UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3226 Re: Champions league 15/16

Post by ultima_palabra »

Njegova jedina krivica je što je dopustio da ga Atletico iznenadi prvo poluvrijeme u Madridu. A gledao je kako su to isto uradili Barceloni.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#3227 Re: Champions league 15/16

Post by skenderija04 »

ultima_palabra wrote:Njegova jedina krivica je što je dopustio da ga Atletico iznenadi prvo poluvrijeme u Madridu. A gledao je kako su to isto uradili Barceloni.
:thumbup:

To je. Kad trener hoce da bude na silu strateg i izda sam sebe.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3228 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

skenderija04 wrote:
Tomahawk11 wrote:
Pa na neki nacin si i odgovorio na svoje pitanje u nastavku. Kakvih 15, igraju i drugi. Sto nema Real 20?
Evo pitanje na pitanje: zasto je Bayern doveo Guardiolu?
LE je uspjesniji u Barci od Guardiole u Bayernu.
Ne znam. Na Bayernovoj temi pricaju o marketingu. Ljudi prate Bayern i valjda znaju. Za titule Guardiola nije neophodan. Osvajaju ih i Di Matteo, Rehhagel,Mourinho,Ancelotti. Jup.... Znaci da ako ganjas LS prije ces je osvojiti sa trenerom koji igra drugi tip fudbala. Pogledaj malo ko osvaja. Tipovi koji igraju tvrdo i zatvoreno. Ovo sto radi Guardiola je izuzetak. Ima par takvih koji igraju iskljucivo za gol vise i osvoje. Pitanje je , kada svi znaju da je tako, zasto bas njega traze?
Luis je dobar. Sacekajmo da zavrsi ovu i sljedecu sezonu pa da slika bude kompletna. Ja bi zelio da ga nadmasi.
Sta je onda bilo ono s Barcom za Guardiolina vakta? Nije bilo tvrdo i zatvoreno (doduse, bilo je smaranje tika takom :D ).
Ok, naravno da je i marketing. Sto ne bi dobili sve u paketu?
Traze ga zato sto je brend. Zato sto je to izgradio sa Barcom. Bar je tako bilo kad je Bayern bio u pitanju.
City ga trazi jer misle da s njim mogu osvojiti LP. Marketing....ma zaboli njih za marketing. Sutra bi oni kupili Messija, Ronalda i jos bar 10 najboljih igraca iz top ekipa, sve u cilju da uzmu LP.
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#3229 Re: Champions league 15/16

Post by Lakat Jebić »

ne moze osvajanje ili neosvajanje lige prvaka biti jedino mjerilo uspjeha. previse je to arogantno. Neuspjesan trener, a nikad u historiji nisu osvojili 4 titule njemackog prvaka za redom.

s druge strane, upravo je to problem i nevjerovatno mi je da to ne vide. nekonkurentnost bundeslige dovodi te do toga da ne odigras ozbiljniju utakmicu citavu sezonu i kad naletis na prvog ozbiljnog protivnika, ili ispadnes, ili krv propisas (kao protiv juventusa). bayern je lp osvojio kad je kloppov bvb bio na vrhuncu. to nije slucajno.


o tome kako je guardiola ubleha je glupo pricat. nesto ga plaho ne gotivim, ali covjek je promijenio fudbal. nabolje, nagore, nebitno. redefinisao je fudbalsku igru. to ublehe ne uspijevaju.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#3230 Re: Champions league 15/16

Post by skenderija04 »

