UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3226 Re: Champions league 15/16
Njegova jedina krivica je što je dopustio da ga Atletico iznenadi prvo poluvrijeme u Madridu. A gledao je kako su to isto uradili Barceloni.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#3227 Re: Champions league 15/16
ultima_palabra wrote:Njegova jedina krivica je što je dopustio da ga Atletico iznenadi prvo poluvrijeme u Madridu. A gledao je kako su to isto uradili Barceloni.
To je. Kad trener hoce da bude na silu strateg i izda sam sebe.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3228 Re: Champions league 15/16
Sta je onda bilo ono s Barcom za Guardiolina vakta? Nije bilo tvrdo i zatvoreno (doduse, bilo je smaranje tika takomskenderija04 wrote:Ne znam. Na Bayernovoj temi pricaju o marketingu. Ljudi prate Bayern i valjda znaju. Za titule Guardiola nije neophodan. Osvajaju ih i Di Matteo, Rehhagel,Mourinho,Ancelotti. Jup.... Znaci da ako ganjas LS prije ces je osvojiti sa trenerom koji igra drugi tip fudbala. Pogledaj malo ko osvaja. Tipovi koji igraju tvrdo i zatvoreno. Ovo sto radi Guardiola je izuzetak. Ima par takvih koji igraju iskljucivo za gol vise i osvoje. Pitanje je , kada svi znaju da je tako, zasto bas njega traze?Tomahawk11 wrote:
Pa na neki nacin si i odgovorio na svoje pitanje u nastavku. Kakvih 15, igraju i drugi. Sto nema Real 20?
Evo pitanje na pitanje: zasto je Bayern doveo Guardiolu?
LE je uspjesniji u Barci od Guardiole u Bayernu.
Luis je dobar. Sacekajmo da zavrsi ovu i sljedecu sezonu pa da slika bude kompletna. Ja bi zelio da ga nadmasi.
Ok, naravno da je i marketing. Sto ne bi dobili sve u paketu?
Traze ga zato sto je brend. Zato sto je to izgradio sa Barcom. Bar je tako bilo kad je Bayern bio u pitanju.
City ga trazi jer misle da s njim mogu osvojiti LP. Marketing....ma zaboli njih za marketing. Sutra bi oni kupili Messija, Ronalda i jos bar 10 najboljih igraca iz top ekipa, sve u cilju da uzmu LP.
- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#3229 Re: Champions league 15/16
ne moze osvajanje ili neosvajanje lige prvaka biti jedino mjerilo uspjeha. previse je to arogantno. Neuspjesan trener, a nikad u historiji nisu osvojili 4 titule njemackog prvaka za redom.
s druge strane, upravo je to problem i nevjerovatno mi je da to ne vide. nekonkurentnost bundeslige dovodi te do toga da ne odigras ozbiljniju utakmicu citavu sezonu i kad naletis na prvog ozbiljnog protivnika, ili ispadnes, ili krv propisas (kao protiv juventusa). bayern je lp osvojio kad je kloppov bvb bio na vrhuncu. to nije slucajno.
o tome kako je guardiola ubleha je glupo pricat. nesto ga plaho ne gotivim, ali covjek je promijenio fudbal. nabolje, nagore, nebitno. redefinisao je fudbalsku igru. to ublehe ne uspijevaju.
s druge strane, upravo je to problem i nevjerovatno mi je da to ne vide. nekonkurentnost bundeslige dovodi te do toga da ne odigras ozbiljniju utakmicu citavu sezonu i kad naletis na prvog ozbiljnog protivnika, ili ispadnes, ili krv propisas (kao protiv juventusa). bayern je lp osvojio kad je kloppov bvb bio na vrhuncu. to nije slucajno.
o tome kako je guardiola ubleha je glupo pricat. nesto ga plaho ne gotivim, ali covjek je promijenio fudbal. nabolje, nagore, nebitno. redefinisao je fudbalsku igru. to ublehe ne uspijevaju.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#3230 Re: Champions league 15/16
Pa to je taj izuzetak . Niko nije igrao ovu vrstu fudbala ma sta god to znacilo. Svidjalo se ili ne, bilo je razlicito i to je citav svijet vidio. Pa u 21-om vijeku kada je gotovo sve bilo izmisljeno u fudbalu pojavljuje se taj neki tiki taka sistem. I cak dosta toga osvoji. Ali svi , cak i na forumuTomahawk11 wrote:
Sta je onda bilo ono s Barcom za Guardiolina vakta? Nije bilo tvrdo i zatvoreno (doduse, bilo je smaranje tika takom).
