"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#3226 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

smak wrote:Image

Aneks
kakave su zakonske mogucnosti za ove dzibere strance
User avatar
mayab
Posts: 30852
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#3227 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mayab »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Control panel wrote:
smak wrote:Image

Aneks
kakave su zakonske mogucnosti za ove dzibere strance


prekršajni nalog
Ma samo pauk čini mi se, ili "lisice" ali toga nema u Sa, jer samo tako ce biti primoran da plati kaznu za svoj seljakluk
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#3228 Re: "Majstori" parkiranja

Post by goran16v »

Za pogresno parkiranje je predvidjen uplatni nalog od 40 KM ili dizanje paukom, a ne prekrsajni nalog. Nazalost nema mehanizma koji ce prisiliti stranog drzavljanina da plati nalog. Kako nasa policija nema mogucnosti naplate na licu mjesta ovdje pomaze samo pauk ili odvodjenje dezurnom sudiji za prekrsaje koji ce izreci snakciju stranom drzavljanu i oduzimanjem punte isprave prilisiti da plati kaznu.
User avatar
dottore
Posts: 1359
Joined: 06/02/2008 18:18
Location: Canton SA

#3229 Re: "Majstori" parkiranja

Post by dottore »

da te pitam gdje da ostavi auto na Aneksu u tom dijelu gdje si slikao? sve zajedno ima 20 mjesta za parkirat... snasao se covjek... :mrgreen:
i ovdje gdje je on parkirao, vecinu vremena je neko parkiran, i to stanari obliznjih zgrada... ;)
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#3230 Re: "Majstori" parkiranja

Post by goran16v »

dottore wrote:da te pitam gdje da ostavi auto na Aneksu u tom dijelu gdje si slikao? sve zajedno ima 20 mjesta za parkirat... snasao se covjek... :mrgreen:
i ovdje gdje je on parkirao, vecinu vremena je neko parkiran, i to stanari obliznjih zgrada... ;)
Jel ovo skirvena kamera?
ssmmiilleeyy
Posts: 1165
Joined: 02/03/2010 16:51

#3231 Re: "Majstori" parkiranja

Post by ssmmiilleeyy »

dottore wrote:da te pitam gdje da ostavi auto na Aneksu u tom dijelu gdje si slikao? sve zajedno ima 20 mjesta za parkirat... snasao se covjek... :mrgreen:
i ovdje gdje je on parkirao, vecinu vremena je neko parkiran, i to stanari obliznjih zgrada... ;)
Trebao je platiti parking u Merkuru (u onoj Garazi Ispod)

Nigdje ne pise da se mora parkirati tacno ispred zgrade gdje Boravis, zivis ili si u posjeti .......


:D
Russs
Posts: 67
Joined: 17/12/2009 12:19
Location: Sarajevo

#3232 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Russs »

User avatar
hakunfuc
Posts: 956
Joined: 26/08/2009 10:31

#3233 Re: "Majstori" parkiranja

Post by hakunfuc »

dottore wrote:da te pitam gdje da ostavi auto na Aneksu u tom dijelu gdje si slikao? sve zajedno ima 20 mjesta za parkirat... snasao se covjek... :mrgreen:
i ovdje gdje je on parkirao, vecinu vremena je neko parkiran, i to stanari obliznjih zgrada... ;)
Blago nama kad živimo sa ovakvima :-) :-) :-)
maxell_sarajevo
Posts: 2303
Joined: 08/02/2008 19:19

#3234 Re: "Majstori" parkiranja

Post by maxell_sarajevo »

Seljacine samo takve. :x

Image
User avatar
novi.dan.nova.nafaka
Posts: 3028
Joined: 28/08/2010 11:17

#3235 Re: "Majstori" parkiranja

Post by novi.dan.nova.nafaka »

Image
Socijalno...
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#3236 Re: "Majstori" parkiranja

Post by fidoremilienko »

Russs wrote:Ovo je pravi majstor parkiranja http://img27.imageshack.us/img27/7508/01102011612.jpg
Gdje je ovo!? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mislim koji dio grada?
harisaga
Posts: 335
Joined: 17/03/2011 00:02

#3237 Re: "Majstori" parkiranja

Post by harisaga »

To je nevidljivi Golf II. ;D vidis da mu curi ulje ;D
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#3238 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Jeff Bingham »

User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11041
Joined: 20/10/2006 22:02

#3239 Re: "Majstori" parkiranja

Post by chuchumbamayumbe »

Ford Fiesta je na slici, možeš ga vidjeti ako znaš opcije u zavisnosti od browser-a koji koristiš.
iSwagga
Posts: 1561
Joined: 22/03/2010 10:30

#3240 Re: "Majstori" parkiranja

Post by iSwagga »

Mislis da JOJ sigurno nece niko ukrasti?? :lol: :run:
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3241 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Michun »

