HS kablovska

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
Dady
Posts: 739
Joined: 22/02/2010 12:38

#3226 Re: HS kablovska

Post by Dady »

iPod wrote:kod mene jos nema vh1 classic, skenirao sam ali nista, imal ko ispravnu frekvenciju?

Ni ovdje ne pise nigdje frekvencija ili sam ja corav

http://teve.ba/article/1822/vh1-classic-u-ponudi-hs-a
618 MHZ
User avatar
AfromMann
Posts: 481
Joined: 24/01/2007 13:57
Location: Grad bez boje

#3227 Re: HS kablovska

Post by AfromMann »

afannedim wrote:I na kablovskoj prvi pravi potez HS-a
nakon 10 godina kablovske prvi pravi potez za drugi ima da se nacekate!
adoking
Posts: 136
Joined: 05/03/2009 00:12

#3228 Re: HS kablovska

Post by adoking »

Izgleda da su ovim pretumbavanjem i ubacivanjem novih kanala na digitalnoj opet nesto poHebali sa signalom pa opet mi koji imamo Sony TV prijemnike imamo problema sa paljenjem...mozda im je prvi pravi potez al' su ga posteno ukakili :evil:
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#3229 Re: HS kablovska

Post by shlauf »

adoking wrote:Izgleda da su ovim pretumbavanjem i ubacivanjem novih kanala na digitalnoj opet nesto poHebali sa signalom pa opet mi koji imamo Sony TV prijemnike imamo problema sa paljenjem...mozda im je prvi pravi potez al' su ga posteno ukakili :evil:
I kod mene ista stvar. Hebe se njima što će nam sjebati TV. Papci :x :evil:

Aleeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
showman
Posts: 116
Joined: 26/04/2011 15:37

#3230 Re: HS kablovska

Post by showman »

theprodigy wrote:
davorf wrote:
Maloprije saznadoh da je pusten VH1 Classic umjesto VIVA-e...na digitali naravno :mrgreen:
mozes li mi napisati frekvenciju vive na digitali, meni je nema nikako, nemam ni mtv-a imate li vi?
Šta će ti MTV imaš OTV i DM :lol:
ado-pasha
Posts: 78
Joined: 04/02/2008 11:34

#3231 Re: HS kablovska

Post by ado-pasha »

VH1 classics je odličan! Nisam gledao na digitalnoj, ali na analognoj ima sigurno. I uspješno je prebačena na 4 mjesto (1. Fox life, 2. CNN, 3. Aljazeera) :)

Odličan kanal, al kad pogledam Logosoftovu ponudu muzickih kanala, prvo osjetim :sad: pa onda :lol: pa onda :x

Al znam ja da je sve to zbog toga jer smo dobili 7 bodova iz Hrvatske na Eurosongu! :bih:
theprodigy
Posts: 238
Joined: 16/11/2009 16:28

#3232 Re: HS kablovska

Post by theprodigy »

showman wrote: Šta će ti MTV imaš OTV i DM :lol:
ti mi i ne trebaju..al nemam ni te..haha
User avatar
iPod
Posts: 1801
Joined: 20/11/2006 17:20

#3233 Re: HS kablovska

Post by iPod »

Dady wrote:
iPod wrote:kod mene jos nema vh1 classic, skenirao sam ali nista, imal ko ispravnu frekvenciju?

Ni ovdje ne pise nigdje frekvencija ili sam ja corav

http://teve.ba/article/1822/vh1-classic-u-ponudi-hs-a
618 MHZ
Hvala, tek sada vidjeh, ali sam njih zvao pa su mi rekli, 100 brojeva imaju i pola sata mi je trebalo da dobijem nekoga....
User avatar
lord blackadder
Posts: 514
Joined: 03/04/2011 13:45

#3234 Re: HS kablovska

Post by lord blackadder »

Ko zna skoji su oni Vh1 classic ubacili. :roll: Neki novozelandski mozda...Nema nikakvih emisija, muzickih dokumentaraca, koncerata...samo se pjesme redaju.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#3235 Re: HS kablovska

Post by O'zone »

lord blackadder wrote:Ko zna skoji su oni Vh1 classic ubacili. :roll: Neki novozelandski mozda...Nema nikakvih emisija, muzickih dokumentaraca, koncerata...samo se pjesme redaju.
Ne znam za tebe ali meni to odgovara. Mrzim sranja tipa VIVE i MTV-a gdje više serendaju nego što muzika svira,reklame,melodije za mobitele i ta s..nja.