Ok, naravno da je i marketing. Sto ne bi dobili sve u paketu?
Traze ga zato sto je brend. Zato sto je to izgradio sa Barcom. Bar je tako bilo kad je Bayern bio u pitanju.
City ga trazi jer misle da s njim mogu osvojiti LP. Marketing....ma zaboli njih za marketing. Sutra bi oni kupili Messija, Ronalda i jos bar 10 najboljih igraca iz top ekipa, sve u cilju da uzmu LP.
City? Vidjecemo. Dolazi u svoje okruzenje iz 2008. Raspolagace sa velikim budzetom, a klub nije ni kao Barcelona ni kao Bayern. U Barceloni je bio " dijete iz kuce" i na sve, ali sve sto je radio se gledalo blagonaklono. To nece imati. Ali nece imati kao u Bayernu likove kao Khan, Matheus itd. koji su legende kluba koji kritikuju svako malo.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3231 Re: Champions league 15/16
Tacno, ovo sa City-jem ce biti nesto novo.skenderija04 wrote:Pa to je taj izuzetak . Niko nije igrao ovu vrstu fudbala ma sta god to znacilo. Svidjalo se ili ne, bilo je razlicito i to je citav svijet vidio. Pa u 21-om vijeku kada je gotovo sve bilo izmisljeno u fudbalu pojavljuje se taj neki tiki taka sistem. I cak dosta toga osvoji. Ali svi , cak i na forumuTomahawk11 wrote:
Sta je onda bilo ono s Barcom za Guardiolina vakta? Nije bilo tvrdo i zatvoreno (doduse, bilo je smaranje tika takom).
Ok, naravno da je i marketing. Sto ne bi dobili sve u paketu?
Traze ga zato sto je brend. Zato sto je to izgradio sa Barcom. Bar je tako bilo kad je Bayern bio u pitanju.
City ga trazi jer misle da s njim mogu osvojiti LP. Marketing....ma zaboli njih za marketing. Sutra bi oni kupili Messija, Ronalda i jos bar 10 najboljih igraca iz top ekipa, sve u cilju da uzmu LP.znamo da zato postoji lijek. Niko nije budala, zatvori se i na kontru. Naravno da ces gubiti utakmice i titule, ne postoji onaj ko uvijek osvoji.
City? Vidjecemo. Dolazi u svoje okruzenje iz 2008. Raspolagace sa velikim budzetom, a klub nije ni kao Barcelona ni kao Bayern. U Barceloni je bio " dijete iz kuce" i na sve, ali sve sto je radio se gledalo blagonaklono. To nece imati. Ali nece imati kao u Bayernu likove kao Khan, Matheus itd. koji su legende kluba koji kritikuju svako malo.
A zamisli City osvoji LP ove sezone
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#3232 Re: Champions league 15/16
Neka udje u finale, a tamo sta budeTomahawk11 wrote: Tacno, ovo sa City-jem ce biti nesto novo.
A zamisli City osvoji LP ove sezone![]()
-
Dr Baltazar
- Posts: 2216
- Joined: 21/06/2014 00:17
#3233 Re: Champions league 15/16
Aminskenderija04 wrote:Neka udje u finale, a tamo sta budeTomahawk11 wrote: Tacno, ovo sa City-jem ce biti nesto novo.
A zamisli City osvoji LP ove sezone![]()
![]()
![]()
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3234 Re: Champions league 15/16
Vase je da navijate

- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3235 Re: Champions league 15/16
City osvoji LP, a sa Guardiolom ispadnu npr. u osmini finala.Tomahawk11 wrote: Tacno, ovo sa City-jem ce biti nesto novo.
A zamisli City osvoji LP ove sezone![]()
- jethro
- Posts: 1709
- Joined: 31/10/2003 00:00
#3236 Re: Champions league 15/16
Volio bi da ne bude skroz spansko finale(i to jos gradski derbi). Iako mi City nije posebno drag tim.
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#3237 Re: Champions league 15/16
veceras gledamo el plastico.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11669
- Joined: 15/01/2010 18:31
#3238 Re: Champions league 15/16
Come on City!
