Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#32076 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Sad če takmičarski festival svih spotova u svijetu, inspirisanih ovim Danskim... siguran sam da će ovaj naš pobijediti... morate priznati kolega pici da je naš najbolji...imamo i megafon...
-
criticos
- Posts: 646
- Joined: 15/01/2018 16:00
#32077 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Može se tako promatrati, ukrali ljudima spot i tvrde da neće krsti građane i državu.malakh wrote:umjesto ns, ide ps - plagijat stanka.
ukrali ljudima spot i tvrde da nece krasti građane i državu.![]()
Može se promatrati i na drugi način, konačno neko da je počeo kopirati savršenu Dansku, eh da sve hoćemo od njih prekopirati.
Može se promatrati i na treći način, pa super ukrali su ljudima spot, ako dođu na vlast počistiće sve EU fondove, što je opet dobro po nas.
Ovi iz NS su spremni uzeti dobre ideje iz EU, za razliku od ovih dosadašnjih koji su izmišljali toplu vodu i krali samo nas.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#32078 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nešto kontam... pa oni isti su nama ukrali temu...
Orginal :
Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali koga
by Pedja Kojovic » 22/03/2010 12:44
Dupljak, šupljak :
Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?
by kockakockica » 01/09/2018 13:55
Dugo sam na forumu... ali nisam znao da je u skladu s pravilima foruma otvarati teme dupljake...
Orginal :
Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali koga
by Pedja Kojovic » 22/03/2010 12:44
Dupljak, šupljak :
Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?
by kockakockica » 01/09/2018 13:55
Dugo sam na forumu... ali nisam znao da je u skladu s pravilima foruma otvarati teme dupljake...
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#32079 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
malo šale nije na odmet.kluz franjo wrote:Tako ti je to kolega,malakh wrote:umjesto ns, ide ps - plagijat stanka.
ukrali ljudima spot i tvrde da nece krasti građane i državu.![]()
neko inspiraciju traži u Danskoj, a neko kod Vučića.
Različiti su ukusi...
realno, spot je dobar i uklapa se u našu svakodnevnicu i našu rak ranu, ali su mogli makar nešto promijeniti.
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#32080 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Naravno da se šalimo.malakh wrote:malo šale nije na odmet.kluz franjo wrote:Tako ti je to kolega,malakh wrote:umjesto ns, ide ps - plagijat stanka.
ukrali ljudima spot i tvrde da nece krasti građane i državu.![]()
neko inspiraciju traži u Danskoj, a neko kod Vučića.
Različiti su ukusi...
realno, spot je dobar i uklapa se u našu svakodnevnicu i našu rak ranu, ali su mogli makar nešto promijeniti.
Inače je originalni spot preko godinu dana poznat. Mnogi su ga tada "dijelili" po mrežama. Čini mi se i Kojović i Gasal-Vražalica i neki drugi.
Originalni spot je višestruko nagrađivan ne samo u reklamnoj branši. Čini mi se da je dobio i neke nagrade organizacija za zaštitu ljudskih prava...
Tu ideju su kasnije mnogi primjenjivali da bi opisali problem "trpanja ljudi u ladice" ili po naški "u torove".
A svako ko je sam morao pisati svoj diplomski rad zna značenje riječi "plagijat".
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#32081 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Evo... bujrum... slobodno možete nastaviti i kod nas, ne ujedamo... da se puno ne zamarate... ionako ste stalno ovdje...Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?
by kockakockica » 01/09/2018 13:55
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#32082 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Neka Mirsade, u redu je ovako.
I u školi imaju učionice, a ima i igralište.
I u školi imaju učionice, a ima i igralište.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#32083 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
i sada oni imaju pravo da prepišu nešto što su drugi izmislili i tako traže glasove? ne razumijem te.kluz franjo wrote: Naravno da se šalimo.