Ovo je za mene sasvim dobar muzički kanal sa odličnom muzikom e sad nekom je to i DM.
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#3236 Re: HS kablovska

Post by johntra »

Eno sad....ne valja što je samo muzika a VH1... :lol:
User avatar
lord blackadder
Posts: 514
Joined: 03/04/2011 13:45

#3237 Re: HS kablovska

Post by lord blackadder »

johntra wrote:Eno sad....ne valja što je samo muzika a VH1... :lol:
:razz:

Daaa

Uguglaj Vh1 Classic..nidje veze s ovim. Elem, nije lose ali ocekivao sam nesto drugo.

Sad hocemo kambek Sportkluba :oops: :mrgreen: i onaj obicni VH1
User avatar
davorf
Posts: 11085
Joined: 15/02/2008 15:53
Location: lost in thought and lost in time while the seeds of life and the seeds of change were planted...

#3238 Re: HS kablovska

Post by davorf »

O'zone wrote:
lord blackadder wrote:Ko zna skoji su oni Vh1 classic ubacili. :roll: Neki novozelandski mozda...Nema nikakvih emisija, muzickih dokumentaraca, koncerata...samo se pjesme redaju.
Ne znam za tebe ali meni to odgovara. Mrzim sranja tipa VIVE i MTV-a gdje više serendaju nego što muzika svira,reklame,melodije za mobitele i ta s..nja.

Ovo je za mene sasvim dobar muzički kanal sa odličnom muzikom e sad nekom je to i DM.
Upravo to. Ne trebaju mi kojekakve reality show gluposti, nego kanal koji mi moze cijeli dan svirati u pozadini, dok ja nesto drugo radim. A posebno mi odgovara sto su ubacili Classic, a ne obicni VH1 :mrgreen:
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#3239 Re: HS kablovska

Post by shlauf »

adoking wrote:Izgleda da su ovim pretumbavanjem i ubacivanjem novih kanala na digitalnoj opet nesto poHebali sa signalom pa opet mi koji imamo Sony TV prijemnike imamo problema sa paljenjem...mozda im je prvi pravi potez al' su ga posteno ukakili :evil:
Ja sam SONY kontaktirao i evo šta su mi odgovorili:

Hvala Vam što ste kontaktirali Sony službu za korisnike.

U vezi sa Vašim pitanjem, želimo Vam reći da nemamo mogućnost utjecati na pojedine davaoce kablovske usluge. do koliko znamo sa foruma da oni znaju za takve probleme i gledaju ih otkloniti. Vi možete odnijeti TV na diagnostiku u servis Euro u Sarajevu sa linka dole, te instalirati i nanoviji update sa support linka podrške.

http://support.sony-europe.com/repair/A ... =odw_hr_BA

http://support.sony-europe.com/tvhc/tv/ ... DL-32EX402

Slučaj je kod nas zaveden kao ID 26653169. Ako imate dodatnih pitanja vezanih uz slučaj, u polju "Subject" (Predmet), kad povratno odgovarate na email (Reply), nemojte ništa mijenjati kako bi smo bili što efektivniji u rješavanju istog.



S poštovanjem,

Damir Lekanić
Sony služba za korisnike



Sony Europe Limited, predstavnistvo u Bosni i Hercegovini


Od ponedeljka do petka: 8:00-18:00

Posetite: http://www.sony.ba
LordRaven
Posts: 286
Joined: 11/05/2006 21:37
Location: Seher Sarajevo

#3240 Re: HS kablovska

Post by LordRaven »

Hvala Bogu napokon malo kulture na ovom televizoru pored silnih DM-ova i sličnih njemu. Drago mi je sto ide samo muzika na VH1, nisam ljubitelj emisija, samo muzika :thumbup: 70,80,90te nema dalje 8-)
User avatar
M_e_m_o
Posts: 259
Joined: 15/04/2009 17:26

#3241 Re: HS kablovska

Post by M_e_m_o »

Ima li još neko problema sa tonom na analognoj?

