kluz franjo wrote:Evo Hakize još jedno pitanje i neću te više maltretirati da kopiraš.
Emire, Capsy ili kako se već zoveš, jesi li još uvijek ponosan što si bio autor koalicionog ugovora sa Hrvatskom strankom prava?
Da, to su oni što drže sliku Pavelića u središnjici.
Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
-
Hakiz
- Posts: 48388
- Joined: 30/07/2015 20:01
#32101 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
-
Hakiz
- Posts: 48388
- Joined: 30/07/2015 20:01
#32102 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Neka se NS ne brine, ovo je volonterski, ne tražim honorar... 
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#32103 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Imao bih ja još par pitanja za moga druga Emira, ali ostavićemo ih za kasnije...
Nije Hakiz kriv što kopira...
I pitaj me Emire za argumente, i to jedva čekam.
Nije Hakiz kriv što kopira...
I pitaj me Emire za argumente, i to jedva čekam.
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#32104 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Pobježe patriota.
Ono bi "branilo od četnika i ustaša", a bježi od argumenata.
Jad i bjeda.
Ono bi "branilo od četnika i ustaša", a bježi od argumenata.
Jad i bjeda.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#32105 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Šta je ovo... kolega kluz nočas spremao ajvar...i...kakve su paprike bile... mesnate...babure... roge... ma ja, sad to ide lako... oprljiš brenerom za ljepenku, potušiš da podbuhnu, oguluiš, samelješ, dodaš malo konzervanasa i bijelog luka... da se ne pokvari, rasporediš u male teglice... pa ostaviš u tamni špajz... za meze u zimskom periodu...
Nego, jel stvarno moguče da kolega papričica U stvari... Emir Suljagić...
...
... ako jeste, tek sad mi je postalo jasno zašto je u stvari kolega forumaš, Čmoljo... mene banovao na sedam dana... CV mi sve kvalitetniji.
Prvo me bilo malo stid.... a sada... sad sam ponosan na taj ban,... ma gotovo isto koliko i na onaj spot NS-a...i njegovu Poruku...
Zajedno. I tačka.
Nego, jel stvarno moguče da kolega papričica U stvari... Emir Suljagić...
Prvo me bilo malo stid.... a sada... sad sam ponosan na taj ban,... ma gotovo isto koliko i na onaj spot NS-a...i njegovu Poruku...
Zajedno. I tačka.
- Capsicum
- Posts: 2545
- Joined: 23/04/2013 14:15
#32106 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ahaha da sam znao da ću ovoliko nasekirat kolegu Franju, majke mi ne bih ništa napisao. Druže halali, nisam mislio da će neko zbog mene u 3 ujutro morati pisati desetine postova i moliti ljude da me citiraju da možeš pročitat
. Ja tvoj post ni prozivanje nisam ni skontao, nemam baš vremena iščitatavati cijeli forum, samo sam prokomentarisao aktuelnu provalu vaše stranke o kojoj je pisao i ovaj portal, između ostalog.. Nisam znao da ću time izazvati toliku duševnu bol.
A rekoše mi neki da su me prvo "raskrinkali" kao Suljagića na nekom forumu UZP-a. Može bit da si tamo dobio ideju. Ne bih znao, ne posjećujem takva mjesta. U svakom slučaju mi imponuje što me porede sa doktorom Suljagićem. Hvala na tome, od koga god dolazi
A rekoše mi neki da su me prvo "raskrinkali" kao Suljagića na nekom forumu UZP-a. Može bit da si tamo dobio ideju. Ne bih znao, ne posjećujem takva mjesta. U svakom slučaju mi imponuje što me porede sa doktorom Suljagićem. Hvala na tome, od koga god dolazi
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#32107 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Idu izbori.
Mi birači sami i pod punom odgovornošču, donosimo odluku o tome kakav život želimo da živimo u nadolazečem periodu.
U posjedu smo smrtonosnog oružja kojeg se političari najviše boje.
IMAMO SVOJ GLAS.
U tom oružju ima samo jedan metak... i moramo dobro voditi računa da ga uzalud ne potrošimo ili nam ga ukradu.
Ako ga protračimo, ispalili smo ga sebi... i svojima... u glavu..
Ako smo zadovoljni sretni dosadašnjim životom, glasat ćemo za te koji su nas usrečili.
Ako nismo, glasti ćemo za neke druge... vjerovatno neke koje još nismo isprobali, a vjerujemo. da mogu napraviti nešto dobro i za nas.
Ako pogriješimo, nemamo pravo na reklamaciju, žalbu, nikoga ne možemo kriviti... samo sebe.
Sad odlučujemo sami i krojimo sudbinu sebi i o svojim bližnjim.
Velika je to odgovornost. Ogromna.
Imati moč dlučivanja o svojoj i tuđim sudbinama... to Su Božija posla.
Do dana izbora, do 07.10. 2018. g ... do 19h... mi smo Bogovi kojima se političari na koljenima skrušeno mole.
Klanjaju nam se, mole, cvile, obečavaju, prijete, lažu...
Nakon tog dana, odmoh nakon 19h, oni postaju Bogovi nama.
