Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3226 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Sinanović je jako korsitan. To će vam reći svako ko imalo razumije košarku. Njegova visina pod košem je nešto s čim se odbrambeni igrači praktički ne mogu nositi. Plus, momak je imao dva-tri dobra skoka, a njegova uloga je primarno to.

A, na jučerašnjoj utamici elite - Trhulj, Nikšić, Izetbegović... :roll: :roll: :D
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3227 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

Kad bi mogao birati igra BiH prije gdje smo recimo "manje" poena primali ili ova sada, izabrao bih ovu sada. Volim kada se igra brže, makar i gubili par puta nesmotreno loptu . Igra koja obećava, a ne ono "Gubimo , hajmo igrati , pa psovka" legendarnog Sabita :lol:

@ It_is_a_Leclerc

Kad se Milorad pojavi sa šalom BiH :lol:
Mustang1
Posts: 29951
Joined: 29/12/2010 17:31

#3228 Re: Reprezentacija BiH

Post by Mustang1 »

Sinanovic je dobar dok je u zraku .. Jedino da popije sve zalihe red bulla prije utakmice pa da leti stalno .. On skoci uzme loptu i izgubi je .. Nekako mlitavo igra .. Udari ga sta ga zalis nije ti babo ! Spusti odmah loptu dole i laktaj se ako ne moze drugacije
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3229 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

Image

Ili se meni jučer učinilo ili je on zaista pjevao himnu ? :lol: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3230 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

5-5 je rezultat između naše i crnogorske omladine...

Hajmo dečki dobiti đetiće, pa onda u polufinale. :bih:
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3231 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

Vodimo 10-7, Buza on fire :D

Valjda želi ispraviti katastrofalnu igru od jučer. Jusuf niti jedan šut do sada, ali 3 skoka već :-D
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3232 Re: Reprezentacija BiH

Post by PapeSusic »

imal ko stream
KIMBO
Posts: 122
Joined: 02/07/2012 14:06
Location: niđe

#3233 Re: Reprezentacija BiH

Post by KIMBO »

može link ako pratite putem interneta
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3235 Re: Reprezentacija BiH

Post by PapeSusic »

jebes ovo moras citat imal gdje stream sa slikom?
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#3236 Re: Reprezentacija BiH

Post by amoninan »

PapeSusic wrote:
jebes ovo moras citat imal gdje stream sa slikom?
Ima.
Na Ilidži
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3237 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

Naravno da nema prenosa.

Ftv prenosi ne daj se Nina. To ne gledaju ni bliži rođaci glumaca te serije.
Bhrt prenosi miris kiše na balkanu.

Bravo još jednom. Neka imaju 100x na dan vijesti i 3x dnevnik.
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#3238 Re: Reprezentacija BiH

Post by Mr. Brightside »

Buza traži iskupljenje :D :thumbup:
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#3239 Re: Reprezentacija BiH

Post by amoninan »

Vrabac počeo asistirat :D
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3240 Re: Reprezentacija BiH

Post by PapeSusic »

al ih deremo jel 100% da idemo u polufinale ako pobjedimo?
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3241 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Tkd wrote:Naravno da nema prenosa.

Ftv prenosi ne daj se Nina. To ne gledaju ni bliži rođaci glumaca te serije.
Bhrt prenosi miris kiše na balkanu.

Bravo još jednom. Neka imaju 100x na dan vijesti i 3x dnevnik.
S tim da su i Miris kiše na Balkanu već dvaput reprizirali...

Ooooo pretplato...


23-15.. Zasad dobro ide.. Samo još da se Nurkić priključi i eto ga..
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#3242 Re: Reprezentacija BiH

Post by Mr. Brightside »

41 29 :D
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3243 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

+12

Vodili smo i protiv Finske s 16 poena mislim. Ne smiju pasti u drugom poluvremenu kao jučer. Buza sjajno počeo, pao malo nastavku, ima već 3 osvojene lopte. Vrabac dobar, samo ima 4 izgubljenje lopte. Jusuf se mora priključiti 2\6 šut.

Dobro je. !!!
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#3244 Re: Reprezentacija BiH

Post by Mr. Brightside »

Jusuf dao čini mi se 5 pojena, još nekih tridesetak njegovih u nastavku i to je to :mrgreen:
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3245 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

Kako mi volimo tu 3\4 :lol:

9-14 u njoj 5:33 do kraja. Zanimljivo je da su recimo Vrabac i Buza raspoloženi, ali očigledno da Nurkić nije. Mora se i on priključiti ili još neko sa klupe da dobijemo ovo aBd.
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#3246 Re: Reprezentacija BiH

Post by Arteta »

U kojim kluboviam igraju Vrabac i Buza?
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3247 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Tačno na osnovu ovog tekst. prijenosa mogu vizualizirati utakmicu i ove naše smotane promašaje pod koševima..

Ajmo momci, izdržite još malo !
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3248 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

Očigledno da dobro zatvaraju Nurkića, pa to daje dovoljno prostora ostalima. Barem po nekoj logici.

Izdržite momci !
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3249 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

O bog te stvorio.. Nurkić uđe dvije minute, izgubi dvije lopte i ide van...

Mora da je malo fizički pao.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#3250 Re: Reprezentacija BiH

Post by Admir_1984 »

Arteta wrote:U kojim kluboviam igraju Vrabac i Buza?
valjda taj prvi u nekakakvim sparsima :roll:
Post Reply