A, na jučerašnjoj utamici elite - Trhulj, Nikšić, Izetbegović...
Kosarkaska reprezentacija BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3226 Re: Reprezentacija BiH
Sinanović je jako korsitan. To će vam reći svako ko imalo razumije košarku. Njegova visina pod košem je nešto s čim se odbrambeni igrači praktički ne mogu nositi. Plus, momak je imao dva-tri dobra skoka, a njegova uloga je primarno to.
A, na jučerašnjoj utamici elite - Trhulj, Nikšić, Izetbegović...

A, na jučerašnjoj utamici elite - Trhulj, Nikšić, Izetbegović...
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3227 Re: Reprezentacija BiH
Kad bi mogao birati igra BiH prije gdje smo recimo "manje" poena primali ili ova sada, izabrao bih ovu sada. Volim kada se igra brže, makar i gubili par puta nesmotreno loptu . Igra koja obećava, a ne ono "Gubimo , hajmo igrati , pa psovka" legendarnog Sabita 
@ It_is_a_Leclerc
Kad se Milorad pojavi sa šalom BiH
@ It_is_a_Leclerc
Kad se Milorad pojavi sa šalom BiH
-
Mustang1
- Posts: 29951
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3228 Re: Reprezentacija BiH
Sinanovic je dobar dok je u zraku .. Jedino da popije sve zalihe red bulla prije utakmice pa da leti stalno .. On skoci uzme loptu i izgubi je .. Nekako mlitavo igra .. Udari ga sta ga zalis nije ti babo ! Spusti odmah loptu dole i laktaj se ako ne moze drugacije
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3229 Re: Reprezentacija BiH

Ili se meni jučer učinilo ili je on zaista pjevao himnu ?
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3230 Re: Reprezentacija BiH
5-5 je rezultat između naše i crnogorske omladine...
Hajmo dečki dobiti đetiće, pa onda u polufinale.
Hajmo dečki dobiti đetiće, pa onda u polufinale.
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3231 Re: Reprezentacija BiH
Vodimo 10-7, Buza on fire
Valjda želi ispraviti katastrofalnu igru od jučer. Jusuf niti jedan šut do sada, ali 3 skoka već
Valjda želi ispraviti katastrofalnu igru od jučer. Jusuf niti jedan šut do sada, ali 3 skoka već
-
KIMBO
- Posts: 122
- Joined: 02/07/2012 14:06
- Location: niđe
#3233 Re: Reprezentacija BiH
može link ako pratite putem interneta
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
- PapeSusic
- Posts: 611
- Joined: 01/08/2012 14:10
#3235 Re: Reprezentacija BiH
jebes ovo moras citat imal gdje stream sa slikom?
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#3236 Re: Reprezentacija BiH
Ima.PapeSusic wrote:jebes ovo moras citat imal gdje stream sa slikom?
Na Ilidži
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3237 Re: Reprezentacija BiH
Naravno da nema prenosa.
Ftv prenosi ne daj se Nina. To ne gledaju ni bliži rođaci glumaca te serije.
Bhrt prenosi miris kiše na balkanu.
Bravo još jednom. Neka imaju 100x na dan vijesti i 3x dnevnik.
Ftv prenosi ne daj se Nina. To ne gledaju ni bliži rođaci glumaca te serije.
Bhrt prenosi miris kiše na balkanu.
Bravo još jednom. Neka imaju 100x na dan vijesti i 3x dnevnik.
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#3238 Re: Reprezentacija BiH
Buza traži iskupljenje

- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#3239 Re: Reprezentacija BiH
Vrabac počeo asistirat 
- PapeSusic
- Posts: 611
- Joined: 01/08/2012 14:10
#3240 Re: Reprezentacija BiH
al ih deremo jel 100% da idemo u polufinale ako pobjedimo?
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3241 Re: Reprezentacija BiH
S tim da su i Miris kiše na Balkanu već dvaput reprizirali...Tkd wrote:Naravno da nema prenosa.
Ftv prenosi ne daj se Nina. To ne gledaju ni bliži rođaci glumaca te serije.
Bhrt prenosi miris kiše na balkanu.
Bravo još jednom. Neka imaju 100x na dan vijesti i 3x dnevnik.
Ooooo pretplato...
23-15.. Zasad dobro ide.. Samo još da se Nurkić priključi i eto ga..
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3243 Re: Reprezentacija BiH
+12
Vodili smo i protiv Finske s 16 poena mislim. Ne smiju pasti u drugom poluvremenu kao jučer. Buza sjajno počeo, pao malo nastavku, ima već 3 osvojene lopte. Vrabac dobar, samo ima 4 izgubljenje lopte. Jusuf se mora priključiti 2\6 šut.
Dobro je. !!!
Vodili smo i protiv Finske s 16 poena mislim. Ne smiju pasti u drugom poluvremenu kao jučer. Buza sjajno počeo, pao malo nastavku, ima već 3 osvojene lopte. Vrabac dobar, samo ima 4 izgubljenje lopte. Jusuf se mora priključiti 2\6 šut.
Dobro je. !!!
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#3244 Re: Reprezentacija BiH
Jusuf dao čini mi se 5 pojena, još nekih tridesetak njegovih u nastavku i to je to 
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3245 Re: Reprezentacija BiH
Kako mi volimo tu 3\4
9-14 u njoj 5:33 do kraja. Zanimljivo je da su recimo Vrabac i Buza raspoloženi, ali očigledno da Nurkić nije. Mora se i on priključiti ili još neko sa klupe da dobijemo ovo aBd.
9-14 u njoj 5:33 do kraja. Zanimljivo je da su recimo Vrabac i Buza raspoloženi, ali očigledno da Nurkić nije. Mora se i on priključiti ili još neko sa klupe da dobijemo ovo aBd.
- Arteta
- Posts: 6740
- Joined: 24/09/2011 11:59
- Location: Tamni Vilajet
#3246 Re: Reprezentacija BiH
U kojim kluboviam igraju Vrabac i Buza?
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3247 Re: Reprezentacija BiH
Tačno na osnovu ovog tekst. prijenosa mogu vizualizirati utakmicu i ove naše smotane promašaje pod koševima..
Ajmo momci, izdržite još malo !
Ajmo momci, izdržite još malo !
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#3248 Re: Reprezentacija BiH
Očigledno da dobro zatvaraju Nurkića, pa to daje dovoljno prostora ostalima. Barem po nekoj logici.
Izdržite momci !
Izdržite momci !
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3249 Re: Reprezentacija BiH
O bog te stvorio.. Nurkić uđe dvije minute, izgubi dvije lopte i ide van...
Mora da je malo fizički pao.
Mora da je malo fizički pao.
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#3250 Re: Reprezentacija BiH
valjda taj prvi u nekakakvim sparsimaArteta wrote:U kojim kluboviam igraju Vrabac i Buza?
