Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#32026 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

plain vanilla wrote:
kmirsad wrote:Gledao sa fanastčan spot Naše stranke na FB... danas objavljen... nažalost ne znam ga skinuti i ovdje postaviti... ali garantujem da nikoga neče ostaviti ravnodušnim... :-D ... ja se osječam tako ponosno... :-D
Zasto si ti ponosan zbog spota neke stranke? :mrgreen:

A dzaba pljuju po ovom BOrisi, pa on je autsajder, ima sanse samo na forumu :oops:
Ne osječam se ponasan zbog spota, spot je odličan...nego sam ponosan na sebe i svoj političi izbor.
Potpuno mi je nevažno da li je Boriša autsajder i kakve su mu šanse da pobijedi na izborima. Možda nikakave.... ali to ne mijenja činjenicu da on ostaje MOJ favorit... Smatram da Čović, zbog opšteg intresa ne bi smio biti izabran u Predsjednišvo BiH, posebno ono u kojem je i njegov ljubavnik, Dodik.
Do momenta zaokruživanja kandidata, na samom glasanju... procjenjivat ću Falatarove šanse... Komšić je svakako tu.
Ono što znam sigurno, već sada... glasat ću za člana Predsjedništva iz reda hrvatskog naroda.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#32027 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by jefff »

Kako nam je Joja Tintor?
User avatar
pici
Posts: 46375
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#32028 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pici »

jefff wrote:Kako nam je Joja Tintor?

ja kupio baklava da mu odnesem u pritvorsku jedinicu, vidjet cu preko Nine morel se i cigara prosnjirat
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#32029 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

pici wrote:
jefff wrote:Kako nam je Joja Tintor?

ja kupio baklava da mu odnesem u pritvorsku jedinicu, vidjet cu preko Nine morel se i cigara prosnjirat
:lol: jake su baklave za njega, star je, vjerovatno ga i dijabetes jede... a doživotni osuđenik... ponesi ti njemu žito...mora se čuvati... :D ... a cigare će on sam kupiti od stražara... :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#32030 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by insomnia78 »

Neka ste alah vas nagradio. Ipak je on carsija. Nije ko ovi divlji sto su citav zivot aminali po budzacima pa sad glasaju za SDA
Uostalom “UZP nije postojao a ni Tintor nije bio ukljucen ni u kakve kriminalne aktivnosti”
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#32031 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Vidim stigao trollejbus. Neka, fino...
Ko voli da ga se voza, nek' uđe. Mjesta ima, skoro prazan.
Ja ću radije malo prošetati. Zdravije je.
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#32033 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Control panel »

kmirsad wrote:Gledao sa fanastčan spot Naše stranke na FB... danas objavljen... nažalost ne znam ga skinuti i ovdje postaviti... ali garantujem da nikoga neče ostaviti ravnodušnim... :-D ... ja se osječam tako ponosno... :-D

Ponosan sto su iskopirali spot?!
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#32034 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

Control panel wrote:
kmirsad wrote:Gledao sa fanastčan spot Naše stranke na FB... danas objavljen... nažalost ne znam ga skinuti i ovdje postaviti... ali garantujem da nikoga neče ostaviti ravnodušnim... :-D ... ja se osječam tako ponosno... :-D

Ponosan sto su iskopirali spot?!
Već sam na isto pitanje odgovorio Vanili... nisam ponosan na spot, nego na sebe... što sam napravio pravi izbor... NS... da li je plagijat... to me ne zanima... zanima me poruka i emocija koju spot donosi... a mi je ta poruka, natjerala suze na oči i uzburkala ponos i podigla moral... da ipak Bosna ima šanse da se odupre zlu...
Poroka je važna... jer promoviše univerzalne vrijednosti... a dobrotu, sućivot i poštenje... ne možeš plagirati
Last edited by kmirsad on 08/09/2018 16:18, edited 1 time in total.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#32035 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Banksy »

jefff wrote:Kako nam je Joja Tintor?
Treba pitati u SDA, to su kadrovi njihovog koaliciong partnera. I predratnog i poratnog.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#32036 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by insomnia78 »

Pa jes. Kradja je odlican nacin za promociju pravih vrjednosti
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#32037 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by insomnia78 »

Banksy wrote:
jefff wrote:Kako nam je Joja Tintor?
Treba pitati u SDA, to su kadrovi njihovog koaliciong partnera. I predratnog i poratnog.
A ko ce bolje znati od njegovog mu advokata
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#32038 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