Neki će nas odmah poslije izbora zaboraviti,.. neki će pokušati da ispune obečanja.
Teško ih je pročitati, Uvjerljivi su.
Ja lično, nemam tu više nikakve dileme.
Kvalitetnije političke, građanske, opcije i kandidata od Naše Stranke u BiH... po meni, jednostavno... NEMA...
Svi su im kandidati prvoklasni, bez mrlja i afera... pošteni, časni, čestiti... a uz to stručni i kompetentni...
Barem oni koje poznajem.
Hajde, možda se u masi koji dupljak i provukao, ali ti će brzo pokazati svoje pravo lice.
Posebno tipujem na ženski dio ekipe... svjetska reprezentacija...sve orginal... nema dupljaka.
A vi... kako hočete... po svojoj savjesti, časti, moralu, čestitosti i poštenju.
Zajedno i tačka.
Mi birači sami i pod punom odgovornošču, donosimo odluku o tome kakav život želimo da živimo u nadolazečem periodu.
U posjedu smo smrtonosnog oružja kojeg se političari najviše boje.
IMAMO SVOJ GLAS.
U tom oružju ima samo jedan metak... i moramo dobro voditi računa da ga uzalud ne potrošimo ili nam ga ukradu.
Ako ga protračimo, ispalili smo ga sebi... i svojima... u glavu..
Ako smo zadovoljni sretni dosadašnjim životom, glasat ćemo za te koji su nas usrečili.
Ako nismo, glasti ćemo za neke druge... vjerovatno neke koje još nismo isprobali, a vjerujemo. da mogu napraviti nešto dobro i za nas.
Ako pogriješimo, nemamo pravo na reklamaciju, žalbu, nikoga ne možemo kriviti... samo sebe.
Sad odlučujemo sami i krojimo sudbinu sebi i o svojim bližnjim.
Velika je to odgovornost. Ogromna.
Imati moč dlučivanja o svojoj i tuđim sudbinama... to Su Božija posla.
Do dana izbora, do 07.10. 2018. g ... do 19h... mi smo Bogovi kojima se političari na koljenima skrušeno mole.
Klanjaju nam se, mole, cvile, obečavaju, prijete, lažu...
Nakon tog dana, odmoh nakon 19h, oni postaju Bogovi nama.
Neki će nas odmah poslije izbora zaboraviti,.. neki će pokušati da ispune obečanja.
Teško ih je pročitati, Uvjerljivi su.
Ja lično, nemam tu više nikakve dileme.
Kvalitetnije političke, građanske, opcije i kandidata od Naše Stranke u BiH... po meni, jednostavno... NEMA...
Svi su im kandidati prvoklasni, bez mrlja i afera... pošteni, časni, čestiti... a uz to stručni i kompetentni...
Barem oni koje poznajem.
Hajde, možda se u masi koji dupljak i provukao, ali ti će brzo pokazati svoje pravo lice.
Posebno tipujem na ženski dio ekipe... svjetska reprezentacija...sve orginal... nema dupljaka.
A vi... kako hočete... po svojoj savjesti, časti, moralu, čestitosti i poštenju.
Zajedno i tačka.
-
furlan
- Posts: 1184
- Joined: 05/11/2004 13:13
#32108 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Moj kmirso@ nekada se rafalno pucalo a sada znaci samo snajperom na sikuricu..kmirsad wrote:Idu izbori.
U tom oružju ima samo jedan metak... i moramo dobro voditi računa da ga uzalud ne potrošimo
Svi su im kandidati prvoklasni, bez mrlja i afera... pošteni, časni, čestiti... a uz to stručni i kompetentni...
Barem oni koje poznajem..
Par njih koje poznajem su sve to sto ti rece jedino malo sumnjm u njihovu kompetentnost.A ako bude kakvog hajra nakon izbora uvijek se mogu dovesti profi igraci koji ni ne moraju biti clanovi stranke.Ne poslusnici nego profesionalci ali i takvih je malo.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#32109 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
furlan wrote:Moj kmirso@ nekada se rafalno pucalo a sada znaci samo snajperom na sikuricu..kmirsad wrote:Idu izbori.
U tom oružju ima samo jedan metak... i moramo dobro voditi računa da ga uzalud ne potrošimo
Svi su im kandidati prvoklasni, bez mrlja i afera... pošteni, časni, čestiti... a uz to stručni i kompetentni...
Barem oni koje poznajem..![]()
Par njih koje poznajem su sve to sto ti rece jedino malo sumnjm u njihovu kompetentnost.A ako bude kakvog hajra nakon izbora uvijek se mogu dovesti profi igraci koji ni ne moraju biti clanovi stranke.Ne poslusnici nego profesionalci ali i takvih je malo.
A to za kompetentnost... za neke znam, za neke ne znam... ali pretpostavljam da je onaj ko je pravio finalnu listu... imao iste kriterijume, znao o svakome sve... i dobro se promuzevirio i raspitao "od kakvog je roda"...koji broj gača nosi... koga meče...
Last edited by kmirsad on 09/09/2018 12:53, edited 1 time in total.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#32110 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
ko krade, taj i laže, lpppp
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#32111 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
A ko brani ratne zlocine, sastaje se sa njima, negira UZP, naziva zastavu sa ljiljanima ratnom...
