Manchester United FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#3226 Re: Manchester United FC

Post by missko »

DinoZe wrote:Nesto kontam, kada je FC Bayern ubio City sa 2:0, koliko bi tek onda United platio. Mozda bi bilo ovih 6:0 vec u prvom poluvremenu.
Uglavnom trenutno su smjesne obadvije ekipe iz Manchestera, neka igraju svoje derbije u Engleskoj a internacionalni biznis neka ostave onima koji znaju igrati fudbal, da ne bi bilo potopa i sramote na internacionalnom nivou.
Tishu Abdelloaue :mrgreen: :dance: :run:
User avatar
ProbuseniDolar
Posts: 1007
Joined: 13/05/2008 00:18
Location: Rajvosa

#3227 Re: Manchester United FC

Post by ProbuseniDolar »

Image

Uploaded with ImageShack.us

Nema potrebe raspravljati se sa njihovim "navijacima"
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#3228 Re: Manchester United FC

Post by JoseMujica »

ja jeste se vi nafurali ko da živite u Manćesteru :-) :lol: :lol:
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3229 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

Sve Manćesterlije rođene, pale se ko šibice...

To je od engleskog matches - sibica, pa onda Matchester United.... :mrgreen:
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#3230 Re: Manchester United FC

Post by JoseMujica »

ma šta ti je ba...mislim da ga ni jedan ni na karti ne zna naći :-)
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#3231 Re: Manchester United FC

Post by Gandalf »

vala baš, svima svi u familiji stoljećima navijači ManUtd-a :lol:
Last edited by Gandalf on 25/10/2011 16:14, edited 1 time in total.
romanovero
Posts: 395
Joined: 08/09/2010 01:55

#3232 Re: Manchester United FC

Post by romanovero »

Dzontra Volta wrote:
JoseMujica wrote:ma šta ti je ba...mislim da ga ni jedan ni na karti ne zna naći :-)
i ti sad najpametniji :-D
jedan od...
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#3233 Re: Manchester United FC

Post by and »

zar se ima šta ovdje pisati nakon onog demoliranja.kakva demonstracija sile.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#3234 Re: Manchester United FC

Post by JoseMujica »

ma jok ne govorima ja o tome da nemreš volit neke klub ako nisi iz Manćestera

nego ne kontam što se toliko ložite ko da vam babo tamo igra?

popili 6 komada i popili...život ide dalje
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#3235 Re: Manchester United FC

Post by JoseMujica »

ako referiraš na moje pisanje tačno je napisano "početak kraja dominacije Utd-a u Uk fudbalu" a ne raspad.
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3236 Re: Manchester United FC

Post by ganjeta »

Početak kraja rumenog.
User avatar
banovan
Posts: 743
Joined: 30/03/2009 20:51
Location: Total chaos - south of heaven

#3237 Re: Manchester United FC

Post by banovan »

JoseMujica wrote:ja jeste se vi nafurali ko da živite u Manćesteru :-) :lol: :lol:
:thumbup: :thumbup: :D
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#3238 Re: Manchester United FC

Post by fidoremilienko »

JoseMujica wrote:ma jok ne govorima ja o tome da nemreš volit neke klub ako nisi iz Manćestera

nego ne kontam što se toliko ložite ko da vam babo tamo igra?

popili 6 komada i popili...život ide dalje
Štaš ti onda na ovoj temi? :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#3239 Re: Manchester United FC

Post by fidoremilienko »

ganjeta wrote:Početak kraja rumenog.
Još jedan struĆnjak :lol: :lol: :lol: :lol:

Šta je ovo. Sve neki struĆnjaci, moramo vas početi izvoziti! :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#3240 Re: Manchester United FC

Post by neo7 »

Jel' se to igrala utakmica Sarajevo - Zeljo pa se ovako otegla rasprava :-)

Cestitke City-u a mi idemo dalje, duga je sezona :)
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3241 Re: Manchester United FC

Post by ganjeta »

fidoremilienko wrote:
ganjeta wrote:Početak kraja rumenog.
Još jedan struĆnjak :lol: :lol: :lol: :lol:

Šta je ovo. Sve neki struĆnjaci, moramo vas početi izvoziti! :lol: :lol: :lol: :lol:
A to jel?

