Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
DON_eARL
Posts: 3846
Joined: 31/10/2010 22:26

#3226 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by DON_eARL »

Narafno da postoji. :D

Analognu rijetko kad i palim, na D3 su svi programi aktivni, evo i na D3GO SK radi... Zelena milja na FoxMovies sinoć bila, taman da pogledamo ispočeka, dok me sova ne uhvati. :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#3227 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by ExNihilo »

Hoćel nas obradovat danas sa jedno 13 mbps, da budemo konačno na nivou global average-a :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65982
Joined: 03/08/2010 19:04

#3228 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

Magarece_godine wrote:
Tiger 033 wrote:
StupskaBitanga wrote: Još kad nam propadnu ove lokalne televizije koje moraju po zakonu se distribuirati gdje će nam biti kraj :)
Po zakonu samo MORAJU tj. dužni su samo emitovati Javni servis u koji spada "FTV,BHT i RTRS"
Sve lokalne ne moraju ako nece

http://www.cra.ba/bih/index.php?uid=1274137927

"Da li kablovski operateri imaju obaveznu listu programa koje moraju imati u svom sistemu?
Korisnik Dozvole je obavezan distribuirati programe Javnog radiotelevizijskog sistema Bosne i Hercegovine, u koji spadaju Radiotelevizija Bosne i Hercegovine, Radiotelevizija Federacije Bosne i Hercegovine i Radiotelevizija Republike Srpske."
Moraju emitovati sve što možef "fatati" antenom. Komercijalne stanice drugačije tretiraju u odnosu na javne. Javne su Visoko, Kiss i sl ... I njih moraju emitovati po Zakonu ...



i znaci moraju emitovati tv kiss u zenici?
User avatar
ElRe
Posts: 16910
Joined: 12/12/2011 11:28

#3229 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by ElRe »

Ima li sta u Avazu? :D
User avatar
BaDa
Posts: 2652
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#3230 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by BaDa »

nadajmo se da ce se danas pojaviti neka obavijest na njhovoj stranici :D
DON_eARL
Posts: 3846
Joined: 31/10/2010 22:26

#3231 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by DON_eARL »

Evo i Avaza. Stavim sliku uskoro. Izmjene od 01.03.2013.

Internet - cijene ostaju iste.
S 8/0.7Mbps
M 15/1Mbps
L 20/1,5Mbps
XL 30/2Mbps

U SuperMIX paketima se također iste brzine ubacuju, cijene padaju!
S Start 28KM
S 31KM
S+ 35KM
M+ 45KM
L+ 65KM
XL+ 75KM

+15KM KKS
DUO i TRIO 15/1,2Mbps - 24,90 i 34,90KM

Iznajmljivanje i kupovina HDD-a od 320KM, statička IP adresa, pozivi ka mobitelima 0,22KM/min, nove brzine MMDS interneta itd. Slika stiže uskoro. :D
Last edited by DON_eARL on 01/02/2013 11:34, edited 1 time in total.
User avatar
casper_
Posts: 1096
Joined: 24/06/2010 12:26

#3232 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by casper_ »

15/1..
uh , ima da nasnimam "edukativnih" filmova za pola svoga sela.
nadam se da cu na taj nacin popraviti natalitet a telemach ce biti zasluzan za taj sevap.
User avatar
BaDa
Posts: 2652
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#3233 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by BaDa »

cuj S paket digli na 8mbps :( pa zar nisu mogli bar na 10 :D
User avatar
harell
Posts: 1218
Joined: 23/09/2010 22:22

#3234 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by harell »

Joooj mustuluk :mrgreen:

A kako sad ide za one sto su kad su prikljucivali potpisali ugovor na 12 mjeseci pa dobili brzine veceg paketa, tj. koje ce brzine sad bit za one koji imaju recimo S paket ali su potpisali ugovor pa dobili brzine M paketa za iste pare :?
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#3235 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Decerto »

casper_ wrote:15/1..
uh , ima da nasnimam "edukativnih" filmova za pola svoga sela.
nadam se da cu na taj nacin popraviti natalitet a telemach ce biti zasluzan za taj sevap.
ja sad mjerio,imam triomix,jos uvijek 10 mbps..tacnije,9.75.Pretpostavljam da cemo vec sutra imati 15.
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3236 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Reglan »