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#32112 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Zaboravih... jednom, baš davno, sam dao prijedlog da se za sva izvršna radna mjesta, uključujući i ministarska i direktorska raspisuju javni konkonkursi... formiraju nepristrasni kriteriji... pa neka se boduje i stranačka pripadnost, ako baš mora... i izaberu najbolji...furlan wrote:.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#32113 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
insomnia78 wrote:A ko brani ratne zlocine, sastaje se sa njima, negira UZP, naziva zastavu sa ljiljanima ratnom...
Last edited by kmirsad on 09/09/2018 13:05, edited 2 times in total.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#32114 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Netačno. Boriša Falatar, Nina Kisić, Sabina Ćudić
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
-
furlan
- Posts: 1184
- Joined: 05/11/2004 13:13
#32117 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Slaba logistika i odrzavanje kod tebe skroz ,jos i hijerarhija popustilakmirsad wrote:furlan wrote:Moj kmirso@ nekada se rafalno pucalo a sada znaci samo snajperom na sikuricu..kmirsad wrote:Idu izbori.
U tom oružju ima samo jedan metak... i moramo dobro voditi računa da ga uzalud ne potrošimo
Svi su im kandidati prvoklasni, bez mrlja i afera... pošteni, časni, čestiti... a uz to stručni i kompetentni...
Barem oni koje poznajem..![]()
Par njih koje poznajem su sve to sto ti rece jedino malo sumnjm u njihovu kompetentnost.A ako bude kakvog hajra nakon izbora uvijek se mogu dovesti profi igraci koji ni ne moraju biti clanovi stranke.Ne poslusnici nego profesionalci ali i takvih je malo.![]()
![]()
E moj Furli@... istupila se udarna igla, cijev zahrđala, a munija ovlažila...
a dok sam još bio živ, pucalo se na sve strane...
![]()
![]()
![]()
A to za kompetentnost... za neke znam, za neke ne znam... ali pretpostavljam da je onaj ko je pravio finalnu listu... imao iste kriterijume, znao o svakome sve... i dobro se promuzevirio i raspitao "od kakvog je roda"...koji broj gača nosi... koga meče...
Ja ipak pet strijelaca imam a pucaju samo na komandu kada odredim metu.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#32118 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
furlan wrote: Slaba logistika i odrzavanje kod tebe skroz ,jos i hijerarhija popustila![]()
Ja ipak pet strijelaca imam a pucaju samo na komandu kada odredim metu.
-
furlan
- Posts: 1184
- Joined: 05/11/2004 13:13
#32119 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Au grdna rano.kmirsad wrote:furlan wrote: Slaba logistika i odrzavanje kod tebe skroz ,jos i hijerarhija popustila![]()
Ja ipak pet strijelaca imam a pucaju samo na komandu kada odredim metu.![]()
![]()
Dobro ti to držiš pod kontrolom... nas četvoro u kuči... tri stranke preferiramo...
Trebao si u predjednistvo na tajnim izborima da izaberes samo sebe i rjesis demokratski taj problem.To tvoje ponasanje je neozbiljno i vodi u anarhiju.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#32120 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Šta ide poslije anarhije... 
-
furlan
- Posts: 1184
- Joined: 05/11/2004 13:13
#32121 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
E onda dobijes ovo sto imamo danas. 
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#32122 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
pa citam ova podmetanja konkurencije za spot,a vi se neki zapalili i ko branite nesto
spot nece razumjeti samo onaj ko je bas bas jako glup,pa ako su to ovi pljuvaci,njihov problem
uglavnom poruka je poslata,reakcije stizu a ovi sto se nisu prvi sjetili odraditi ovako nesto,neka sada kmece
spot nece razumjeti samo onaj ko je bas bas jako glup,pa ako su to ovi pljuvaci,njihov problem
uglavnom poruka je poslata,reakcije stizu a ovi sto se nisu prvi sjetili odraditi ovako nesto,neka sada kmece
-
Hakiz
- Posts: 48388
- Joined: 30/07/2015 20:01
#32123 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ali jeste ružno koristiti tuđu ideju.
Ako i nije plagijat itd, to u najmanjem govori da nemaš svoju.
Ako i nije plagijat itd, to u najmanjem govori da nemaš svoju.
- Prpa.ba
- Posts: 15269
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#32124 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nesto ipak mislim da je mnogo bolje doslovno kopirati tudju dobru ideju nego iznositi vlastitu a glupu ideju.
Da se ogradim, nisam glasac NS-a, ne planiram glasati za NS niti smatram da ikakvo spominjanje suzivota medju narodima uopce treba biti dio kampanje jer je to u danasnjem vremenu i vaktu jedna od najnebitnijih tema koje je moguce odabrati.
Da se ogradim, nisam glasac NS-a, ne planiram glasati za NS niti smatram da ikakvo spominjanje suzivota medju narodima uopce treba biti dio kampanje jer je to u danasnjem vremenu i vaktu jedna od najnebitnijih tema koje je moguce odabrati.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10