Inače je originalni spot preko godinu dana poznat. Mnogi su ga tada "dijelili" po mrežama. Čini mi se i Kojović i Gasal-Vražalica i neki drugi.
Originalni spot je višestruko nagrađivan ne samo u reklamnoj branši. Čini mi se da je dobio i neke nagrade organizacija za zaštitu ljudskih prava...
Tu ideju su kasnije mnogi primjenjivali da bi opisali problem "trpanja ljudi u ladice" ili po naški "u torove".
A svako ko je sam morao pisati svoj diplomski rad zna značenje riječi "plagijat".
ovi sigurno nisu pisali svoj diplomski rad, već su učinili isto što su učinili i danci, samo na bosanskom jeziku.
između ostalog, ne razumijem zašto simpatizeri naše stranke uopće i komentiraju postove vezano za ovaj spot. svako ima oči i vidi o čemu se radi, a vama je najbolje da ignorirate i bavite se nečim pozitivnijim. kampanja je, zar ne?
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#32084 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ma ja to... kad zvoni za veliki odmor... da se malo poigraju i odmore vijuge na hodniku, obave malu i veliku nuždu...
Naporno je ovo njima...teška je viša matematika , još blok čas
Zajedno- I tačka.
Naporno je ovo njima...teška je viša matematika , još blok čas
Zajedno- I tačka.
Last edited by kmirsad on 08/09/2018 19:51, edited 1 time in total.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#32085 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
E ti si mi za vise matematike.
“Kolega ti bar ocekuje neko uhljebljenje
“Kolega ti bar ocekuje neko uhljebljenje
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#32086 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Je ote ovi u NS kao da svi imaju kakav virus. Svi se ponasaju kao ubermensch. Svi su fuj samo su oni pravi. I kad ga useru, mi smo svi toliko glupi da to ne kontamo. Da je sranje u stvari kolac.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#32087 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Pa vako je isto, ma kurac isto gore, bilo onomad sa es de pe i LaguNdzijom. Nisi smio nista reci forumskoj Ćaršiji sjevali banovi ko ludi.
-
starisalko
- Posts: 632
- Joined: 27/07/2014 18:10
#32088 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Opet sranje u Ruandi
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#32089 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Kolega, ne bih Vam znao reći kakvi su "oni u NS". Broj članova NS koje lično poznajem je nedovoljan za reprezentativan uzorak.Control panel wrote:Je ote ovi u NS kao da svi imaju kakav virus. Svi se ponasaju kao ubermensch. Svi su fuj samo su oni pravi. I kad ga useru, mi smo svi toliko glupi da to ne kontamo. Da je sranje u stvari kolac.
Što se mene osobno tiče, nećete pronaći puno mojih postova, posebno u zadnje vrijeme u kojima hvalim NS - "samo oni su pravi" ili pljujem druge stranke - "svi drugi su fuj".
Čini mi se da sam baš juče npr. posebno istakao zastupnicu Srnu-Bajramović iz SDP-a zbog njene kvalitetne skupštinske diskusije.
Toliko o Übermensch i o uhljebljenjima.
A svako jede ono što zakuha. A ja stvarno volim kolače.
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#32090 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ali evo. Našao sam izlaganje Srne-Bajramović. (min. 35:00).
Bolje je uložiti 6-7 min u slušanje ovoga, nego dani u čitanju naslova Faktora.
Mozgom se gradi država, a ne pljuvačnom žlijezdom.
Bolje je uložiti 6-7 min u slušanje ovoga, nego dani u čitanju naslova Faktora.
Mozgom se gradi država, a ne pljuvačnom žlijezdom.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#32091 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Najcjerojatnije cu opet NS glasati, ali ne Falatara. Ne mogu glasati nekog ko nije decenijama u zemlji. Ali NS nije puno razocarao.. njih
- Capsicum
- Posts: 2545
- Joined: 23/04/2013 14:15
#32092 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Joj blamaže oko ovog plagiranog spota 
Samo naprijed, ne može vas niko ocrnit ko vi sami sebe
Samo naprijed, ne može vas niko ocrnit ko vi sami sebe
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#32093 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Aah, to je lijepo.