Ma uzmete Duo paket,ovako placate 37 a sa duo paketom placate 39 a imate i digitalnu i duplo vecu brzinu neta. :-D
DON_eARL
Posts: 3846
Joined: 31/10/2010 22:26

#3237 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by DON_eARL »

Kvalitet nije neki, pune mi se baterije za aparat, pa će kasnije biti i kvalitetnije. :D

Image
Image
Image
Image
StrelacZE
Posts: 289
Joined: 12/11/2012 18:12

#3238 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by StrelacZE »

Je li to od 1.3(mart),ili vec od danas,sutra-super je ovo za povecanje,bas iznenadjenje,znaci,sada umjesto 10Mbit,DUO paket,15 Mbit brzina,ili se varam? Evo vidim sliku,to je to!
@Telemach,svaka vam cast!:-)))
DON_eARL
Posts: 3846
Joined: 31/10/2010 22:26

#3239 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by DON_eARL »

Od 01.03.2013. kreću ovi paketi i cijene!
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3240 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by StupskaBitanga »

sada će mi internet biti 15 Mb/s :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Telemach ovo je VRH
User avatar
casper_
Posts: 1096
Joined: 24/06/2010 12:26

#3241 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by casper_ »

šta je sa ovim hard diskom?
Hoće li se to moći gledati na računaru?
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3242 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Reglan »

Jel se meni ovo cini ili pise DUO PAKET 34,90
analogna,digitalna,internet 15/1,2 i telefeon za 35 KM :shock: :thumbup:
StrelacZE
Posts: 289
Joined: 12/11/2012 18:12

#3243 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by StrelacZE »

DON_eARL wrote:Od 01.03.2013. kreću ovi paketi i cijene!
Pretpostavio sam,nema veze,super,nadam se da ovaj modem stari podrzava,koliko znam,podrzava do 30Mbit:-)))
User avatar
BaDa
Posts: 2652
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#3244 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by BaDa »

harell wrote:Joooj mustuluk :mrgreen:

A kako sad ide za one sto su kad su prikljucivali potpisali ugovor na 12 mjeseci pa dobili brzine veceg paketa, tj. koje ce brzine sad bit za one koji imaju recimo S paket ali su potpisali ugovor pa dobili brzine M paketa za iste pare :?
pa 8mbps cemo mi dobiti :( jbg ja sam se nadao bar 10mbps
User avatar
casper_
Posts: 1096
Joined: 24/06/2010 12:26

#3245 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by casper_ »

arshavin wrote:Jel se meni ovo cini ili pise DUO PAKET 34,90
analogna,digitalna,internet 15/1,2 i telefeon za 35 KM :shock: :thumbup:
i naknada od 15 km
StrelacZE
Posts: 289
Joined: 12/11/2012 18:12

#3246 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by StrelacZE »

casper_ wrote:
arshavin wrote:Jel se meni ovo cini ili pise DUO PAKET 34,90
analogna,digitalna,internet 15/1,2 i telefeon za 35 KM :shock: :thumbup:
i naknada od 15 km[/quot


To mu i ja htjedoh napisati,zaboravio ljudina naknadu od 15.km :-)))
User avatar
Telemach
Posts: 16888
Joined: 13/10/2010 14:13

#3247 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

casper_ wrote:
arshavin wrote:Jel se meni ovo cini ili pise DUO PAKET 34,90
analogna,digitalna,internet 15/1,2 i telefeon za 35 KM :shock: :thumbup:
i naknada od 15 km
http://telemach.ba/upload/document/izvo ... _2013_.pdf
Last edited by Telemach on 01/02/2013 12:01, edited 2 times in total.
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3248 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Reglan »

Ide onda ovaj duo. :D

Svakako sam prijavio za njega al nikako da mi dodju. :D
User avatar
BaDa
Posts: 2652
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#3249 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by BaDa »

cek ljudi jel ja dobro vidim trio paket 34.90 ?? :skoljka: ili sam ja poludio??
User avatar
casper_
Posts: 1096
Joined: 24/06/2010 12:26

#3250 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by casper_ »

arshavin wrote:Ide onda ovaj duo. :D

Svakako sam prijavio za njega al nikako da mi dodju. :D
Ni meni, ja ih zvao ima 10 dana . Nit se ko javlja nit dolazi.
Locked