Tomahawk11 wrote:
Sta je onda bilo ono s Barcom za Guardiolina vakta? Nije bilo tvrdo i zatvoreno (doduse, bilo je smaranje tika takom :D ).
Ok, naravno da je i marketing. Sto ne bi dobili sve u paketu?
Traze ga zato sto je brend. Zato sto je to izgradio sa Barcom. Bar je tako bilo kad je Bayern bio u pitanju.
City ga trazi jer misle da s njim mogu osvojiti LP. Marketing....ma zaboli njih za marketing. Sutra bi oni kupili Messija, Ronalda i jos bar 10 najboljih igraca iz top ekipa, sve u cilju da uzmu LP.
Pa to je taj izuzetak . Niko nije igrao ovu vrstu fudbala ma sta god to znacilo. Svidjalo se ili ne, bilo je razlicito i to je citav svijet vidio. Pa u 21-om vijeku kada je gotovo sve bilo izmisljeno u fudbalu pojavljuje se taj neki tiki taka sistem. I cak dosta toga osvoji. Ali svi , cak i na forumu :D znamo da zato postoji lijek. Niko nije budala, zatvori se i na kontru. Naravno da ces gubiti utakmice i titule, ne postoji onaj ko uvijek osvoji.
City? Vidjecemo. Dolazi u svoje okruzenje iz 2008. Raspolagace sa velikim budzetom, a klub nije ni kao Barcelona ni kao Bayern. U Barceloni je bio " dijete iz kuce" i na sve, ali sve sto je radio se gledalo blagonaklono. To nece imati. Ali nece imati kao u Bayernu likove kao Khan, Matheus itd. koji su legende kluba koji kritikuju svako malo.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3231 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

skenderija04 wrote:
Tomahawk11 wrote:
Sta je onda bilo ono s Barcom za Guardiolina vakta? Nije bilo tvrdo i zatvoreno (doduse, bilo je smaranje tika takom :D ).
Ok, naravno da je i marketing. Sto ne bi dobili sve u paketu?
Traze ga zato sto je brend. Zato sto je to izgradio sa Barcom. Bar je tako bilo kad je Bayern bio u pitanju.
City ga trazi jer misle da s njim mogu osvojiti LP. Marketing....ma zaboli njih za marketing. Sutra bi oni kupili Messija, Ronalda i jos bar 10 najboljih igraca iz top ekipa, sve u cilju da uzmu LP.
Pa to je taj izuzetak . Niko nije igrao ovu vrstu fudbala ma sta god to znacilo. Svidjalo se ili ne, bilo je razlicito i to je citav svijet vidio. Pa u 21-om vijeku kada je gotovo sve bilo izmisljeno u fudbalu pojavljuje se taj neki tiki taka sistem. I cak dosta toga osvoji. Ali svi , cak i na forumu :D znamo da zato postoji lijek. Niko nije budala, zatvori se i na kontru. Naravno da ces gubiti utakmice i titule, ne postoji onaj ko uvijek osvoji.
City? Vidjecemo. Dolazi u svoje okruzenje iz 2008. Raspolagace sa velikim budzetom, a klub nije ni kao Barcelona ni kao Bayern. U Barceloni je bio " dijete iz kuce" i na sve, ali sve sto je radio se gledalo blagonaklono. To nece imati. Ali nece imati kao u Bayernu likove kao Khan, Matheus itd. koji su legende kluba koji kritikuju svako malo.
Tacno, ovo sa City-jem ce biti nesto novo.
A zamisli City osvoji LP ove sezone :D :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#3232 Re: Champions league 15/16

Post by skenderija04 »

Tomahawk11 wrote: Tacno, ovo sa City-jem ce biti nesto novo.
A zamisli City osvoji LP ove sezone :D :D
Neka udje u finale, a tamo sta bude :D :D :D
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#3233 Re: Champions league 15/16

Post by Dr Baltazar »

skenderija04 wrote:
Tomahawk11 wrote: Tacno, ovo sa City-jem ce biti nesto novo.
A zamisli City osvoji LP ove sezone :D :D
Neka udje u finale, a tamo sta bude :D :D :D
Amin :D :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3234 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Vase je da navijate :D :D
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3235 Re: Champions league 15/16

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote: Tacno, ovo sa City-jem ce biti nesto novo.
A zamisli City osvoji LP ove sezone :D :D
City osvoji LP, a sa Guardiolom ispadnu npr. u osmini finala. :D
User avatar
jethro
Posts: 1709
Joined: 31/10/2003 00:00

#3236 Re: Champions league 15/16

Post by jethro »

Volio bi da ne bude skroz spansko finale(i to jos gradski derbi). Iako mi City nije posebno drag tim.
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#3237 Re: Champions league 15/16

Post by groove »

veceras gledamo el plastico.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11669
Joined: 15/01/2010 18:31

#3238 Re: Champions league 15/16

Post by Jack Be Nimble »

Come on City!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3239 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Ovaj Vugdalic je lud. On cita rezultate PLBiH na utakmici LP :lol: :lol:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#3240 Re: Champions league 15/16

Post by skafiskafsnjak »

