Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#32051 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

Ko ne shvata... postavim jednostavno pitanje... ti izbjegavaš odgovor.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#32052 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by insomnia78 »

Ne mozes bolan djeliti moralne lekcije ukradenim spotom
User avatar
plain vanilla
Posts: 70280
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#32053 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by plain vanilla »

kmirsad wrote:Hočeš li konačno odgovoriti na pitanje...
Imaš li kakvu primjedbu na PORUKU koju je NS uputio građanima BiH kroz plagiranu formu ?
Imam ja, ali si izignorisao :mrgreen:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#32056 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

insomnia78 wrote:Ne mozes bolan djeliti moralne lekcije ukradenim spotom
Kažeš ukradenim spotom...to je ozbiljna optužba kojom bi se eventualno mogla pozabaviti gđa Kisić, poznatija po tome što brani ratne zločince. Doduše nije baš uspješna u krivici, Tintora joj osudiše na ... doživotnu... ups, pardon... 11 godina... možda se okuša u građanskoj parnici...u ime NS-a...
Šta ako se sad iskaže da si podigao lažnu optužnicu i okrnjio ugled stranke, u jeku izborne kampanje... i žestok, presudno joj uskratio pobjedu na izborima...i nanio duševnu bol... može to biti povelik iznos obzirom na ulog na stolu...
Recimo sad se ovdje pojavi PK... ili onaj stric... ili Njofra, eno ga se napenalio i gricka kokice... i postavi dokaze da je NS otkupila autorska prava ili franšizu od vlasnika spota,... ili ga dobila na poklon od bratske i lopovske Danske...ili je možda režiser tog spota bio Danis Tanović... :)
Last edited by kmirsad on 08/09/2018 18:29, edited 2 times in total.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#32057 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

plain vanilla wrote:
kmirsad wrote:Hočeš li konačno odgovoriti na pitanje...
Imaš li kakvu primjedbu na PORUKU koju je NS uputio građanima BiH kroz plagiranu formu ?
Imam ja, ali si izignorisao :mrgreen:
Izvini nisam uspio vidjeti... haj... opleti da ne rovim... :-D
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7583
Joined: 22/01/2008 18:17

#32058 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Lincoln-Burrows »

Hoće li neko postaviti link od orginala spota, ovaj plagijat sam pogledao pa eto samo da usporedim.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#32059 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

Lincoln-Burrows wrote:Hoće li neko postaviti link od orginala spota, ovaj plagijat sam pogledao pa eto samo da usporedim.
Možda se uspostavi da nije plagijat... sabura malo... :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#32060 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by insomnia78 »

A da dignes guzicu i potrazis na YT. Bog su mi ovi sto bahnu i daj
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#32061 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Čitam ovaj naslov i nešto mi čudno.
Naša stranka plagirala spot danske televizije?
Nije mi jasno, zašto je "istraživački tim" Faktora stavio znak pitanja na kraju?

Možda će sljedeći naslov u Faktoru biti:

"Skandal: Lego plagirao Mikelanđela?"
Image

A možda i naslov:
"Osobe koje druge ljude isključivo razlikuju samo po spolu, rasi, naciji, jeziku, itd se lože na naslove Faktora sa znakom pitanja na kraju?"

Tako je to sa faktorima i znakovima pitanja...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#32062 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by insomnia78 »

:lol:
Kme, kme
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#32063 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Banksy »

Banksy wrote:
Istina je. Poruke, detalji, kadriranje, izrezi i rakursi, sve je pokradeno.
Baš blamaža...

https://www.youtube.com/watch?v=jD8tjhVO1Tc
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#32064 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Lincoln-Burrows wrote:Hoće li neko postaviti link od orginala spota, ovaj plagijat sam pogledao pa eto samo da usporedim.
Ne znam, jel' ovaj?
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#32065 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Ne. Ipak ovaj
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#32066 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

Ili Motorola i Sumens i Filips... počinile UZP,... pokrali Teslu... Atak na srbe...
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#32067 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Ili ovaj...
Jebiga i ja sam se sad zbunio...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#32068 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by insomnia78 »

Kakvi pateticni pokusaji :lol:
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#32069 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Što li "Faktor" stavi onaj znak pitanja na kraju?
Pitam se...
:meza1:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#32070 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

insomnia78 wrote::lol:
Kme, kme
Rekoh ti ja... eno se Kljuz napenalio... :lol:
kme, kme...
User avatar
pici
Posts: 46379
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#32071 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pici »

jet to jOpet "umetnici" copy/paste :mrgreen:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#32072 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

insomnia78 wrote:Kakvi pateticni pokusaji :lol:
Šuti ba... i priznaj da... propala fora...niko se ne smije... :D
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#32073 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by malakh »

umjesto ns, ide ps - plagijat stanka.

ukrali ljudima spot i tvrde da nece krasti građane i državu. :lol: :lol:
User avatar
pici
Posts: 46379
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#32074 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pici »

stavte edina merlina i gorana bregu u prdCenistvo stramke... uzece se koja pinka, en hari mata kari sda zakupio
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#32075 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

malakh wrote:umjesto ns, ide ps - plagijat stanka.

ukrali ljudima spot i tvrde da nece krasti građane i državu. :lol: :lol:
Tako ti je to kolega,
neko inspiraciju traži u Danskoj, a neko kod Vučića.

Različiti su ukusi...
Locked