Analognu rijetko kad i palim, na D3 su svi programi aktivni, evo i na D3GO SK radi... Zelena milja na FoxMovies sinoć bila, taman da pogledamo ispočeka, dok me sova ne uhvati.
Telemach - ALL ABOUT 4
Moderator: Benq
-
DON_eARL
- Posts: 3846
- Joined: 31/10/2010 22:26
#3226 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Narafno da postoji.
Analognu rijetko kad i palim, na D3 su svi programi aktivni, evo i na D3GO SK radi... Zelena milja na FoxMovies sinoć bila, taman da pogledamo ispočeka, dok me sova ne uhvati.
Analognu rijetko kad i palim, na D3 su svi programi aktivni, evo i na D3GO SK radi... Zelena milja na FoxMovies sinoć bila, taman da pogledamo ispočeka, dok me sova ne uhvati.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#3227 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Hoćel nas obradovat danas sa jedno 13 mbps, da budemo konačno na nivou global average-a 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65982
- Joined: 03/08/2010 19:04
#3228 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Magarece_godine wrote:Moraju emitovati sve što možef "fatati" antenom. Komercijalne stanice drugačije tretiraju u odnosu na javne. Javne su Visoko, Kiss i sl ... I njih moraju emitovati po Zakonu ...Tiger 033 wrote:Po zakonu samo MORAJU tj. dužni su samo emitovati Javni servis u koji spada "FTV,BHT i RTRS"StupskaBitanga wrote: Još kad nam propadnu ove lokalne televizije koje moraju po zakonu se distribuirati gdje će nam biti kraj
Sve lokalne ne moraju ako nece
http://www.cra.ba/bih/index.php?uid=1274137927
"Da li kablovski operateri imaju obaveznu listu programa koje moraju imati u svom sistemu?
Korisnik Dozvole je obavezan distribuirati programe Javnog radiotelevizijskog sistema Bosne i Hercegovine, u koji spadaju Radiotelevizija Bosne i Hercegovine, Radiotelevizija Federacije Bosne i Hercegovine i Radiotelevizija Republike Srpske."
i znaci moraju emitovati tv kiss u zenici?
- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
#3230 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
nadajmo se da ce se danas pojaviti neka obavijest na njhovoj stranici 
-
DON_eARL
- Posts: 3846
- Joined: 31/10/2010 22:26
#3231 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Evo i Avaza. Stavim sliku uskoro. Izmjene od 01.03.2013.
Internet - cijene ostaju iste.
S 8/0.7Mbps
M 15/1Mbps
L 20/1,5Mbps
XL 30/2Mbps
U SuperMIX paketima se također iste brzine ubacuju, cijene padaju!
S Start 28KM
S 31KM
S+ 35KM
M+ 45KM
L+ 65KM
XL+ 75KM
+15KM KKS
DUO i TRIO 15/1,2Mbps - 24,90 i 34,90KM
Iznajmljivanje i kupovina HDD-a od 320KM, statička IP adresa, pozivi ka mobitelima 0,22KM/min, nove brzine MMDS interneta itd. Slika stiže uskoro.
Internet - cijene ostaju iste.
S 8/0.7Mbps
M 15/1Mbps
L 20/1,5Mbps
XL 30/2Mbps
U SuperMIX paketima se također iste brzine ubacuju, cijene padaju!
S Start 28KM
S 31KM
S+ 35KM
M+ 45KM
L+ 65KM
XL+ 75KM
+15KM KKS
DUO i TRIO 15/1,2Mbps - 24,90 i 34,90KM
Iznajmljivanje i kupovina HDD-a od 320KM, statička IP adresa, pozivi ka mobitelima 0,22KM/min, nove brzine MMDS interneta itd. Slika stiže uskoro.
Last edited by DON_eARL on 01/02/2013 11:34, edited 1 time in total.
- casper_
- Posts: 1096
- Joined: 24/06/2010 12:26
#3232 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
15/1..
uh , ima da nasnimam "edukativnih" filmova za pola svoga sela.
nadam se da cu na taj nacin popraviti natalitet a telemach ce biti zasluzan za taj sevap.
uh , ima da nasnimam "edukativnih" filmova za pola svoga sela.
nadam se da cu na taj nacin popraviti natalitet a telemach ce biti zasluzan za taj sevap.
- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
#3233 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
cuj S paket digli na 8mbps
pa zar nisu mogli bar na 10 
- harell
- Posts: 1218
- Joined: 23/09/2010 22:22
#3234 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Joooj mustuluk
A kako sad ide za one sto su kad su prikljucivali potpisali ugovor na 12 mjeseci pa dobili brzine veceg paketa, tj. koje ce brzine sad bit za one koji imaju recimo S paket ali su potpisali ugovor pa dobili brzine M paketa za iste pare
A kako sad ide za one sto su kad su prikljucivali potpisali ugovor na 12 mjeseci pa dobili brzine veceg paketa, tj. koje ce brzine sad bit za one koji imaju recimo S paket ali su potpisali ugovor pa dobili brzine M paketa za iste pare
- Decerto
- Posts: 2443
- Joined: 14/09/2010 07:58
- Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
- Contact:
#3235 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
ja sad mjerio,imam triomix,jos uvijek 10 mbps..tacnije,9.75.Pretpostavljam da cemo vec sutra imati 15.casper_ wrote:15/1..
uh , ima da nasnimam "edukativnih" filmova za pola svoga sela.
nadam se da cu na taj nacin popraviti natalitet a telemach ce biti zasluzan za taj sevap.
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3236 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ma uzmete Duo paket,ovako placate 37 a sa duo paketom placate 39 a imate i digitalnu i duplo vecu brzinu neta. 
-
DON_eARL
- Posts: 3846
- Joined: 31/10/2010 22:26
#3237 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Kvalitet nije neki, pune mi se baterije za aparat, pa će kasnije biti i kvalitetnije.








-
StrelacZE
- Posts: 289
- Joined: 12/11/2012 18:12
#3238 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Je li to od 1.3(mart),ili vec od danas,sutra-super je ovo za povecanje,bas iznenadjenje,znaci,sada umjesto 10Mbit,DUO paket,15 Mbit brzina,ili se varam? Evo vidim sliku,to je to!
@Telemach,svaka vam cast!:-)))
@Telemach,svaka vam cast!:-)))
-
DON_eARL
- Posts: 3846
- Joined: 31/10/2010 22:26
#3239 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Od 01.03.2013. kreću ovi paketi i cijene!
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3240 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
sada će mi internet biti 15 Mb/s
Telemach ovo je VRH
Telemach ovo je VRH
- casper_
- Posts: 1096
- Joined: 24/06/2010 12:26
#3241 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
šta je sa ovim hard diskom?
Hoće li se to moći gledati na računaru?
Hoće li se to moći gledati na računaru?
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3242 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Jel se meni ovo cini ili pise DUO PAKET 34,90
analogna,digitalna,internet 15/1,2 i telefeon za 35 KM

analogna,digitalna,internet 15/1,2 i telefeon za 35 KM
-
StrelacZE
- Posts: 289
- Joined: 12/11/2012 18:12
#3243 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Pretpostavio sam,nema veze,super,nadam se da ovaj modem stari podrzava,koliko znam,podrzava do 30Mbit:-)))DON_eARL wrote:Od 01.03.2013. kreću ovi paketi i cijene!
- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
#3244 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
pa 8mbps cemo mi dobitiharell wrote:Joooj mustuluk![]()
A kako sad ide za one sto su kad su prikljucivali potpisali ugovor na 12 mjeseci pa dobili brzine veceg paketa, tj. koje ce brzine sad bit za one koji imaju recimo S paket ali su potpisali ugovor pa dobili brzine M paketa za iste pare
- casper_
- Posts: 1096
- Joined: 24/06/2010 12:26
#3245 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
i naknada od 15 kmarshavin wrote:Jel se meni ovo cini ili pise DUO PAKET 34,90
analogna,digitalna,internet 15/1,2 i telefeon za 35 KM![]()
-
StrelacZE
- Posts: 289
- Joined: 12/11/2012 18:12
#3246 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
i naknada od 15 km[/quotcasper_ wrote:arshavin wrote:Jel se meni ovo cini ili pise DUO PAKET 34,90
analogna,digitalna,internet 15/1,2 i telefeon za 35 KM![]()
To mu i ja htjedoh napisati,zaboravio ljudina naknadu od 15.km
- Telemach
- Posts: 16888
- Joined: 13/10/2010 14:13
#3247 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
http://telemach.ba/upload/document/izvo ... _2013_.pdfcasper_ wrote:i naknada od 15 kmarshavin wrote:Jel se meni ovo cini ili pise DUO PAKET 34,90
analogna,digitalna,internet 15/1,2 i telefeon za 35 KM![]()
Last edited by Telemach on 01/02/2013 12:01, edited 2 times in total.
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3248 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ide onda ovaj duo.
Svakako sam prijavio za njega al nikako da mi dodju.
Svakako sam prijavio za njega al nikako da mi dodju.
- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
#3249 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
cek ljudi jel ja dobro vidim trio paket 34.90 ??
ili sam ja poludio??
- casper_
- Posts: 1096
- Joined: 24/06/2010 12:26
#3250 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ni meni, ja ih zvao ima 10 dana . Nit se ko javlja nit dolazi.arshavin wrote:Ide onda ovaj duo.![]()
Svakako sam prijavio za njega al nikako da mi dodju.