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3239 Re: Champions league 15/16
Ovaj Vugdalic je lud. On cita rezultate PLBiH na utakmici LP

- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3240 Re: Champions league 15/16
Kako dosadne ekipe u pm...
Mislim da je ovo zanimljivo gledati samo onima sto navijaju za ove ekipe..
Mislim da je ovo zanimljivo gledati samo onima sto navijaju za ove ekipe..
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3241 Re: Champions league 15/16
Jah....pa vidis da su se nabili pred svoj gol i brane se.skafiskafsnjak wrote:Kako dosadne ekipe u pm...
Mislim da je ovo zanimljivo gledati samo onima sto navijaju za ove ekipe..
Bale
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#3242 Re: Champions league 15/16
Ocekivano Real, zelena je ova ekipa Citya jos uvijek.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83496
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3244 Re: Champions league 15/16
I ja to pomislim i onda udjem na forum i vidim da je trenutno najjaktivnija tema "Premijer liga BiH"Tomahawk11 wrote:Ovaj Vugdalic je lud. On cita rezultate PLBiH na utakmici LP![]()
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3245 Re: Champions league 15/16
Ma i Real je dosadan...vec duze vrijeme... Nema neku svoju igru... I ovaj gol sad nije neka akcija, plus Bale nije pucao ... Ne znam, nije mi zanimljiva tekma.Tomahawk11 wrote:Jah....pa vidis da su se nabili pred svoj gol i brane se.skafiskafsnjak wrote:Kako dosadne ekipe u pm...
Mislim da je ovo zanimljivo gledati samo onima sto navijaju za ove ekipe..
Bale
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3246 Re: Champions league 15/16
Dobro, to na forumu je logicno, ipak su utisci svjezi_BataZiv_0809 wrote:I ja to pomislim i onda udjem na forum i vidim da je trenutno najjaktivnija tema "Premijer liga BiH"Tomahawk11 wrote:Ovaj Vugdalic je lud. On cita rezultate PLBiH na utakmici LP![]()
![]()
Mozda i Vugda foruma dok komentarise utakmicu
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3247 Re: Champions league 15/16
Ne bih se slozio. Real od pocetka utakmice napada, City bi se kao nesto branio...pa ne ide to tako.skafiskafsnjak wrote:Ma i Real je dosadan...vec duze vrijeme... Nema neku svoju igru... I ovaj gol sad nije neka akcija, plus Bale nije pucao ... Ne znam, nije mi zanimljiva tekma.Tomahawk11 wrote:Jah....pa vidis da su se nabili pred svoj gol i brane se.skafiskafsnjak wrote:Kako dosadne ekipe u pm...
Mislim da je ovo zanimljivo gledati samo onima sto navijaju za ove ekipe..
Bale
Kako nije akcija? Carvajal poslao loptu za Balea....eh, necemo nikad saznati da li je imao namjeru sutati na gol ili centrirati, ali je ispao odlican gol.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3248 Re: Champions league 15/16
Ne znam...meni kao neutralnom posmatracu nije zanimljiva...Tomahawk11 wrote:
Ne bih se slozio. Real od pocetka utakmice napada, City bi se kao nesto branio...pa ne ide to tako.
Kako nije akcija? Carvajal poslao loptu za Balea....eh, necemo nikad saznati da li je imao namjeru sutati na gol ili centrirati, ali je ispao odlican gol.
Ali eto. Volio bih da Real prodje....i da opet u finalu dobiju onaj sugavi Atletico
- ovo_malo_duse
- Posts: 3251
- Joined: 01/11/2006 12:59
- Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno
#3249 Re: Champions league 15/16
Samo da se ponovimovo_malo_duse wrote:Ima hargijasa mog. Zizu uradio pravu stvar procitao Peleta ko veselu svesku. Napunio sredinu i odigrao na nulu , zato je i izveo Benzemu na poluvremenu i zatvorio De brune i Sterlinga i shity vise meda nije mogao. Rastimace ih real u Madridu, zivi bili pa vidjeli.Jack Be Nimble wrote:Oba tima cuvala rezlutat, City ima dobre sanse da dodje do finala.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3250 Re: Champions league 15/16
A sudija...zuti je to...jebote Ramos u supak
