Sarajevski taksisti- dno dna

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
titanik
Posts: 45
Joined: 06/10/2012 02:46

#3226 Re: Sarajevski taksisti- dno dna

Post by titanik »

Nema nista sutra ne sekirajte se
Ereds
Posts: 26
Joined: 01/02/2013 14:50

#3227 Re: Sarajevski taksisti- dno dna

Post by Ereds »

Sreca pa nema protesta, ipak nije mjesto ni vrijeme da se korida odrzava u centru grada.
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#3228 Re: Sarajevski taksisti- dno dna

Post by shandrprcSA »

titanik wrote:Nema nista sutra ne sekirajte se
zato sto vam nije odobreno?
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#3229 Re: Sarajevski taksisti- dno dna

Post by vrbas1979 »

Ja sam nešto navijao za to da protestirate, blokirate grad, napravite skandal i medijsku cirkusijadu, da vam se neko sjeti najbližih, i da vam se pridruže kolege iz GRAS-a (oni znaju kao se takva akcija organizira). Dakle, Sarajevo taxi i GRAS u zajedničkoj operaciji kodnog naziva "paraliza".

Sada ste me razočarali. Nedosljedni ste i kukavice. :x
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3230 Re: Sarajevski taksisti- dno dna

Post by Logovan »

shandrprcSA wrote:
titanik wrote:Nema nista sutra ne sekirajte se
zato sto vam nije odobreno?
Možda im je mrsko. :skoljka: :lol:
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#3231 Re: Sarajevski taksisti- dno dna

Post by drndalo »

Nije nego su skontali da je losa prognoza, pa ima vise posla, pa da se cvakne stogod jos...
Bimmer_
Posts: 362
Joined: 15/01/2012 23:47

#3232 Re: Sarajevski taksisti- dno dna

Post by Bimmer_ »

Prekinute su sve akcije odrzavanja protesta do daljnjeg. Jucer je postignut dogovor sa ministrima, premijerom...da se uklone sva nelegalna vozila bez obzira cija su. Vec sinoc je angazovana inspekcija i ostvaren je napradak. Oni su dali rok mjesec dana da se rijesi taj problem.
Iskreno i nama je "laknulo" jer prizeljkivali smo dogovor da ne bismo morali ugrozavati stanovnike.
Bimmer_
Posts: 362
Joined: 15/01/2012 23:47

#3233 Re: Sarajevski taksisti- dno dna

Post by Bimmer_ »

zateznistub wrote:Ne zelim generalisat ali vecina sa taxija je dno dna.
Nekidan se vozim Carsija-Vratnik i onako u pricu reko "jarane, isplatili se ovo"?

Ma jok, bijeda, eto izaso onako iz dosade, nula.

Ja pogledam oko sebe, jbt sjedim u novom pasate. Kontam u sebi, pa ko je ovdje lud. Par dana kasnije, golf 4 isto pitanje, frajer odgovara "ima kako nema, dobro je ako hoces raditi"..

E reko svaka cast!
Pa brate sta je tu negativno, predstava isplativosti je subjektivna. Uostalom mozda je taj sa Passatom u kreditu pa ne moze da placa i bjeda jbg.
A taj sa Golfom zavrnuo pipe i pruzio se koliko moze.
I ja zivim na Vratniku i bas ti sa carsije su dobri svi, samo sto ako pocnes pricat ne mozes do rijeci doci od nekih kad se otvore :lol:
desktop
Posts: 118
Joined: 31/10/2012 14:19

#3234 Re: Sarajevski taksisti- dno dna

Post by desktop »

evo kod vojne bolnice ilegalac na taxi standu prvi u redu
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#3235 Re: Sarajevski taksisti- dno dna

Post by vrbas1979 »

desktop wrote:evo kod vojne bolnice ilegalac na taxi standu prvi u redu
Samo fotografisati i postavljati ovdje.
User avatar
illuminated
Posts: 999
Joined: 01/10/2007 19:52
Location: BI-DE

#3236 Re: Sarajevski taksisti- dno dna

Post by illuminated »

vrbas1979 wrote:
desktop wrote:evo kod vojne bolnice ilegalac na taxi standu prvi u redu
Samo fotografisati i postavljati ovdje.
Image
titanik
Posts: 45
Joined: 06/10/2012 02:46

#3237 Re: Sarajevski taksisti- dno dna

Post by titanik »

Elvireds wrote:Sreca pa nema protesta, ipak nije mjesto ni vrijeme da se korida odrzava u centru grada.
Zato smo i odustali nema bikova sa sela dovoljno.
titanik
Posts: 45
Joined: 06/10/2012 02:46

#3238 Re: Sarajevski taksisti- dno dna

Post by titanik »

illuminated wrote:
vrbas1979 wrote:
desktop wrote:evo kod vojne bolnice ilegalac na taxi standu prvi u redu
Samo fotografisati i postavljati ovdje.
Image
Ovo je novi zuti taxi?
aduka11
Posts: 294
Joined: 19/09/2012 22:21

