Prema Zakonu o azilu duzni su se pridrzavati BH zakona. Sad treba iskoristiti priliku i to sve pohapsiti i ograniciti kretanje. Ili jos bolje, uraditi ono sto su Grci radili: dovesti rulju na gxranicu pa neka se guraju sa hrvatskom policijom i neka idu da im @CPT volontira.It_is_a_Leclerc wrote:Veliki broj migranata se kreće u pravcu GP Maljevac gdje imaju namjeru nasilno ući u RH. Hrvatska je reagovala zatvaranjem granice, slanjem specijalne policije i helikoptera koji nadlijeće granicu.
Ovo ide u prilog tvrdnji kako će Hrvatska u narednim danima zatvoriti Maljevac u potpunosti, a što je u ljetnim mjesecima ravno katastrofi za USK.
Ovo sto je nama doslo je vrlo malo izbjeglica. Uglavnom je rijec o ljudima koji ne mogu ni po kom osnovu dobiti azil u BiH. Ne bih stoga imao nista protiv da ih @CPT primi i nastavi se baviti njima. Na njegovo i njihovo zadovoljstvo.