Spot je samo forma... poruka je suština... imaš li primjedbi na poruku...
Ne radi se o plagiranoj doktorskoj disertaciji kakve imaju večina vlastodržačkih doktora nauka...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#32039 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

odbranila ga močno... doživotna... pardon... 11 godina... Žao mi je samo što vjerovatno neče doživjeti pravosnažnost drugostepene presude... Da ga bogdom tvoji francuzi tisnuše ovamo ranije...
User avatar
plain vanilla
Posts: 70280
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#32040 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by plain vanilla »

insomnia78 wrote:Pa jes. Kradja je odlican nacin za promociju pravih vrjednosti
:lol:

Dok smo mi bili zajedno, mnogi sadasnji visoki duznosnici Nase stranke su bili zajedno u dijaspori.
I sad oni meni reklamiraju 'zajedno'. Ma hajte
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#32041 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by insomnia78 »

kmirsad wrote:odbranila ga močno... doživotna... pardon... 11 godina... Žao mi je samo što vjerovatno neče doživjeti pravosnažnost drugostepene presude... Da ga bogdom tvoji francuzi tisnuše ovamo ranije...
Znaci ona je njega u stvari “branila”?
Tvoji postovi vezani za ovu stranku su uvreda za inteligenciju
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#32042 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

insomnia78 wrote:
kmirsad wrote:odbranila ga močno... doživotna... pardon... 11 godina... Žao mi je samo što vjerovatno neče doživjeti pravosnažnost drugostepene presude... Da ga bogdom tvoji francuzi tisnuše ovamo ranije...
Znaci ona je njega u stvari “branila”?
Tvoji postovi vezani za ovu stranku su uvreda za inteligenciju
Za čiju intilegenciju.
Znači da je uspjela da da mu kaznu sa recimo...20g robije, svede na 11 g robije... ili misliš da je dobio taman koliko treba.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#32043 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

plain vanilla wrote:
insomnia78 wrote:Pa jes. Kradja je odlican nacin za promociju pravih vrjednosti
:lol:

Dok smo mi bili zajedno, mnogi sadasnji visoki duznosnici Nase stranke su bili zajedno u dijaspori.
I sad oni meni reklamiraju 'zajedno'. Ma hajte
Neprirodan hor.
Hakiz
Posts: 48402
Joined: 30/07/2015 20:01

#32044 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hakiz »

insomnia78 wrote:
kmirsad wrote:odbranila ga močno... doživotna... pardon... 11 godina... Žao mi je samo što vjerovatno neče doživjeti pravosnažnost drugostepene presude... Da ga bogdom tvoji francuzi tisnuše ovamo ranije...
Znaci ona je njega u stvari “branila”?
Tvoji postovi vezani za ovu stranku su uvreda za inteligenciju
Rekla vrana gavranu crna glavo.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70280
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#32045 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by plain vanilla »

kmirsad wrote:
plain vanilla wrote:
insomnia78 wrote:Pa jes. Kradja je odlican nacin za promociju pravih vrjednosti
:lol:

Dok smo mi bili zajedno, mnogi sadasnji visoki duznosnici Nase stranke su bili zajedno u dijaspori.
I sad oni meni reklamiraju 'zajedno'. Ma hajte
Neprirodan hor.
Jesam li sta pogresno rekla? Nisam ja kriva sto si izgubio pojam o realnosti i branis neobranjivo.
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#32046 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Control panel »

kmirsad wrote:Spot je samo forma... poruka je suština... imaš li primjedbi na poruku...
Ne radi se o plagiranoj doktorskoj disertaciji kakve imaju večina vlastodržačkih doktora nauka...

E moj mirsade. I kad sdaovci kradu nemoj gledati formu. Oni to rade zbog nas, da nama bude bolje.
I meni suza krene...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#32047 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

Control panel wrote:
kmirsad wrote:Spot je samo forma... poruka je suština... imaš li primjedbi na poruku...
Ne radi se o plagiranoj doktorskoj disertaciji kakve imaju večina vlastodržačkih doktora nauka...

E moj mirsade. I kad sdaovci kradu nemoj gledati formu. Oni to rade zbog nas, da nama bude bolje.
I meni suza krene...
O tome i govorim... forma je nešto kroz šta se upučuje poruka...Istu formu mogu da koriste i lopovi i čestiti. Formu djela krase i daju legitimitet poruci.... smješno je porediti NS i SDA...Zamisli isti ovaj spot u režiji SDA, PDA, SBB, SNSD, HDZ... umro bi od smijeha...
Evo da zapostavimo plagijat.
Imaš li primjedbu na poruku spota ?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#32048 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by insomnia78 »

Cuj da zapostavimo plagijat :lol:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#32049 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

Hočeš li konačno odgovoriti na pitanje...
Imaš li kakvu primjedbu na PORUKU koju je NS uputio građanima BiH kroz plagiranu formu ?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#32050 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by insomnia78 »

Ti stvarno ne shvatas?
Locked