#3239 Re: Sarajevski taksisti- dno dna

Post by aduka11 »

illuminated wrote:
vrbas1979 wrote:
desktop wrote:evo kod vojne bolnice ilegalac na taxi standu prvi u redu
Samo fotografisati i postavljati ovdje.
Image
Vid' Zajke što je smrš'o.
User avatar
illuminated
Posts: 999
Joined: 01/10/2007 19:52
Location: BI-DE

#3240 Re: Sarajevski taksisti- dno dna

Post by illuminated »

aduka11 wrote: Vid' Zajke što je smrš'o.
Usuk'o se koliko ga pogadjaju strajkovi. :lol:
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#3241 Re: Sarajevski taksisti- dno dna

Post by johntra »

User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#3242 Re: Sarajevski taksisti- dno dna

Post by un1ted »

sa taxi kompanijo na forumu, sto se ne borite protiv ovih !?


Image

Image

Image
:x :x :x :x STOKA

Nikada ne volim procjenjivati nekoga po izgledu, ali ova trojica :run:
Image


Definitivno bi trebali imati NEKI KODEKS OBLACENJA I IZGLEDA barem na aerodromu ako se ne mogu svi uganajti. Kakva slika docekava strance :x :x :x
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#3243 Re: Sarajevski taksisti- dno dna

Post by vrbas1979 »

un1ted sada si najebao/la.

Uskoro ces vidjeti gomilu optuzbi na izneseno od strane sarajevotaksa, pravdanje, kako nisi u pravu, ovo je davno uslikano, kako se i oni bore, tesko im je i kraj s krajem i zalogaj za zalogajem jedva sastavljaju, oni su legalisti, svi su drugi nelegalni... i na kraju kako te nije stid postavljati ovakve slike... da si mi u taksiju sada bih te izbaciJo. Ocami?
Bimmer_
Posts: 362
Joined: 15/01/2012 23:47

#3244 Re: Sarajevski taksisti- dno dna

Post by Bimmer_ »

Borimo protiv svih, da mi je mama na cesti prijaviobih je, ne zanima me je li Sarajevo taxi ili nije nek se ukloni, ako ja placam obaveze i odrzavam licencu moze svako. Zato ako nemas oznaku i TA table da si ne znam ko trebas biti uklonjen...

Gore navedeni clanak necu da komentarisem jer znam ko je inicijator clanka, kao i oni u BUM-u
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#3245 Re: Sarajevski taksisti- dno dna

Post by un1ted »

De nam reci sto neces da komentarieses !? Sta god da je i ko god da je narucio, je li ista slagao !?
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3246 Re: Sarajevski taksisti- dno dna

Post by KatarinaKosaca »

Ovamo se kao bore protiv ilegalnih taxista, a na stanici ih drže sa strane za kreće vožnje :-) :-) Kako od moje kuće do stanice nije predaleko.. uvijek me pošalju tako nekom ilegalcu, i uvijek budem preumorna da zovem inspektora.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51230
Joined: 29/06/2011 23:39

#3247 Re: Sarajevski taksisti- dno dna

Post by dječak sa šibicama »

Ilegalci su u vecini slucajeva sinovi recimo, izadju na ulicu kad otac odmara, on nabaci firmu na auto i odradi par tura na crno.
Dobro njemu, dobro tati.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#3248 Re: Sarajevski taksisti- dno dna

Post by un1ted »

dječak sa šibicama wrote:Ilegalci su u vecini slucajeva sinovi recimo, izadju na ulicu kad otac odmara, on nabaci firmu na auto i odradi par tura na crno.
Dobro njemu, dobro tati.
Cisto sumnjam da matorom od 30-40 godina otac od 50-60 godina taxira :)
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#3249 Re: Sarajevski taksisti- dno dna

Post by respo »

Bimmer_ wrote:Borimo protiv svih, da mi je mama na cesti prijaviobih je, ne zanima me je li Sarajevo taxi ili nije nek se ukloni, ako ja placam obaveze i odrzavam licencu moze svako. Zato ako nemas oznaku i TA table da si ne znam ko trebas biti uklonjen...

Gore navedeni clanak necu da komentarisem jer znam ko je inicijator clanka, kao i oni u BUM-u
zar nije bilo da tvoj taxi vozi neki stariji covjek sto znaci da si ti sin starog taxiste pa si ranije bac'o voznje onako malo a sada vjerovatno licenca presla na tebe pa si sada legalan
Kum_00
Posts: 1
Joined: 29/03/2013 10:05

#3250 Re: Sarajevski taksisti- dno dna

Post by Kum_00 »

Pozdrav pokušavao sam da kupim licencu SA taxi ali vidim da to nije moguće zakonski.

Pitanje: Da li je moguće recimo da moj komšija taxista da meni da ja vozim sa njegovom licencom a da mi on napravi kao neku punomoć a ja regularno izmirujem obaveze vezano za njega.
Da li je to zakonski regulisano.

:-D :-D :-D
Last edited by Kum_00 on 29/03/2013 10:33, edited 1 time in total.
Post Reply