UEFA Europa League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3226 Re: UEFA Europa League

Post by Kikibombona »

AmiĐa_Idriz wrote:Stadion, rasvjeta, kamera, teren, atmosfera - fuj. Utakmica u startu osuđena na propast, nadam se da ovi na terenu bar neće razočarati.
Odvratan stadion, odmah mi se ne gleda. :(
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#3227 Re: UEFA Europa League

Post by avetinja »

studeni76 wrote:Pa sam je Miki odbio da ide, Azeri su garantovali bezbjednost.
I nakon meca ce svi rec da je ovo bilo sjajno organizovano finale, nikad bolje i sl. Znaci dzaba sva ova prica do sada
Odbio je nakon obraćanja ministra sigurnosti Azerbejdžana koji je između prstiju rekao: "Dođi, bit ćeš siguran, ali pazi se".
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3228 Re: UEFA Europa League

Post by Logovan »

AmiĐa_Idriz wrote:Stadion, rasvjeta, kamera, teren, atmosfera - fuj. Utakmica u startu osuđena na propast, nadam se da ovi na terenu bar neće razočarati.
Meni ovo izgleda kao finale Emirates cupa. :-)
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#3229 Re: UEFA Europa League

Post by avetinja »

AmiĐa_Idriz wrote:Stadion, rasvjeta, kamera, teren, atmosfera - fuj. Utakmica u startu osuđena na propast, nadam se da ovi na terenu bar neće razočarati.
Kakve su im ono rupe na terenu? Ja kontao zbog danskog svjetla, kad ono u 23 sata se igra. :lol:

Kakva će biti atmosfera, ljudi sa utakmice na posao idu. :D
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#3230 Re: UEFA Europa League

Post by burgundy »

Kikibombona wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Stadion, rasvjeta, kamera, teren, atmosfera - fuj. Utakmica u startu osuđena na propast, nadam se da ovi na terenu bar neće razočarati.
Odvratan stadion, odmah mi se ne gleda. :(
A da je u Idlibu bio ovaj stadion onda bi ti se svidio.
User avatar
Point.
Posts: 33521
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#3231 Re: UEFA Europa League

Post by Point. »

Kakav fail UEFE. Nevjerovatno u kojoj vukojebini su stavili finale, stadion poluprazan, navijača nigdje, rasvjeta ko da je čečenska treća liga, na tv prenosu ne vidiš tribine koliko su udaljene od terena, oko terena nakav zeleni ćilim. Jebo te sunce pa zar su toliko željni love.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22632
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#3232 Re: UEFA Europa League

Post by SmokingMan »

Komotno su mogli dobiti deke gratis.Još jedan promašaj UEFA.e u organizaciji finalne utakmice...
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#3233 Re: UEFA Europa League

Post by burgundy »

Idemo Arsenal.Albansko - Bošnjačko - Turska veza dobija večeras .
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3234 Re: UEFA Europa League

Post by Tomahawk11 »

Uh, kakva šutina :D Xhake :shock:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#3235 Re: UEFA Europa League

Post by AmiĐa_Idriz »

Mesut igrač manje.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#3236 Re: UEFA Europa League

Post by AmiĐa_Idriz »

Kako je iritantno ovo kad ton i slika nisu sinhronizovani...
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#3237 Re: UEFA Europa League

Post by avetinja »

Lijeve strane k'o da ne igraju.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#3238 Re: UEFA Europa League

Post by Grean »

SmokingMan wrote:Komotno su mogli dobiti deke gratis.Još jedan promašaj UEFA.e u organizaciji finalne utakmice...
Point. wrote:Kakav fail UEFE. Nevjerovatno u kojoj vukojebini su stavili finale, stadion poluprazan, navijača nigdje, rasvjeta ko da je čečenska treća liga, na tv prenosu ne vidiš tribine koliko su udaljene od terena, oko terena nakav zeleni ćilim. Jebo te sunce pa zar su toliko željni love.
Zale se konzumenti globalnog fudbala koji se zasniva na parama poput ovih iz Azerbejdzana. Presaltajte se na Premijer ligu, bojkotujte globalizaciju :D
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3239 Re: UEFA Europa League

Post by Logovan »

Što se Giroud naložio da zabije gol bivšem klubu. :oops: :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53678
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3240 Re: UEFA Europa League

Post by Edin H. »

Logovan wrote:Što se Giroud naložio da zabije gol bivšem klubu. :oops: :D
A I Cech da ga ne primi :shock:
User avatar
p206
Posts: 8427
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#3241 Re: UEFA Europa League

Post by p206 »

ide ovo na penale
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22915
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#3242 Re: UEFA Europa League

Post by MarlboroGold »

Bojao sam se prvog poluvremena... arsenal u drugom ove sezone skoro uvijek igra puno bolje.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3243 Re: UEFA Europa League

Post by Kikibombona »

Ima li ovdje navijaca Arsenala i Celzija, zasto niko ne navija? :shock:

Imam utisak kao da gledam prijateljsku utakmicu.
User avatar
Sanjarko
Posts: 28466
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#3244 Re: UEFA Europa League

Post by Sanjarko »

Corak utakmica. Beze.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3245 Re: UEFA Europa League

Post by sumirprimus »

Vizionar 1985 wrote:Corak utakmica. Beze.
Jesi crn jebte.sve ti bezveze :-)
User avatar
Sanjarko
Posts: 28466
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#3246 Re: UEFA Europa League

Post by Sanjarko »

sumirprimus wrote:
Vizionar 1985 wrote:Corak utakmica. Beze.
Jesi crn jebte.sve ti bezveze :-)
Ma nisam. Ja mislio bit ce 1:1, 2:2. A ono corak. Valjda bude drugo bolje. :)
User avatar
Edin H.
Posts: 53678
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3247 Re: UEFA Europa League

Post by Edin H. »

Kikibombona wrote:Ima li ovdje navijaca Arsenala i Celzija, zasto niko ne navija? :shock:

Imam utisak kao da gledam prijateljsku utakmicu.
Ja da sam platio let i smjestaj onoliko koliko je platio moj jaran Irac, inace navijac Chelsea, ne da ne bi navijao, nego bi ocekivao igrace da me sluze hranom i picem. :izet:
Bazinga1234
Posts: 8070
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#3248 Re: UEFA Europa League

Post by Bazinga1234 »

Žiru :izet:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#3249 Re: UEFA Europa League

Post by avetinja »

Bolje da sam zaspao nego što sam ovo vidio.
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3250 Re: UEFA Europa League

Post by Logovan »

Edin H. wrote:
Logovan wrote:Što se Giroud naložio da zabije gol bivšem klubu. :oops: :D
A I Cech da ga ne primi :shock:
Eto zabio gol. :D Zaslužio je. :D
Post Reply