Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#32051 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ko ne shvata... postavim jednostavno pitanje... ti izbjegavaš odgovor.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#32052 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ne mozes bolan djeliti moralne lekcije ukradenim spotom
- plain vanilla
- Posts: 70280
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#32053 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Imam ja, ali si izignorisaokmirsad wrote:Hočeš li konačno odgovoriti na pitanje...
Imaš li kakvu primjedbu na PORUKU koju je NS uputio građanima BiH kroz plagiranu formu ?
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#32056 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Kažeš ukradenim spotom...to je ozbiljna optužba kojom bi se eventualno mogla pozabaviti gđa Kisić, poznatija po tome što brani ratne zločince. Doduše nije baš uspješna u krivici, Tintora joj osudiše na ... doživotnu... ups, pardon... 11 godina... možda se okuša u građanskoj parnici...u ime NS-a...insomnia78 wrote:Ne mozes bolan djeliti moralne lekcije ukradenim spotom
Šta ako se sad iskaže da si podigao lažnu optužnicu i okrnjio ugled stranke, u jeku izborne kampanje... i žestok, presudno joj uskratio pobjedu na izborima...i nanio duševnu bol... može to biti povelik iznos obzirom na ulog na stolu...
Recimo sad se ovdje pojavi PK... ili onaj stric... ili Njofra, eno ga se napenalio i gricka kokice... i postavi dokaze da je NS otkupila autorska prava ili franšizu od vlasnika spota,... ili ga dobila na poklon od bratske i lopovske Danske...ili je možda režiser tog spota bio Danis Tanović...
Last edited by kmirsad on 08/09/2018 18:29, edited 2 times in total.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#32057 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Izvini nisam uspio vidjeti... haj... opleti da ne rovim...plain vanilla wrote:Imam ja, ali si izignorisaokmirsad wrote:Hočeš li konačno odgovoriti na pitanje...
Imaš li kakvu primjedbu na PORUKU koju je NS uputio građanima BiH kroz plagiranu formu ?
- Lincoln-Burrows
- Posts: 7583
- Joined: 22/01/2008 18:17
#32058 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Hoće li neko postaviti link od orginala spota, ovaj plagijat sam pogledao pa eto samo da usporedim.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#32059 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Možda se uspostavi da nije plagijat... sabura malo...Lincoln-Burrows wrote:Hoće li neko postaviti link od orginala spota, ovaj plagijat sam pogledao pa eto samo da usporedim.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#32060 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
A da dignes guzicu i potrazis na YT. Bog su mi ovi sto bahnu i daj
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#32061 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Čitam ovaj naslov i nešto mi čudno.
Možda će sljedeći naslov u Faktoru biti:
"Skandal: Lego plagirao Mikelanđela?"

A možda i naslov:
"Osobe koje druge ljude isključivo razlikuju samo po spolu, rasi, naciji, jeziku, itd se lože na naslove Faktora sa znakom pitanja na kraju?"
Tako je to sa faktorima i znakovima pitanja...
Nije mi jasno, zašto je "istraživački tim" Faktora stavio znak pitanja na kraju?Naša stranka plagirala spot danske televizije?
Možda će sljedeći naslov u Faktoru biti:
"Skandal: Lego plagirao Mikelanđela?"

A možda i naslov:
"Osobe koje druge ljude isključivo razlikuju samo po spolu, rasi, naciji, jeziku, itd se lože na naslove Faktora sa znakom pitanja na kraju?"
Tako je to sa faktorima i znakovima pitanja...
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#32063 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Banksy wrote:
Istina je. Poruke, detalji, kadriranje, izrezi i rakursi, sve je pokradeno.
Baš blamaža...
https://www.youtube.com/watch?v=jD8tjhVO1Tc
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#32064 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ne znam, jel' ovaj?Lincoln-Burrows wrote:Hoće li neko postaviti link od orginala spota, ovaj plagijat sam pogledao pa eto samo da usporedim.
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#32066 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ili Motorola i Sumens i Filips... počinile UZP,... pokrali Teslu... Atak na srbe...
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#32067 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ili ovaj...
Jebiga i ja sam se sad zbunio...
Jebiga i ja sam se sad zbunio...
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#32068 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Kakvi pateticni pokusaji 
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#32069 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Što li "Faktor" stavi onaj znak pitanja na kraju?
Pitam se...

Pitam se...
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#32070 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Rekoh ti ja... eno se Kljuz napenalio...insomnia78 wrote:![]()
Kme, kme
kme, kme...
- pici
- Posts: 46379
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#32071 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
jet to jOpet "umetnici" copy/paste 
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#32072 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Šuti ba... i priznaj da... propala fora...niko se ne smije...insomnia78 wrote:Kakvi pateticni pokusaji
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#32073 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
umjesto ns, ide ps - plagijat stanka.
ukrali ljudima spot i tvrde da nece krasti građane i državu.

ukrali ljudima spot i tvrde da nece krasti građane i državu.
- pici
- Posts: 46379
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#32074 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
stavte edina merlina i gorana bregu u prdCenistvo stramke... uzece se koja pinka, en hari mata kari sda zakupio
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
#32075 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Tako ti je to kolega,malakh wrote:umjesto ns, ide ps - plagijat stanka.
ukrali ljudima spot i tvrde da nece krasti građane i državu.![]()
neko inspiraciju traži u Danskoj, a neko kod Vučića.
Različiti su ukusi...