Michun wrote:ja jutros kroz grad kad 6 (sest) kombija od vjecne vatre do samoposluge na trotoaru - istovaraju neku TESKU robu. ja stvarno ne razumijem, kako su se naHebali gore kad imaju one zardinjere, kud to uzjase :?
Moram dodati na ovo - ja jutros na posao, kad radnici popravljaju kocke ispred sirano prolaza. Kao da krdo slonova svaki dan seta a ne ljudi.
Kako se ne moze u kraj stati ovakvim glupostima, vozanju po pjesackim zonama i sl. :shock:
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3242 Re: "Majstori" parkiranja

Post by quasar »

Sigurno je bila gaščina da se prednjim točkovima popenje, a taman su i zadnji zapeli.
Moguće je da nije ni primjetila da je preskočila.
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3243 Re: "Majstori" parkiranja

Post by quasar »

Uz duzno postovanje svim zenama vozacima (one ili su odlicne ili katastrofa) vise vjerujem da je ONA jer ON je bolesno vezan za svog ljubimca i sad bi cucao i plakao kraj njega. ONA bi otisla u shoping i nazvala NJEGA da dodje po auto.
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#3244 Re: "Majstori" parkiranja

Post by goran16v »

Zapravo, ovo je za NJU sasvim ok parkiran auto i vjerovatno nece skontati da ima problem sve dok ne krene da se isparkira i ne spali lamelu, e tad ce da zove NJEGA :)
User avatar
smak
Posts: 1918
Joined: 25/05/2010 18:18
Location: Pitcairn Islands

#3245 Re: "Majstori" parkiranja

Post by smak »

maxell_sarajevo wrote:Seljacine samo takve. :x

Image
u ovoj ulici ima pravih majstora i to svaki dan
User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#3246 Re: "Majstori" parkiranja

Post by amrica »

goran16v wrote:Zapravo, ovo je za NJU sasvim ok parkiran auto i vjerovatno nece skontati da ima problem sve dok ne krene da se isparkira i ne spali lamelu, e tad ce da zove NJEGA :)

:roll:

:run:


svi se vi rodili sa volanom u rukama i dobili vozacku umjesto rodnog lista :zzzz:


ima svakakvih vozacica, ali i jos gorih vozaca... malo primjerenosti pri komentiranju ne bi bilo na odmet :oops:
*zena21
Posts: 472
Joined: 09/09/2011 15:48

#3247 Re: "Majstori" parkiranja

Post by *zena21 »

:roll:

vozim 20 godina... nikad, ali bas nikad nisam morala zvati NJEGA da mi vozilicu uparkira, isparkira ili slicno :roll:

mada znam zenu koja zove NJEGA jar u brdu ne moze da krene :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

ali pliz, nemojte nas sve stavljati u isti kos :wink:
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#3248 Re: "Majstori" parkiranja

Post by goran16v »

Komentari o machoizmu su na mjestu i treba ih postovati. Mislim da postoji vise kategorija vozaca za koje se smatra da su losi:
Oni koji ne znaju da voze tj tehniku voznje ali se prodrzavaju pravila i prijetnja su jedino za svoj auto
Oni koji ne znaju da voze a mislle za znaju i usput su bezobrazni, ne postju propise i najveca su prijetnja na cesti
Oni koji znaju da voze a bezobrazni su i ne postuju propise. Oni dodju kao neka prijetnja sa malo vise kontrole
Oni koji kojima je voznja samo nacin da se predje od A do B i auto je samo sredstvo, tako da znaju voziti ali ne posvecuju previse paznje tako da je to razlog nepostovanja propisa.
Uz svo duzno postovanje, dosta muskaraca ali ipak najvise zena nekako gravitira ovoj zadnjoj kategoriji i ova Corrola je klasicni rezultat. Ko god je vozio je vidio mjesto dovoljno da stane auto i to je bilo dovoljno da se parkira bez obzira sto je napravio nesto stete i mali prekrsaj. To jeste mozda najvidljivija kategorija ali se ne moze reci da je losija ili bolja od ostalih.
Russs
Posts: 67
Joined: 17/12/2009 12:19
Location: Sarajevo

#3249 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Russs »

fidoremilienko wrote:
Russs wrote:Ovo je pravi majstor parkiranja http://img27.imageshack.us/img27/7508/01102011612.jpg
Gdje je ovo!? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mislim koji dio grada?


Breka, ja goreg šabana odavno nisam vidio :lol:
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#3250 Re: "Majstori" parkiranja

Post by just principe »

Russs wrote:
fidoremilienko wrote:
Russs wrote:Ovo je pravi majstor parkiranja http://img27.imageshack.us/img27/7508/01102011612.jpg
Gdje je ovo!? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mislim koji dio grada?


Breka, ja goreg šabana odavno nisam vidio :lol:
:lol:
Locked