao, kad se Englezi žale preskupe karte spominju se Nijemci kao pozitivan primjer po tom pitanju, a ovih 41€ bi bilo tu negdje s engleskim cijenama.
-
Revoltage
- Posts: 909
- Joined: 30/08/2012 17:42
- Location: Bosanac
#3245 Re: Bundesliga
U Dortmundu su karte inače uvijek bile najskuplje u Bundesligi. Razmispjalo se o daljnjem proširenju stadiona prije dvije godine. Ne znam ima li to svrhe, jer sa vrha tribine još jedva prepoznas igrače.
-
Revoltage
- Posts: 909
- Joined: 30/08/2012 17:42
- Location: Bosanac
#3246 Re: Bundesliga
1:0 Kuba 18 min., 2:0 Kuba 20 min.
-
Revoltage
- Posts: 909
- Joined: 30/08/2012 17:42
- Location: Bosanac
#3247 Re: Bundesliga
3:0 solidno. Nürnberg čuvao rezultat. Lijep gol Lewija.
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#3249 Re: Bundesliga
Što ovo nema na eurosportu prenosa 
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#3250 Re: Bundesliga
Revoltage wrote:Sabane, hoćeš li moći slikati uživo? Ako stigneš, uslikaj mi istok, gdje sam kao klinac od 7 godina sjedio na Westfalenu.veella wrote:
Jos par sati i pravac Dortmund
Donji sprat, sredina.
Hvala.

Evo ga jarane istok posmatran iz mog ugla...

