Na žalost, izgleda da itekako imamo razloga za brigu: državna televizija upravo je javila da je neko iz Travnika anonimno najavio održavanje protesta ispred Danske i drugih zapadnih ambasada u srijedu u Sarajevu, a znamo i s kojim povodom. Kad se sjetim koliko B-H talibane (na pr. El-bosniaco, po sopstvenom priznanju) boli što su pokretači peticije za zabranu piramidaške ublehe anonimni...vratnik wrote:Zahvaljujuci horozu mi je sad postalo jasno da je piramida djelo stranih obavjestajnih sluzbi, pa ljudi moji zar vi ne primjecujete da pola ovih piramidasa uopce ne poznaje nas jezik, a velika vecina ne dijeli nas smisao za humor. Meni je ovo sve sumnjivo pravo... Brinem se.
Travnik-Visoko. Terzić-Čengić. Andriću otpad - nama piramida. Hmm, isto?