Kako dosadne ekipe u pm...
Mislim da je ovo zanimljivo gledati samo onima sto navijaju za ove ekipe..
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3241 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

skafiskafsnjak wrote:Kako dosadne ekipe u pm...
Mislim da je ovo zanimljivo gledati samo onima sto navijaju za ove ekipe..
Jah....pa vidis da su se nabili pred svoj gol i brane se.
Bale :izet:
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#3242 Re: Champions league 15/16

Post by Bianconeri1988 »

Ocekivano Real, zelena je ova ekipa Citya jos uvijek.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11669
Joined: 15/01/2010 18:31

#3243 Re: Champions league 15/16

Post by Jack Be Nimble »

Gotovo...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83496
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3244 Re: Champions league 15/16

Post by _BataZiv_0809 »

Tomahawk11 wrote:Ovaj Vugdalic je lud. On cita rezultate PLBiH na utakmici LP :lol: :lol:
I ja to pomislim i onda udjem na forum i vidim da je trenutno najjaktivnija tema "Premijer liga BiH" :D

:D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#3245 Re: Champions league 15/16

Post by skafiskafsnjak »

Tomahawk11 wrote:
skafiskafsnjak wrote:Kako dosadne ekipe u pm...
Mislim da je ovo zanimljivo gledati samo onima sto navijaju za ove ekipe..
Jah....pa vidis da su se nabili pred svoj gol i brane se.
Bale :izet:
Ma i Real je dosadan...vec duze vrijeme... Nema neku svoju igru... I ovaj gol sad nije neka akcija, plus Bale nije pucao ... Ne znam, nije mi zanimljiva tekma.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3246 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

_BataZiv_0809 wrote:
Tomahawk11 wrote:Ovaj Vugdalic je lud. On cita rezultate PLBiH na utakmici LP :lol: :lol:
I ja to pomislim i onda udjem na forum i vidim da je trenutno najjaktivnija tema "Premijer liga BiH" :D

:D
Dobro, to na forumu je logicno, ipak su utisci svjezi :D
Mozda i Vugda foruma dok komentarise utakmicu :lol: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3247 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

skafiskafsnjak wrote:
Tomahawk11 wrote:
skafiskafsnjak wrote:Kako dosadne ekipe u pm...
Mislim da je ovo zanimljivo gledati samo onima sto navijaju za ove ekipe..
Jah....pa vidis da su se nabili pred svoj gol i brane se.
Bale :izet:
Ma i Real je dosadan...vec duze vrijeme... Nema neku svoju igru... I ovaj gol sad nije neka akcija, plus Bale nije pucao ... Ne znam, nije mi zanimljiva tekma.
Ne bih se slozio. Real od pocetka utakmice napada, City bi se kao nesto branio...pa ne ide to tako.
Kako nije akcija? Carvajal poslao loptu za Balea....eh, necemo nikad saznati da li je imao namjeru sutati na gol ili centrirati, ali je ispao odlican gol.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#3248 Re: Champions league 15/16

Post by skafiskafsnjak »

Tomahawk11 wrote:
Ne bih se slozio. Real od pocetka utakmice napada, City bi se kao nesto branio...pa ne ide to tako.
Kako nije akcija? Carvajal poslao loptu za Balea....eh, necemo nikad saznati da li je imao namjeru sutati na gol ili centrirati, ali je ispao odlican gol.
Ne znam...meni kao neutralnom posmatracu nije zanimljiva...

Ali eto. Volio bih da Real prodje....i da opet u finalu dobiju onaj sugavi Atletico
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 3251
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#3249 Re: Champions league 15/16

Post by ovo_malo_duse »

ovo_malo_duse wrote:
Jack Be Nimble wrote:Oba tima cuvala rezlutat, City ima dobre sanse da dodje do finala.
Ima hargijasa mog. Zizu uradio pravu stvar procitao Peleta ko veselu svesku. Napunio sredinu i odigrao na nulu , zato je i izveo Benzemu na poluvremenu i zatvorio De brune i Sterlinga i shity vise meda nije mogao. Rastimace ih real u Madridu, zivi bili pa vidjeli.
Samo da se ponovim
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#3250 Re: Champions league 15/16

Post by skafiskafsnjak »

A sudija...zuti je to...jebote Ramos u supak
Post Reply