Ne osječam se ponasan zbog spota, spot je odličan...nego sam ponosan na sebe i svoj političi izbor.plain vanilla wrote:Zasto si ti ponosan zbog spota neke stranke?kmirsad wrote:Gledao sa fanastčan spot Naše stranke na FB... danas objavljen... nažalost ne znam ga skinuti i ovdje postaviti... ali garantujem da nikoga neče ostaviti ravnodušnim...... ja se osječam tako ponosno...
![]()
A dzaba pljuju po ovom BOrisi, pa on je autsajder, ima sanse samo na forumu
Potpuno mi je nevažno da li je Boriša autsajder i kakve su mu šanse da pobijedi na izborima. Možda nikakave.... ali to ne mijenja činjenicu da on ostaje MOJ favorit... Smatram da Čović, zbog opšteg intresa ne bi smio biti izabran u Predsjednišvo BiH, posebno ono u kojem je i njegov ljubavnik, Dodik.
Do momenta zaokruživanja kandidata, na samom glasanju... procjenjivat ću Falatarove šanse... Komšić je svakako tu.
Ono što znam sigurno, već sada... glasat ću za člana Predsjedništva iz reda hrvatskog naroda.