Ne mogu da gledam Discovery zbog debila :x
User avatar
perfect_guy
Posts: 6942
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#3242 Re: HS kablovska

Post by perfect_guy »

M_e_m_o wrote:Ima li još neko problema sa tonom na analognoj?

Ne mogu da gledam Discovery zbog debila :x
molim te nije do njih, nego do onog od koga preuzimaju signal :-) :-) :-)
zikmu
Posts: 424
Joined: 22/03/2008 21:48

#3243 Re: HS kablovska

Post by zikmu »

Ma bitno je da je DM uredu... kao da neko gleda ostale kanale... :x
LordRaven
Posts: 286
Joined: 11/05/2006 21:37
Location: Seher Sarajevo

#3244 Re: HS kablovska

Post by LordRaven »

Jesul ovo neki HD kanali odlepršali na drugu frekvenciju ili su kodirani? Sad imam samo 2 eurosport HD.
riko-ga
Posts: 2232
Joined: 17/03/2008 16:43

#3245 Re: HS kablovska

Post by riko-ga »

LordRaven wrote:Jesul ovo neki HD kanali odlepršali na drugu frekvenciju ili su kodirani? Sad imam samo 2 eurosport HD.
Ja imam vise.Arene Es 1 i 2 i jos par neki 8-)
LordRaven
Posts: 286
Joined: 11/05/2006 21:37
Location: Seher Sarajevo

#3246 Re: HS kablovska

Post by LordRaven »

riko-ga wrote:
LordRaven wrote:Jesul ovo neki HD kanali odlepršali na drugu frekvenciju ili su kodirani? Sad imam samo 2 eurosport HD.
Ja imam vise.Arene Es 1 i 2 i jos par neki 8-)
Imao sam i ja do večeras al sad fale haman svi. Na frekvenciji gdje je Nat Geo HD pise da nema ni jedan kanal i slično. Zato pitam da nisu šta promjenili.
zikmu
Posts: 424
Joined: 22/03/2008 21:48

#3247 Re: HS kablovska

Post by zikmu »

Ima neki LUX.TV HD
AdrianMole
Posts: 733
Joined: 08/05/2007 14:00

#3248 Re: HS kablovska

Post by AdrianMole »

Došlo je do promjene parametara i frekvencija HD kanala :

http://hs-hkb.ba/index.php?option=com_c ... Itemid=100

12 HD kanala je još uvijek potpuno otvoreno i većina je vrlo,vrlo gledljiva.Sada se HS okreće poboljšanju SD ponude.Promjena u analognoj shemi neće biti.Dugoročni plan je da svi korisnici u toku 2012.godine pređu na digitalu,uz prirodno stvaranje programskih paketa.
showman
Posts: 116
Joined: 26/04/2011 15:37

#3249 Re: HS kablovska

Post by showman »

AdrianMole wrote:Došlo je do promjene parametara i frekvencija HD kanala :

http://hs-hkb.ba/index.php?option=com_c ... Itemid=100

12 HD kanala je još uvijek potpuno otvoreno i većina je vrlo,vrlo gledljiva.Sada se HS okreće poboljšanju SD ponude.Promjena u analognoj shemi neće biti.Dugoročni plan je da svi korisnici u toku 2012.godine pređu na digitalu,uz prirodno stvaranje programskih paketa.
Ma ko će im preći? Ne mogu da shvatim te lud iz HS. Da li su oni svijesni svoje šugave ponude! Programi šugavi, risiver još šugaviji svaki čas se zamrzne). Dođu da mi ugrade ono kino u sony tv i kažu ne može star televizor, a ja tv LCD još pod garancijom. FUJJJJJJJJ
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3250 Re: HS kablovska

Post by Truba »

svaka čast za VH 8) 8) 8) 8)
Locked