Tishu AbdelloaueDinoZe wrote:Nesto kontam, kada je FC Bayern ubio City sa 2:0, koliko bi tek onda United platio. Mozda bi bilo ovih 6:0 vec u prvom poluvremenu.
Uglavnom trenutno su smjesne obadvije ekipe iz Manchestera, neka igraju svoje derbije u Engleskoj a internacionalni biznis neka ostave onima koji znaju igrati fudbal, da ne bi bilo potopa i sramote na internacionalnom nivou.
Manchester United FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#3226 Re: Manchester United FC
- ProbuseniDolar
- Posts: 1007
- Joined: 13/05/2008 00:18
- Location: Rajvosa
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#3228 Re: Manchester United FC
ja jeste se vi nafurali ko da živite u Manćesteru

- quasar
- Posts: 3646
- Joined: 14/11/2009 21:02
- Location: Samobanovan...
#3229 Re: Manchester United FC
Sve Manćesterlije rođene, pale se ko šibice...
To je od engleskog matches - sibica, pa onda Matchester United....
To je od engleskog matches - sibica, pa onda Matchester United....
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#3230 Re: Manchester United FC
ma šta ti je ba...mislim da ga ni jedan ni na karti ne zna naći 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#3231 Re: Manchester United FC
vala baš, svima svi u familiji stoljećima navijači ManUtd-a 
Last edited by Gandalf on 25/10/2011 16:14, edited 1 time in total.
-
romanovero
- Posts: 395
- Joined: 08/09/2010 01:55
#3232 Re: Manchester United FC
jedan od...Dzontra Volta wrote:i ti sad najpametnijiJoseMujica wrote:ma šta ti je ba...mislim da ga ni jedan ni na karti ne zna naći
- and
- Posts: 8178
- Joined: 04/09/2007 22:51
#3233 Re: Manchester United FC
zar se ima šta ovdje pisati nakon onog demoliranja.kakva demonstracija sile.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#3234 Re: Manchester United FC
ma jok ne govorima ja o tome da nemreš volit neke klub ako nisi iz Manćestera
nego ne kontam što se toliko ložite ko da vam babo tamo igra?
popili 6 komada i popili...život ide dalje
nego ne kontam što se toliko ložite ko da vam babo tamo igra?
popili 6 komada i popili...život ide dalje
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#3235 Re: Manchester United FC
ako referiraš na moje pisanje tačno je napisano "početak kraja dominacije Utd-a u Uk fudbalu" a ne raspad.
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
#3236 Re: Manchester United FC
Početak kraja rumenog.
- banovan
- Posts: 743
- Joined: 30/03/2009 20:51
- Location: Total chaos - south of heaven
#3237 Re: Manchester United FC
JoseMujica wrote:ja jeste se vi nafurali ko da živite u Manćesteru![]()
![]()
- fidoremilienko
- Posts: 9626
- Joined: 17/08/2010 10:34
- Location: You are here!
#3238 Re: Manchester United FC
Štaš ti onda na ovoj temi?JoseMujica wrote:ma jok ne govorima ja o tome da nemreš volit neke klub ako nisi iz Manćestera
nego ne kontam što se toliko ložite ko da vam babo tamo igra?
popili 6 komada i popili...život ide dalje
- fidoremilienko
- Posts: 9626
- Joined: 17/08/2010 10:34
- Location: You are here!
#3239 Re: Manchester United FC
Još jedan struĆnjakganjeta wrote:Početak kraja rumenog.
Šta je ovo. Sve neki struĆnjaci, moramo vas početi izvoziti!
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#3240 Re: Manchester United FC
Jel' se to igrala utakmica Sarajevo - Zeljo pa se ovako otegla rasprava
Cestitke City-u a mi idemo dalje, duga je sezona
Cestitke City-u a mi idemo dalje, duga je sezona
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
- fidoremilienko
- Posts: 9626
- Joined: 17/08/2010 10:34
- Location: You are here!
#3242 Re: Manchester United FC
Nisam ba ja kazao da sam ja struĆnjak. Nego pratim, vidim na svakoj si temi aktivan
Aj uzdravlje
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
- fidoremilienko
- Posts: 9626
- Joined: 17/08/2010 10:34
- Location: You are here!
#3244 Re: Manchester United FC
Pratim tvoj rad struĆnjak. Izvjestit ću te o progresu

- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
#3245 Re: Manchester United FC
Po tebi sve struĆnaci
Ja levata braćo mila. I nastavi da pratiš, drago mi je manaDžeru
Hoćeš još jednu pošto tebe najviše pogadja?
Hoćeš još jednu pošto tebe najviše pogadja?
- vukojebina
- Posts: 1609
- Joined: 11/08/2009 20:02
#3246 Re: Manchester United FC
joooooooooooooooooj al izgubit 1:6

- fidoremilienko
- Posts: 9626
- Joined: 17/08/2010 10:34
- Location: You are here!
#3247 Re: Manchester United FC
Ti si meni najveći struĆnjak. Vidi ti slikeganjeta wrote:Po tebi sve struĆnaciJa levata braćo mila. I nastavi da pratiš, drago mi je manaDžeru
![]()
Hoćeš još jednu pošto tebe najviše pogadja?
Ali on će još malo u menaĐere, a ti ostade struĆnjak
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
#3248 Re: Manchester United FC
Bold govori koji si ti levat.Kakve veze slika sa stručnosti? Fazon je lupati gluposti, uspjeva ti i ako nisi znao ovo je pokojni Josip Katalinski, i šta je tu smiješno?fidoremilienko wrote:Ti si meni najveći struĆnjak. Vidi ti slikeganjeta wrote:Po tebi sve struĆnaciJa levata braćo mila. I nastavi da pratiš, drago mi je manaDžeru
![]()
Hoćeš još jednu pošto tebe najviše pogadja?![]()
![]()
, struĆnjak izbija iz tebe. Ti i onaj, kako se zoev palabri
![]()
. većih struĆnjaka ovaj forum nije upoznao, koliko mogu da upratim.
Ali on će još malo u menaĐere, a ti ostade struĆnjak![]()
![]()
![]()
- fidoremilienko
- Posts: 9626
- Joined: 17/08/2010 10:34
- Location: You are here!
#3249 Re: Manchester United FC
E majko mojaganjeta wrote: Bold govori koji si ti levat.Kakve veze slika sa stručnosti? Fazon je lupati gluposti, uspjeva ti i ako nisi znao ovo je pokojni Josip Katalinski, i šta je tu smiješno?
Što se ja ismijah
Fkt, haj uzdravlje struĆnjak
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union