Ma jok ba, trebamo uvoziti struĆnjake kao što si ti :lol:

Image

Otaj rad :dance:
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#3242 Re: Manchester United FC

Post by fidoremilienko »

ganjeta wrote:
fidoremilienko wrote:
ganjeta wrote:Početak kraja rumenog.
Još jedan struĆnjak :lol: :lol: :lol: :lol:

Šta je ovo. Sve neki struĆnjaci, moramo vas početi izvoziti! :lol: :lol: :lol: :lol:
A to jel?

Ma jok ba, trebamo uvoziti struĆnjake kao što si ti :lol:

Image

Otaj rad :dance:
Nisam ba ja kazao da sam ja struĆnjak. Nego pratim, vidim na svakoj si temi aktivan :lol: :lol: k'o nešto znaš. Sad zasad si struĆnjak, pa vidjet ćemo da te malo emancipujemo da budeš menaĐer :lol: :lol:
Aj uzdravlje :lol: :lol: :lol:
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3243 Re: Manchester United FC

Post by ganjeta »

I opet :dance:

Image
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#3244 Re: Manchester United FC

Post by fidoremilienko »

Pratim tvoj rad struĆnjak. Izvjestit ću te o progresu :wink: :lol: :lol: :lol:
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3245 Re: Manchester United FC

Post by ganjeta »

Po tebi sve struĆnaci :zzzz: Ja levata braćo mila. I nastavi da pratiš, drago mi je manaDžeru :dance:

Hoćeš još jednu pošto tebe najviše pogadja?
User avatar
vukojebina
Posts: 1609
Joined: 11/08/2009 20:02

#3246 Re: Manchester United FC

Post by vukojebina »

joooooooooooooooooj al izgubit 1:6 :lol: :lol: :lol:
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#3247 Re: Manchester United FC

Post by fidoremilienko »

ganjeta wrote:Po tebi sve struĆnaci :zzzz: Ja levata braćo mila. I nastavi da pratiš, drago mi je manaDžeru :dance:

Hoćeš još jednu pošto tebe najviše pogadja?
Ti si meni najveći struĆnjak. Vidi ti slike :lol: :lol: :lol: , struĆnjak izbija iz tebe. Ti i onaj, kako se zoev palabri :lol: :lol: . većih struĆnjaka ovaj forum nije upoznao, koliko mogu da upratim.

Ali on će još malo u menaĐere, a ti ostade struĆnjak :skoljka: :lol: :lol: :lol:
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3248 Re: Manchester United FC

Post by ganjeta »

fidoremilienko wrote:
ganjeta wrote:Po tebi sve struĆnaci :zzzz: Ja levata braćo mila. I nastavi da pratiš, drago mi je manaDžeru :dance:

Hoćeš još jednu pošto tebe najviše pogadja?
Ti si meni najveći struĆnjak. Vidi ti slike :lol: :lol: :lol: , struĆnjak izbija iz tebe. Ti i onaj, kako se zoev palabri :lol: :lol: . većih struĆnjaka ovaj forum nije upoznao, koliko mogu da upratim.

Ali on će još malo u menaĐere, a ti ostade struĆnjak :skoljka: :lol: :lol: :lol:
Bold govori koji si ti levat.Kakve veze slika sa stručnosti? Fazon je lupati gluposti, uspjeva ti i ako nisi znao ovo je pokojni Josip Katalinski, i šta je tu smiješno? :twisted:
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#3249 Re: Manchester United FC

Post by fidoremilienko »

ganjeta wrote: Bold govori koji si ti levat.Kakve veze slika sa stručnosti? Fazon je lupati gluposti, uspjeva ti i ako nisi znao ovo je pokojni Josip Katalinski, i šta je tu smiješno? :twisted:
E majko moja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Što se ja ismijah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Fazon, šta je fazon? :lol: :lol: :lol: Smiješno, šta je smiješno? :lol: :lol:

Fkt, haj uzdravlje struĆnjak :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3250 Re: Manchester United FC

Post by ganjeta »

Kakav si ti bot, ali pravi. Pošte ne znaš ko je lik sa mog avatar, i ne poštuješ mrtve, još se smiješ levatu, kao nešto smiješno, ide nešto poznato za tebe.

Image


Image
Post Reply