Čim sam spomenuo da neke nosioce lista hvata nervoza, ovdje se pojavljuje moj omiljeni lik Capsy...
Može li neko citirati njegov upis (na ignore mi je), jedva čekam da mu odgovorim.
Šaljivdžija malakh, hajde ga "kvotaj". Pliz.
Čim sam spomenuo da neke nosioce lista hvata nervoza, ovdje se pojavljuje moj omiljeni lik Capsy...
Može li neko citirati njegov upis (na ignore mi je), jedva čekam da mu odgovorim.
Šaljivdžija malakh, hajde ga "kvotaj". Pliz.
-
Hakiz
- Posts: 48402
- Joined: 30/07/2015 20:01
#32094 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Capsicum wrote:Joj blamaže oko ovog plagiranog spota
Samo naprijed, ne može vas niko ocrnit ko vi sami sebe
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#32095 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Hvala Hakiz.
Hakiz, možeš li i biti svjedok da sam samo prije sat vremena opet zamolio da se ne "povlačimo za jezik".
OK, znači otvaramo temu "Bolesne ambicije lažova Emira Suljagića".
Možeš li Hakiz, (jebi ga ti sada posreduješ) ovo kopirati kolegi Emiru, Capsiju ili već kako se u ovom trenutku zove...
Hakiz, možeš li i biti svjedok da sam samo prije sat vremena opet zamolio da se ne "povlačimo za jezik".
OK, znači otvaramo temu "Bolesne ambicije lažova Emira Suljagića".
Možeš li Hakiz, (jebi ga ti sada posreduješ) ovo kopirati kolegi Emiru, Capsiju ili već kako se u ovom trenutku zove...
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#32096 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Kako se god zove Emiru je ZBILJA mjesto u dusevnoj bolnici. Nije dobar ali nikako
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#32097 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Izvinjavam se Hakiz što te maltretiram, ali kopiraj i sljedeće pitanje:
Emire, Capsy ili kako se sada zoveš, kada si proslavljao godišnjicu HVO-a, jesi li naplatio dnevnicu, ili si to radio pro-bono?
Emire, Capsy ili kako se sada zoveš, kada si proslavljao godišnjicu HVO-a, jesi li naplatio dnevnicu, ili si to radio pro-bono?
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#32098 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Evo Hakize još jedno pitanje i neću te više maltretirati da kopiraš.
Emire, Capsy ili kako se već zoveš, jesi li još uvijek ponosan što si bio autor koalicionog ugovora sa Hrvatskom strankom prava?
Da, to su oni što drže sliku Pavelića u središnjici.
Emire, Capsy ili kako se već zoveš, jesi li još uvijek ponosan što si bio autor koalicionog ugovora sa Hrvatskom strankom prava?
Da, to su oni što drže sliku Pavelića u središnjici.
-
Hakiz
- Posts: 48402
- Joined: 30/07/2015 20:01
#32099 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
kluz franjo wrote:Hvala Hakiz.
Hakiz, možeš li i biti svjedok da sam samo prije sat vremena opet zamolio da se ne "povlačimo za jezik".
OK, znači otvaramo temu "Bolesne ambicije lažova Emira Suljagića".
Možeš li Hakiz, (jebi ga ti sada posreduješ) ovo kopirati kolegi Emiru, Capsiju ili već kako se u ovom trenutku zove...
-
Hakiz
- Posts: 48402
- Joined: 30/07/2015 20:01
#32100 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
kluz franjo wrote:Izvinjavam se Hakiz što te maltretiram, ali kopiraj i sljedeće pitanje:
Emire, Capsy ili kako se sada zoveš, kada si proslavljao godišnjicu HVO-a, jesi li naplatio dnevnicu, ili si to radio pro-bono?
