Odvratan stadion, odmah mi se ne gleda.AmiĐa_Idriz wrote:Stadion, rasvjeta, kamera, teren, atmosfera - fuj. Utakmica u startu osuđena na propast, nadam se da ovi na terenu bar neće razočarati.
UEFA Europa League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#3226 Re: UEFA Europa League
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#3227 Re: UEFA Europa League
Odbio je nakon obraćanja ministra sigurnosti Azerbejdžana koji je između prstiju rekao: "Dođi, bit ćeš siguran, ali pazi se".studeni76 wrote:Pa sam je Miki odbio da ide, Azeri su garantovali bezbjednost.
I nakon meca ce svi rec da je ovo bilo sjajno organizovano finale, nikad bolje i sl. Znaci dzaba sva ova prica do sada
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3228 Re: UEFA Europa League
Meni ovo izgleda kao finale Emirates cupa.AmiĐa_Idriz wrote:Stadion, rasvjeta, kamera, teren, atmosfera - fuj. Utakmica u startu osuđena na propast, nadam se da ovi na terenu bar neće razočarati.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#3229 Re: UEFA Europa League
Kakve su im ono rupe na terenu? Ja kontao zbog danskog svjetla, kad ono u 23 sata se igra.AmiĐa_Idriz wrote:Stadion, rasvjeta, kamera, teren, atmosfera - fuj. Utakmica u startu osuđena na propast, nadam se da ovi na terenu bar neće razočarati.
Kakva će biti atmosfera, ljudi sa utakmice na posao idu.
- burgundy
- Posts: 2328
- Joined: 20/10/2010 19:44
#3230 Re: UEFA Europa League
A da je u Idlibu bio ovaj stadion onda bi ti se svidio.Kikibombona wrote:Odvratan stadion, odmah mi se ne gleda.AmiĐa_Idriz wrote:Stadion, rasvjeta, kamera, teren, atmosfera - fuj. Utakmica u startu osuđena na propast, nadam se da ovi na terenu bar neće razočarati.
- Point.
- Posts: 33521
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3231 Re: UEFA Europa League
Kakav fail UEFE. Nevjerovatno u kojoj vukojebini su stavili finale, stadion poluprazan, navijača nigdje, rasvjeta ko da je čečenska treća liga, na tv prenosu ne vidiš tribine koliko su udaljene od terena, oko terena nakav zeleni ćilim. Jebo te sunce pa zar su toliko željni love.
- SmokingMan
- Posts: 22632
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#3232 Re: UEFA Europa League
Komotno su mogli dobiti deke gratis.Još jedan promašaj UEFA.e u organizaciji finalne utakmice...
- burgundy
- Posts: 2328
- Joined: 20/10/2010 19:44
#3233 Re: UEFA Europa League
Idemo Arsenal.Albansko - Bošnjačko - Turska veza dobija večeras .
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3234 Re: UEFA Europa League
Uh, kakva šutina
Xhake 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3235 Re: UEFA Europa League
Mesut igrač manje.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3236 Re: UEFA Europa League
Kako je iritantno ovo kad ton i slika nisu sinhronizovani...
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#3237 Re: UEFA Europa League
Lijeve strane k'o da ne igraju.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#3238 Re: UEFA Europa League
SmokingMan wrote:Komotno su mogli dobiti deke gratis.Još jedan promašaj UEFA.e u organizaciji finalne utakmice...
Zale se konzumenti globalnog fudbala koji se zasniva na parama poput ovih iz Azerbejdzana. Presaltajte se na Premijer ligu, bojkotujte globalizacijuPoint. wrote:Kakav fail UEFE. Nevjerovatno u kojoj vukojebini su stavili finale, stadion poluprazan, navijača nigdje, rasvjeta ko da je čečenska treća liga, na tv prenosu ne vidiš tribine koliko su udaljene od terena, oko terena nakav zeleni ćilim. Jebo te sunce pa zar su toliko željni love.
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3239 Re: UEFA Europa League
Što se Giroud naložio da zabije gol bivšem klubu.

- Edin H.
- Posts: 53678
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#3240 Re: UEFA Europa League
A I Cech da ga ne primiLogovan wrote:Što se Giroud naložio da zabije gol bivšem klubu.![]()
- p206
- Posts: 8427
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#3241 Re: UEFA Europa League
ide ovo na penale
- MarlboroGold
- Posts: 22915
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#3242 Re: UEFA Europa League
Bojao sam se prvog poluvremena... arsenal u drugom ove sezone skoro uvijek igra puno bolje.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#3243 Re: UEFA Europa League
Ima li ovdje navijaca Arsenala i Celzija, zasto niko ne navija?
Imam utisak kao da gledam prijateljsku utakmicu.
Imam utisak kao da gledam prijateljsku utakmicu.
- Sanjarko
- Posts: 28466
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#3244 Re: UEFA Europa League
Corak utakmica. Beze.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#3245 Re: UEFA Europa League
Jesi crn jebte.sve ti bezvezeVizionar 1985 wrote:Corak utakmica. Beze.
- Sanjarko
- Posts: 28466
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#3246 Re: UEFA Europa League
Ma nisam. Ja mislio bit ce 1:1, 2:2. A ono corak. Valjda bude drugo bolje.sumirprimus wrote:Jesi crn jebte.sve ti bezvezeVizionar 1985 wrote:Corak utakmica. Beze.
- Edin H.
- Posts: 53678
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#3247 Re: UEFA Europa League
Ja da sam platio let i smjestaj onoliko koliko je platio moj jaran Irac, inace navijac Chelsea, ne da ne bi navijao, nego bi ocekivao igrace da me sluze hranom i picem.Kikibombona wrote:Ima li ovdje navijaca Arsenala i Celzija, zasto niko ne navija?![]()
Imam utisak kao da gledam prijateljsku utakmicu.
-
Bazinga1234
- Posts: 8070
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#3249 Re: UEFA Europa League
Bolje da sam zaspao nego što sam ovo vidio.
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3250 Re: UEFA Europa League
Eto zabio gol.Edin H. wrote:A I Cech da ga ne primiLogovan wrote:Što se Giroud naložio da zabije gol bivšem klubu.![]()
